2024. Május 08. - 08:26:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: workout by: akii  (Megtekintve 29811 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 03. - 18:14:57
Válasz #75
Nem elérhető

akinho94


Majdnem két hónapja, hogy nem jelentkeztem  !+"%
Még élek, megvagyok, edzek  =/+'
az utóbbi egy hónapban próbáltam belekóstolni a DC-féle edzésbe aminek az eredménye elég komoly (hozzám képest) erősödés és +2kg lett.
Most kicsit lazább edzések mennek. DE... 2 hét múlva kezdődik a móka. A terv egy 8 hetes tömegelés. A célom 70kg fölé menni.
Ezért dolgoztam egész nyáron, ezért nélkülöztem annyit mindezt saját pénzből fogom fedezni. A kaja marad a házi koszt de mellé jön még napi 500g csirkemell és 300g rizs, reggelire 100g zabpehely + tojás, túró.. Ezek lesznek a fő tápanyagforrások, a fehérje az olyan 2g/tskg körül a ch pedig 5-6g/tskg körül lesz, majd kiderül, hogy bírom :D Kiegészítők terén nincs nagy durranás, dupla adag multivitamin, edzés után 40g dextróz és amitől esetleg egy kisebb csodát várok :D az egy kis creatin-bomb:P a 8 hetes ciklus középső 6 hetében fog menni a kreatin, kúra szerűen (3hét feltöltés/3hét szintentartás) Az edzések hétfő (Bic-Tric) szerda (Váll-Mell) péntek (Hát-Láb) bontásban fognak menni. Nagyjából ennyi. Várom az esetleges véleményeket, tanácsokat!
Train with passion!

2010. Október 03. - 18:29:13
Válasz #76
Nem elérhető

dumbass


Majdnem két hónapja, hogy nem jelentkeztem  !+"%
Még élek, megvagyok, edzek  =/+'
az utóbbi egy hónapban próbáltam belekóstolni a DC-féle edzésbe aminek az eredménye elég komoly (hozzám képest) erősödés és +2kg lett.
Most kicsit lazább edzések mennek. DE... 2 hét múlva kezdődik a móka. A terv egy 8 hetes tömegelés. A célom 70kg fölé menni.
Ezért dolgoztam egész nyáron, ezért nélkülöztem annyit mindezt saját pénzből fogom fedezni. A kaja marad a házi koszt de mellé jön még napi 500g csirkemell és 300g rizs, reggelire 100g zabpehely + tojás, túró.. Ezek lesznek a fő tápanyagforrások, a fehérje az olyan 2g/tskg körül a ch pedig 5-6g/tskg körül lesz, majd kiderül, hogy bírom :D Kiegészítők terén nincs nagy durranás, dupla adag multivitamin, edzés után 40g dextróz és amitől esetleg egy kisebb csodát várok :D az egy kis creatin-bomb:P a 8 hetes ciklus középső 6 hetében fog menni a kreatin, kúra szerűen (3hét feltöltés/3hét szintentartás) Az edzések hétfő (Bic-Tric) szerda (Váll-Mell) péntek (Hát-Láb) bontásban fognak menni. Nagyjából ennyi. Várom az esetleges véleményeket, tanácsokat!

Reális célnak tűnik a 8 hét alatt kb. 5-5,5kg plusz. Ha a házi koszt mellé te be tudsz nyomni ennyi kaját, akkor minden elismerésem. Én 40dkg cs.mellet, 40dkg rizst, és 100-200g zabpehelyhet eszek, de rendesen megküzdök az adagokkal. Én a kreatinos pénzt inkább fehérjére költöttem volna edzés utáni turmixhoz.
Ami még feltűnt hogy a hát-lábat együtt akarod edzeni. Ha bírod rendesen akkor oké, de én tuti nem tudnék leedzeni egy láb-hátat egy napon. Sok sikert a tervekhez, de én ezt az edzéstervet átgondolnám.

2010. Október 03. - 20:31:16
Válasz #77
Nem elérhető

akinho94


A kaja menni fog azzal nem lesz gond, ez csak egy irányadó de szerintem emelni fogok a szénhidráton hogyha könnyen csúszik :)
edzettem már együtt a hátat a lábbal és nem probléma, meg a lábazásom otthoni edzőterem lévén és edzőtárs nélkül eléggé korlátolt úgyhogy a lábazásomat nem valami nagyon hardcore edzésnek kell elképzelni, sajnos  :(
Train with passion!

