2024. Május 09. - 04:02:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 94072 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 08. - 18:48:02
Válasz #60
Nem elérhető

Lgy


#:-)

Felraktam a videot a youtube-ra :) Gondoltam ide rakom a linket ha valakit érdekelne :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Lm7Nn8bbmw

Elég béna szögböl kamerázot a srác de a nö aki mögöttem ált fekete ruhában azt mondta hogy eröemelési szemmel nézve elég mélyen voltam :)
[/quote  megvolt az..... más dolog ,hogy ennél mélyebbeket is vettek már el..... 8-)

2010. Október 08. - 22:43:39
Válasz #61
Nem elérhető

Kaess


Köszönöm mindenkinek :)

#:-)

Felraktam a videot a youtube-ra :) Gondoltam ide rakom a linket ha valakit érdekelne :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Lm7Nn8bbmw

Elég béna szögböl kamerázot a srác de a nö aki mögöttem ált fekete ruhában azt mondta hogy eröemelési szemmel nézve elég mélyen voltam :)
[/quote  megvolt az..... más dolog ,hogy ennél mélyebbeket is vettek már el..... 8-)

Sajnos én is fogtam már ki olyan bírokat hogy nem adták meg de viedón meg simán látszódot hogy megvolt :) Na mindegy :)
Holnap megyek korán reggel egy másik városba (Jönköping) hogy találkozzak a klubbal és egyutt utazunk el a fekvenyomó versenyre. Elég késön fogok vissza érni. De majd este jön a helyzet jelentés a versenyröl meg valószinu hogy videók és képek is lessznek :)

2010. Október 09. - 18:47:57
Válasz #62
Nem elérhető

JFlame


Köszönöm mindenkinek :)

#:-)

Felraktam a videot a youtube-ra :) Gondoltam ide rakom a linket ha valakit érdekelne :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Lm7Nn8bbmw

Elég béna szögböl kamerázot a srác de a nö aki mögöttem ált fekete ruhában azt mondta hogy eröemelési szemmel nézve elég mélyen voltam :)
[/quote  megvolt az..... más dolog ,hogy ennél mélyebbeket is vettek már el..... 8-)

Sajnos én is fogtam már ki olyan bírokat hogy nem adták meg de viedón meg simán látszódot hogy megvolt :) Na mindegy :)
Holnap megyek korán reggel egy másik városba (Jönköping) hogy találkozzak a klubbal és egyutt utazunk el a fekvenyomó versenyre. Elég késön fogok vissza érni. De majd este jön a helyzet jelentés a versenyröl meg valószinu hogy videók és képek is lessznek :)

kéz és lábtörést!!!! Łł= :-):-)::


