2024. Április 27. - 08:33:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109247 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2012. Április 14. - 11:30:34
Válasz #30
Nem elérhető

dino


tegnapi egyik étkezésem. ez egy normálnál lényegesen nagyobb tányér! :))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 14. - 12:59:47
Válasz #31
Nem elérhető

dbr


a tegnapi láb edzés átcsúszott mára. a tegnapi program hát volt:
húzódszkodás 4*12 szuperszettben homorított fekvőtámasszal, ami a hát izmok bemelegítéséhez egy kurvajó gyakorlat. ismétéseket nem számoltam
széles fogású lehúzás volt a második gyakorlatom itt 4 munkasorozatban 105kg-ig sikerült felpakolni a súlyokat, ezzel 5 szabályos és 2 erőltetett ismétlést végeztem.
evezés: 5 munkasorozatot végeztem francia rúddal, fordított fogással 90kg-ig mentem fel ebbe 10 ismétlés ment robbanékonyan.:)
utosó gyakorlatnak alsó csigás köteles evezés ment szuperszettben felhomorítással 5 sorozatban

a mai lábnapot nem részletezném különösebben. erőszintem még nem az igazi.. feszítő-hajlító szuperszett, guggolás, lábtolás, hack guggolás volt a program. a vádli edzése vasárnapra marad, kicsit kikészültem a végére:)

jó kis edzést lenyomtál

2012. Április 14. - 13:01:47
Válasz #32
Nem elérhető

dbr


tegnapi egyik étkezésem. ez egy normálnál lényegesen nagyobb tányér! :))

Gondolom edzés után faltad, vagy tán előtte? Kicsit sok a tészta a húshoz képest szerintem. Fehérje ment utána?

2012. Április 14. - 13:10:46
Válasz #33
Nem elérhető

dino


tegnapi egyik étkezésem. ez egy normálnál lényegesen nagyobb tányér! :))

Gondolom edzés után faltad, vagy tán előtte? Kicsit sok a tészta a húshoz képest szerintem. Fehérje ment utána?
edzés utáni turmix-al lement 50gramm fehérje, ez az edzést követő étkezés kb 15 dkg hússal meg 30dkg durum tésztával, aminek azért szintén van fehérjetartalma. utána még lement 150 gramm túró keverve joghurttal, desszertként:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 14. - 13:34:15
Válasz #34
Nem elérhető

dbr


tegnapi egyik étkezésem. ez egy normálnál lényegesen nagyobb tányér! :))

Gondolom edzés után faltad, vagy tán előtte? Kicsit sok a tészta a húshoz képest szerintem. Fehérje ment utána?
edzés utáni turmix-al lement 50gramm fehérje, ez az edzést követő étkezés kb 15 dkg hússal meg 30dkg durum tésztával, aminek azért szintén van fehérjetartalma. utána még lement 150 gramm túró keverve joghurttal, desszertként:)

 <:-)

2012. Április 15. - 08:59:35
Válasz #35
Nem elérhető

dingo


Hi Dino megkerdezhetem ,hogy a 2010 -es felkeszulesednel milyen dietat alkalmaztal ? Mi volt a legalacsonyabb Ch? Napi protein bevitel tskg/g ? Persze ha nem titok  ;)  !   
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 15. - 09:09:48
Válasz #36
Nem elérhető

dino


Hi Dino megkerdezhetem ,hogy a 2010 -es felkeszulesednel milyen dietat alkalmaztal ? Mi volt a legalacsonyabb Ch? Napi protein bevitel tskg/g ? Persze ha nem titok  ;)  !   
Hali. 50g ch-ig mentem le, de ennyinél még jókedvű vagyok és mosolygós:) napi protein: 1-1.5 kiló csirkemell napi 2-3 turmix+ glutamin+ bcaa-ból tevődött össze
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 09:28:30
Válasz #37
Nem elérhető

dingo


Hi koszonom a valaszod ! Iden hasonloan fogod csinalni vagy tervezel valtoztatni rajta ? 50g ch!!! es mosolyogsz? en most tartok olyan 160-rol 130 ra es mar nem nagyon vagyok mosolygos  ;D  es meg sok van hatra !
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 15. - 17:00:56
Válasz #38
Nem elérhető

dino


Hi koszonom a valaszod ! Iden hasonloan fogod csinalni vagy tervezel valtoztatni rajta ? 50g ch!!! es mosolyogsz? en most tartok olyan 160-rol 130 ra es mar nem nagyon vagyok mosolygos  ;D  es meg sok van hatra !
idén is fokozatosan vágom el majd a ch-t, vele emelem a fehérjét. működő módszer. jól bíróm a megvonást:)

