2024. Május 08. - 15:58:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mint hal a vízben, avagy Fastor kontárkodik  (Megtekintve 37372 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 03. - 21:04:29
Válasz #30
Nem elérhető

H. Laci


a haj az tényleg kömény fésztör ;D  O0

Ügye milyen ge*i nehéz hosszú karokra tömeget pakolni... :'(
hajamról leszálni, háromnapi gnem fésülködtem a képek elött ;D
amúgy, jah nehéz, most ezért van így a beosztásom
mell váll
hát tric
láb
váll kar


Itt írja hogy a hátazás után meg edzi a tricepszet. A vállazás után is. És mikor mellezik akkor szerintem elég nagy szerepet kap a tricepsz.  Erre gondoltam Boresz.  :) 
Egyébként nem okoskodás fastor, csak megjegyeztem.  ;) Neked kell érezni. Nekem speciel baszott sok volna.  ;D

2010. Január 03. - 21:06:13
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


2 váll?  :-)(-:  2 tric?  :-)(-:   Nekem sok volna.  Eleve a a mell-váll napnál kap a tricepsz aztán a hát napnál is és még a váll után is?  :-)(-:
van köztük pihenő :)
nyáron teszteltem ezt, és számomra bejött, én egy nagy tricepszet akarok, és punktum ;D

2 nagy tricepszet akarj, edzed nagyobb súlyokkal heti 1x, akkor tud majd regenerálódni. Tricepsz edzésnek addig nincs vége, ameddig rá tudsz feszíteni. Ha már be akar görcsölni, abbahagyhatod  ;D
úgy csinálom,hogy hát után nagyon megedzem, mikor pihent, nagyobb súlyokkal, 4 gyakival ( homlokraeresztés után, szuperszettben szoktam még szüknyomni azonos súllyal) a másik napon meg két-3 gyakszi, viszont kissebb pihenökkel...


Csinálj rá először homlokra engedést vagy csigás letolást, majd egyenes rúddal szűknyomást! A szűknyomás sokkal nagyobb súllyal megy mindenkinek mint a homlokra engedés, ezt használd ki. Ezután meg csinálj valami lórúgást vagy ilyesmit, de nagyon magas ism. számmal. Ez meg jól telinyomja neked vérrel  /:-) Szerintem ez lesz a nyerő ha komoly tricepszet akarsz  ;)

2010. Január 03. - 21:08:12
Válasz #32
Nem elérhető

fastor


hasonlóan csinálom, csak azért raktam a szüknyomást a homlokraeresztéshez, mert én a külön csinálom abszolút a vállamat érzem töle, és a mellemet, a tricepszemet, inkább magas ismétlésszámnál, kissebb súlynál, így ezért raktam szupeszettbe a homlokraeresztéshez
aztán jön rudas letolás, majd köteles lehúzás
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 21:10:31
Válasz #33
Nem elérhető

Gabe


Szerintem a heti 2 tricepsztől sok minden fog történni, csak tricepsz növekedés nem!
Mell-vállnál is kap másodlagosan mindkét izom edzésénél! Nincs regenerációs ideje!
De majd te megcáfolod!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 03. - 21:11:03
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


Szerintem a heti 2 tricepsztől sok minden fog történni, csak tricepsz növekedés nem!
Mell-vállnál is kap másodlagosan mindkét izom edzésénél! Nincs regenerációs ideje!
De majd te megcáfolod!
kipróbálom, legfelejbb nemmüködik ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 22:44:49
Válasz #35
Nem elérhető

tockon2


Szerintem a heti 2 tricepsztől sok minden fog történni, csak tricepsz növekedés nem!
Mell-vállnál is kap másodlagosan mindkét izom edzésénél! Nincs regenerációs ideje!
De majd te megcáfolod!
kipróbálom, legfelejbb nemmüködik ;)
Heti két tricepsztől sok minden történhet és amiben Gabe-nek igaza volt, hogy majd TE megmondod. Neki nem működik, nekem speciel nagyon. Mindenki más, ezért ebben a sportban nem tehetünk ilyen általános kijelentéseket! Nyomjad Fastor!

