2024. Május 08. - 10:35:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109625 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 16. - 23:06:42
Válasz #45
Nem elérhető

dino


ma mell volt terítéken. érdekes, hétfőn a konditerembe járók 90%-a melezik:).
fekvenyomással kezdtem.a munkasorozatok 100-110-120-100kg-al zajlottak. valahogy ma nem volt az igazi az erőm, talán a meglehetősen kevés alvás miatt.
negatív pad következett, erre az edzőtársam szedett rá. 90kg-al nyomtam 4 munkasorozatot, alig várva a végét. a teremben lévő pad elég rossz konstrukció, nekem fej mögül kell előreemelni/ előreadni  a súlyt.
egykezes súlyzós gyakorlattal bombáztam a felső mellet 4 sorozatban, sajnos csak 30kg-ig sikerült feljutni ma :/
ezt követte egy gépi ülő szűknyomás 4 sorozatban, a súlyt nem igazán figyeltem valahol 80-90 kg környékén lehetett az utolsó sorozat.
záró gyakorlatként tárogatás ment 3 szériában 17,5 kg-a 12 ismétlésekkel először negatív majd ezt követően 3 sorozatban 30 fokon is.
ma újra rá kellett jönnöm, hogy a hot-blood nem nekem való, tudnám minek kísérletezek vele folyton. edzés után egy nehezen múló rosszullét/ ingerültség kínoz egészen a turmixot követő étkezés felszívódásáig. érdekes jelenség és meglehetősen kellemetlen:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 16. - 23:25:47
Válasz #46
Nem elérhető

dino


egy pár szót ejtenék az étkezésről is. nagy titkok nincsenek:)
lemegy napi 1 kg csirkemell, 3-4 tasak rizs, meg egy csomag fagyasztott zöldség, ami tartalmaz zöldbabot, zöldborsót, sárgarépát, karfiolt és azt hiszem hagymát. általában 6 részre van szétosztva, grammozni nem grammozok még, marad a szemmérték:); ráérek ezzel szopatni magam majd diétában:)
áltlagosan 3naponta beugrik egy csaló étkezés is ami általában vagy gyrostál, vagy kebab.
a fehérje kiegészítésemet két forrásból oldom meg: van ugye a normál tejsavó koncentrátum, ez a drágább része a dolgoknak. egy kis pénz megspórolásának céljából kezdtem el használni a biopatikákban kapható 500g-os szójafehérje izolátumot. most jön az, hogy szar az íze.. ezzel újdonságot senkinek nem mondok, gondolom:)
az elkészítési módszer a következő: 2.5-3 deci víz, 1 mérőkanál szója, 1 deci cukormentes! málnaszörp. majdhogynem finom :))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 12:32:25
Válasz #47
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ma mell volt terítéken. érdekes, hétfőn a konditerembe járók 90%-a melezik:).
fekvenyomással kezdtem.a munkasorozatok 100-110-120-100kg-al zajlottak. valahogy ma nem volt az igazi az erőm, talán a meglehetősen kevés alvás miatt.
negatív pad következett, erre az edzőtársam szedett rá. 90kg-al nyomtam 4 munkasorozatot, alig várva a végét. a teremben lévő pad elég rossz konstrukció, nekem fej mögül kell előreemelni/ előreadni  a súlyt.
egykezes súlyzós gyakorlattal bombáztam a felső mellet 4 sorozatban, sajnos csak 30kg-ig sikerült feljutni ma :/
ezt követte egy gépi ülő szűknyomás 4 sorozatban, a súlyt nem igazán figyeltem valahol 80-90 kg környékén lehetett az utolsó sorozat.
záró gyakorlatként tárogatás ment 3 szériában 17,5 kg-a 12 ismétlésekkel először negatív majd ezt követően 3 sorozatban 30 fokon is.
ma újra rá kellett jönnöm, hogy a hot-blood nem nekem való, tudnám minek kísérletezek vele folyton. edzés után egy nehezen múló rosszullét/ ingerültség kínoz egészen a turmixot követő étkezés felszívódásáig. érdekes jelenség és meglehetősen kellemetlen:)
Érdekes, mert bár engem jól energizált anno, de ideges lettem tőle én is  ????..., nem értem miért?

