2024. Április 27. - 08:19:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 93954 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 01. - 10:32:06
Válasz #30
Nem elérhető

George


Hi mindenkinek!

Megvolt a mai edzés is, de ennél szarabb edzés életemben nem volt még!! Maxolni akartam fekvenyomásban és amikor 160kg-ot nyomtam volna ki szétszakadt a bal vállamnál a fekvenyomó ruha  :-Đ  :-Đ  :-Đ Olyan rohadt ideges lettem hogy az nem igaz!!! Szinte még teljesen uj volt. Ez volt az 5. alkalom hogy használtam és erre ez történik!!! Az ilyen ruhákkal 200kg fölött szoktak nyomni és ez meg elszakadt 160-nál :(  Nagyon ugy tunik hogy itt vége is lett a versenyfelkészulésemnek. Rohadt ideges vagyok ez miatt, az egész edzésem tönkre ment ez miatt, és a felkészulésem is!!!  :-Đ  :angry:   :(
Garancia? ::) Ekkora összegű árunál azért minimum fél évet vállalnia kell az eladónak, ha akarja ha nem. Persze nyilván egy új ruhát be kell törni, az meg idő. Raw versenyzésben nem gondolkodsz?

2010. Október 01. - 17:41:55
Válasz #31
Nem elérhető

Kaess


Hi mindenkinek!

Megvolt a mai edzés is, de ennél szarabb edzés életemben nem volt még!! Maxolni akartam fekvenyomásban és amikor 160kg-ot nyomtam volna ki szétszakadt a bal vállamnál a fekvenyomó ruha  :-Đ  :-Đ  :-Đ Olyan rohadt ideges lettem hogy az nem igaz!!! Szinte még teljesen uj volt. Ez volt az 5. alkalom hogy használtam és erre ez történik!!! Az ilyen ruhákkal 200kg fölött szoktak nyomni és ez meg elszakadt 160-nál :(  Nagyon ugy tunik hogy itt vége is lett a versenyfelkészulésemnek. Rohadt ideges vagyok ez miatt, az egész edzésem tönkre ment ez miatt, és a felkészulésem is!!!  :-Đ  :angry:   :(
Garancia? ::) Ekkora összegű árunál azért minimum fél évet vállalnia kell az eladónak, ha akarja ha nem. Persze nyilván egy új ruhát be kell törni, az meg idő. Raw versenyzésben nem gondolkodsz?

A garancia már biztos lejárt ha egyálltalán volt rajta :) Májusban vettem, csak én nem igazán használomtam mert ugy vagyok vele hogy a raw erőre gyurok :D De egyenlőre úgy néz ki hogy kapok a klubtól egy fekvenyomó felsőt kölcsönbe a versenyre és az enyémet meg vissza küldjük a céghez hogy hibás termék mert 5 használat után nem szakadhat szét. Végképp nem nyavalyás 160kg- nál :)  Raw verseny az jól hangzik csak az a baj hogy itt nincs kimondott raw verseny. Az meg hogy ugy versenyre menni hogy nincs ruhám amikor mindenki más azt használ........háát... Nem igazán lenne esélyem :) De most ennek örülök hogy megoldódott a helyzet egy időre :)   :-)!

2010. Október 01. - 20:11:46
Válasz #32
Nem elérhető

tomasz


Ez szopás!Nem szabadna csak így szét szakadni a ruhának,főleg nem 160-nál.Pedig a METAL nem is gagyi.Sztem valami gyári hibás lehetett.Valószínű ha reklamálsz fognak segíteni.Azt nem tudom,hogy a zsét vissza adják-e,de elképzelhetőnek tartom.Mivel nem magyar cég pláne ;D
Ne csüggedj!Edz keményen! =/+'
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Október 02. - 17:25:42
Válasz #33
Nem elérhető

Kaess


 #:-)

Ugy érzem hogy itt az ideje egy kis kardiónak :) Megyek is a kondiba, még szerencse hogy gyalog 10 percre van  ;D   ***))  =/+'

2010. Október 04. - 16:15:10
Válasz #34
Nem elérhető

Kaess


 #:-)
Ujra itt vagyok egy hétvégi pihenö után :) Végre megérkezett ma a táplálékkiegészítö csomagom amit multhéten rendeltem meg kedd körul :) Gondoltam le is írom hogy akkor mit hogy fogok szedni.

Reggel 1 kapszula tribulus (természetes tesztoszteron növelö), Omega 3 a reggelivel egyutt.

Ebédhez 2 kapszula BCAA meg egy 1 kapszula Omega 3.