2010. Október 09. - 22:25:57
Válasz #63
Nem elérhető

Kaess


Köszi ;D

Na végre haza értem, elég hosszú napom volt. Lé is írom hogy úgy nagyábból mi is volt :) Tegnap este kb. 3 és fél órát ha tudtam aludni és hajnali 4-kor keltem hogy elérjem az 5:20-as buszomat ami ment Jönköpingbe. A buszon szerencsére tudtam aludni kb. 1 órát igy már 4 és félnél jártam yeaah  ****:)))
A méreckedésem 9-kor kezdödött, hittem én :D mert amikor rá áltam a mérlegre 91.4-et mutatott ami azt mondta hogy én a 100-as sulycsoportban leszek igy, mehettem vissza 11-re méreckedni :) Addig kajáltam egy kicsit és tizenegykor hihetetlen módon 91.4 kg voltam :D A verseny az én részemre csak 13:00-kor kezdödött igy rá értem szépen lassan melegiteni délbe. Csináltam 1x8 a rúdba, 1 perc pihenö, 1x5 50kg-ba, 1 perc pihenö, 1x3 80kg, 1 perc pihenö majd csináltam egyet 100-ba. Ez után feleröszakoltuk a fekvenyomó ruhát amit a klubbtól kaptam a versenyre. (Szintén metál volt) Na ez volt olyan 15-20 perc mire nagyábból rajtam volt rendesen. Ez után még nyomtan 150kg-ba de ugy hogy szivacs volt a mellkasomon igy nem kellett teljesen lemennem. Ez azért van ilyenkor hogy a ruha felvegye a végsö pozicióját és rendesen rám feszuljön. Mindig kisebb és kisebb szivacsokat használtunk. 14cm-el kezdtuk, utánna 10cm, és végul olyan 5cm. Utánna a versenyen 150kg-al kezdtem ami 3 fehér lámpa volt vagy is megadták, utánna 155kg ami szintén fehér lámpa és végul 160kg de itt féluton elfogyott a nafta és nem ment ki sajnos. Ezt én annak tudom be hogy ez a 4 és fél óra alvás nem elég :) De igy is megkaptam az ezustérmet a Juniorok között.  (:-) Ha azt nézzuk hogy márciusban versenyeztem utoljára és ott 135kg-ot nyomtam ki (bár 81kg-os testsullyal) meg ez hogy rohadt álmos voltam akkor lényegébe megvagyok elégedve magammal. A mai nap ezekkel a körulményekkel egyutt ez volt a maxom :) Legközelebbi versenyem az November 27-28 országos fekvenyomó verseny lessz :)

Mellékelem a youtube linket a 155kg-ról :)

http://www.youtube.com/watch?v=giFztlgxiyE

Várom a véleményeket  ::)  ::)  ;D

2010. Október 09. - 22:54:14
Válasz #64
Nem elérhető

Grizzly79


Gratulálok!
Mennyivel maradtál el az elsőtől? Illetőleg mennyivel verted a harmadik helyezettet?
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Október 10. - 02:12:02
Válasz #65
Nem elérhető

Kaess


Köszi :)

Elég furcsán számoltak mert 2 féleképpen nézték. Elöször is a sulycsoportot nézték (ebbe beleszámitva minden korosztályt) és arra adtak medált meg utánna nézték korosztályonként és itt meg mindegy volt hogy milyen sulycsoport  ????... Elöször csináltak ilyet. Igy az ezustöt kaptam a korosztályomba ahol az elsö volt egy 23 éves junior a 90kg-os sulycsoportban 210kg telj. A 3. meg 127kg. teljesitmény a 75kg-os csoportban. A sulycsoportomban meg 4. lettem, és ha meg lett volna a 160kg akkor 3. de nem lett meg. Majd legközelebb :) Elég furcsa verseny volt. Ezért szeretem a svéd bajnokságot. Ott csak a te korosztályod és azon belul is a te sulycsoportod ellen versenyzel. Igy biztos igazságosabb :)

2010. Október 10. - 07:12:19
Válasz #66
Nem elérhető

tomasz


Gratulálok!
Egyébként ez a korosztály/súlycsoport dolog nálunk is így van szerintem.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Október 10. - 18:04:58
Válasz #67
Nem elérhető

Kaess


Köszönöm  :-){  :-){  :-){  ;D

2010. Október 12. - 13:53:27
Válasz #68
Nem elérhető

Kaess


Hi everybody ;D

Tegnap este elég durvára sikeredet az edzésem és igy eröm se volt már este itt írni  ;D De most jön a jelentésem :) Ugy voltam vele tegnap hogy a szabad sulyos gugolás heleyt inkább csinálok Hack-gépes gugolást nagyobb ismétlés számban hogy beduranjon keményen a lábam  ;D

Hack-gépes gugolás

1x10  50kg
1x8    70kg
1x8    90kg
1x7    120kg
1x8    150kg
1x8    180kg
1x15   90kg
1x20   70kg

A két utolsó sorozatot azért csináltam hogy kö keményen beduranjanak a combjaim meg elég mélyre is mentem igy a feneke
mben is nagyon éreztem. Ez után tartottam egy olyan 5-6 perces pihenöt mert nagyon kész voltam  ;D Utánna csináltam egy szuperszetett lábhajlitásból és ulö vádlibol.