A Superpump250-től nem leszek ideges, a Dark Rage-től kikészülök  @-o  :D.....bár nem leszek attól sem ideges, csak úgy lúdbőrödzök, hogy közben melegem van.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 17. - 12:42:02
Válasz #48
Nem elérhető

Jordan


Majd ez a szója dolog engem is érdekel. Olvastam már millió cikket róla, úgyhogy nehogy nekem belinkeljen valamit!!! Dino tapasztalataira leszek kíváncsi, senki máséra!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 17. - 13:06:12
Válasz #49
Nem elérhető

dino


Majd ez a szója dolog engem is érdekel. Olvastam már millió cikket róla, úgyhogy nehogy nekem belinkeljen valamit!!! Dino tapasztalataira leszek kíváncsi, senki máséra!
Jordan, kurva kibaszott jó, az én véleményem szerint tökéletes azoknak akiknek nincs lóvéjuk napi 5-6 turmixra! hülyén hangzik, de aki régóta benne van a sportban az érti mit jelent: érzem, hogy működik. tökéletes ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 13:50:22
Válasz #50
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Majd ez a szója dolog engem is érdekel. Olvastam már millió cikket róla, úgyhogy nehogy nekem belinkeljen valamit!!! Dino tapasztalataira leszek kíváncsi, senki máséra!
Jordan, kurva kibaszott jó, az én véleményem szerint tökéletes azoknak akiknek nincs lóvéjuk napi 5-6 turmixra! hülyén hangzik, de aki régóta benne van a sportban az érti mit jelent: érzem, hogy működik. tökéletes ;)
Isszuk a szavaidat  :).
De ha már felkeltetted az emberek érdeklődését, majd írjál részletesen, jól emészted, stb...?

Jordan, pedig pont írt volna Branch Warren is véleményt, de elolvasta, hogy csak Dino véleményére vagy kíváncsi.....és kilépett a fórumról  ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 17. - 13:59:11
Válasz #51
Nem elérhető

Jordan


Valamiért éreztem, ha valaki, te fogsz erre reagálni  ;D Pedig pont írtam, hogy csak Dino  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 17. - 14:02:17
Válasz #52
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Valamiért éreztem, ha valaki, te fogsz erre reagálni  ;D Pedig pont írtam, hogy csak Dino  ;D
De pont azt írtam én is, hogy számoljon be, mert sok embert érdekelne. De gondoltam, hogy gondolod  ;D.

Még a végén fogunk tartani szójaproteint is - ezt most nem gúnyolódásképpen írtam - ááá, "baszki" magyarázkodom  !+"%  ;D  ;D.


 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 17. - 14:10:23
Válasz #53
Nem elérhető

dino


Valamiért éreztem, ha valaki, te fogsz erre reagálni  ;D Pedig pont írtam, hogy csak Dino  ;D
De pont azt írtam én is, hogy számoljon be, mert sok embert érdekelne. De gondoltam, hogy gondolod  ;D.

Még a végén fogunk tartani szójaproteint is - ezt most nem gúnyolódásképpen írtam - ááá, "baszki" magyarázkodom  !+"%  ;D  ;D.


 
emésztés ügyileg tökéletes.. egy fél kiló lemegy 5 nap alatt:))) lehet, hogy vércsoport függő is a használata/ működése, én annyit merek csak állítani, hogy nekem maximálisan fasza:))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 15:03:36
Válasz #54
Nem elérhető

dingo


Valamiért éreztem, ha valaki, te fogsz erre reagálni  ;D Pedig pont írtam, hogy csak Dino  ;D
De pont azt írtam én is, hogy számoljon be, mert sok embert érdekelne. De gondoltam, hogy gondolod  ;D.

Még a végén fogunk tartani szójaproteint is - ezt most nem gúnyolódásképpen írtam - ááá, "baszki" magyarázkodom  !+"%  ;D  ;D.


 
emésztés ügyileg tökéletes.. egy fél kiló lemegy 5 nap alatt:))) lehet, hogy vércsoport függő is a használata/ működése, én annyit merek csak állítani, hogy nekem maximálisan fasza:))
  Valoszinu A -vercsportod van, en ugy emlekszem ,hogy nagyon jol emesztheto az A-sok szamara.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 17. - 17:19:34
Válasz #55
Nem elérhető

dino


Valamiért éreztem, ha valaki, te fogsz erre reagálni  ;D Pedig pont írtam, hogy csak Dino  ;D
De pont azt írtam én is, hogy számoljon be, mert sok embert érdekelne. De gondoltam, hogy gondolod  ;D.

