2024. Április 27. - 12:51:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hálaci ante portas  (Megtekintve 49310 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 06. - 13:08:39
Megtekintve 49310 alkalommal
Nem elérhető

H. Laci


Egy edzésnapló nekem, amit holnap kezdek. Majd jelentkezek mell-bicepsz-tricepszel valószínűleg.  :violinplay3:  ;)


2010. Június 07. - 20:45:28
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


Noh. Mint ezelőtt is volt, címet jól eltaláltam.  ;D ;D Bevezetést nem nagyon szeretnék írni, igazából nem kezdtem neki sem tömegelésnek sem diétának. Ez a napló csak úgy nyílt.  :) Nem hiszem hogy sok mindenkit izgatnak majd az edzéseim, de azért írom.  :) ;) Nyitok is egyből egy edzés leírásával, ami nagyon lightra sikerült. Alig ettem ma, olyan ~4órát aludtam, meg előző este is kb annyit. Szóval nem voltam valami toppon, már csak az elmúlt 2 hét miatt is, ugyanis beteg voltam, ilyen légúti fertőzés, plusz hasmenés is volt, közben melóznom is kellett itthon. Tehát összejöttek a dolgok.  ;D

Így nézett ki:

 -Fekvenyomás 60kg*6-15*4
 
 -Tárogatás 12kg*8-10*4

 -Szűknyomás 30kg-35kg*15-25*4

 -Csigás letolás 4*12-15

 -Hasprés 4*amennyi megy

 -Állóvádli  40kg*15-25*4

Hát igen, ez ilyen értelme nincs edzés volt, de lent voltam, és kicsit tréningeztem.  :D  :D Nem tudom mikor jelentkezek legközelebb, elméletileg szerdán, de itt az év vége, javítások, év végi dolgozatok, felelések, barátnő is. Tehát leszek amikor leszek.  ;D ;D

2010. Június 11. - 12:18:22
Válasz #2
Nem elérhető

H. Laci



2010. Június 11. - 12:34:50
Válasz #3
Nem elérhető

pmiller06



2010. Június 11. - 12:39:56
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


:'(

Aszitted ronikólmen leszel 1 év alatt? Isten hozott  :D (Jó lenne mostmár bejárnál a terembe is, és a régi Lacika lennél, aki szétbassza a súlyokat  ***))) )

2010. Június 11. - 13:28:36
Válasz #5
Nem elérhető

Aco


Sajnos sokan feladjak utkozbe,ez mindig igy volt es igy is lesz.Te dontod el Laci melyik utat valasztod :) ;)

2010. Június 11. - 23:39:10
Válasz #6
Nem elérhető

H. Laci


pmiller06: Miért!?  ;D A törölköző miatt!?  ;D Fürdés után készült a kép.  :)  ;D

God: Jah, hát tudom hogy nem úgy megy az, csak hát azért ez a kép szerintem jó kb 2 hónap edzés múltat ha tükröz.  ;D
Járjak rendesen?! ;D 2 hetet kihagytam fertőzés miatt, több napon át fostam mint a vásáros kutya, teljes kész voltam. A héten a 3 edzésből 2-t csináltam végig, lábazást kihagytam. Tudom magyarázkodásnak tűnik, de történelemből, matematikából,anyagismeretből, műszaki pályák világából, fizikából, kémiából kellett felelnem, egész éves anyag majdnem mindből.  :) Az elmúlt két hétben szinte folyton csak ilyen napi 5órákat aludtam.  :) De most már itt a nyár, suli vége meg minden. Belecsapunk a lecsóba.  8) 8) ;) ;) ;) ;) Számíthattok rám.  8) ;)

Aco: Igen, ez így van, már eldöntöttem.  ;) ;)

Pamela2: Kösz.  ;) 8)

2010. Június 11. - 23:41:26
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


pmiller06: Miért!?  ;D A törölköző miatt!?  ;D Fürdés után készült a kép.  :)  ;D

God: Jah, hát tudom hogy nem úgy megy az, csak hát azért ez a kép szerintem jó kb 2 hónap edzés múltat ha tükröz.  ;D
Járjak rendesen?! ;D 2 hetet kihagytam fertőzés miatt, több napon át fostam mint a vásáros kutya, teljes kész voltam. A héten a 3 edzésből 2-t csináltam végig, lábazást kihagytam. Tudom magyarázkodásnak tűnik, de történelemből, matematikából,anyagismeretből, műszaki pályák világából, fizikából, kémiából kellett felelnem, egész éves anyag majdnem mindből.  :) Az elmúlt két hétben szinte folyton csak ilyen napi 5órákat aludtam.  :) De most már itt a nyár, suli vége meg minden. Belecsapunk a lecsóba.  8) 8) ;) ;) ;) ;) Számíthattok rám.  8) ;)

Aco: Igen, ez így van, már eldöntöttem.  ;) ;)

Pamela2: Kösz.  ;) 8)

Így érthető.. Csapassad neki Lacika  @:-) Hétfő láb! (Nekem  ;D)

2010. Június 11. - 23:43:53
Válasz #8
Nem elérhető

H. Laci


Nem baj, mondjad csak.  ;) Néha nem árt lebaszni.  :) ;) Amúgy gondoltam magamban hogy "Na a God is most azt hiszi viccből lógok edzésekről." Beszélni is akartam veled erről hogy miért nem mentem, de hát nem jutottam el odáig.  ;D ;D  :)

