2024. Május 10. - 18:58:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Milyen volt a 2009-s évem

Rossz

Szerző Téma: Viszlát 2009  (Megtekintve 16714 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 29. - 11:42:43
Megtekintve 16714 alkalommal
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ki hogyan értékeli a 2009-es teljesítményét?!
Ki mivel tölti az év utolsó napját?!
Kinek milyen volt az év?! 
Ki mit tervez, ki mit vár a 2010-s évtől?!


Valamint szavazhatsz!

2009. December 29. - 11:51:44
Válasz #1
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Összességében inkább negatívnak értékelem ,bár a vége felé történtek jó dolgok.A 2010-es évtől rengeteg bélszínt várok félig átsütve,kínzó edzéseket,és szakmai megbecsülést ami nagyon rámférne végre.
 ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 29. - 11:56:59
Válasz #2
Nem elérhető

Kicsibors


Hmm, hát végül is tűrhető volt, de bizonyos szempontból lehetett volna jobb is...
Sport szempontjából elment egynek, de elégedett sosem lehet az ember!  :D
2010-től többet várok minden téren... Ha nem is feltétlenül versenyzés tekintetében, de fizikumban mindenképp javulni szeretnék! :)
Biztos lesz valami új évi fogadalom is, de azokat általában nem sikerül betartani úgyse!  ;D


2009. December 29. - 12:04:59
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Anyagilag fos volt, de sokat tanultam a magam hibájából is, és másoktól is, így pozitívra értékelem. Egyszer majd lesz jobb is, ha jobbá teszem. A jövő év teljen részemről a kiút kereséssel, és váljanak valóra a terveim.

Leültem  :-}

2009. December 29. - 12:34:26
Válasz #4
Nem elérhető

Cressler


Szakmai nyelvvizsgát szereztem, lediplomáztam, megimsertem  jópár értékes embert, bulik, bálok edzés, foci stb...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 29. - 13:02:27
Válasz #5
Nem elérhető

gurkha


Minimális tervek:pl. szeretnék jövőre már a saját lábamon járni....(kis kívánság de nekem már kezd elegem lenni a mankóból..)l ***))

2009. December 29. - 13:05:25
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Zenekarilag fasza év volt.
Edzésügyileg a sérüléstől eltekintve szintén-bár ez eléggé beárnyékolta az utolsó hónapokat.
Anyagilag ritka szar.
Érzelmileg:még szarabb.
Hogyan tovább:ha minden jól megy tavasszal "szökés" és remény egy jobb évben/folytatásban...
B.U.É.K.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 29. - 13:33:11
Válasz #7
Nem elérhető

Rob


A vállsérülésemtől eltekintve(bár elég nehéz) nemvolt rossz év.
Jan.ba lehet rászánom magam egy váll artoszkópiára,mert nem állapot,hogy lassan 1 éve ugrál a felkarcsont feje a vállamba... ????...(labrum szakadás)
Jövőre szeretnék nyelvvizsgázni&diplomázni.
Remélem a munkahelyem is megmarad(pizzafutár vok ;D) !
Jövőre szeretnék sok sok izmot magamra építeni,remélem minden adott lesz hozzá.
Sikerekben,izomban és egészségben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek! ;)

" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. December 29. - 13:35:21
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


Eddigi legszarabb évem :(

Tavasszal 1 nagy sérülésböl adódott 9kg fogyásom.
Nyár elején szakítottunk a barátnőmmel akivel 6évig voltam 1ütt.
Nyár közepe lelki krízis volt emiatt.
Nyár végén kiléptem a melóhelyemröl,m ert meg akartam valósítani a terveimet.
Ezt a vállság teljes mértékben meghiúsította ezért őszre tudtam,h munkát kell keresnem megint.
Most télre az ünnepek teljesen leszívtak anyagilag, normális melót nehezen találni így kezdem a 2010es évet.

2010

Tudom,h mindezt meg fogom oldani, a jövő évem nagyon kemény lesz rendbe fogom tenni a dolgaimat, és jövőre megvalósítom azokat az álmaimat amiket idén nem sikerült.
Az edzésben pedig új fejezetet nyitok, még nagyobb elszántság és októberben szeretnék elindulni a balmaz kupán
-80 vagy 85 kgban, amolyan megpróbáltatásként!  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 29. - 13:37:39
Válasz #9
Nem elérhető

sasa


Remélem ennél csak jobb jöhet. Ezzel mindent elmondtam. :(

2009. December 29. - 13:40:38
Válasz #10
Nem elérhető

atleeta


Hát én június óta munkanélküli vagyok, szal anyagilag fos. Régebben is edzegettem de most július óta egész nap az estét várom, hogy lemehessek szétszaggatni a súlyokat >:D Nyáron kiléptem egy hosszabb kapcsolatból, bár így utólag ez pozitív  :D
Jövőre pedig a júliusi születésnapom már nem szeretném ebben az országban ünnepelni...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 29. - 14:00:30
Válasz #11
Nem elérhető

