2024. Április 27. - 07:24:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Diéta vagy tömegelés?

Johnnyx-nak még fogynia kell
2 (5.3%)
Johnnyx-ra több izomtömeg kell
36 (94.7%)

Összes szavazó: 38

Szerző Téma: The return of Johnnyx  (Megtekintve 56479 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 22. - 13:18:30
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy hete már nem edzel?  ;) Vagy mi a tossz van?!
Ja dehogynem, csak lusta voltam írni.
Tegnap: váll + has + kardió
Váll: vállból nyomás kézivel 3×6, oldalemelés 3×8, döntött oldalemelés 3×8, állig húzás 3×6
Has: lábemelés függeszkedve 4×15, csigás hasprés 4×20

Egyébként jövőhéttől egy hét pihenő, majd elkezdem a tömegelést.

Előtte jöhetnek képek before jelleggel  ;D

2010. Július 22. - 16:20:10
Válasz #31
Nem elérhető

Johnnyx


Egy hete már nem edzel?  ;) Vagy mi a tossz van?!
Ja dehogynem, csak lusta voltam írni.
Tegnap: váll + has + kardió
Váll: vállból nyomás kézivel 3×6, oldalemelés 3×8, döntött oldalemelés 3×8, állig húzás 3×6
Has: lábemelés függeszkedve 4×15, csigás hasprés 4×20

Egyébként jövőhéttől egy hét pihenő, majd elkezdem a tömegelést.

Előtte jöhetnek képek before jelleggel  ;D
Jönni fognak God, jönni fognak, mert muszáj  ****:))))))
Egyetek zabot!

2010. Július 22. - 20:31:17
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy hete már nem edzel?  ;) Vagy mi a tossz van?!
Ja dehogynem, csak lusta voltam írni.
Tegnap: váll + has + kardió
Váll: vállból nyomás kézivel 3×6, oldalemelés 3×8, döntött oldalemelés 3×8, állig húzás 3×6
Has: lábemelés függeszkedve 4×15, csigás hasprés 4×20

Egyébként jövőhéttől egy hét pihenő, majd elkezdem a tömegelést.

Előtte jöhetnek képek before jelleggel  ;D
Jönni fognak God, jönni fognak, mert muszáj  ****:))))))

Jó lenne villantanál már valamit, mert kikapsz Kicsiborstól  ***))))  ;D

2010. Július 22. - 21:30:00
Válasz #33
Nem elérhető

Johnnyx


Ma megvolt az utolsó edzésem a pihenő előtt. Igaz szombaton még lehet, hogy kardiózom egyet. Ma egy laza kar edzés volt. Szerintem jót fog tenni ez az 1-1.5 hét pihenő, mert már nagyon régen nem tartattam pár napnál hosszabb pihenőt.
Utána majd kitalálok valami ütős edzéstervet. Lesősorban olyat karok, ami inkább erő növelő, mármint az erő növelése van előtérben. Ennek oka, hogy úgy érzem, az izomtömegemhez képest gyenge vagyok, pl. nálam sokkal kisebb mellel és tricepsszel rendelkező egyének ugyanannyival nyomnak fekve, mint én.
Egyetek zabot!

2010. Július 22. - 22:36:21
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma megvolt az utolsó edzésem a pihenő előtt. Igaz szombaton még lehet, hogy kardiózom egyet. Ma egy laza kar edzés volt. Szerintem jót fog tenni ez az 1-1.5 hét pihenő, mert már nagyon régen nem tartattam pár napnál hosszabb pihenőt.
Utána majd kitalálok valami ütős edzéstervet. Lesősorban olyat karok, ami inkább erő növelő, mármint az erő növelése van előtérben. Ennek oka, hogy úgy érzem, az izomtömegemhez képest gyenge vagyok, pl. nálam sokkal kisebb mellel és tricepsszel rendelkező egyének ugyanannyival nyomnak fekve, mint én.

Ez valahol adottság is, én pl nagyon gyenge vagyok az izomtömegemhez képest. De kit érdekel? Még jobb is, hogy elég mondjuk 130kg mellezéshez, nem kell 250, hogy leszakadjon tőle a mell  ::) Nézzük a jó oldalát  ;D

2010. Augusztus 04. - 11:20:24
Válasz #35
Nem elérhető

Johnnyx


Na visszatértem a nyaralásból. Most még csak átmozgató jellegű edzések mennek és olyan gyakorlatok, amiket fekve vagy ülve lehet végezni. Ennek az oka, hogy megcsípte egy darázs két helyen is a lábfejem és most a duplájára van dagadva  ˝=/ De már javulgat, úgyhogy jövőhétre 100%-os leszek. Viszont most van időm kitalálni egy új edzéstervet  :-}
Kicsit fel szeretném magam hozni fekvenyomásban (és mellben) úgyhogy erre fogom alapozni az új edzéstervet.
Ha tud valaki egy jó fekvenyomó / mell felhozó edzéstervet kérem ossza meg velem.
Egyetek zabot!

2010. Augusztus 06. - 18:10:06
Válasz #36
Nem elérhető

Johnnyx


Úgy döntöttem kikérem a véleményeteket, hogy mihez kezdjek: diétázzak tovább, hogy eljussak a kockákig vagy tömegeljek, hogy eljussag az izmosságig  ;D
Indítok egy szavazást és azt is kérném, akinek van kedve indokolja is a szavazatát. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
Egy kép a jelenlegi formáról (amivel én sem tömeg sem szálkásság szempontjából nem vagyok megelégedve):
Egyetek zabot!

2010. Augusztus 06. - 18:14:29
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


Szavaztam-szerintem ez evidens...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Augusztus 06. - 18:40:49
Válasz #38
Nem elérhető

dino


Úgy döntöttem kikérem a véleményeteket, hogy mihez kezdjek: diétázzak tovább, hogy eljussak a kockákig vagy tömegeljek, hogy eljussag az izmosságig  ;D
Indítok egy szavazást és azt is kérném, akinek van kedve indokolja is a szavazatát. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
Egy kép a jelenlegi formáról (amivel én sem tömeg sem szálkásság szempontjából nem vagyok megelégedve):

pakolj magadra egy kis izmot, aztán ráérsz még diétázni. a tömegnövelés nem egyenlő a malac jelmezzel, ezt tartsd szem előtt  =/+'
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 06. - 18:50:56
Válasz #39
Nem elérhető

AtomAnti


Nekem lenne ötletem ha érdekel keress meg.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Augusztus 06. - 18:55:10
Válasz #40
Nem elérhető

Gabe


Tömegelj, kevés még az izom, hogy rendesen lediétázz.
Sokat fogsz izomból veszíteni. Ahogy Dino írta, nem feltétlen kell zsírdisznónak lenni tömegelés közben sem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 06. - 21:03:55
Válasz #41
Nem elérhető

George



2010. Augusztus 06. - 21:43:59
Válasz #42
Nem elérhető

Kris


És ne rövidtávban gondolkodj a tömegelésnél! Mert így nem lesz miből diétázni!!

2010. Augusztus 06. - 21:50:44
Válasz #43
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
JIX! Tömegelj 6-12 hónap! Minőségi kajákkal!!! Meg tudod csinálni!!!  @:-)

2010. Augusztus 06. - 22:17:22
Válasz #44
Nem elérhető

parrre


Tömegejjjjééééé  /7% :-oD =/+'