2024. Április 27. - 17:36:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb filmek  (Megtekintve 39675 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2014. Március 05. - 13:25:03
Válasz #135
Nem elérhető

Gabe


jo volt az.anno a star wars :D egy ido utan eszre se lehetett venni hogy leianak ufyanaz a hangja mint vadernek ;D
Hagyjad mar, hogy emlékszel arra, mit láttál 1-2honaposan. ;D

tudtam tudtam!!!!!!  ****:)))
Mit tudtál?
Nem megmondtam, hogy ne gyere be, meg ne gyere erre he?! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Március 17. - 17:43:58
Válasz #136
Nem elérhető

cpggyurma



2014. Április 05. - 15:06:37
Válasz #137
Nem elérhető

cpggyurma


és végre megérkezett  


2015. Január 02. - 13:45:18
Válasz #138
Nem elérhető

Maszat


Akinek tetszett a Felhőatlasz, annak ajánlom a Mr.Nobody-t. Nagyon nagyon jó film. Nem amerikai, hanem kanadai-belga-francia-német, de ennek ellenére nagyon profi az egész rendezés, jelenetek, alakítások, minden. Nem is értem,h hozták össze ezt a filmet. Zseniális.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 02. - 16:10:00
Válasz #139
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mr. Nobody, 'sounds good... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 13. - 12:48:46
Válasz #140
Nem elérhető

Gabe


Mr. Nobody, 'sounds good... :D
Na, akkor letoltom megvasarolom. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2015. Január 13. - 15:56:59
Válasz #141
Nem elérhető

andras123


Enis megnezetem azt a Mr.Nobody magammal.
Tik az olan filmeket kameljatok e mint az:/zsaruk becsulete)vagy =South beach kiralyai) ,harcban elve,es /szabaduszok\.

2015. Január 14. - 17:16:41
Válasz #142
Nem elérhető

andras123


A vedelmezo  ) Denzel Washington-val,meg oneki meg A = (Idozavarban)film , hogy osmeritek e.,
Vad vagyak 2 oszt ez mar mas megint szekcio,( elysium(  Matt-val., es hogy az ( utolso beloves/  ::)
Efitmester Balu Maszat Suxen
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass s s tobbieke

2015. Január 15. - 00:17:50
Válasz #143
Nem elérhető

Maszat


Az időzavarbant azt hiszem nem láttam még, megnézem. Az utolsó belövés is jó filmet sejtet drámaként, de ódzkodok a zenész színészektől. Bár a lopott időkben nem volt rossz Justin Timberlake, pedig eleve szkeptikusan álltam hozzá.

Gabe, megnézted a Mr.Nobodyt?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 15. - 02:47:06
Válasz #144
Nem elérhető

andras123


Szia Maszat! En a Mr.Nobody-t honap keszulok letolteni es aztan megnezem en.
Az utolso beloves nem olan veszelyes, biztos tetszene neked, legalabb is remelnem,azert vicces film.
Efitmester azert gyottem vissza mert szedtem be vettem be par tabletta oszt furan erzem magam, hat nem alszok,
Maszat /zsaruk becsulete)vagy =South beach kiralyai) ,harcban elve,es /szabaduszok\. meg a szupercella, ezeket osmered.?
Sirok kozott, Non-stop meg a Regarding Henry esetleg ez nezheto leanyal esetleg  :)
Jo ejszakat teneked! A tobbiekenek is!

2015. Január 15. - 13:12:48
Válasz #145
Nem elérhető

Maszat


Nem tetszett a szupercella. Eleve nem szeretem az akció filmeket, főleg azokat amik már vállalhatatlanul túl vannak spilázva. Arnoldot kifejezetten pocsék színésznek tartom. 2 megfáradt öregember bizonygatása az egész,h még mindig tökös gyerekek. Értékelhetetlen :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 15. - 13:25:53
Válasz #146
Nem elérhető

andras123


 Szia Maszat  ;D  es azok a tobbiek,? zsaruk becsulete ? vagy South beach kiralyai,szabaduszok,harcban elve nem szereted az akci filmeket?
es a Kulonvelemeny az scifi. azokat kedveled?

2015. Március 13. - 00:08:27
Válasz #147
Nem elérhető

Maszat


Imádom a sci-fi-ket. Csak ajánlani tudom.  ;)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Március 13. - 00:15:11
Válasz #148
Nem elérhető

andras123


Jo es szep filmnek tunik! Koszonjuk teneked Maszat!
Nyugodalmas jo ejszakat! es a tobbi forumtagnak is kivanom!
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan    ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Pretorian,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::