2024. Május 10. - 20:48:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb filmek  (Megtekintve 40027 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Október 22. - 10:36:33
Válasz #105
Nem elérhető

ninja14


Zotjával volt egy kis nézeteltérésünk facebookon, valami iszonyat jelentéktelen témában, és letiltott mint egy kislány  ;D  
Háth, ha úgy tiltott le, ahogy én kitöröltelek, akkor nálad valami nem tiszta. ;D

Lehet skizofrén vagyok, és így akar büntetni a másik énem. Azt akarja éreztetni, hogy engem mindenki utál  ;D
Baszki f@szbúk... én még a nyár elején kértelek, hogy jelölj be, oszt azóta se teee  ????...  ˝=/
Miafasz? ekkora celeb ez a Maszti?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 22. - 12:00:44
Válasz #106
Nem elérhető

Maszat


Zotjával volt egy kis nézeteltérésünk facebookon, valami iszonyat jelentéktelen témában, és letiltott mint egy kislány  ;D  
Háth, ha úgy tiltott le, ahogy én kitöröltelek, akkor nálad valami nem tiszta. ;D

Lehet skizofrén vagyok, és így akar büntetni a másik énem. Azt akarja éreztetni, hogy engem mindenki utál  ;D
Baszki f@szbúk... én még a nyár elején kértelek, hogy jelölj be, oszt azóta se teee  ????...  ˝=/

Minek, hogy te is letilts/letörölj, mint a többi fórumos szemétláda?!  :-[ :'(   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 06. - 17:23:02
Válasz #107
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 08. - 12:18:10
Válasz #108
Nem elérhető

cpggyurma


rászántam magam és megnéztem a Pain&Gain című filmet. Kellemeset csalódtam pláne hogy igaz történet

2013. December 08. - 12:22:33
Válasz #109
Nem elérhető

Maszat


rászántam magam és megnéztem a Pain&Gain című filmet. Kellemeset csalódtam pláne hogy igaz történet

Nekem is az a rávevős kategória, de ha te azt mondod, hogy nem is olyan szar, akkor biztos, hogy az ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 08. - 12:27:44
Válasz #110
Nem elérhető

cpggyurma


rászántam magam és megnéztem a Pain&Gain című filmet. Kellemeset csalódtam pláne hogy igaz történet

Nekem is az a rávevős kategória, de ha te azt mondod, hogy nem is olyan szar, akkor biztos, hogy az ;D


haha  ;D

 &5* ::)

2013. December 26. - 18:11:28
Válasz #111
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 27. - 12:26:33
Válasz #112
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 27. - 13:40:07
Válasz #113
Nem elérhető

Maszat


Ez a Gregg Valentino egyébként egy nagyon elbaszott ember ;D Arnolddal kapcsolatban egyébként nem beszél mellé. Akármennyire szeretjük, szeretem, amit Ő elért, azt nem lehet pusztán céltudatossággal. Sokszor kellett genyó lenni. Nekem pl a könyvében rohadtul nem tetszett az apjához való hozzáállása. Eleve a temetésére nem ment el, képes volt olyanokat hazudozni a hírnévért, hogy azért nem megy, mert elvonná a figyelmét. Aztán az egy dolog, hogy a származása miatt kikezdték, és a wisenthal (nem tudom, hogy kell leírni,;D ) központtal utána nézetett apja náci múltjának, de hogy még a könyve olyanokat leír, hogy reménykedett abba, hogy az anyja félrekurt egy amerikai katonával, és talán lehet amerikai elnök...az nálam már hányinger kategória :) De azért szeretjük. Megtette amit meg kellett, és a csúcsra jutott.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 09. - 12:10:26
Válasz #114
Nem elérhető

Maszat


rászántam magam és megnéztem a Pain&Gain című filmet. Kellemeset csalódtam pláne hogy igaz történet

Érdekes hosszú idő után az első film amit meg tudnék nézni megint. (kivétel a Breaking Bad, mert azt végignéztem 2x egymás után az 5 évadot ;D) Így, hogy igaz történet, érdekesebb. Nincs nagy storyja amin el lehet gondolkodni. Halál egyszerű a film, de van benne pár jó poénos jelenet, és ezért többször nézhető.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 09. - 12:18:13
Válasz #115
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez a Gregg Valentino egyébként egy nagyon elbaszott ember ;D Arnolddal kapcsolatban egyébként nem beszél mellé. Akármennyire szeretjük, szeretem, amit Ő elért, azt nem lehet pusztán céltudatossággal. Sokszor kellett genyó lenni. Nekem pl a könyvében rohadtul nem tetszett az apjához való hozzáállása. Eleve a temetésére nem ment el, képes volt olyanokat hazudozni a hírnévért, hogy azért nem megy, mert elvonná a figyelmét. Aztán az egy dolog, hogy a származása miatt kikezdték, és a wisenthal (nem tudom, hogy kell leírni,;D ) központtal utána nézetett apja náci múltjának, de hogy még a könyve olyanokat leír, hogy reménykedett abba, hogy az anyja félrekurt egy amerikai katonával, és talán lehet amerikai elnök...az nálam már hányinger kategória :) De azért szeretjük. Megtette amit meg kellett, és a csúcsra jutott.
Amúgy valószínűleg egy igazi köpönyegforgató, kétszínű szarházi lehet, mert ezt tényleg nem lehet máshogy elérni. Benyalt mindenkinek aki számított, mert tudta, hogy ez egy eszköz a sikerei eléréséhez.
Furcsa, mert tisztelem azt amit elért, de azt ahogyan, attól hányok. Ilyen ne legyek soha.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Január 12. - 02:09:52
Válasz #116
Nem elérhető

Maszat


Aki nem látta a Wall street farkasát, az azonnal pótolja! Nekem életem filmje! :D 3 óra sírva röhögés, beteg jelenetek, kurva jó story. Szerintem nagyon nagyon állat a film!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 12. - 02:36:48
Válasz #117
Nem elérhető

Maszat


Életunt befordultak viszont kerüljék a filmet! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 12. - 11:10:14
Válasz #118
Nem elérhető

Gabe


Letöltöm geci, de ha szar, agyonverlek, hogy 3 órát elvettél az életemből ;D

Van szinkronosan?
Csak feliratosat találok.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Január 12. - 11:35:18
Válasz #119
Nem elérhető

Maszat


Én moziba nézném a helyedben. Nem a látvány miatt, hanem feelingesebb. Érdekes egyébként, nagyon megosztja az embereket. Kell hozzá egy másfajta felfogásmód. Van akinek élete filmje, mint pl nekem is, más meg simán rávágja, hogy egy hosszú fos film. Di caprio egy tőzsdei csalásokkal meggazdagodott gyógyszerfüggő faszit játszik benne, aki kibaszottul élvezi az életet. Kokain, gyógyszerek, bulik, kurvák, luxus. KI A FASZOMNAK NEM TETSZIK EZ?!  @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26