2010. Október 03. - 20:41:14
Válasz #78
Nem elérhető

dumbass


A kaja menni fog azzal nem lesz gond, ez csak egy irányadó de szerintem emelni fogok a szénhidráton hogyha könnyen csúszik :)
edzettem már együtt a hátat a lábbal és nem probléma, meg a lábazásom otthoni edzőterem lévén és edzőtárs nélkül eléggé korlátolt úgyhogy a lábazásomat nem valami nagyon hardcore edzésnek kell elképzelni, sajnos  :(

Huhh garantálom hogy nem fog könnyen csúszni :) De neked legyen igazad :)

2010. Október 22. - 14:20:04
Válasz #79
Nem elérhető

akinho94


Na akkor írok valamit :)
Vasárnap óta folyik a tömegelés, aznap reggel éhgyomorra 62kg-t mutatott a mérleg.
A napi kaja most már beállt. 500g csirkemell, 300g durumtészta, 200g zab, +100g tömegnövelő (25g fehérje 70g ch) + 30-45g dextróz. Ehhez még hozzájön a napi anya által elkészített ebéd :D ma például lecsúszott pár kakaós és lekváros palacsinta :D
így a napi fehérje ~125-150g a ch pedig ~420-480g ami ~7g ch/tskg. Ez már elég jó szerintem. :) az edzések is jól mennek. Ma hát-láb lesz terítéken de előtte még megyek dolgozni :)
Jó edzést mindenkinek!  ;-oo-;
Train with passion!

2010. Október 31. - 23:01:15
Válasz #80
Nem elérhető

akinho94


Egy kis helyzetjelentés :)
Pont 2hét telt el az első mérés óta. Reggel a mérleg 67kg-t mutatott :) ami 2hét alatt +5kg-t jelent :)  =/+' ennek nagyon örülök és remélem semmi betegség vagy egyéb hátráltató tényező nem lesz az elkövetkezendő időszakban és így 70kg fölé tudok majd menni :)
Train with passion!

2010. November 23. - 22:09:51
Válasz #81
Nem elérhető

akinho94


Dobok egy képet az aktuális formáról a mai edzés után  =/+'
(Ez csak ilyen csajoknak pózolós  ::) ***))) )
Train with passion!

2010. November 23. - 22:17:47
Válasz #82
Nem elérhető

dumbass


Dobok egy képet az aktuális formáról a mai edzés után  =/+'
(Ez csak ilyen csajoknak pózolós  ::) ***))) )

7g ch-n ilyen szálkásnak lenni... én se panaszkodok, de azért kapd már be :P

2010. November 23. - 22:30:23
Válasz #83
Nem elérhető

VG


Egy kis helyzetjelentés :)
Pont 2hét telt el az első mérés óta. Reggel a mérleg 67kg-t mutatott :) ami 2hét alatt +5kg-t jelent :)  =/+' ennek nagyon örülök és remélem semmi betegség vagy egyéb hátráltató tényező nem lesz az elkövetkezendő időszakban és így 70kg fölé tudok majd menni :)

bocsi lehet áthaladtam rajta, de milyen magas vagy? 178,5 jelenleg ez aktuális?

2010. November 23. - 23:23:16
Válasz #84
Nem elérhető

akinho94


Dobok egy képet az aktuális formáról a mai edzés után  =/+'
(Ez csak ilyen csajoknak pózolós  ::) ***))) )

7g ch-n ilyen szálkásnak lenni... én se panaszkodok, de azért kapd már be :P


Most már inkább csak 6 :)  ;-oo-;
Train with passion!

2010. November 23. - 23:23:50
Válasz #85
Nem elérhető

akinho94


Egy kis helyzetjelentés :)
Pont 2hét telt el az első mérés óta. Reggel a mérleg 67kg-t mutatott :) ami 2hét alatt +5kg-t jelent :)  =/+' ennek nagyon örülök és remélem semmi betegség vagy egyéb hátráltató tényező nem lesz az elkövetkezendő időszakban és így 70kg fölé tudok majd menni :)

bocsi lehet áthaladtam rajta, de milyen magas vagy? 178,5 jelenleg ez aktuális?

Kereken 180 cm :)
Train with passion!