Kicsibors


Úgy látom, hogy munka fronton hasonló falakba ütközünk többen is...  :-\
Tényleg merésznek kéne lenni és itt hagyni ezt az országot a pics*ba, de hát azt se lehet megtenni, ha nincs egy kis tőke...  ::)
Kívánom mindenkinek, aki ilyesmi gondokkal küzd, hogy jöjjön egyenesbe az új évben!
...Akinek nincs párja, az pedig találja meg a hozzá illőt!  ;)

2009. December 29. - 14:57:01
Válasz #12
Nem elérhető

Jordan


Ez az evem felemasra sikeredett.
Anyagilag elegge lehuzott, ugyanis egy kissebb incidens miatt nem engedtek dolgozni marcius elejetol, egeszen novemberig. (Ugye en kulfoldon elek, es tobbet keresek mint otthon. Viszont a kaja meg minden is tobbe kerul, raadasul az alberlet-kocsifentartas sem olcso mulatsag  ;D )
Lelkileg erosnek tartom magam, igy ez az ev sem tudott tonkretenni  @-o
Pozitivum, hogy februarban talakoztam egy olyan lannyal, aki szep, csinos, sexehes  ;D , es el kepes viselni engem, ami nem epp konnyu!  ;D
Tehat 10 honapja a parom, tehat vagy szeret, vagy csak ennyire hulye, hogy meg mindig velem van. ;D Annyi negativumot azert megjegyeznek, hogy nem vonzodik egy kicsit sem a lanyokhoz, pedig nem bannam  ::)
Az ev utolso napjat kellemesen, munkaval fogom tolteni.
2010?
Nemtudom! Annyi mindent szeretnek csinalni, de hogy mi lessz beloluk, vagy hogy mit hoz az elkovetkezendo ev? Mar megtanultam regen, hogy csak az a biztos, ami elmult. Mindenesetre rajtam nem mulik.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 29. - 15:18:25
Válasz #13
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Béállok a vallók soraiba!  ;D

Versenyek tekintetében azthiszem jólsikerült az év. A legelégedettebb talán az IFBB Ausztria Kupa első hellyel vagyok. A NAC Vb nem úgy sikerült mint terveztem,de nem lehet okom a panaszra. Yvettel "közösködni" pedig mindig garancia a sikerre!  :-){

Pénzügyek tekintetében az év vége felé eléggé megszorult a hurok.A válság jó beb@szott nekem.  ˝=/ ;D Remélem innetől csak felfelé visz az út!

Ami viszont hatalmas pozitívum hogy a BODYBUILDING.HU illetve az EXTREMEFIT még mindig mellettem,mellettünk áll,és én ezt igyekszem is itt is, és a sportteljesítményemmel is meghálálni.  :-){
Nélkülük valóban nem jöhetett volna létre ez a tavaszi műsor!
KÖSZÖNÖM!!!!

2010? Kicsit félek tőle, de örök optimista vagyok így csak jobb lehet!!!!  @:-) Remélem minden klappolni fog hogy a jövőévben anyagilag annyira megerősödjek hogy a 2011-es ARNOLD AMATEUR indulás egy döntős hellyel végződjön.

Magánélet? .... ::)....."Kezeket a paplanfölé,éjjenek a csajok!!!!"  ;)

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON.  @-o ;D

2009. December 29. - 15:55:52
Válasz #14
Nem elérhető

fastor


Béállok a vallók soraiba!  ;D

Versenyek tekintetében azthiszem jólsikerült az év. A legelégedettebb talán az IFBB Ausztria Kupa első hellyel vagyok. A NAC Vb nem úgy sikerült mint terveztem,de nem lehet okom a panaszra. Yvettel "közösködni" pedig mindig garancia a sikerre!  :-){

Pénzügyek tekintetében az év vége felé eléggé megszorult a hurok.A válság jó beb@szott nekem.  ˝=/ ;D Remélem innetől csak felfelé visz az út!

Ami viszont hatalmas pozitívum hogy a BODYBUILDING.HU illetve az EXTREMEFIT még mindig mellettem,mellettünk áll,és én ezt igyekszem is itt is, és a sportteljesítményemmel is meghálálni.  :-){
Nélkülük valóban nem jöhetett volna létre ez a tavaszi műsor!
KÖSZÖNÖM!!!!

2010? Kicsit félek tőle, de örök optimista vagyok így csak jobb lehet!!!!  @:-) Remélem minden klappolni fog hogy a jövőévben anyagilag annyira megerősödjek hogy a 2011-es ARNOLD AMATEUR indulás egy döntős hellyel végződjön.

Magánélet? .... ::)....."Kezeket a paplanfölé,éjjenek a csajok!!!!"  ;)

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON.  @-o ;D

Sztereó, neharagudj, de ezt az utolsó mondatodat elloptam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó