2024. Április 27. - 11:52:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Yanou naplója...  (Megtekintve 29585 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 12. - 13:13:26
Válasz #30
Nem elérhető

George


Nagyon kíváncsi vagyok az eredményeidre, amiket eddig írsz, az nagyon precíznek tűnik, szinte teljesen eltér az én módszeremtől :D

Ha szerinted valami hülyeség, vagy más véleményen vagy valamivel kapcsolatban, akkor nyugodtan írd ide, szívesen olvasom!
Nem erről van szó, tényleg érdekel a fejlődésed, mert a leírtak alapján komolyan veszed az egész dolgot. Én olyan szinten motivációt vesztettem az utóbbi hónapokban(évben), hogy nem tudnám ennyire precízen belőni és végrehajtani a dolgokat.

Motivációval semmi gond nincs hál isten, amíg látom magamon a fejlődést, addig nem hiszem, hogy belefásulnék. Úgy vagyok vele, hogy ha az ember csinál valamit, azt csinálja az általa kivitelezhető legnagyobb erőbedobással, de tartsa magát a realitás talaján. A tömegnövelés is ment volna még fentebb, de feleslegesnek tartok egy olyan célt kitűzni magamnak, amit ideig-óráig tudok csak tartani. Szép lett volna felmenni 120-125 kilóig, beleölni egy halom lóvét, csinálni magamról pár fényképet, hogy "húdefaszánnéztemki", aztán meg 2 hónap elteltével már csak hírből fogom ismerni a régi magamat, mert mondjuk nem szánok annyi pénzt erre az egészre, annak én nem látom értelmét. Kitűztem magam elé egy szerintem megvalósítható célt, amit akár hosszabb ideig is fent tudok tartani mondjuk nem a mostani heti 4-5 edzéssel, hanem teszemazt 3-mal is. Ha még pár év edzésmúlt lesz a hátam mögött és 100 kilósan egy olyan fizikummal fogok létezni, hogy ha belenézek a tükörbe megelégedés töltsön el és úgy fogom látni magam mögött a végigjárt utat, hogy az az út lassú, de folyamatos fejlődést mutatott a végkifejletig, akkor én már tökéletesen elégedett leszek!
Neked is motivációt csak egy általad kitűzött cél fog adni. Ez egy ilyen egoista sport... Ha ez nincs és csak azért jársz le a terembe, hogy eltöltsd az időd, vagy valamilyen probléma elől menekülsz oda, akkor lófasz se fog történni.
Szerintem...
Én most úgy vagyok vele, hogy elértem egy szintet, ahol már nem igazán lehet hobby gyúrásról beszélni, és döntenem kellett, hogy vagy elindulok a versenyzés irányába(testépítés és fekvenyomás), vagy visszább veszek a gázból, mert a hétköznapokra teljesen fölösleges és kényelmetlen lenne 140 kilósnak lenni. Edzeni imádok, vannak kisebb célok, de már nem az, hogy valamilyen versenyre esetleg felkészüljek. Most biztos nem, aztán, hogy mi lesz később azt még nem tudom. Erre írtam, hogy nekem ahhoz, hogy ennyire precízen belőjek mindent megint, valamilyen komolyabb cél kellene. A mostani szinttel pedig tökéletesen elégedett vagyok :D !+"%

2011. Január 12. - 13:53:50
Válasz #31
Nem elérhető

Yanou


Én most úgy vagyok vele, hogy elértem egy szintet, ahol már nem igazán lehet hobby gyúrásról beszélni, és döntenem kellett, hogy vagy elindulok a versenyzés irányába(testépítés és fekvenyomás), vagy visszább veszek a gázból, mert a hétköznapokra teljesen fölösleges és kényelmetlen lenne 140 kilósnak lenni. Edzeni imádok, vannak kisebb célok, de már nem az, hogy valamilyen versenyre esetleg felkészüljek. Most biztos nem, aztán, hogy mi lesz később azt még nem tudom. Erre írtam, hogy nekem ahhoz, hogy ennyire precízen belőjek mindent megint, valamilyen komolyabb cél kellene. A mostani szinttel pedig tökéletesen elégedett vagyok :D !+"%

Értelek, de akkor meg nincs itt semmi gond!  ;D

2011. Január 12. - 14:24:15
Válasz #32
Nem elérhető

Yanou


Naszóval tegnapi melledzés...

