2024. Április 27. - 08:45:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Apuka Világa  (Megtekintve 13929 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Május 09. - 15:55:52
Megtekintve 13929 alkalommal
Nem elérhető

Tóth Attila


Helló Mindenki!

A Bojler Body Rulez után most egy új topikot nyitok!Mint a címe is elárulja...igen APUKA lettem!!! ****:))))))
Február 3.án megszületett a kisfiam!Sajnos az elmúlt másfél évben nem tudtam sem edzeni sem normálisan táplálkozni.
Most rendeződött annyira az életem és az anyagi dolgok,hogy ismét belevágok!Találtam egy nagyon frankó kis Hardcore termet és jó társaságot!Kajám rendben van...kiegek szintén.A kémia meg... ;D
Kíváncsi vagyok,hogy tudom a gyereknevelésbe beiktatni a mindennapi dolgaimat de semmi sem lehetetlen!

Folytatás hamarosan...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 09. - 19:46:50
Válasz #1
Nem elérhető

Pretorian


Gratulálok és hajrá!  ;-oo-;
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Május 09. - 23:27:24
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Mondom Én..sosincs ennek vége. Sose nő be az ember feje lágya normálisan...  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 06:57:41
Válasz #3
Nem elérhető

ninja14


Engem meg az érdekelne, hogy mennyit voltál üress járatban?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 10. - 16:12:25
Válasz #4
Nem elérhető

Tóth Attila


Engem meg az érdekelne, hogy mennyit voltál üress járatban?  ;D


Hát a fogantatás előtt kb 1 évig..talán picit tovább voltam üresbe...plusz ugye azóta eltelt még egy év...most fogok újra kémia fakultációra járni!Majd...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 16:21:37
Válasz #5
Nem elérhető

Tóth Attila


Kicsit átértékeltem magamban ezt a test építősdit...!Reégebben hardcore zabáltam..edzettem...meg toltam a dolgokat!semmi más nem érdekelt csak minél nagyobb testsúly,használt súly...és méretek!definícót leszartam!Meg is lett az eredménye.Megnőttem frankón de nőtt a bél is a többivel együtt...szépen kisimulva... ;D
Teljesen meg reformáltam mind az edzést mind a táplálkozást.nem érdekel sem a használt súly..sem a testsúlyom...csak a tükör...és a tiszta kaja!Nem fogom magam túl zabálni...és nem eszem oldalast hagymás törttel meg csalamádéval!
Bizakodva nézek a jövőbe...
Ez most frankó lesz   O0
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 16:24:04
Válasz #6
Nem elérhető

Maszat


Na, ez már aztán döfi! Figyelünk  ;) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 16:33:28
Válasz #7
Nem elérhető

Rebel


Kicsit átértékeltem magamban ezt a test építősdit...!Reégebben hardcore zabáltam..edzettem...meg toltam a dolgokat!semmi más nem érdekelt csak minél nagyobb testsúly,használt súly...és méretek!definícót leszartam!Meg is lett az eredménye.Megnőttem frankón de nőtt a bél is a többivel együtt...szépen kisimulva... ;D
Teljesen meg reformáltam mind az edzést mind a táplálkozást.nem érdekel sem a használt súly..sem a testsúlyom...csak a tükör...és a tiszta kaja!Nem fogom magam túl zabálni...és nem eszem oldalast hagymás törttel meg csalamádéval!
Bizakodva nézek a jövőbe...
Ez most frankó lesz   O0

Gratulálok!
....akkor  Te is ráállsz a T.propi-masteron-winny -anavar ligth/"egészséges" kúrákra egy kis Paleo beütéssel  ;D  ?

2013. Május 10. - 16:35:23
Válasz #8
Nem elérhető

Tóth Attila


Na, ez már aztán döfi! Figyelünk  ;) ;D

Még az is lehet,hogy elkezdem a vércsoport faszságodat... :D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 16:36:56
Válasz #9
Nem elérhető

Tóth Attila


Kicsit átértékeltem magamban ezt a test építősdit...!Reégebben hardcore zabáltam..edzettem...meg toltam a dolgokat!semmi más nem érdekelt csak minél nagyobb testsúly,használt súly...és méretek!definícót leszartam!Meg is lett az eredménye.Megnőttem frankón de nőtt a bél is a többivel együtt...szépen kisimulva... ;D
Teljesen meg reformáltam mind az edzést mind a táplálkozást.nem érdekel sem a használt súly..sem a testsúlyom...csak a tükör...és a tiszta kaja!Nem fogom magam túl zabálni...és nem eszem oldalast hagymás törttel meg csalamádéval!
Bizakodva nézek a jövőbe...
Ez most frankó lesz   O0

Gratulálok!
....akkor  Te is ráállsz a T.propi-masteron-winny -anavar ligth/"egészséges" kúrákra egy kis Paleo beütéssel  ;D  ?

Masteron helyett más lesz...talán,lehet,esetleg... ::)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 16:38:31
Válasz #10
Nem elérhető

Rebel


Kicsit átértékeltem magamban ezt a test építősdit...!Reégebben hardcore zabáltam..edzettem...meg toltam a dolgokat!semmi más nem érdekelt csak minél nagyobb testsúly,használt súly...és méretek!definícót leszartam!Meg is lett az eredménye.Megnőttem frankón de nőtt a bél is a többivel együtt...szépen kisimulva... ;D
Teljesen meg reformáltam mind az edzést mind a táplálkozást.nem érdekel sem a használt súly..sem a testsúlyom...csak a tükör...és a tiszta kaja!Nem fogom magam túl zabálni...és nem eszem oldalast hagymás törttel meg csalamádéval!
Bizakodva nézek a jövőbe...
Ez most frankó lesz   O0

Gratulálok!
....akkor  Te is ráállsz a T.propi-masteron-winny -anavar ligth/"egészséges" kúrákra egy kis Paleo beütéssel  ;D  ?

Masteron helyett más lesz...talán,lehet,esetleg... ::)
tr.... >:D?

2013. Május 10. - 16:49:50
Válasz #11
Nem elérhető

Tóth Attila


Mai napom...
Reggeli 3 tojás,zabkása,egy szelet barna kenyér,vitaminok stb
edzés:
Váll
én felső mellel együtt edzem,amúgy is fel akarom hozni meg nyomásokkal indítok!
Ferde pad rúddal
40kg 30 ism
60kg 20ism
70kg 12ism
egykezes
3x15 22.5kg

nyakból nyomás:
3x12  60 kg
oldal emelés vetkőző sorozat:
12kg-ba 8,8kg-ba 8,5kg-ba égésig
ezt 3x
előre emelés ugyanez csak 15 kg-val kezdtem
végül első csigás állig húzás 2x totál kifáradásig!

aztán turmix...itthon csirke meg rizs,zöldségekkel leöntve czacikivel ...azóta ezt megismételtem...
kb ennyi...lesz ez még jobb is...csak figyeljen szépen mindenki... :-/--
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 17:27:16
Válasz #12
Nem elérhető

Tóth Attila


innen indulamandula...

tudom,hogy csicska..de ez van  !+"%
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 17:29:42
Válasz #13
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Május 10. - 17:32:36
Válasz #14
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"