2010. Január 03. - 22:55:45
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


Szerintem a heti 2 tricepsztől sok minden fog történni, csak tricepsz növekedés nem!
Mell-vállnál is kap másodlagosan mindkét izom edzésénél! Nincs regenerációs ideje!
De majd te megcáfolod!
kipróbálom, legfelejbb nemmüködik ;)
Heti két tricepsztől sok minden történhet és amiben Gabe-nek igaza volt, hogy majd TE megmondod. Neki nem működik, nekem speciel nagyon. Mindenki más, ezért ebben a sportban nem tehetünk ilyen általános kijelentéseket! Nyomjad Fastor!
köszönöm,bízom a sikerbe ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 05. - 00:14:34
Válasz #37
Nem elérhető

fastor


fárasztó volt ez a nap, ahhoz képest nagyon jó edzésen vagyok túl, pedig keveset ettem ma a suli miatt.

Felhúzás ( lassan, nem raktam le, megállítottam a mozdulatot majd vissza)
             90*10
             100*8
             110*7
             120*6  az utolsó két sorozatban, egyszer-egyszer leraktam a súlyt, és úgy folytatattam
döntött törzsű evezés
             50*12
             50*12
             50*12
             50*11 ebben most nagyon gyenge voltam, gondolom a felhúzás miatt
húzódszkodás
             4*8 elötte két sorozat csigás lehúzás bemelegítés képpen
ülve evezés szélesen, egymás felé néző kezekkel
             3*12, nem emlékszem a súlyokra, a füzetem ithonhagytam :(
homlokra eresztés+szüknyomás
             30*12
            30*12
             35*8
             35*6
tolódszkodó gép
             70*12
             80*12
             90*12
             100*10
lehúzás kötéllel
             4*12 36 kilóval
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 05. - 00:55:23
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


Amúgy, nem nagyon éreztem a hátam, nem durrantam be annyira mint szoktam, és ezt annka tulajdonítom,hogy nagyon lefárasztottam magam a felhúzással... tehát micsinálhatok? csináljak egy hetet, mikor felhózáson kívül csak gépes gyakszikkal pumpálom a hátam, a másik héten meg ne felhúzzak, és basszam oda a szabad súlyokat?
erre tudok csak gondolni, ti hogy látjátok?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 05. - 08:40:39
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Felhúzást ha lassan tudod csinálni akkor nem elég a súly. Szerintem emelj a súlyon, mert ez felhúzás gyakorlat, nem lerakás gyakorlat  8-} A derekad is kinyírod ezzel a "megállítom" témával. Szerintem  8)

2010. Január 05. - 15:22:00
Válasz #40
Nem elérhető

Aco


Szerintem folosleges minden heten felhuzni,eleg minden masodik heten.Jo,ertem persze a felhuzas az eggik legnehezebb gyakorlat,de erted en minden masodik heten csinalom kb. akkor is szinte az utolso gyakorlatnak mert kinyirja a derekamat ugy bedurran. :)

2010. Január 05. - 15:35:22
Válasz #41
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem ilyen időszakaim vannak, van amikor nagyon bejön és csinálom minden hátedzésen, van amikor kicsit hanyagolom.Egyébiránt szerintem az egyáltalán nem probléma, ha lefelé lassan rakja le,odafigyelve, attól még lehet nagy a súly.Ha mx 3 ismétlést csinálok akkor is figyelek a lerakásra.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 19:46:49
Válasz #42
Nem elérhető

fastor


ok, tehát két hetetnte lessz egyszer... további kérdés,hogy az jó ötlet e szerintetek,hogy mivel felhúzás után úgyis hulla vagyok, azon a napon, inkább a gépes feladatokat preferálom, a többin meg a szabadsúlyost?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 06. - 06:47:59
Válasz #43
Nem elérhető

fastor


ma LÁB LESSZ @-o
legalábbis guggolás biztos, vádlira nemhiszem,hogy maradd idö, majd bepótlom.
zabpelyhes turmixot akartam reggelizni, véletlen lazán beledöntöttem a tányérba olyan 20 deka zpelyhet, mondom jóóólvan ;D
ennyit kéne midnennap szerintem ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 06. - 12:48:36
Válasz #44
Nem elérhető

Kicsibors