Fekvenyomás:
Felfelé haladva normál pihenőkkel
1X20 50kg
1X16 70kg
1X12 80kg
1X10 90kg
1X7 100kg
1X5 110kg
Lefelé haladva csak a súly csökkentésének idejére álltam meg
1X7 90kg
1X9 70kg
1X12 50kg

Nyomós mellgép legmagasabb üléspozícióba állítva (negatív padnak felel meg nagyjából):
1X14 60kg
1X12 70kg
1X10 80kg
1X9 90kg
1X8 100kg
1X8 80kg
1X10 70kg
1X10 60kg

45fokos nyomás kézisúlyzókkal:
22kilóval csináltam karonként, nem tudom már mennyi ment összesen, 3 sorozatot csináltam bukásig.

Csigás tárogatás állva, mellmagasságban összetolva:
1X20 20kg/kar
1X16 25kg/kar
1X14 30kg/kar

Ezek után futottam 13 és fél percet, emeltem a futás sebességén, de a lábedzés utóhatása miatt nem ment a 15 perc. A vége felé már attól féltem, hogy leszédülök a gépről.

Tegnap ment be az ötödik szem Halodrol, mától 2 szemet szedek újabb 5 napig. A lábamban az izomláz csak rosszabb lett, jönnek elő a pattanások is, úgy tűik Gaspari bácsi cumója újfent teszi a dolgát.

2011. Január 13. - 11:18:51
Válasz #33
Nem elérhető

Yanou


Mondanék én is pár szót a nagyon okosokról, láttam a többi topikban is hasonló a téma.
Az egyik velem egy terembe járó srác eldöntötte, hogy tesztót nyom anapolonnal. Pár napja kérdeztem, hogy milyen tesztó? Aszondja nem tudja, mert lekopott az ampullákról a felirat. Most azt hagyjuk, hogy ez alapból jó nagy faszság, de mondtam neki, hogy ha már nem lehet lebeszélni a dologról, akkor ugyan szedjen már mellé legalább Novedex XT-t, hogy ne bassza el végleg a saját tesztoszterontermelését. Tegnap odaadom neki a Novedexet némi instrukció kíséretében, majd egy kevéssel később a helyi okos kérdezi tőlem, hogy mi az, amit adtam a srácnak. Mondom, hogy mi, erre kérdezi, hogy minek tesztoszteronszint növelő, mikor úgyis azt használ...én voltam a hülye, próbáltam elmagyarázni neki, erre megkérdezte, hogy hogy a fenébe lőné le a saját termelését, mikor úgyis szúrja magát vele... Na itt feladtam...
Fasznak akar jót az ember, ha mások meg képesek megmagyarázni a saját maguk által kiötlött totál baromságot???

2011. Január 13. - 11:44:00
Válasz #34
Nem elérhető

Yanou


Tegnap hát nap volt...

Van egy kiszállítós pizzériát üzemeltető ismerősöm. 1-2 napja nem tudtam annyi kaját hozni a melóhelyre, amennyit kellett volna és mivel pizzákon kívül néhány más kajával is foglalkozik, gondoltam felhívom, hogy agyaljunk ki valami kaját az ilyen napokra. Egyből ráállt és a végkifejlet 25 deka csirkemell lett roston megsütve paradicsom, uborka és saláta társaságában. Úgyhogy most már ha valami hibádzik a kajamennyiségemet illetően, akkor sem kell befosnom.

A változatosság kedvéért beújítottam egy új fehérjeforrást is a tervbe, mégpedig a tonhalfilé sós lében. Konzerv, de nekem nagyon ízlik. Mondjuk a sima vízben megfőzött natúr barna rizs emellé nem egy leányálom, de legyűröm. Az edzés utáni kajálásomat fedezem ezzel a párossal. A lefekvés előtti negyed kiló krémtúrómat is szénhidrátmentesítettem. Eddig dobtam hozzá egy aszalt szilvás Yogobella joghurtot, de ehelyett most citromlé+folyékony édesítő megy hozzá és totál citromos túrótorta íze van.

