2024. Április 27. - 13:13:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Cpr edzésnaplója  (Megtekintve 11354 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. December 29. - 12:09:19
Válasz #15
Nem elérhető

dino


Várj még vagy két évet mielőtt terembe mész. Nyomj otthon fekvőtámaszt minél többet, de a súlyokkal most csak ártanál magadnak.
100%-ig egyetértek. válassz más sportot.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. December 29. - 13:23:04
Válasz #16
Nem elérhető

dumbass


Várj még vagy két évet mielőtt terembe mész. Nyomj otthon fekvőtámaszt minél többet, de a súlyokkal most csak ártanál magadnak.
100%-ig egyetértek. válassz más sportot.

Mai napot figyelembevéve énis kezdek egyetérteni... Szerintem úsznod kellene öcsi, ott kicsit erősödnél. Majd beírja a mai edzést, rendesen törtem a fejem milyen gyakorlatot mondjak, mivel se húzódzkodás (segítséggel se), se tolódzkodás (feltett lábbal se) nem ment. Szűknyomás megint nem volt jó mert a rúd is nehéz volt. Azthiszem erre 2 év múlva visszatérünk :)

2010. December 29. - 13:38:39
Válasz #17
Nem elérhető

George


Úszás tök jó, most olyan dolgok kellenek még, amik megalapoznak egy komplett fizikumot. Nem kell még ilyen fiatalon erőltetni a súlyzós edzést. Arnold is 15 volt mikor kezdte ;)

2010. December 29. - 15:08:07
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


Arról nem beszélve, amit már hálacinál is leírtam, hogy "a medencecsont szabálytalan alakú páros csont, a 16-18. Életév körül csontosodik össze a csípőcsontból, ülőcsontból és szeméremcsontból."
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 29. - 16:29:16
Válasz #19
Nem elérhető

George


Arról nem beszélve, amit már hálacinál is leírtam, hogy "a medencecsont szabálytalan alakú páros csont, a 16-18. Életév körül csontosodik össze a csípőcsontból, ülőcsontból és szeméremcsontból."

Még jó, hogy én csak 22 évesen kezdtem lábazni, akkor is csak rövid ideig ;D

2010. December 29. - 20:18:41
Válasz #20
Nem elérhető

VG


Várj még vagy két évet mielőtt terembe mész. Nyomj otthon fekvőtámaszt minél többet, de a súlyokkal most csak ártanál magadnak.
100%-ig egyetértek. válassz más sportot.

Mai napot figyelembevéve énis kezdek egyetérteni... Szerintem úsznod kellene öcsi, ott kicsit erősödnél. Majd beírja a mai edzést, rendesen törtem a fejem milyen gyakorlatot mondjak, mivel se húzódzkodás (segítséggel se), se tolódzkodás (feltett lábbal se) nem ment. Szűknyomás megint nem volt jó mert a rúd is nehéz volt. Azthiszem erre 2 év múlva visszatérünk :)
Lassan 14éves, legjobb idő a boxhoz, vagy Szertornázzon, az ad egy nagyonnagy kellő alapot ha már nem akar küzdősportot űzni