2024. Április 27. - 13:27:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HST edzésnapló  (Megtekintve 50194 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Július 23. - 19:32:09
Megtekintve 50194 alkalommal
Nem elérhető

Matteo


Sziasztok!
Nekem nagyon bejött, harmadik 10 hetes hst edzésprogramon vagyok túl,akit érdekel annak talán tudok segíteni ezzel az edzésnaplóval.
Három hetes pihenőn vagyok túl. 73 kg-ról indultam, 10 hét hozott tíz kg-ot. most 84-85 kg vagyok.
Sok mindent kipróbáltam, rengeteg hibába beleestem, szétcsesztem magam, fejlődtem is, stagnáltam is, ebben a rendszerben megtaláltam a számomra, a mostani legjobb edzésrendszert.
Soha nem ragaszkodom mereven semmihez. Itt sem. Az alapokra figyelek, de mindig változtatok, hogy számomra legmegfelelőbb fejlődést érjem el.
Táplálék kiegészítés egyenlőre nincs.

Mell

Fekve nyomás keretben 1x15 60kg Keretben mert a vállaim szétvannak menve
Nyomás 45 fokos padon egykezes 1x15 15kg

Váll

Mellről nyomás állva 1x15 20kg                                                                                                             
Oldalemelés állva  1x15 5kg
Döntött törzsű oldalemelés 1x15 15kg

Bicepsz

Karhajlítás állva kétkaros 1x15 10kg
Kalapács bicepsz 1x15 5kg

Tricepsz

Szűk nyomás kétkarossal fekve 1x15 25kg
Nyak mögötti kinyomás egy kezessel, nem tudom a pontos nevét 1x15 20kg

Cél a test felkészítése a nagyobb terhelésre.
Lényeg  hogy minden edzésen tudjak emelni a súlyokon.

1 étkezés
6h: 5db főtt tojás
7h edzés
edzésutáni étkezés
tojásrúd 5db tojásfehérjéből 100g fehér rizs leturmixolva
3 étkezés
10h: 100g főt krumpli 100g sült tök 100g csirkemell
4 étkezés
11h:2db rozskifli 5 tojásfehérje
5 étkezés
14,30h 5db tojás 30g barna kenyér
6 étkezés
17h 50g pufirizs
7 étkezés
18h  5db főttojás
8 étkezés
19.30  50g pufirizs
20.30 5db főttojás

sűrűn van reflux, de nem vészes, ha jön, egyből vizet iszom.
több nyers zöldség kellene. Rendesen ellehetek savasodva.
Pihenés kevés lesz 11-től reggel 5-ig. ez van.

viszlát holnap Matteo

2013. Július 23. - 21:07:19
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


Ilyet is láthatunk! Kis érdekesség! Vezessed precízen, minél részletesebben ha nem is lesz mindennap hozzászólva, de ez megmarad az utókor számára, 3-4-5 év múlva is vissza tudja olvasni az aki kíváncsi a HST edzésre illetve saját magad is sokat profitálhatsz belőle ha később visszaolvasod. Én minden napi rendszerességgel befogok ide kacsintani, egy olvasót már magad mögött tudhatsz! Sok sikert.  =/+' =/+' =/+'

2013. Július 23. - 21:15:33
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Engem is érdekel a dolog:küldjed neki!
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Július 23. - 21:58:41
Válasz #3
Nem elérhető

ninja14


heti 3 v 4 edzésed van (A B nap) ?
a naplódat nem táblázatokban vezeted? jó lenne ide is úgy beszúrni...
még én csak sajátítom el az edéstervet, de hamarosan belevágok... ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 23. - 22:40:37
Válasz #4
Nem elérhető

Matteo


Ilyet is láthatunk! Kis érdekesség! Vezessed precízen, minél részletesebben ha nem is lesz mindennap hozzászólva, de ez megmarad az utókor számára, 3-4-5 év múlva is vissza tudja olvasni az aki kíváncsi a HST edzésre illetve saját magad is sokat profitálhatsz belőle ha később visszaolvasod. Én minden napi rendszerességgel befogok ide kacsintani, egy olvasót már magad mögött tudhatsz! Sok sikert.  =/+' =/+' =/+'
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Köszönöm! mindenképpen vezetnem kell, mert minden edzésen sújt kell emelni, és én simán elfelejteném, hogy hol tartok :azn:

2013. Július 23. - 22:44:28
Válasz #5
Nem elérhető

Matteo


Engem is érdekel a dolog:küldjed neki!
 @:-) @:-) @:-)
                                                                                                                                                                                                                                                                                   Köszi! Küldöm. El is felejtettem írni, hogy mi a célom ez alatt a tíz hét alatt.Mivel tömegelek, a 90 kiló elérése.