Az edzést illetően pedig a következőképpen alakult a tegnapi nap:
Felhúzás:
1 X 20 - 50kg
1 X 14 - 80kg
1 X 8 - 110kg
1 X 3 - 140kg
1 X 16 - 50kg

Mellhez húzás szűken:
1 X 20 - 50kg
2 X 14 - 70kg

Nyak mögé húzás:
3 X 14 - 70kg

Nyújtott karral letolás térdhez, döntött törzzsel:
1 X 20 - 50kg
1 X 16 - 60kg
1 X 14 - 70kg
1 X 16 - 50kg

Levezetésképp húzódzkodás:
2 X 14

Majd a végére 15 perc futás még mindig izomlázzal a combomban. Most egy tempóban nyomtam végig, két darab 1-1 perces séta volt közbeiktatva. Rohadtul elfáradtam, a pulóver alatt a pólómból csavarni lehetett a vizet meg mostanában az émelygés szinte minden edzésen megjelenik, pedig eddig egyáltalán nem volt jellemző. Ez a szénhidrátmegvonás miatt lehet?
Még egy kérdés! Szerintetek az edzés után a 2 kanál Nectar mellé mennyi waxy-t rakhatok. Jelenleg 60g megy... Jó ez, csökkentsem, vagy növeljem, vagy valami?

2011. Január 13. - 16:55:57
Válasz #35
Nem elérhető

pmiller06


Tonhallal óvatosan! Magas a higanytartalma!

2011. Január 15. - 14:53:37
Válasz #36
Nem elérhető

Yanou


Tonhallal óvatosan! Magas a higanytartalma!

OK, nem eszem minden nap, csak ha már a csirkemell unalmassá válik...  ;)

2011. Január 18. - 15:59:24
Válasz #37
Nem elérhető

Yanou


Itt vagyok, nem vesztem el...  :D

Szóval csütörtökön válledzés volt a soros.

Nyakbólnyomás egykezes súlyzókkal:
1 X 20 18kg
1 X 14 22kg
1 X 12 24kg
2 X 8 28kg
1 X 14 16kg

Oldalemelés állva:
1 X 20 10kg
1 X 14 14kg
1 X 12 16kg
2 X 10 18kg
1 X 14 10kg

Előre emelés csigán vállszélességben felső fogással:
1 X 20 20kg
1 X 16 25kg
2 X 10 30kg
1 X 14 25kg

Döntött törzsű oldalemelés:
3 X 10 16kg

Nyakból nyomás gépen:
1 X 8 60kg
1 X 10 50kg

15 perc futás a végén, ahogy már szinte megszoktam...
Minden edzés végén szakad rólam a víz, nagyon elfáradok, minden egyes alkalommal megváltás a forró fürdő. Péntek-szombat-vasárnap pihenéssel telt, picit csaltam is az egyik nap a diétában, Kecskeméten a Sasfészek étteremben nyomtam be egy dupla adag (40dkg) bélszínsteaket libamájjal, grillzöldségekkel, meg mittoménmikkel. Elég rendben volt...  ;D

Hétfőn bicepsz-tricepsz:
Sietnem kellett, megpörgettem az edzést, nem volt időm sok gyakorlatra sajnos, de ma már érzem az izomlázat, úgyhogy nem sikerült olyan rosszul.

Franciarudas 21-ezés 30kg-mal:
4 sorozat

Scott pados bicepsz egykezes súlyokkal:
1 X 20 14kg
1 X 14 18kg
1 X 10 20kg
1 X 8 22kg
1 X 14 14kg

Koncentrált bicepsz ülve térdhez betámasztva 14kg-mal pihenő nélkül váltva a karokat:
10-8-6-4-3

Letolás rúddal:
1 X 20 40kg
1 X 20 50kg
1 X 16 60kg
1 X 14 70kg
1 X 16 50kg

Homlok mögé engedés:
4 X 10 40kg

Majd szintén 15 perc futás.

Ma emeltem 3 szemre a Halodrolt, pár napon belül remélhetőleg kiteljesedik a hatása.
Tegnap mértem a hasam, a 107cm-es kiinduló állapotból jelenleg 104cm-nél tartok, a 103,3kg kezdő súly pedig szintén tegnap mérve jelenleg 100,2kg. Picit lehet, hogy gyors a tempó, úgyhogy nincs kizárva, hogy emelek egy minimálisat a ch-n, erőben mindenesetre érzem, hogy estem vissza valamennyit.
A melóhelyem melletti üzletben pár napja 1099Ft a filézett csirkemell, ma reggel be is vásároltam belőle.