tegnap váll edzésem volt. gépes nyomással melegítettem 5 szériában nagyon rövid pihenőkkel 25-10es ismétlés tartományban. ezt kézi súlyzós nyomás követte. 25kg*2*15 valamint 30kg*3*10 ment. a 30 kilós nyomás mellé tettem szuperszettben állva mellről nyomást 20as rúddal 15 ismétléssel. a harmadik gyakorlat oldalemelés volt 4 vetkőző szériában: 15kg 8kg 4kg 2kg sorrendben. a hátsó deltára döntött törzsű oldalemelés ment  5 szériában 15kg*12. zárásképp hátsó deltára csináltam még felső csigás köteles lehúzást.
a tricepsz is kapott 2 gyakorlatot egy köteles valamint egy rudas letolást csigán 3-3 szériában:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 18:38:16
Válasz #39
Nem elérhető

dino


a mai nap sem maradt meg pihenőnek:) volt egy laza vádli-has-csuklya edzésem 2-2-2 gyakorlattal. kezd látványos lenni a változás. a pécsi tesconál kisebbségi élősködők cigiztek a bejáratnál, majd megszólal az egyik a másikhoz, persze a hátam mögött, hogy ez kiskorában szteroidokat kapott a cumisüvegből. amikor megkérdeztem tőlük, hogy az én hazámban ők "fasszopócigányok" ezt hogy képzelik (+ egyebek.. teljes haragom zúdúlt rájuk) elakadt a szavuk:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 19:30:36
Válasz #40
Nem elérhető

Maszat


Ezeket írd inkább chatbe, ne baszd el a topicod, mint Én  ;D  végre van 1 ilyen napló!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 15. - 19:38:50
Válasz #41
Nem elérhető

dino


Ezeket írd inkább chatbe, ne baszd el a topicod, mint Én  ;D  végre van 1 ilyen napló!
nem szólhat minden csak az edzésről.. : )))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 20:31:44
Válasz #42
Nem elérhető

dingo


a mai nap sem maradt meg pihenőnek:) volt egy laza vádli-has-csuklya edzésem 2-2-2 gyakorlattal. kezd látványos lenni a változás. a pécsi tesconál kisebbségi élősködők cigiztek a bejáratnál, majd megszólal az egyik a másikhoz, persze a hátam mögött, hogy ez kiskorában szteroidokat kapott a cumisüvegből. amikor megkérdeztem tőlük, hogy az én hazámban ők "fasszopócigányok" ezt hogy képzelik (+ egyebek.. teljes haragom zúdúlt rájuk) elakadt a szavuk:)
  Ezert mar megeri edzeni, de komolyan ne hozd be oket a topickodba legyen ez (CMO)  :-/-  az O az ovezet csak nincs ekezet  ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 15. - 20:40:50
Válasz #43
Nem elérhető

dino


a mai nap sem maradt meg pihenőnek:) volt egy laza vádli-has-csuklya edzésem 2-2-2 gyakorlattal. kezd látványos lenni a változás. a pécsi tesconál kisebbségi élősködők cigiztek a bejáratnál, majd megszólal az egyik a másikhoz, persze a hátam mögött, hogy ez kiskorában szteroidokat kapott a cumisüvegből. amikor megkérdeztem tőlük, hogy az én hazámban ők "fasszopócigányok" ezt hogy képzelik (+ egyebek.. teljes haragom zúdúlt rájuk) elakadt a szavuk:)
  Ezert mar megeri edzeni, de komolyan ne hozd be oket a topickodba legyen ez (CMO)  :-/-  az O az ovezet csak nincs ekezet  ;D
értettem ékezet nélkül is. valahol más láttam ilyent.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 20:43:30
Válasz #44
Nem elérhető

dingo


a mai nap sem maradt meg pihenőnek:) volt egy laza vádli-has-csuklya edzésem 2-2-2 gyakorlattal. kezd látványos lenni a változás. a pécsi tesconál kisebbségi élősködők cigiztek a bejáratnál, majd megszólal az egyik a másikhoz, persze a hátam mögött, hogy ez kiskorában szteroidokat kapott a cumisüvegből. amikor megkérdeztem tőlük, hogy az én hazámban ők "fasszopócigányok" ezt hogy képzelik (+ egyebek.. teljes haragom zúdúlt rájuk) elakadt a szavuk:)
  Ezert mar megeri edzeni, de komolyan ne hozd be oket a topickodba legyen ez (CMO)  :-/-  az O az ovezet csak nincs ekezet  ;D
értettem ékezet nélkül is. valahol más láttam ilyent.. :)
    ;-oo-;
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place