2024. Május 08. - 21:29:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szükségünk van - e Tündi-Bündire???

Igen
Nem

Szerző Téma: Beware of the Yeti!  (Megtekintve 120915 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 11. - 20:37:09
Megtekintve 120915 alkalommal
Nem elérhető

Yeti


Tisztelettel köszöntök mindenkit, aki a topicomba látogatott!

Mondhatnám, hogy "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel..." mert én egy másféle topicot szeretnék, mint a saját edzéseiket, étrendüket, felkészülésüket bemutatók.
Ezt azért mondom, mert az első számú sportom az amerikai futball. Tehát a konditermi erősítések számomra azért fontosak, hogy a pályán még erősebb, edzettebb, szívósabb és kitartóbb legyek. Hogy egy igazi szörny legyek.  8) (Nem hiába választottam a mottómat sem)

De megnyugtatnék mindenkit, természetesen az első számú célom, az edzéseim bemutatása és hogy minél több tanácsot kapjak. Hol hibázok, hogyan csinálhatnám jobban, ami által én is jobb lehetek.

Továbbá szeretném megosztani termék tesztjeimet is. Eddig nem tudtam, vagy lehet, hogy nem is akartam odafigyelni a helyes étkezésre és a táplálékkiegészítőkkel akartam "kiegyenlíteni az erőviszonyokat". Viszont már odafigyelek rá. (Nem is gondoltam, hogy ilyen nehéz) Kizártam sok szemetet, amit eddig ettem. Odafigyelek, hogy minél egészségesebb legyen az, amit beviszek, hogy a táplálék kiegészítők, ahogy nevük is jelzi, "csak" kiegészítsék az étrendemet, vagy így maximalizáljam a hatásukat.



Az ünnepek alatt kivettem egy kis pihit, tehát 2 hétig nem edzettem.
Január első hete volt az, mikor elkezdtem az edzéseket. Az első hetet arra szántam, hogy vissza szokjak a súlyokhoz, de ettől még nem lazsáltam el az edzéseket.
A munkám miatt (egy hét meló - egy hét pihenő) úgy edzem, hogy a pihenő héten négy edzés, a melós hetemen pedig három.

A január pihenő héttel kezdődött, tehát négyszer edzettem:
- 1. nap: mell (a has kimaradt, ami ilyenkor kellene)
- 2. nap: hát (itt a vádli maradt ki)
- Pihenő nap
- 3. nap karok
- 4. nap váll, csuklyás izom (itt pedig a comb maradt ki)

Most, azaz a második héten melózom. Ilyenkor a következő az edzések menete:
- 1. nap: mell, váll,
- 2. nap: hát, csuklyás izom
- Pihenő nap
- 3. nap: karok, has

Az első héten a láb lustaságból maradt ki. (tudom nem szép dolog, de ritkán lábazom én is)
Második héten direkt marad ki a lábak edzése, mivel egy 7 emeletes hotelban dolgozom és ilyenkor, meló héten legalább 3x30 perc lépcsőzés van beiktatva reggel ébredés után, éhgyomorra.

Az pihenő heti lábazásomat, meg lehet megoldják a lassan (szombaton) kezdődő amcsifoci edzések.

A tápkiegek, amik mennek jelenleg:
Fehérje: MioFusion edzések után és lefekvés előtt, de legalább napi 2x2 adagoló kanál, amihez minden alkalommal 10g glutamint rakok
Edzés előtti energizáló: SuperPump250, edzés előtt 30 perccel
Edzés közben: SizeOn+Folyékony amino+5g glutamin

Két hónapig terveztem ezen termékek szedését. Viszont erről letettem, mert a karácsony "kissé" betett a tömegelésemnek. Hamarabb és több kiló jött fel, mint ahogy terveztem, tehát a 2 helyett egy hónap kreatinozás lesz.
Következő hónaptól az edzés előtti energizáló, NO fokozó is változik. Már otthon pihen a PlasmaJet  /7%.


Szóval várom a kommenteket, javaslatokat és az anyázásokat!  ;D


Köszönettel,

Yeti
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 21:16:04
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Méretek, testsúly?  :-}

2010. Január 11. - 21:24:04
Válasz #2
Nem elérhető

Yeti


Méretek, testsúly?  :-}
Ez az, amit direkt nem írtam, mert hiányos. Nincs mell, csípő, derék és comb adatom, de ezeket pótolom a következő héten. Ígérem!  /:-)
A többi, a tied sémáján:
Kor: 24(még egy hónapig)
Testmagasság: 194 cm
Testsúly: 145 kg
Kar: 50-51 cm (két mérés is volt, nem toom, melyik hitelesebb, de az 50 az biztos)

Jah és pár kép is lesz akkor a következő héten.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 21:31:01
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Méretek, testsúly?  :-}
Ez az, amit direkt nem írtam, mert hiányos. Nincs mell, csípő, derék és comb adatom, de ezeket pótolom a következő héten. Ígérem!  /:-)
A többi, a tied sémáján:
Kor: 24(még egy hónapig)
Testmagasság: 194 cm
Testsúly: 145 kg
Kar: 50-51 cm (két mérés is volt, nem toom, melyik hitelesebb, de az 50 az biztos)

Jah és pár kép is lesz akkor a következő héten.