Ma láb nap lett volna betervezve, de a lábtolót elvitték újrafesteni és gőzöm nincs, hogy visszahozzák e ma estére. Ha visszahozzák, akkor maradok a tervnél, ha nem, akkor mellezés lesz belőle...

2011. Január 18. - 16:50:24
Válasz #38
Nem elérhető

Kaess


Itt vagyok, nem vesztem el...  :D

Szóval csütörtökön válledzés volt a soros.

Nyakbólnyomás egykezes súlyzókkal:
1 X 20 18kg
1 X 14 22kg
1 X 12 24kg
2 X 8 28kg
1 X 14 16kg

Oldalemelés állva:
1 X 20 10kg
1 X 14 14kg
1 X 12 16kg
2 X 10 18kg
1 X 14 10kg

Előre emelés csigán vállszélességben felső fogással:
1 X 20 20kg
1 X 16 25kg
2 X 10 30kg
1 X 14 25kg

Döntött törzsű oldalemelés:
3 X 10 16kg

Nyakból nyomás gépen:
1 X 8 60kg
1 X 10 50kg

15 perc futás a végén, ahogy már szinte megszoktam...
Minden edzés végén szakad rólam a víz, nagyon elfáradok, minden egyes alkalommal megváltás a forró fürdő. Péntek-szombat-vasárnap pihenéssel telt, picit csaltam is az egyik nap a diétában, Kecskeméten a Sasfészek étteremben nyomtam be egy dupla adag (40dkg) bélszínsteaket libamájjal, grillzöldségekkel, meg mittoménmikkel. Elég rendben volt...  ;D

Hétfőn bicepsz-tricepsz:
Sietnem kellett, megpörgettem az edzést, nem volt időm sok gyakorlatra sajnos, de ma már érzem az izomlázat, úgyhogy nem sikerült olyan rosszul.

Franciarudas 21-ezés 30kg-mal:
4 sorozat

Scott pados bicepsz egykezes súlyokkal:
1 X 20 14kg
1 X 14 18kg
1 X 10 20kg
1 X 8 22kg
1 X 14 14kg

Koncentrált bicepsz ülve térdhez betámasztva 14kg-mal pihenő nélkül váltva a karokat:
10-8-6-4-3

Letolás rúddal:
1 X 20 40kg
1 X 20 50kg
1 X 16 60kg
1 X 14 70kg
1 X 16 50kg

Homlok mögé engedés:
4 X 10 40kg

Majd szintén 15 perc futás.

Ma emeltem 3 szemre a Halodrolt, pár napon belül remélhetőleg kiteljesedik a hatása.
Tegnap mértem a hasam, a 107cm-es kiinduló állapotból jelenleg 104cm-nél tartok, a 103,3kg kezdő súly pedig szintén tegnap mérve jelenleg 100,2kg. Picit lehet, hogy gyors a tempó, úgyhogy nincs kizárva, hogy emelek egy minimálisat a ch-n, erőben mindenesetre érzem, hogy estem vissza valamennyit.
A melóhelyem melletti üzletben pár napja 1099Ft a filézett csirkemell, ma reggel be is vásároltam belőle.

Ma láb nap lett volna betervezve, de a lábtolót elvitték újrafesteni és gőzöm nincs, hogy visszahozzák e ma estére. Ha visszahozzák, akkor maradok a tervnél, ha nem, akkor mellezés lesz belőle...

És ha 1 hétig nem lesz lábtoló? ;)

2011. Január 19. - 10:45:24
Válasz #39
Nem elérhető

Yanou


És ha 1 hétig nem lesz lábtoló? ;)

Tegnap már visszahozták, csak összerakásra vár, ami ma meg is fog történni. Ma úgyis pihenős leszek, így holnap már le tudok lábazni, úgyhogy sokat nem kell variálnom.  ;)

2011. Január 19. - 12:01:50
Válasz #40
Nem elérhető

Yanou


Izomlázügyileg is hozza a Halodrol a papírformát. Sokkal hamarabb jelentkezik, az edzést követő 12-16 óra elmúltával már érezhető és egyre intenzívebbé válik. Fokozódik az izomkeménység is, úgy tűnik tényleg azokat a tápkiegeket tiltják be, amik valóban működnek, nem csak a marketingmaszlaggal adják el magukat.