Még a végén fogunk tartani szójaproteint is - ezt most nem gúnyolódásképpen írtam - ááá, "baszki" magyarázkodom  !+"%  ;D  ;D.


 
emésztés ügyileg tökéletes.. egy fél kiló lemegy 5 nap alatt:))) lehet, hogy vércsoport függő is a használata/ működése, én annyit merek csak állítani, hogy nekem maximálisan fasza:))
  Valoszinu A -vercsportod van, en ugy emlekszem ,hogy nagyon jol emesztheto az A-sok szamara.
jaja:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 19:32:10
Válasz #56
Nem elérhető

dino


kar nap volt, ritka motíváltan érkeztem a terembe. ma nem szuperszettben edzettem, a tricepsz kapott először, aztán a bi:)
csigás lenyomással melegítettem 5 sorozatban 100kg-ig pakoltam fel az utolsó szériát, majd ezt súlyfelező vetkőzéssel zártam.
homlokraengedés volt a második gyaki. ezt fiatalkorom első kúráinak hála nem tudom nagy súllyal csinálni, mert a könyök izületem nem bírja a terhelést. 40kg-al csináltam 5*12-t.
állva nyak mögé engedés következett kézi súlyzókkal. 4 sorozatban 15 kg-ig mentem fel, figyelve a lassú negatív szakaszokra.
zárásnak fordított fogsú egykezes lehúzásból csináltam 4 sorozatot.
a bicepszet koncentrált hajlítással kezdtem 10-12.5-15-20kg-al.
állva bicepsz volt a második gyakorlat 20-as rúddal. erre a gyakorlatra különösen figyelnem kell, mert a vállam hajlamos átvenni a terhelést, így 50kg-ig jutottam amivel még szabályosan ment 6 ismétlés.
ezt követően scott padon húztam egykezes 20-asokkal 4 szériát 8 ismétléssel.
zárásnak scottpad gépet használtam nevetségesen kis súlyokkal, de brutális bedurranást elérve.
edzés után ért egy kisebb törés.. az élet újra eszembe véste, hogy egyedül vagyok az egész világ ellen, és soha senkitől nem azt kapom vissza amit én adok.. szokásos körök... a bedepizés helyett én ebből is erőt merítek! nekem most célom van, nincs ami leterelne az utamról, nincs ami megállít, elpusztíthatatlan vagyok!  8)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 19:35:41
Válasz #57
Nem elérhető

dino


Bolla Joci (Joel) küldött ma egy remek videót, remélem tetszeni fog Nektek is
[ Invalid YouTube link ]
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 19. - 00:21:54
Válasz #58
Nem elérhető

dino


a mai váll edzésem nem volt említésre méltó, ellazáskodtuk. bedurranás azért faszán megvolt. általában amúgy is csak 2hetente vállazok, szombaton szétküldtem, szóval ez most belefért:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 20. - 18:39:25
Válasz #59
Nem elérhető

dino


Tegnap szülővárosomban edzettem. szomorúan konstatáltam, hogy egy komoly hát edzéshez ez a terem kevés. az összes csigás gyakorlatot max súllyal húztam.
húzódzkodással-homorított fekvővel kezdtem 8 sorozatban 12es ismétlésekkel. ezt követte a széles fogású lehúzás 100 kilóval húztam 5*8at. melltámaszos evezőgépen 4 szériában 100kg+ 2db 14es egykezes súlyzóval mentek 8-10 ismétlések. egykezes evezésből 40kg*4*12 ment. az ülő csigás evezést közepes súllyal 70kg-al csináltam, 15 ismétlésekkel kevés pihenővel. utolsó gyakorlatnak egy szűk fogású lehúzást raktam be 4*15ös ismétlésekkel a súlyokat nem néztem, kb 50 kg környékén lehetett.

a felkészülési arzenálomból az egyik 'termék 6 hét után kikapcsolódott. helyette tettem be 2 másikat. érzem a váltást. lelkileg, idegileg jelenleg nem vagyok valami fasza állapotban, nehezen találom a helyem a világban, az aki megnyugvást hozna nincs mellettem, szóval kicsit szenvedős ez a pár nap amíg átáll a szervezet. elég komoly fáradékonyság is kínoz, szívem szerint egész nap aludnék, csak enni kelnék fel. ez sajnos nem kivitelezhető:)) holnap egy laza lábnap vár rám, meglátjuk mit sikerül kihozni belőle.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!