2024. Április 27. - 12:26:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te melyik vagy?

csak annyira edzek hogy jól nézzek ki
4 (8.3%)
azért edzek mert szeretem csinálni
23 (47.9%)
azért edzek mert versenyzési céljaim vannak erőemelésben
1 (2.1%)
azért edzek mert versenyzési céljaim vannak testépítésben
6 (12.5%)
azért edzek mert egy mutáns szörny akarok lenni :D poweres és bodys céljaim is vannak
14 (29.2%)

Összes szavazó: 48

Szerző Téma: Troll topic  (Megtekintve 19057 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Április 06. - 21:38:41
Válasz #15
Nem elérhető

Milo


Én nem edzeném egy nap a bicepszet a háttal, a hát csuklya mehet egy nap ,de nem össze vissza hogy 1hát gyakorlat aztán két csukja,megint egy hát gyak. Lenyomsz mondjuk 5hátgyakorlatot ,aztán 1-2gyakorlat csuklyára a végén. Amúgy nagyon jó úton haladsz!
Riceman

2011. Április 06. - 21:45:21
Válasz #16
Nem elérhető

Troll


Én nem edzeném egy nap a bicepszet a háttal, a hát csuklya mehet egy nap ,de nem össze vissza hogy 1hát gyakorlat aztán két csukja,megint egy hát gyak. Lenyomsz mondjuk 5hátgyakorlatot ,aztán 1-2gyakorlat csuklyára a végén. Amúgy nagyon jó úton haladsz!
Tudom nem is így szoktam, :)
csak itt most voltam először még,úgy hogy csak körülnéztem most.
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 06. - 22:08:40
Válasz #17
Nem elérhető

trobert2


Hát,csuklya,bicepsz edzésem az új teremben:( és egyben felmértem a  terepet )  ***)))
 
Evezés ülve alsó csigán:5 sorozat 12x70kg 10x75 8x80kg 8x80kg 10x70kg
Csuklyás-izmozó gép:(na ilyenen még soha nem edzettem,de szerintem nem sok szart ér) Rá is tettem max súlyra(aszem 140kg)  4 sorozat 10 ismétlés.
Vállvonogatás állva rúddal: 3 sorozat 12X100kg,10x110kg,12X100kg
Nyakhoz húzás csigán:4 sorozat 15x85,12x90,10x100,12x90
Bicepszgép:(a régi teremben ilyen sem volt) 4 sorozat 10,12 ismétlés itt is max súllyal 75kg (ez a gép se ér szerintem túl sokat,bár a bicepsz jól bedúrran) :-}
Váltott karú karhajlítás: 3 sorozat 14 ismétlés 22kg
 :-OO
Ahogy gondoltam ebben a teremben jóval kevesebb tárcsa van mint a régiben,de több a gép.



szerintem ez épp arra volt elég hogy egy picit bedurranj ;D

hát edzésnek szerintem a legjobb edzés technikája mikor csinálsz 4-5 gyakorlatot,és váltakozva jönnek a gyakorlatok miszerint egyik gyakorlat a hát külső felét célozza másik a a középső részét!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Április 08. - 09:25:21
Válasz #18
Nem elérhető

lucy01


Hát,csuklya,bicepsz edzésem az új teremben:( és egyben felmértem a  terepet )  ***)))
 
Evezés ülve alsó csigán:5 sorozat 12x70kg 10x75 8x80kg 8x80kg 10x70kg
Csuklyás-izmozó gép:(na ilyenen még soha nem edzettem,de szerintem nem sok szart ér) Rá is tettem max súlyra(aszem 140kg)  4 sorozat 10 ismétlés.
Vállvonogatás állva rúddal: 3 sorozat 12X100kg,10x110kg,12X100kg
Nyakhoz húzás csigán:4 sorozat 15x85,12x90,10x100,12x90
Bicepszgép:(a régi teremben ilyen sem volt) 4 sorozat 10,12 ismétlés itt is max súllyal 75kg (ez a gép se ér szerintem túl sokat,bár a bicepsz jól bedúrran) :-}
Váltott karú karhajlítás: 3 sorozat 14 ismétlés 22kg
 :-OO
Ahogy gondoltam ebben a teremben jóval kevesebb tárcsa van mint a régiben,de több a gép.


a bicepsz gépről hasonlóan vélekedek én is!!(legalább is ami nálunk van!)75kg azért nem rossz főleg 10-12ismétlésben!!!nálunk addig sem pakolható szóval :D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 08. - 19:35:51
Válasz #19
Nem elérhető

Troll


Az szerintetek mitől lehet hogy mióta edzek,azóta mindig gyenge szar lábedzéseket szoktam csinálni, nem ritkán ki is szoktam hagyni,csak most az utóbbi időben csinálom rendesen a lábat,és még is ehhez képest nem alulfejlett,sőt?!
Ez a testrészem fejlődött az egyik legtöbbet(nem mondom hogy nagy lenne, de minimális dolgoktól fejlődik) :-O legalább is én így látom.De lehet hogy szarúl látom. :---- :-\   :-/-(-:
Ezzel nincs is semmi bajom csak ha így fejlődik , akkor a végén el fog törpülni  felsőtestem mellette.
Pedig régen nagyon nagyon vékony lábam volt.
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 08. - 20:00:10
Válasz #20
Nem elérhető

Troll


Az szerintetek mitől lehet hogy mióta edzek,azóta mindig gyenge szar lábedzéseket szoktam csinálni, nem ritkán ki is szoktam hagyni,csak most az utóbbi időben csinálom rendesen a lábat,és még is ehhez képest nem alulfejlett,sőt?!
Ez a testrészem fejlődött az egyik legtöbbet(nem mondom hogy nagy lenne, de minimális dolgoktól fejlődik) :-O legalább is én így látom.De lehet hogy szarúl látom. :---- :-\   :-/-(-:
Ezzel nincs is semmi bajom csak ha így fejlődik , akkor a végén el fog törpülni  felsőtestem mellette.
Pedig régen nagyon nagyon vékony lábam volt.
Ez szerintetek genetika,vagy mi?
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 09. - 08:04:45
Válasz #21
Nem elérhető

Pretorian


Az szerintetek mitől lehet hogy mióta edzek,azóta mindig gyenge szar lábedzéseket szoktam csinálni, nem ritkán ki is szoktam hagyni,csak most az utóbbi időben csinálom rendesen a lábat,és még is ehhez képest nem alulfejlett,sőt?!
Ez a testrészem fejlődött az egyik legtöbbet(nem mondom hogy nagy lenne, de minimális dolgoktól fejlődik) :-O legalább is én így látom.De lehet hogy szarúl látom. :---- :-\   :-/-(-:
Ezzel nincs is semmi bajom csak ha így fejlődik , akkor a végén el fog törpülni  felsőtestem mellette.
Pedig régen nagyon nagyon vékony lábam volt.
Ez szerintetek genetika,vagy mi?

Ez az. Én sem igazán edzem mégis fejlődik. Ebben az a gáz, hogy ha nem is akarod igazán edzeni a vérkeringésnek meg a fejlődésnek jót tesz viszont nem férsz bele a gatyáidba vagy nem is találsz magadra.  :-\
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Április 09. - 21:05:46
Válasz #22
Nem elérhető

Troll


Az szerintetek mitől lehet hogy mióta edzek,azóta mindig gyenge szar lábedzéseket szoktam csinálni, nem ritkán ki is szoktam hagyni,csak most az utóbbi időben csinálom rendesen a lábat,és még is ehhez képest nem alulfejlett,sőt?!
Ez a testrészem fejlődött az egyik legtöbbet(nem mondom hogy nagy lenne, de minimális dolgoktól fejlődik) :-O legalább is én így látom.De lehet hogy szarúl látom. :---- :-\   :-/-(-:
Ezzel nincs is semmi bajom csak ha így fejlődik , akkor a végén el fog törpülni  felsőtestem mellette.
Pedig régen nagyon nagyon vékony lábam volt.
Ez szerintetek genetika,vagy mi?

Ez az. Én sem igazán edzem mégis fejlődik. Ebben az a gáz, hogy ha nem is akarod igazán edzeni a vérkeringésnek meg a fejlődésnek jót tesz viszont nem férsz bele a gatyáidba vagy nem is találsz magadra.  :-\
Nekem nincs azzal semmi bajom hogy fejlődik,csak akkor a felsőtesttel arányosan legyen nagy :) ::)
Mert még a végén olyan leszek mint Tom Platz  @:-)  8-)  ;D
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 15. - 20:08:31
Válasz #23
Nem elérhető

Troll


Legutóbbi hátedzés:
Felhúzás: !+"% kimaradt  **:))))*
Szúperszett:evezés csigán 4 sorozat 12x70kg,10x80kg,7x100kg,10x80kg és lehúzás nyak mögé:4 sorozat 14x90kg 10x100kg 7x110kg 10x90kg
Két tag már "tornászott" a gépeknél ezért beszálltam hozzájuk.Aztán ők kevesebbel csinálták mind én,aztán elkezdték ezekkel a sulyokkal nyomni,persze teljesen "szabályosan". ***)))  !+"%
Én is szoktam néha ilyen súlyrángatós nagy súlyos edzéseket csinálni,de csak havonta egyet és ez most nem ilyen volt.

Szúperszett:Döntött törzsű evezés 14x75kg,10x85kg,10x80kg, T-rudas evezés 12x70kg,10x75kg,8x80kg

Vállvonogatás gépen:4 sorozat 120kg 10ismétlés és Vállvonogatás rúddal:10x90kg,10x100kg,8x130kg,20x80kg

 A végére egy kis áthúzás,amit mell napon is csinálok:3 sorozat 14x35kg,10x40kg,10x40kg

 
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 17. - 21:01:13
Válasz #24
Nem elérhető

Troll


Sziasztok!
Tegnap reggel ahogy felkeltem és elindultam a mosdó felé becsípődött a derekam. @-o(a gerincmerevítő bal oldala)
Azóta valamelyest enyhült.Hasonló még decemberben történt akkor a jobb oldal fájt,de 3 nap alatt megszűnt.

Azt olvastam hogy  ez a porckorong sérv  megelőző jele is lehet?!
Szerintetek?
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 18. - 21:29:07
Válasz #25
Nem elérhető

Pretorian


Sziasztok!
Tegnap reggel ahogy felkeltem és elindultam a mosdó felé becsípődött a derekam. @-o(a gerincmerevítő bal oldala)
Azóta valamelyest enyhült.Hasonló még decemberben történt akkor a jobb oldal fájt,de 3 nap alatt megszűnt.

Azt olvastam hogy  ez a porckorong sérv  megelőző jele is lehet?!
Szerintetek?

Hát, magas is vagy és emiatt saját tapasztalatomból mondván érzékenyebb is a derékproblémákra (mindenért hajolni kell stb, plusz nekem minden gyakorlattól szétrohad a derekam övvel is). Sztem egy porckorongkopás esélyes pont az előbb említettek miatt de az még javítható. Asszem a vadköles fogyasztása nagyon jó erre.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Április 18. - 22:28:09
Válasz #26
Nem elérhető

Milo


Én nem mondanám hogy ez magasságfüggő. Van egy haverom 2m magas, 105kg, kibaszott erős a méretéhez képest 260kg-val tud felhúzni naturálon,200al gugol és semmi baja a derekának, állat módjára edz
Riceman

2011. Április 19. - 11:57:40
Válasz #27
Nem elérhető

Pretorian


Én nem mondanám hogy ez magasságfüggő. Van egy haverom 2m magas, 105kg, kibaszott erős a méretéhez képest 260kg-val tud felhúzni naturálon,200al gugol és semmi baja a derekának, állat módjára edz

Én is csak a saját tapasztalatomból írtam a dolgot. De mondjuk nekem már szenvedés a mosogató felett is görnyedni hosszabb időn át.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Április 19. - 12:36:24
Válasz #28
Nem elérhető

Grizzly79


Sziasztok!
Tegnap reggel ahogy felkeltem és elindultam a mosdó felé becsípődött a derekam. @-o(a gerincmerevítő bal oldala)
Azóta valamelyest enyhült.Hasonló még decemberben történt akkor a jobb oldal fájt,de 3 nap alatt megszűnt.

Azt olvastam hogy  ez a porckorong sérv  megelőző jele is lehet?!
Szerintetek?
Vigyázz a derekadra! Én is a hétvégén döntöttem el, hogy más irányt adok a hátam edzésének.
Egyszerűen szétszakad a derekam. Ennyit nem ér az egész.
Felhúzás elfelejtve egy időre. Pedig már kezdett újra elég jól menni. 220-at húztam fel múlt héten és még volt bennem.
Még a kábeles evezésen is agyalok, hogy hagyjam-e a fenébe, habár itt lehet, hogy marad a magasabb ismétlésszám és kisebb súly.
Döntött törzsű ismételten felejtős.

Olyan gépeket fogok kipróbálni, amik támasztják a hasfalamat és nem a derekammal kell tartanom a törzsemet.

Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2011. Április 20. - 11:22:55
Válasz #29
Nem elérhető

Troll


Hát most elmúlt a derékfájás,helyette most feljebb a lapockáim között fáj.  :-O   :-\
Pedig már kezdtem reménykedni.
Lehet hogy végigmegy az egész hátamon a fájás? @-o
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"