Táplálékkiegészítők ügyében annyi a változás, hogy a Nectar egyelőre le lett váltva Musclelogic fehérjére (a holnapi lábazás után megy be az utolsó adag Nectar), napközbeni fehérjének pedig Syntha-6 megy kávé ízben és félelmetesen finom!

Szóval tegnap melleztem...

Fekvenyomás:
1 X 20 60kg
1 X 16 70kg
1 X 12 90kg
1 X 8 110kg
1 X 7 110kg
1 X 8 90kg
1 X 14 60kg

45 fokos nyomás egykezes súllyal:
1 X 16 20kg
1 X 14 22kg
2 X 10 24kg
1 X 14 18kg

Nyomós mellgép legmagasabb üléspozícióba állítva (negatív pad):
1 X 16 70kg
1 X 14 80kg
1 X 10 90kg
1 X 7 100kg
1 X 12 70kg

Csigás tárogatás állva, mellmagasságban összetolva:
1 X 12 30kg
1 X 16 25kg

A végén pedig a 15 perc futás szintén megvolt, próbálom ezt is folyamatosan variálni, most a kocogás sebességén csökkentettem, viszont a futásén növeltem.

Egyenlőre úgy tűnik jól alakul a helyzet, sima fekvenyomásban most például egyáltalán nem éreztem a visszaesést, viszont a mellgép a végén nem úgy ment, mint ahogy kellett volna. Szóval itt-ott lecsíp erőnlétügyileg, de ez a visszaesés nem akkora, mint amire én számítottam az elején. Először drasztikusnak éreztem, de ez valahogy (lehet a Halodrol miatt, de nem akarok mindent az ő számlájára írni) idővel kompenzálódott. Hiába indult meg a súlyom lefelé, most még nem látom annyira borúsan az erőnlétemet, mint az első 1 hetet követően. Az lenne az igazi, ha megmaradna ugyan ilyen állapotban és a végén 98kg körül tudnék mérlegre állni...ez ugye csak ábránd, de hátha...a remény hal meg utoljára (, a kardhal meg először)...

2011. Január 21. - 10:07:54
Válasz #41
Nem elérhető

Yanou


A lábtoló összeállt, ahogy várható volt, így tegnap lábaztam. Amit észrevettem, hogy a nadrágok már közel sem feszülnek annyira rajtam derékban, mint mikor elkezdtem ezt az egész "önsanyargatást".
Tegnap rákérdeztem a guggolókeretre is, sajna stagnál az ügy, így idsapámmal ráugrunk a hétvégén. Vasesztergályos a mestersége, a cégnél, ahol dolgozik meg lehet oldani szinte mindent, úgyhogy szombaton már vetjük is papírra a tervet...

Lábtoló:
20 ism. 70kg
20 ism. 170kg
16 ism. 245kg
12 ism. 335kg
2 X 10 ism. 375kg

Combfeszítő:
1 X 16 35kg
1 X 14 40kg
1 X 12 45kg
1 X 10 50kg

Combhajlító:
1 X 16 30kg
1 X 14 40kg
1 X 12 45kg

Hál isten sikerült nagynehezen lekocogni a 15 percet, 2 X 1 perc séta volt csak benne pihenésképp. Hányinger, émelygés most nem volt, izzadás annál inkább. A Lipo6X-et nem nevezném egy ultrabrutál érzést kiváltó zsírégetőnek, izzaszt, az biztos, meg egész napra ad egy stabil energiaszintet (a napi 2 X 2 kapszula mennyiséget bevéve), a zsírégető hatását pedig majd a doboz kiürülésekor tudom jellemezni. Fogyok, az 100%, de hogy ebből mennyi az ő érdeme és mennyi a kajálás és az edzés megváltoztatásának betudható, azt sajna nem tudom. A Halodrol okozta pattanásosodás alábbhagyni látszik, már jóval kevésbé gyullad, az izomláz pedig igen intenzív minden edzést követően. Glutaminból, aminóból, BCAA-ból is nyomom rendesen az adagokat, a változás már a tükörbe nézve is látszik. Jönnek elő az ereim, ahogy fogy a zsír a környékükről, szóval halad a dolog előre, várom, hogy mikor hagy alább a lendület, de egyenlőre nincs okom panaszra.

2011. Január 24. - 15:05:38
Válasz #42
Nem elérhető

Yanou


Pénteken hátaztam...

