2024. Április 27. - 15:02:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Alakformálás  (Megtekintve 19993 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 18. - 10:18:24
Válasz #15
Nem elérhető

Bubble


Talalsz a forumon sok hasznos infot csak keresni kell,levan irva minden  :) Meg sok segitokesz emberke van itt.Varjuk a kepeket  ;D

Köszönöm, már átnyálaztam mindent, hogy képben legyek :) De kell a motiváció, így, hogy leírtam, rögtön komolyabb lett, most már be kell számolnom Nektek is  /:-) O0
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 19. - 12:15:13
Válasz #16
Nem elérhető

Bubble


Tegnap vállaztam, lecseréltem a nyakból nyomást mellről nyomásra, hát mit ne mondjak, nekem brutál volt, de utána éreztem rendesen, szóval köszönöm a tippet :)  :-){ Este nagyon megkívántam az édességet, így hát bűnöztem és betoltam egy adag túrót csokis fehérjével, akkora hasam lett, mint egy hordó, de finom volt  :-oD  Friss kép még mindig nincs, mert fotóst kell szereznem, van régebbi (az egyetlen fürdőruhás), ehhez képest lett egy pici pocim, ami szemől nem látszik, csak oldalról  ;D
a kényes popsi téma itt is látszik  :----
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 19. - 12:37:44
Válasz #17
Nem elérhető

BarbieGigi


Szia Bubble!
Remélem jól haladsz az edzéssel! Sok sikert, kitartás!  ;)

(Csak úgy mellékesen jegyezném meg, hogy ezen a képen is baromi jól nézel ki...)
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2011. Március 19. - 12:45:49
Válasz #18
Nem elérhető

Bubble


Szia Bubble!
Remélem jól haladsz az edzéssel! Sok sikert, kitartás!  ;)

(Csak úgy mellékesen jegyezném meg, hogy ezen a képen is baromi jól nézel ki...)
Köszönöm szépen, nagyon jól esik :)  <3! Én pedig belepofátlankodtam a fészbúkodba, iszonyú komolyan nézel ki, csak gratulálni tudok!!! (a videóid alapján pedig nagyon szimpi vagy)
Azért tettem fel ezt a képet, mert a méretek alapján elég fura alak jön le,így kicsit más. Szimplán csak plötyi vagyok, ezt elégeltem meg. Szép vállak, karok, lapos has, feszes fenék (a combommal szerencsés vagyok), ez lenne a cél.
Egy kis 18-as karika, a képen szereplő popsiért a fél karom adnám  ****:))) Mivel széles a csípőm, a pici popsit elfelejthetem, ha 10 órát is izzadok érte naponta, akkor sem jön össze. Így hát legyen jó izmos, ha már genetikailag ilyen szerencsétlen vagyok  8-)
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 19. - 13:26:45
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


 @-o   <3!  lehet még Én is odaadnám  ;D  végre 1 csaj napló. Amiben tudok, segítek szerelmem!!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 19. - 13:35:46
Válasz #20
Nem elérhető

Bubble


halló, az alsó kép nem én vagyok  ***)))) ;) ))=/
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 19. - 13:35:50
Válasz #21
Nem elérhető

Pity


@-o   <3!  lehet még Én is odaadnám  ;D  végre 1 csaj napló. Amiben tudok, segítek szerelmem!!!  ;D
;D ;D ;D ;D

2011. Március 19. - 13:37:35
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


halló, az alsó kép nem én vagyok  ***)))) ;) ))=/

jaaaaaaaj Cunás, TUDOM! Nem vagyok hülye gyúrós  ;D De attol még ha tudok, szívesen segítek!  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 19. - 13:41:01
Válasz #23
Nem elérhető

Bubble


halló, az alsó kép nem én vagyok  ***)))) ;) ))=/

jaaaaaaaj Cunás, TUDOM! Nem vagyok hülye gyúrós  ;D De attol még ha tudok, szívesen segítek!  ;)
Tudom, hogy tudod és tudom, hogy segítesz, mert ilyen jófej vagy  8-)
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 19. - 13:41:27
Válasz #24
Nem elérhető

Maszat


ha hiszed, ha nem!  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 19. - 13:43:43
Válasz #25
Nem elérhető

Bubble


hé, már segítettél eddig is, nem voltam cinikus :) komolyan, olyan jó, hogy elkezdtem ide írni, mert mikor hajnalban csörgött az ébresztő, majdnem kivágtam a telefont az ablakon, de eszembe jutott, hogy nem akarok égni itt, hogy gyenge szar vagyok  :-)(-: szóval erőt vettem magamon és fél 7kor lenn voltam a teremben. ezért  :-){
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 19. - 13:45:17
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


régebben nekem is volt ebből motivációm, amikor vezettem a naplót,h akkor már mutassak fel vmit. Ez erre való, és eközben más még talán tanulhat is belőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 19. - 16:49:46
Válasz #27
Nem elérhető

dred


Tegnap vállaztam, lecseréltem a nyakból nyomást mellről nyomásra, hát mit ne mondjak, nekem brutál volt, de utána éreztem rendesen, szóval köszönöm a tippet :)  :-){ Este nagyon megkívántam az édességet, így hát bűnöztem és betoltam egy adag túrót csokis fehérjével, akkora hasam lett, mint egy hordó, de finom volt  :-oD  Friss kép még mindig nincs, mert fotóst kell szereznem, van régebbi (az egyetlen fürdőruhás), ehhez képest lett egy pici pocim, ami szemől nem látszik, csak oldalról  ;D
a kényes popsi téma itt is látszik  :----


Mi a gond ezzel a képpel? Sztem semmi.  ;)

2011. Március 19. - 16:55:14
Válasz #28
Nem elérhető

Gabe


Tegnap vállaztam, lecseréltem a nyakból nyomást mellről nyomásra, hát mit ne mondjak, nekem brutál volt, de utána éreztem rendesen, szóval köszönöm a tippet :)  :-){ Este nagyon megkívántam az édességet, így hát bűnöztem és betoltam egy adag túrót csokis fehérjével, akkora hasam lett, mint egy hordó, de finom volt  :-oD  Friss kép még mindig nincs, mert fotóst kell szereznem, van régebbi (az egyetlen fürdőruhás), ehhez képest lett egy pici pocim, ami szemől nem látszik, csak oldalról  ;D
a kényes popsi téma itt is látszik  :----

Nem kell ide PCT!  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 19. - 17:03:43
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


Csak hogy tiszta kepet kapjunk a formadrol, raknal be legyszi 2-3 akt kepet is, szexis arcot vagva kozben?  ::) >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)