Lábhajlitás

4x12  75kg

Ulö vádli

4x15  65kg

Elég keményen kicsináltam magam, de jól esett :)

Mi a véleményetek erröl a napról??   :-){  :-){

2010. Október 12. - 13:57:16
Válasz #69
Nem elérhető

Kaess


Még annyit hozzá tennék hogy lazán bevolt tekerve a térdem bandázzsal. Csak a biztonság kedvéért meg hogy vissza szokjak az érzéshez, mert majd a következö versenyemen már hanszálni fogom :)

2010. Október 12. - 17:02:31
Válasz #70
Nem elérhető

Lgy


Szia

Én a helyedbe minden lábedzésen a gugolást eröltetném, egy nagy súlyos, egy könnyedebb ami esetleg lehet zsámolyra  is.  A 45fokos lábtolást kiegészítésnek használnám. Ja meg hiperhajlitás agyvérzésig ;)
Egyszer egy "okos ember" azt mondta a gugolást csak gugolással lehet erősíteni, ahogy a nyomást is csak nyomással.

2010. Október 12. - 17:07:07
Válasz #71
Nem elérhető

Kaess


Szia

Én a helyedbe minden lábedzésen a gugolást eröltetném, egy nagy súlyos, egy könnyedebb ami esetleg lehet zsámolyra  is.  A 45fokos lábtolást kiegészítésnek használnám. Ja meg hiperhajlitás agyvérzésig ;)
Egyszer egy "okos ember" azt mondta a gugolást csak gugolással lehet erősíteni, ahogy a nyomást is csak nyomással.


Hello

Csak azért gugoltam Hack-gépen mert multhéten maxoltam 190kg-ba gugolást és gondoltam most csinálok egy kis változást erre a hétre. Néha kell a változás :)

2010. Október 12. - 17:45:12
Válasz #72
Nem elérhető

tomasz


Szia

Én a helyedbe minden lábedzésen a gugolást eröltetném, egy nagy súlyos, egy könnyedebb ami esetleg lehet zsámolyra  is.  A 45fokos lábtolást kiegészítésnek használnám. Ja meg hiperhajlitás agyvérzésig ;)
Egyszer egy "okos ember" azt mondta a gugolást csak gugolással lehet erősíteni, ahogy a nyomást is csak nyomással.


Ennyi!
Egyébként néha egy teljes pihenő hét sem árt,nekem legalább is szokott segíteni ha tikkadt vagyok.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Október 12. - 17:59:23
Válasz #73
Nem elérhető

Kaess


Szia

Én a helyedbe minden lábedzésen a gugolást eröltetném, egy nagy súlyos, egy könnyedebb ami esetleg lehet zsámolyra  is.  A 45fokos lábtolást kiegészítésnek használnám. Ja meg hiperhajlitás agyvérzésig ;)
Egyszer egy "okos ember" azt mondta a gugolást csak gugolással lehet erősíteni, ahogy a nyomást is csak nyomással.


Ennyi!
Egyébként néha egy teljes pihenő hét sem árt,nekem legalább is szokott segíteni ha tikkadt vagyok.


Jaja nekem most csutörtöktöl lessz egy hét pihenöm. De azért mellette menni fog gyengén az edzés, de csak nagyon lájtosan pl. 2 naponta fekvötámaszok, felulések. Jót tesz, és az egyik veteran eröemelö aki többszörösen volt skandináv bajnok, azt mondta nekem hogy ha egy 8 hetes komoly edzés folyamat után pihen az ember 1 hetet akkor a pihenö után erösebb lessz. És hogy ez bizonyitja hogy rendesen eddzett :) Nekem idáig mindig bevált :)

2010. Október 12. - 18:01:11
Válasz #74
Nem elérhető

Lgy


Tényleg nem okoskodni akarok, de 2-3nappal versenyelőtt maxolni, plána gugiba, ami teljesen kimeríti az idegrendszert....hát nem tudom.
Max egy kis átmozgatás a tónus miatt.