2024. Április 28. - 01:22:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Külföld  (Megtekintve 16885 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Január 30. - 20:10:59
Válasz #15
Nem elérhető

Maszat


1200-1300 euróért menne ki a faszom...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 30. - 20:46:10
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


1200-1300 euróért menne ki a faszom...

Jó, hogy ezt más is leírta, mert nekem senki nem hiszi el  ;D Mindenki úgy gondolja, hogy havi fél milla kézbe, azt lerakja, és nincs 1 forint kiadás sem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 30. - 20:54:29
Válasz #17
Nem elérhető

Gabe


Muterom barátja ács, térburkolni ment ki és 1600-1800Eurot keres minden hónapban.
Passau-Németország
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 30. - 21:01:14
Válasz #18
Nem elérhető

t.d.


Miért ki hitte el, hogy azonnal félmillákat adnak? Egyébként meg 1200 euró full kezdőként, huszonpárévesen szerintem jó, szerintem.
100% not natural!

2012. Január 30. - 21:15:58
Válasz #19
Nem elérhető

vekony


építőipar megint más, magas órabér van, de minden szakmának meg van adva a min. órabére, amit ált. betartanak. Akkor had kérdezzek én is  vissza, otthon mennyi a nettó bér pl. pesten és mennyi az albi, mert nem vágom mik a lehetőségek otthon. Amúgy nagyon sok ismerősöm van most ausztriába pincérként kapnak 1200-at úgy h szállás ellátás van, de mindennap meló van 10-12óra, plusz 200euró jatt kb. De pl. a merci gyárba, vagy  az audinál sima szalagmunkán (ahova még nem tették be a  lábukat a közvetítők) 17euró az órabér az bruttó 2700európa...De Maszti itt ha kibasznak akkoris eltart az állam. Arról nem is beszélve h nem kis sefteléseket lehet itt intézni. No de mind1...más országokban mi a hányás fekák?

2012. Január 30. - 21:42:45
Válasz #20
Nem elérhető

dingo


hat az en velemenyem hogy nem kell a fizetest nezni csak az eletszinvonalad es ha megeri akkor ennyi, en Afrikaba is el lennek 100 000 ft bol vagy 10 000 ft bol ha jol elek, kevesebb a szar mit mashol es nem faj a fejem a sarga csekkek miatt megtankolom a kocsit kifizetem a szamlaim es meg masra is jut es marad is <:-) jo termekeket tudok venni elfogathato aron meg ilyenek egy ora berembol veszek mit tudom en 6 l benzint othon meg 2 l egyebkent lehet itt melozni fizetnek is ha olyan melot csinalsz ami nekik budos de ha van egy relative elfogathato munkad elfogathato fizuval akkor egyszar es elvagy es ha talalsz egy olyan orszagot ahol az emberekben nem csak irigyseg es rosszindulat van meg  akkor butorozz be oda es szarj mindenre          ez olyan mint a kox hogy mennyibe kerul nem mindegy neked megeri vagy nem ha nem akkor ne vedd meg es igyal valamit  :-oD
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 30. - 21:46:43
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


Persze, nem azt mondom, jobbak a körülmények, de Én nem nyomnám végig a lépcsőfokokat úgy,h a kezdő fizetésem 1000-1200euró...nem szeretek olyan helyen lenni, ahol nem érzem otthon magam, nincsenek meg a kiépített kapcsoatok, nem ismerem a nyelvet, nem tudok segítség nélkül semmit elintézni. Irtózom a kiszolgáltatottságtól. Persze az se jobb,h ha itthon nem seftel agyba-főbe az ember, a lakbért meg a rezsit nem tudná kifizetni...

Nekem pl az albi+rezsi így télen 100fölött van. Kaja napi 2.5-3ezer, alapszinten, de van,h több. ...és akkor még nem mentem sehova, nem éreztem jól magam (ami azért nálam elő szokott fordulni néha :D ) se semmi...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 30. - 23:05:21
Válasz #22
Nem elérhető

Jordan


Miért ki hitte el, hogy azonnal félmillákat adnak? Egyébként meg 1200 euró full kezdőként, huszonpárévesen szerintem jó, szerintem.

7.5 éve élek külföldön, és azóta csak azt hallom, hogy havi fél milla  8-) Ami 2005 körül igaz is volt!!! És szó szerint 2 kézzel kapkodtak a kelet európai munkásokért, nulla nyelvtudással  :o Ma meg az angolok is megcsinálNÁNAK bármilyen fos melót, de nekik sincs munka már  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 31. - 11:10:57
Válasz #23
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Persze, nem azt mondom, jobbak a körülmények, de Én nem nyomnám végig a lépcsőfokokat úgy,h a kezdő fizetésem 1000-1200euró...nem szeretek olyan helyen lenni, ahol nem érzem otthon magam, nincsenek meg a kiépített kapcsoatok, nem ismerem a nyelvet, nem tudok segítség nélkül semmit elintézni. Irtózom a kiszolgáltatottságtól. Persze az se jobb,h ha itthon nem seftel agyba-főbe az ember, a lakbért meg a rezsit nem tudná kifizetni...