Húzódzkodás:
4 X 11
Meglepően könnyűnek éreztem, több is ment volna, de nem akartam már az elején ellőni az energiámat, ami az egyre csökkenő szénhidrátnak köszönhetően félő volt, hogy nem tart ki az edzés végéig...

Mellhez húzás csigán széles fogással:
4 X 10 70kg

Felhúzás:
1 X 20 50kg
1 X 10 100kg
1 X 5 140kg
1 X 16 50kg

Fűrészelés:
Karonként 4 X 10 41,5kg

A csütörtöki lábedzés hatása újra éreztette, hogy nem volt hiába, izomlázam volt a combomba, seggembe, meg alsó fertályon szinte mindenhol, de akkor is felszenvedtem magam a futógépre és most nem lányoskodtam, lefutottam a 15 percet. Tüdővel bírtam volna tovább is valamennyivel, de a lábaim már nem igazán akarták az igazságot, így nem erőltettem, elég volt ez a 15 perc.
Szombat-vasárnap pihenő volt, vasárnap csaltam is a kaját illetően, de hetente 1 nap szerintem belefér. Ma reggel ráálltam a mérlegre kicsit kíváncsiskodni és ruhában 108,5kg volt a megjelenő szám, szóval durván egy ötösnek már búcsút is intettem. Úgy érzem könnyebben is mozgok, a hasam mindenképp kisebb, centire most nem mértem, de már látható a fogyás...mondjuk be is tenné a kulcsot, ha 5 kiló mínusz nem látszana...

A kiegek teszik a dolgukat, ahogy én látom izomból idáig sikerült nem nagyon veszíteni...
Ma este váll nap lesz, ha belefér az időmbe némi hassal is kiegészítem.

2011. Január 25. - 11:24:41
Válasz #43
Nem elérhető

Yanou


Jelentem a derékszíjam egy lyukkal beljebb kell húznom, hogy fent maradjon rajtam a gatya és nem is szorít. Ezt ma reggel konstatáltam, nem nagy öröm, de már jól indult a napom...
A tegnapi vállazás is érdekesen alakult...

Oldalemelés állva:
1 X 20 10kg
2 X 14 14kg
1 X 10 16kg

Előre emelés csigán vállszélességben felső fogással:
(Na itt valamelyik okos a lapsúlyok egyik oldalára nem 1, hanem 2 stiftet nyomott be, amit csak az utolsó sorozatnál vettem észre, így 5 kilóval többel csináltam az összes sorozatot, mint amire én állítottam a súlyt...csodálkoztam, hogy nem úgy megy, mint kéne.)
1 X 16 30kg
1 X 12 35kg
2 X 10 35kg
1 X 12 30kg

Nyakból nyomás gépen:
1 X 16 50kg
1 X 12 60kg
1 X 6 70kg
1 X 8 50kg

Döntött törzsű oldalemelés ülve:
1 X 16 10kg
3 X 10 14kg

Majd következett volna a futás, de foglalt volt a futó pad... Megkérdeztem a srácot, hogy meddig kíván gyalogolni rajta, azt mondja 30 percet fut és most kezdte 5 perce... Nem hogy futás nem volt, amit bohóckodott, de még gyors sétának sem nevezném. Persze közben pofázott az "edzőtársával", emellé talán kocogott kicsit (hallottam, hogy néha nyomkodja a gépet veszettül), de mindennek volt nevezhető, amit csinált a gépen, csak hasznosnak nem... Majd mikor végzett közölte, hogy jajj, nem érzi a talpát, meg hogy ő márpedig ma gyümölcs napot tartott és ma már nem eszik semmit, csak lefekvés előtt valamilyen gyümölcsöt, merhogy az jó, meg mert ő fogyni akar. Én meg majdnem felrobbantam...

Így a fennmaradó időben csináltam haspadon 4 X 25 felülést, meg alkaroztam, osz' jóvan.

2011. Január 25. - 12:48:21
Válasz #44
Nem elérhető

Kaess



 ő márpedig ma gyümölcs napot tartott és ma már nem eszik semmit, csak lefekvés előtt valamilyen gyümölcsöt, merhogy az jó, meg mert ő fogyni akar. Én meg majdnem felrobbantam...


Jobban nem is csinálhatná  ****:)))   .....majd rájön hogy hibázott amikor úgy fog kinézni mint egy aszalt múmia  ;D