Ebéd után olyan 2 órával megiszom az elsö adag proteinemet.

Edzés elött egy adag No-explode.

Edzés után 2 kapszula BCAA meg egy adag protein.

Vacsorával 1 kapszula Omega 3 meg 1 kapszula tribulus.

A creatinbol elöször feltöltést csinálok ami, 5 napig 5 gram napi 4-szer és a 6. Naptól napi 5 gram.

Ma este láb edzés lessz ugy hogy este jön majd a beszámoló  @:-)

Ha van valami véleményetek arrol hogy mit hogy szedjek vagy éppen ne szedjek akkor csak bátra elö vele  :-){  :-){  :-){
Na akkor este még visszatérek  ;)

2010. Október 04. - 16:22:47
Válasz #35
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bocs, de a képet kimoderáltam, mert ez nem egy független fórum, ahogy már elég sokszor leírtuk. Nem reklámozzuk más gyártók termékeit, csak amiket mi forgalmazunk.

mod.: Közben visszaolvasgattam...és még jó párat töröltem. Kérlek ezeket mellőzd a jövőben, ha lehet. Köszönöm.

2010. Október 04. - 16:25:22
Válasz #36
Nem elérhető

Kaess


Bocs, de a képet kimoderáltam, mert ez nem egy független fórum, ahogy már elég sokszor leírtuk. Nem reklámozzuk más gyártók termékeit, csak amiket mi forgalmazunk.

Bocsi, ennyire még nem voltam benne ebbe az oldalban hogy tudjam ezt :) Ugy voltam vele hogy ez nem reklmám, csak megmutatom hogy mit szedek :) De ha nem szabad akkor nem :)

2010. Október 04. - 16:28:20
Válasz #37
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bocs, de a képet kimoderáltam, mert ez nem egy független fórum, ahogy már elég sokszor leírtuk. Nem reklámozzuk más gyártók termékeit, csak amiket mi forgalmazunk.

Bocsi, ennyire még nem voltam benne ebbe az oldalban hogy tudjam ezt :) Ugy voltam vele hogy ez nem reklmám, csak megmutatom hogy mit szedek :) De ha nem szabad akkor nem :)

Az mehet nyugodtan, hogy pl. BCAA, tribulus stb., ez jó dolog, hogy leírod, hisz részét képezi az edzésednek, fejlődésednek...de gyártó neveket, és képeket ezekről a termékekről mellőzni kéne. Köszi.

2010. Október 04. - 16:29:49
Válasz #38
Nem elérhető

Kaess



2010. Október 04. - 23:00:13
Válasz #39
Nem elérhető

Kaess


 #:-)

Meg volt a ma edzésem is, elég lazára vettem ma a tempót. Inkább csak pumpálgattam.
Gugolás a ruddal elöl: 4x4 80kg
Lábnyujtás: 4x12 75kg
Lábhajlitás: 4x12 40kg
Áló vádli: 4x12 70kg
Ulve vádli: 4x12 40kg

Semmi extra nem volt a mai edzésem amint látjátok :) Most inkább arra koncentrálok hogy teljes mértékben regenerálodjak a szombati fekvenyomó versenyre.

Más téma :)
Ez nem igazán ut ide, meg ha öszinte akarok lenni akkor nem is tartozik rám de azért le írom  ;D
Mostanában ahogy olvasgatom sok embernek az edzés naplóját egyre több embernél veszem észre hogy nem tisztán nyomja. Más szóval tiltott szereket használ és sajnos olyat is olvastam aki versenyezni is fog/szeretne. Nem tudom hogy ki hogy van vele de szerintem ez nagyon nem sportszeru. Vagy ti hogy látjátok ezt a dolgot. Elörre is szólok hogy ezzel nem akarok beleszólni senkinek a dolgába/életébe mert mindenki azt teszi amit akar :) De azért gondoltam hogy elmondom a véleményemet. A jelszó mindig fair play :) Ha hozzászoltok ehez hozzászoltok, ha nem akkor nem, bár kiváncsi lennék a véleményetekre :)
 8-)

2010. Október 04. - 23:06:06
Válasz #40
Nem elérhető

JFlame


#:-)
Ujra itt vagyok egy hétvégi pihenö után :) Végre megérkezett ma a táplálékkiegészítö csomagom amit multhéten rendeltem meg kedd körul :) Gondoltam le is írom hogy akkor mit hogy fogok szedni.

Reggel 1 kapszula tribulus (természetes tesztoszteron növelö), Omega 3 a reggelivel egyutt.

Ebédhez 2 kapszula BCAA meg egy 1 kapszula Omega 3.