Nekem pl az albi+rezsi így télen 100fölött van. Kaja napi 2.5-3ezer, alapszinten, de van,h több. ...és akkor még nem mentem sehova, nem éreztem jól magam (ami azért nálam elő szokott fordulni néha :D ) se semmi...
Én sem élnék szívesen külföldön, mert csak bevándorlónak érezném magam, akiket itthon sem nézek jó szemmel. Kiépített kapcsolatok nélkül meg tényleg szart sem ér semmi.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 31. - 11:12:08
Válasz #24
Nem elérhető

cpggyurma


Akkor mondjuk ha elakarok menni egy terembe ahol 30Euro egy hónapban, akkor azt egész évre ki kell perkálni az az 30x12 Euro?

2012. Január 31. - 11:50:59
Válasz #25
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
1200-1300 euróért menne ki a faszom...
Így  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 31. - 12:16:33
Válasz #26
Nem elérhető

Jordan


Akkor mondjuk ha elakarok menni egy terembe ahol 30Euro egy hónapban, akkor azt egész évre ki kell perkálni az az 30x12 Euro?

Akkor 250-300eut kérnek egy évre. De vannak termek ahol lehet havonta fizetni, bárki is állítja, h nem  ;D Mindenhol élnek bevándorlók, akik nem ott akarnak megrohadni, ezzel tisztában vannak ők is  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 31. - 12:18:35
Válasz #27
Nem elérhető

Jordan


Persze, nem azt mondom, jobbak a körülmények, de Én nem nyomnám végig a lépcsőfokokat úgy,h a kezdő fizetésem 1000-1200euró...nem szeretek olyan helyen lenni, ahol nem érzem otthon magam, nincsenek meg a kiépített kapcsoatok, nem ismerem a nyelvet, nem tudok segítség nélkül semmit elintézni. Irtózom a kiszolgáltatottságtól. Persze az se jobb,h ha itthon nem seftel agyba-főbe az ember, a lakbért meg a rezsit nem tudná kifizetni...

Nekem pl az albi+rezsi így télen 100fölött van. Kaja napi 2.5-3ezer, alapszinten, de van,h több. ...és akkor még nem mentem sehova, nem éreztem jól magam (ami azért nálam elő szokott fordulni néha :D ) se semmi...
Én sem élnék szívesen külföldön, mert csak bevándorlónak érezném magam, akiket itthon sem nézek jó szemmel. Kiépített kapcsolatok nélkül meg tényleg szart sem ér semmi.

Volt Ír csajom, akinek a szülei lenéztek, hogy én tudatlan bevándorló vagyok. Holott több iskolám van, mint az egész 6 fős családnak  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 31. - 12:47:27
Válasz #28
Nem elérhető

cpggyurma


Akkor mondjuk ha elakarok menni egy terembe ahol 30Euro egy hónapban, akkor azt egész évre ki kell perkálni az az 30x12 Euro?

Akkor 250-300eut kérnek egy évre. De vannak termek ahol lehet havonta fizetni, bárki is állítja, h nem  ;D Mindenhol élnek bevándorlók, akik nem ott akarnak megrohadni, ezzel tisztában vannak ők is  ;)

Értem! Akkor tényleg jobban megéri megvenni egyben, ha úgyis hosszú távon leszek kint.

2012. Január 31. - 13:46:35
Válasz #29
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Persze, nem azt mondom, jobbak a körülmények, de Én nem nyomnám végig a lépcsőfokokat úgy,h a kezdő fizetésem 1000-1200euró...nem szeretek olyan helyen lenni, ahol nem érzem otthon magam, nincsenek meg a kiépített kapcsoatok, nem ismerem a nyelvet, nem tudok segítség nélkül semmit elintézni. Irtózom a kiszolgáltatottságtól. Persze az se jobb,h ha itthon nem seftel agyba-főbe az ember, a lakbért meg a rezsit nem tudná kifizetni...

Nekem pl az albi+rezsi így télen 100fölött van. Kaja napi 2.5-3ezer, alapszinten, de van,h több. ...és akkor még nem mentem sehova, nem éreztem jól magam (ami azért nálam elő szokott fordulni néha :D ) se semmi...
Én sem élnék szívesen külföldön, mert csak bevándorlónak érezném magam, akiket itthon sem nézek jó szemmel. Kiépített kapcsolatok nélkül meg tényleg szart sem ér semmi.

Volt Ír csajom, akinek a szülei lenéztek, hogy én tudatlan bevándorló vagyok. Holott több iskolám van, mint az egész 6 fős családnak  :)
Ez ok, de idejön az arab ( jó esetben ) a diplomájával, és a magyar ember elől veszi el a munkát, az itteniek meg kimennek ( tény, nem fizetik meg őket rendesen, vagy azt hiszik, hogy diplomával egyből jó állásra tesznek szert ).

Persze az arab inkább mánicséndzselni jön, meg arab éttermet nyitni, a kínai meg piacozni, és "remekül erősítik" a gazdaságot..........a fekete gazdaságot. Imádom a bevándorlókat.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).