2010. Június 11. - 23:47:53
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem baj, mondjad csak.  ;) Néha nem árt lebaszni.  :) ;) Amúgy gondoltam magamban hogy "Na a God is most azt hiszi viccből lógok edzésekről." Beszélni is akartam veled erről hogy miért nem mentem, de hát nem jutottam el odáig.  ;D ;D  :)

Engem egyáltalán nem érdekel ki miért nem jár edzeni, Imi se jár csak amikor eszébe jut.. Mindig csak a züllés  ***))))  ;D

2010. Június 11. - 23:51:34
Válasz #10
Nem elérhető

H. Laci


Nem baj, mondjad csak.  ;) Néha nem árt lebaszni.  :) ;) Amúgy gondoltam magamban hogy "Na a God is most azt hiszi viccből lógok edzésekről." Beszélni is akartam veled erről hogy miért nem mentem, de hát nem jutottam el odáig.  ;D ;D  :)

Engem egyáltalán nem érdekel ki miért nem jár edzeni, Imi se jár csak amikor eszébe jut.. Mindig csak a züllés  ***))))  ;D
Elhiszem, csak azért gondoltam informállak már  ;D. Züllés!? Hát igen, ilyenek vagyunk mi az Imivel.  ;D  ˝=/ :)

2010. Június 12. - 10:19:04
Válasz #11
Nem elérhető

H. Laci


Tegnap délelőtt voltam edzeni, utána meg mentem barátnőmhöz, 11körül értem haza, azért nem írtam le. De most megteszem.   =/+' =/+'


Hát:

  -Mellhez húzás szélesen  45kg-60kg*7-30*5

  -Döntött törzsű evezés  50kg-60kg*10-15*4    (Menne többel is, csak a derekammal óvatosan bánok.  :) )

  -Fűrészelés 27kg*12*4  Szinte egyhuzamban a 4 sorozat, kevés pihenővel.  8)

  -Szűk mellhez húzás 40kg*15*4  Itt is alig volt pihenő idő, épp csak egy kevés. Úgy égett a hátam hogy  :-! :-!

Váll:

  -Mellről nyomás gépen 40kg-70kg*8-12*5  Öltöző meg vetkőző sorozatokban.  <3!

  -Oldalemelés 9kg*10-12*3

  -Döntött törzsű oldalemelés 6kg*12*4

Utána hazabicikliztem, ettem ittam, letusoltam és úgy készült a kép.  :) Majd felöltöztem és majdnem futnom kellett a buszhoz. Olyan jó érzés volt úgy ülni a buszon hogy a hideg meg a meleg felváltva futkosott a hátamban, meg éreztem azt a fájdalmat amit ilyenkor kell.  <3!  Viszonylag rég volt már ilyen.  :) Szóval örültem neki.  :)

2010. Június 12. - 10:35:36
Válasz #12
Nem elérhető

Aco


Nem baj, mondjad csak.  ;) Néha nem árt lebaszni.  :) ;) Amúgy gondoltam magamban hogy "Na a God is most azt hiszi viccből lógok edzésekről." Beszélni is akartam veled erről hogy miért nem mentem, de hát nem jutottam el odáig.  ;D ;D  :)

Engem egyáltalán nem érdekel ki miért nem jár edzeni, Imi se jár csak amikor eszébe jut.. Mindig csak a züllés  ***))))  ;D
"rendes ember éééééén mááár nem leszek.... mindne éjjel.. zülleni megyek....."  ***))) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lacinak :D ;D

2010. Június 14. - 22:16:32
Válasz #13
Nem elérhető

H. Laci


Jelen.  ;D Mell-Bic-Tric

Mell:

  -Fekvenyomás  70kg*12   80kg*3  75kg*6   70kg*7

  -Ferdén nyomás  50kg*amennyi megy*4

  -Tárogatás   12kg*8-10*4  Kb 20-30 mp-es pihenő időkkel.  :)

Bicepsz:

  -Karhajlítás állva  30kg*15-20*4

  -Beforgatás állva 12kg*12*4  Szépen óvatosan, húúú  <3! <3!

Tricepsz:

  -Szűknyomás 40kg*amennyi megy*4

  -Csigás letolás 6lapsúly*8*3


Nagyon jó edzés volt, tudom kevés a gyakorlat eléggé, de most így alakult, én nem bírnék bicepszre vagy tricepszre 4-4 gyakorlatot csinálni. Tudom a 2 azért eléggé kevés, majd változtatok is rajta.  :) Így is jó volt a bedurranás viszonylag, de kevés volt a szénhidrát, ami ch bennem volt, az sajtos tészta volt szinte csak.  ;D ;D ;D Amit nagyon szépen köszönök asszonykámnak.  ;D ;D ;D ;D xD

Szerdán jövök, láb edzés lesz.  @-o @-o

Ja, izé,Pam, fejemről nem dobok képet, majd egyszer ha lesz pózolós, akkor majd látszódni fog rajta a frizura is.  ;D ;D

2010. Június 14. - 23:20:48
Válasz #14
Nem elérhető

dino


:'(
3-4 éve szakasztott ugyan igy néztem ki hátulrol  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!