Ebéd után olyan 2 órával megiszom az elsö adag proteinemet.

Edzés elött egy adag No-explode.

Edzés után 2 kapszula BCAA meg egy adag protein.

Vacsorával 1 kapszula Omega 3 meg 1 kapszula tribulus.

A creatinbol elöször feltöltést csinálok ami, 5 napig 5 gram napi 4-szer és a 6. Naptól napi 5 gram.

Ma este láb edzés lessz ugy hogy este jön majd a beszámoló  @:-)

Ha van valami véleményetek arrol hogy mit hogy szedjek vagy éppen ne szedjek akkor csak bátra elö vele  :-){  :-){  :-){
Na akkor este még visszatérek  ;)

1 adag tribulus edzés elött 30-60 perccel No-exploddal...
és a 2x2 szem BCAA-t beszedném egybe az edzés felénél...

2010. Október 04. - 23:10:43
Válasz #41
Nem elérhető

Kaess


#:-)
Ujra itt vagyok egy hétvégi pihenö után :) Végre megérkezett ma a táplálékkiegészítö csomagom amit multhéten rendeltem meg kedd körul :) Gondoltam le is írom hogy akkor mit hogy fogok szedni.

Reggel 1 kapszula tribulus (természetes tesztoszteron növelö), Omega 3 a reggelivel egyutt.

Ebédhez 2 kapszula BCAA meg egy 1 kapszula Omega 3.

Ebéd után olyan 2 órával megiszom az elsö adag proteinemet.

Edzés elött egy adag No-explode.

Edzés után 2 kapszula BCAA meg egy adag protein.

Vacsorával 1 kapszula Omega 3 meg 1 kapszula tribulus.

A creatinbol elöször feltöltést csinálok ami, 5 napig 5 gram napi 4-szer és a 6. Naptól napi 5 gram.

Ma este láb edzés lessz ugy hogy este jön majd a beszámoló  @:-)

Ha van valami véleményetek arrol hogy mit hogy szedjek vagy éppen ne szedjek akkor csak bátra elö vele  :-){  :-){  :-){
Na akkor este még visszatérek  ;)

1 adag tribulus edzés elött 30-60 perccel No-exploddal...
és a 2x2 szem BCAA-t beszedném egybe az edzés felénél...

Nem hangzik rosszul, csak a tribulusra azt irták hogy kajával vegyem be. Szerinted nem lenne rossz ha keverném a tribulust a no-xploddal?
A BCAA-t megfogadom :)

2010. Október 04. - 23:12:45
Válasz #42
Nem elérhető

NosztalNiga


...
Ez nem igazán ut ide, meg ha öszinte akarok lenni akkor nem is tartozik rám de azért le írom  ;D
Mostanában ahogy olvasgatom sok embernek az edzés naplóját egyre több embernél veszem észre hogy nem tisztán nyomja. Más szóval tiltott szereket használ és sajnos olyat is olvastam aki versenyezni is fog/szeretne. Nem tudom hogy ki hogy van vele de szerintem ez nagyon nem sportszeru. Vagy ti hogy látjátok ezt a dolgot. Elörre is szólok hogy ezzel nem akarok beleszólni senkinek a dolgába/életébe mert mindenki azt teszi amit akar :) De azért gondoltam hogy elmondom a véleményemet. A jelszó mindig fair play :)

...
Jordan tudja, hogy ilyen téren én is kicsit naiv voltam sokáig  ;D
Semmi bántással szerintem te is ébredj fel  ;)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Október 04. - 23:17:03
Válasz #43
Nem elérhető

Kaess


hehe  ****:))) még ilyen számot :D szerintem én azért maradok a véleményemnél :) Fair play  (:-)  =/+'

2010. Október 05. - 08:35:56
Válasz #44
Nem elérhető

George


Te még nagyon kezdő vagy és naiv ezek szerint, nagyon ritka lesz az a versenyző társad, aki a szemedbe fogja mondani, hogy mit használt verseny előtt/közben/után. A dopping ennyire nyíltan tárgyalása máshol nem jellemző, talán itt sem kellene ennyire, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit nyilatkozik a témában, attól függetlenül, hogy kérdezte-e egyáltalán valaki vagy nem. Azért annyit megsúgok, hogy sokak által legendaként emlegetett fekvenyomó versenyző/k (direkt nem írok nevet) helyett mások adtak mintát versenyeken. Ez csak egy módja a "trükköknek". De majd ha versenyen nálad kisebb testsúlyú ember nyom 50-60 kg-val többet, akkor gondolj erre.