Te se szarral gurítasz, embörös jelenség vagy  ;-oo-; Egy barátom van hasonló magassággal és hasonló méretekkel, kíváncsi leszek a képre  ****:))))))

2010. Január 11. - 21:37:01
Válasz #4
Nem elérhető

Yeti


Te se szarral gurítasz, embörös jelenség vagy  ;-oo-; Egy barátom van hasonló magassággal és hasonló méretekkel, kíváncsi leszek a képre  ****:))))))
Köszönöm!
Szerencsére az erőnlétem nem is olyan rossz jelenleg, bár a csúcsomtól távol vagyok.
Ma melleztem és vállaztam. Beleestem ebbe a tetü megfázásba. A hangulatom nulla, edzéskedvem mintha sosem lett volna, hőemelkedés, vagy láz gyanú, de az edzés kb a 10 perc biciklis melegítés után már jól is esett. A súlyok nem voltak vészesek. 100 - 120 kg - val nyomtam 8-10 eket elsőnek. De az még ment és a vége így is kemény volt.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 21:56:36
Válasz #5
Nem elérhető

Kicsibors


Sztem jó ötlet volt ez a topic Yeti, pont azért, mert itt arról lehet majd olvasni, hogy te hogyan fordítod a súlyzózást a magad javára, ahogy azt a sportágad megköveteli. :)
Sok sikert, majd ha tudunk, sztem mi is hozzáteszünk ezt-azt, észrevételeket, amivel esetleg segíthetünk neked! Hajrá!  ;-oo-;

2010. Január 11. - 22:11:42
Válasz #6
Nem elérhető

Yeti


Sztem jó ötlet volt ez a topic Yeti, pont azért, mert itt arról lehet majd olvasni, hogy te hogyan fordítod a súlyzózást a magad javára, ahogy azt a sportágad megköveteli. :)
Sok sikert, majd ha tudunk, sztem mi is hozzáteszünk ezt-azt, észrevételeket, amivel esetleg segíthetünk neked! Hajrá!  ;-oo-;
Köszönöm szépen a kedves szavakat.  :-){ Igyekezni fogok!
Azt pedig, hogy hozzászóljatok, kijavítsatok, "hozzátegyetek ezt - azt", el is várom!  ;D  ****:)))
Mindenképp segítségemre szolgál.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 22:17:32
Válasz #7
Nem elérhető

Maszat


Nem tom miért, Én azt hittem,h már elmultál 30  ;D

Sok sikert!   ****:))))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 11. - 22:20:43
Válasz #8
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Látom pehelysúlyba nyomod. ;D  Sok sikert a transzfúziós átalakuláshoz  ****:))))))

2010. Január 11. - 22:22:09
Válasz #9
Nem elérhető

Yeti


Nem tom miért, Én azt hittem,h már elmultál 30  ;D

Sok sikert!   ****:))))))
Lehet, hogy néha komolynak tűnök és azért. De akkor sem kell komolyan venni!  ****:)))

Köszi a bíztatást!  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 22:25:00
Válasz #10
Nem elérhető

Yeti


Látom pehelysúlyba nyomod. ;D  Sok sikert a transzfúziós átalakuláshoz  ****:))))))
Az átalakulás elkerülhetetlen.  ;D Változtattam a kaján és egyre több lesz a kardió is, majd tavasszal pedig a meccsek is bejönnek. Nem tervezek gyors és látványos dolgot, hanem inkább lassú, verejtékes, de annál tartósabbat.
Köszönöm neked is a bíztatást!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 22:29:15
Válasz #11
Nem elérhető

Kicsibors


Sztem jó ötlet volt ez a topic Yeti, pont azért, mert itt arról lehet majd olvasni, hogy te hogyan fordítod a súlyzózást a magad javára, ahogy azt a sportágad megköveteli. :)
Sok sikert, majd ha tudunk, sztem mi is hozzáteszünk ezt-azt, észrevételeket, amivel esetleg segíthetünk neked! Hajrá!  ;-oo-;
Köszönöm szépen a kedves szavakat.  :-){ Igyekezni fogok!
Azt pedig, hogy hozzászóljatok, kijavítsatok, "hozzátegyetek ezt - azt", el is várom!  ;D  ****:)))
Mindenképp segítségemre szolgál.

Van egy könyvem, amiben sportágakra bontva vannak írva súlyzós edzések, hogy egy bizonyos sportághoz milyen gyakorlatokat meg hogyan ajánlanak, szal majd megnézem, hogy van-e benne amcsi foci is, és ha találok valamit, megpróbálom begépelni. :)

2010. Január 11. - 22:40:50
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


Látom pehelysúlyba nyomod. ;D  Sok sikert a transzfúziós átalakuláshoz  ****:))))))
Az átalakulás elkerülhetetlen.  ;D Változtattam a kaján és egyre több lesz a kardió is, majd tavasszal pedig a meccsek is bejönnek. Nem tervezek gyors és látványos dolgot, hanem inkább lassú, verejtékes, de annál tartósabbat.
Köszönöm neked is a bíztatást!

 ****:))))))

2010. Január 11. - 23:02:47
Válasz #13
Nem elérhető

Yeti


Van egy könyvem, amiben sportágakra bontva vannak írva súlyzós edzések, hogy egy bizonyos sportághoz milyen gyakorlatokat meg hogyan ajánlanak, szal majd megnézem, hogy van-e benne amcsi foci is, és ha találok valamit, megpróbálom begépelni. :)
Huhh, karaj!  ;D Ha nincs is benne kimondottan amcsi foci, akkor is érdekel a címe és írója. Rákeresnék vagy neten, vagy könyvesboltban.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 23:24:20
Válasz #14
Nem elérhető

balic


Nagy érdeklődéssel várom a bejegyzéseidet mert én is hasonló magassággal rendelkezek. Súlyba még nem vagyok ennyire ott a téren, de ami késik...  :) Remélem néhány okosságot majd fellelek a topicodba. Hajrá!  ****:))))))