2024. Április 27. - 17:17:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb filmek  (Megtekintve 39673 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Március 02. - 20:10:01
Megtekintve 39673 alkalommal
Nem elérhető

cpggyurma


nem találtam ilyen témát.  Írjatok már jó filmeket amiket érdemes megnézni!

 Łł=

2013. Március 02. - 20:23:22
Válasz #1
Nem elérhető

Ronaldo


Elárulva. Kedvenc filmem. Nem láttam most nála jobb filmet.. Mindenkinek ajánlom.  @:-)

2013. Március 02. - 22:27:47
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez például nem volt rossz film - Kényszerleszállás

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 02:48:19
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


Vannak filmek amiket bizonyos időközönként megnézek: Blöff, 300 (itt Én is minden egyes alkalommal hősi halált halok!!!  ;D ), Amerikai gengszter,Apocalypto, Trainspotting, Trend, Félbetépve ( ;D ) Gyalog galopp...stb  hirtelen ennyi jutott eszembe /az utolsó 4et általában nem tisztán nézem  ;D

Ezek nálam alap filmek, évek óta megnézem őket, legalább 1x 1 évben.

Ami az utóbbi időben talán a legnagyobb hatással volt rám, az a halálsoron, de csak azért mert kurvára elszomorított  ;D
Tegnap néztem a Makulátlan elmét, Jim Carrey-vel, hááát egyszer nézősnek gondolom... viszont a 13 az jó tőle. (mármint ha nem vígjátékot nézünk)

Amin nemrég szét röhögtem az agyam, az a Képtelen kampány  ;D  Akinek átmennek Will Ferrel fárasztó poénjai, azoknak kifejezetten ajánlom. Annyira rossz,h már jó  ;D  Nekem pl a Pancser police is tetszett, pedig sokan nagyon gyengének tartják. Kicsit más típusú vígjáték mint a többi. Olyan Will Ferrel-es  ;D


jaaah, és a Csúúúúcshatás!!! Az nagyon bejön. Annak ellenére,h mindig is hülyeségnek tartottam azt az állítást,h az agyunknak csak 1 bizonyos %-át használjuk.Mindenesetre kurva jó beleélni magad abba,h hirtelen 1 géniusz leszel, aki számára minden érthető, és megjegyezhető. A tudás hatalom!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 03. - 03:05:36
Válasz #4
Nem elérhető

Maszat


amúgymeg:

[ Invalid YouTube link ]

;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 03. - 09:19:26
Válasz #5
Nem elérhető

cpggyurma


amúgymeg:

[ Invalid YouTube link ]

;D


éedekes történet  :D

2013. Március 03. - 09:21:19
Válasz #6
Nem elérhető

cpggyurma


Ez például nem volt rossz film - Kényszerleszállás



Denzel Washingtonnak még rossz filmjét nem is láttam, ezt meg is nézem ma

2013. Március 03. - 09:26:41
Válasz #7
Nem elérhető

cpggyurma


az én kedvenceim

Harcosok klubja, Remény rabjai, Csúcshatás(amit már Maszat is írt), Futball maffia és még van egy pár

Sorozatból: A Spartacus
van benne minden erőszak, szex mi kell még :)


Egy filmre várom nagyon a feliratot vagy a szinkront ez Pedig a Játékmackó című dán film
íme egy kis előzetes



2013. Március 03. - 12:32:07
Válasz #8
Nem elérhető

dred


Ajánlom: Taken 1 - 2




2013. Március 03. - 13:02:44
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


Mindenki ajánlja, de Én nem bíírom.  ;D Számomra hiteltelen ez a karakter 1 kommandósnak. Előbb el tudnám képzelni 1 szerelmi drámában, ahol 1 feleségét hiába elhagyó, idétlen apukát alakít  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 04. - 22:54:35
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez is vicces egy film  :D : Személyiségtolvaj (Identity Thief)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 05. - 16:44:22
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


Torrenteeee  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 05. - 19:14:16
Válasz #12
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Március 05. - 20:38:28
Válasz #13
Nem elérhető

ninja14


Valaki már latta  az Átdobták a szart a kerítésen című filmet?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 06. - 20:22:44
Válasz #14
Nem elérhető

cpggyurma


erre kíváncsi leszek