2024. Április 27. - 11:56:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109258 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2012. Április 12. - 13:37:08
Megtekintve 109258 alkalommal
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 13:53:44
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Coming soon?  ;D

Szerintem Maszat már tűkön ül  ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 12. - 13:55:11
Válasz #2
Nem elérhető

dino


Coming soon?  ;D

Szerintem Maszat már tűkön ül  ;D.


szó szerint!! :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 13:56:18
Válasz #3
Nem elérhető

dino


mennyire lehet részletesen kifejteni egy felkészülést? gondolok itt a "nagy titkokra" :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 14:05:29
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hm....pl. különböző anyagok - króm, vanádium, nikkel, alumínium  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 12. - 14:11:22
Válasz #5
Nem elérhető

dino


Hm....pl. különböző anyagok - króm, vanádium, nikkel, alumínium  ;D ;D.


igen-igen.. hasonlók. ezzel érezném teljesnek a dolgot, csak nem tudom a szabályzat engedi-e..  :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 14:17:52
Válasz #6
Nem elérhető

Maszat


Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 12. - 14:22:15
Válasz #7
Nem elérhető

dino


Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)
jogos amit írsz, akkor maradok lifetime natural. :D ma lábnap lesz, este jelentkezem a részletekkel. nagy csodákat nem várok, szegény virgácsaim az utóbbi időben finoman szólva sem kapták azt a terhelést, amit illett volna, hogy kapjanak. de ezen gyökeres változtatásokat eszközölök. úgy néz ki időm engedi a heti 2szerin edzésüket. tervben van egy komoly nagysúlyos, és egy átmozgató jellegű edzés.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 14:43:06
Válasz #8
Nem elérhető

dino


na végre valami  ;D
írj nekünk arról is, hogy melyik versenyeket tervezted be, stb
ilyenkor az még korai.. SB az egyetlen amit fix
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 15:53:56
Válasz #9
Nem elérhető

warren


Ne hallgass Maszatra, írj le mindent, max majd azt mondod csak vicc volt.
Engem legalábbis érdekelne milyen egy versenyre felkészítő komoly cuccolás.

Sok sikert, és kitartást a versenyig.


http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2012. Április 12. - 16:26:08
Válasz #10
Nem elérhető

Maszat


Ha jól emlékszem már a forma kategóriánál is érték emiatt támadások... szerintem sok az az infó. sajnos.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 12. - 16:53:43
Válasz #11
Nem elérhető

Jordan


mennyire lehet részletesen kifejteni egy felkészülést? gondolok itt a "nagy titkokra" :)


Mivel van kép, be lehet azonosítani, és hát változtak a jogszabályok.... Ha rám hallgatsz megmaradsz a kreatin, C vitamin részletes kifejtéséig :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 12. - 17:32:27
Válasz #12
Nem elérhető

dino


Ha jól emlékszem már a forma kategóriánál is érték emiatt támadások... szerintem sok az az infó. sajnos.
jah az a fasz bunny.. utolsó fizikum nélküli nagypofájú csicska paraszt. remélem ezt is olvassa és jelentkezik a pofonjáért! :))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 17:33:09
Válasz #13
Nem elérhető

dino


Ne hallgass Maszatra, írj le mindent, max majd azt mondod csak vicc volt.
Engem legalábbis érdekelne milyen egy versenyre felkészítő komoly cuccolás.

Sok sikert, és kitartást a versenyig.



nem vagyok tele annyira, hogy azt komoly cuccolásnak lehessen nevezni. a fórum 80%-a nagyobb dózisokat használ:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 17:41:50
Válasz #14
Nem elérhető

dingo


hi irhatnal kicsit magadrol marmint az edzes es versenyzoi multadrol biztos sokan ismernek szemelyesen a forum tagok kozul de sajnos en nem igazan vagom hogy ki vagy csak a hozzaszolasaidbol ismerlek mint sokan masok.(nem szemelyes adataidrol kerdezlek nev meg lakcim vagy a bank kartya pin codja  erdekelne  ;D      ;D   hanem hany eve edzel, hany versenyen vettel reszt milyen kategoriakban )bisztos sok mindenkit erdekelne es peldat mutathatnal .Fasza lessz a topick es sok sikert kivanok :-)!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place