2024. Május 08. - 11:27:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mint hal a vízben, avagy Fastor kontárkodik  (Megtekintve 37371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 03. - 15:26:18
Megtekintve 37371 alkalommal
Nem elérhető

fastor


Az elkövetkezendő egy hónapban, normálisan tudok járni edzeni, így nyitottam erre az időszakra egy "tömegnövelős" naplót :o ;D

kezdő súly: 75 kg
végsúly: jó.lenne 77 fölé

FEbtöl van pár dolog amit el akarok kezdeni, szóval egyelöre ez a hónap lessz a topic, minjdárt leírom a tegnapi edzésemet.
most lehet szólni,ha valakinekbaja van azzal,hogy én topicot nyitok ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 16:30:46
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


Jelentkezem.  >:D >:D
Figyellek ám Fastor, nem fogjuk hagyni hogy el "tunyulj".  ;)  Sok sikert.  8-)

2010. Január 03. - 16:38:58
Válasz #2
Nem elérhető

fastor


Jelentkezem.  >:D >:D
Figyellek ám Fastor, nem fogjuk hagyni hogy el "tunyulj".  ;)  Sok sikert.  8-)
te vagy a motiváció ;)

nah tegnapi mell váll edzésem:

Fekvenyomás
             60*12
             65*8
             65*7
             65*6
30° kézi nyomás
             20*11
             20*9
             24*8
             24*6
30°szüknyomás
             30*12
             30*12
             35*10
             35*10
Pull over
             16*12
             16*12
             16*12
Előre emelés
             9*10-10
             9*10-10
             9*10-10
Rudas oldalemelés
             30*10
             30*10
             30*10
döntött törzsű old em
             4*13
             4*12
             5*12
Vállvonogatás keretben
             60*12
             70*12
             80*12
             100*10

szar gyenge vagyok tudom, de általban elég szabályosan csinálom ezeket, bár az előre emelésnél nagyon szenvedtem, röhögött is két srác, azthitték nemlátom :--:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 16:45:26
Válasz #3
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ezt a rudas oldalemelés ez vmi amit máshoyg hívunk, vagy vmi speciális trükk?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 03. - 16:46:20
Válasz #4
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt a rudas oldalemelés ez vmi amit máshoyg hívunk, vagy vmi speciális trükk?

Pont elkezdtem írni, hogy mi a rudas oldalemelés, de megelőztél.  ;D

2010. Január 03. - 16:47:20
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


Ezt a rudas oldalemelés ez vmi amit máshoyg hívunk, vagy vmi speciális trükk?
én ezt Izomboytól tanultam annó, hát körülbelül olyan mint egy mellrevétel, csak mindvégig magasan van a könyök... mintha a nyakadon keresztül akarnád húzni a rudat, nemtudom elmagyarázni, max megmutatni, de jó gyakorlat...ha érdekel, leírom,hogy hogyan csinálom, hátha átmegy ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 16:48:34
Válasz #6
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt a rudas oldalemelés ez vmi amit máshoyg hívunk, vagy vmi speciális trükk?
én ezt Izomboytól tanultam annó, hát körülbelül olyan mint egy mellrevétel, csak mindvégig magasan van a könyök... mintha a nyakadon keresztül akarnád húzni a rudat, nemtudom elmagyarázni, max megmutatni, de jó gyakorlat...ha érdekel, leírom,hogy hogyan csinálom, hátha átmegy ;D

Hasonló, mint az állig húzás?

2010. Január 03. - 16:49:37
Válasz #7
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Huh, hát már így is túl bonyolult, de írd le légyszi, hátha rájövök a mozdulatra.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 03. - 16:51:07
Válasz #8
Nem elérhető

fastor


Ezt a rudas oldalemelés ez vmi amit máshoyg hívunk, vagy vmi speciális trükk?
én ezt Izomboytól tanultam annó, hát körülbelül olyan mint egy mellrevétel, csak mindvégig magasan van a könyök... mintha a nyakadon keresztül akarnád húzni a rudat, nemtudom elmagyarázni, max megmutatni, de jó gyakorlat...ha érdekel, leírom,hogy hogyan csinálom, hátha átmegy ;D

Hasonló, mint az állig húzás?
mint a széles állghúzás.. végülis majndem az is, csak itt teljesen rámarkolsz a rúdra,és amikor már nemtudod feljeb húzni, egyszerüen fel,és hátra húzod a súlyt, egészen a nyakad alá
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 16:51:50
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


Nehogymár másfél hónapi vezesd a naplódat ;D

ha már megnyitottad akkor nyomjad keményen ****:))))))
Én is akartam az új évvel topicot nyitni, de mivel most anyagilag épphogy a bérletemet meg a kajámat tudom fedezni, így annyira nincs értelme.

Sok sikert, figyelünk ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 16:55:02
Válasz #10
Nem elérhető

fastor


Nehogymár másfél hónapi vezesd a naplódat ;D

ha már megnyitottad akkor nyomjad keményen ****:))))))
Én is akartam az új évvel topicot nyitni, de mivel most anyagilag épphogy a bérletemet meg a kajámat tudom fedezni, így annyira nincs értelme.

Sok sikert, figyelünk ;)
még nemtudom meddig fogom, függ attól,hogy amikor már nem lessz ingyenes a Gilda, el tudok e menni a suli konditermébe ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 17:12:22
Válasz #11
Nem elérhető

fastor


Néhány kép, a kezdeti formáról.
Kritikát!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 17:16:08
Válasz #12
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Lehet tudni mi lesz a szitu a  következő időszakban?Étrend, kiegészítők.. stb..?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 03. - 17:21:37
Válasz #13
Nem elérhető

fastor


Kaja? házikoszt,+suliban csirkerízs, de megpróbálom tömni magamba mindent, ami csak van ithon
estére ált, túrót vagy sajtot eszek, a reggelim pocsék, mindig más
Kiegek? hát van ithon midnen, holnap fogom rendszerezni, hogy mikor mit, egyelöre ami biztos, az anabolic halo, anabbolic od, fehérje, brutal creatp, biotech creatin ;D ,meg plasmacore
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 17:23:18
Válasz #14
Nem elérhető

hopika


Izmosodsz.
Elég tömör voltam?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!