2013. Július 23. - 23:03:51
Válasz #6
Nem elérhető

Matteo


heti 3 v 4 edzésed van (A B nap) ?
a naplódat nem táblázatokban vezeted? jó lenne ide is úgy beszúrni...
még én csak sajátítom el az edéstervet, de hamarosan belevágok... ;D
                                                                                                                                                                                                                                                                                   Annyira nem vagyok precíz :azn:
Ketté szedtem az edzést, mert a heti három teljes test leedzés nagyon igénybe vett, és sokáig tartott. Így A nap, amit ma olvastál, B nap pedig láb, hát, csukja vádli. Szombat, és hétfő a pihenő nap,  munkám miatt csak így jön ki.
Az első tíz hetes ciklusban én is csak tanulgattam. A másodikban volt az igazi. Mint a hst írja ez nem egy merev rendszer, nyugodtan lehet változtatni. A magad képére formálni. Persze a lényeget megtartani. Persze ez is csak egy lehetőség hogy elérd a célodat. szerintem mindegyik edzés variáció megállja a helyét. Nekem az ötnapos is jó volt. De nálam a sérülések nagyon meghatározzák az edzés milyenségét. és a hst egyik alapja, hogy nem edzünk bukásig, legalábbis a ciklus nagy részében előnyössé teszi számomra ezt a rendszert.

2013. Július 24. - 06:34:48
Válasz #7
Nem elérhető

Matteo


Jó reggelt!
Lement 5 főt tojás,egy kis tartárral.  7-kor edzés. Szeretek lábazni, meg felhúzni..a karozás azt viszont nem. Most néztem, egy főtt tojásban csak 3g fehérje van.Elég kevés.
Veszek tojásfehérje levet. 850ft 30 tojás fehérjéje. Az 90g fehérje. Van otthon még rántott csirkeszárny. Majd csak kijön valahogy a 170g fehérje.
az alvás kevés volt, kb 5óra az is felületes. nem baj, legalább annyi volt :azn:

2013. Július 24. - 07:24:21
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Jó reggelt!
Lement 5 főt tojás,egy kis tartárral.  7-kor edzés. Szeretek lábazni, meg felhúzni..a karozás azt viszont nem. Most néztem, egy főtt tojásban csak 3g fehérje van.Elég kevés.
Veszek tojásfehérje levet. 850ft 30 tojás fehérjéje. Az 90g fehérje. Van otthon még rántott csirkeszárny. Majd csak kijön valahogy a 170g fehérje.
az alvás kevés volt, kb 5óra az is felületes. nem baj, legalább annyi volt :azn:
A tojásfehérje lével "vigyázz"-speciel én csak sütésre tudtam használni...persze 2-3 dobozzal lement úgy is diétánál.
Ami jobb/jó  az a tojásfehérje rúdjuk...9 tojás egy kis rúd és az egy kajára bemehet nyugodtan.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Július 24. - 11:40:55
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


Ez engem is érdekel. Nyomjad  =/+'
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 24. - 15:10:09
Válasz #10
Nem elérhető

sarti


Eddig tetszik, képeket is várunk :D A tojásfehérje levet/rudat hol veszed?

2013. Július 24. - 15:26:59
Válasz #11
Nem elérhető

hopika


Eddig tetszik, képeket is várunk :D A tojásfehérje levet/rudat hol veszed?

Ezt mondjuk nem hiszem el,hogy egy testépítő fórumon (a legtöbb ilyen fórumon) ilyen alapvető dolgokat nem tudnak az emberek...
Ráguglizol és kiadja-nem írok céget,mert hirdetés lenne.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Július 24. - 15:30:52
Válasz #12
Nem elérhető

Maszat


http://www.capriovus.hu/term.htm

Ez itt a reklám helye. De nyugi, a CAPRIOVUS kft heti szinten százezreket utal Efitnek, mert a CAPRIOVUS kft a világ legjobb cége! Csak Efitnek nincs ideje linkelgetni, mert éjt nappallá téve körmöli a 3 éve megígért gyno topicot  ;D

Vásárolj Te is a CAPRIOVUS kft-től!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 24. - 16:34:28
Válasz #13
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó reggelt!
Lement 5 főt tojás,egy kis tartárral.  7-kor edzés. Szeretek lábazni, meg felhúzni..a karozás azt viszont nem. Most néztem, egy főtt tojásban csak 3g fehérje van.Elég kevés.
Veszek tojásfehérje levet. 850ft 30 tojás fehérjéje. Az 90g fehérje. Van otthon még rántott csirkeszárny. Majd csak kijön valahogy a 170g fehérje.
az alvás kevés volt, kb 5óra az is felületes. nem baj, legalább annyi volt :azn:
Mármint nem az egész főtt tojásban, csak a fehérjéjében. Amúgy nagyságtól függően 5-6g/ egész tojás, ami biológiailag is jobban hasznosul..............MEG NEHOGYMÁÁÁÁ ATÓÓÓL HÍZZÁÁÁÁ  ;D?
A sárgájában ok, van zsír, de mint tudjuk még Atkins diétával is le tudtak fogyni emberek, szóval, a ch az, ami elsődlegesen a hízást okozza. Ha a tartár belefér, akkor az egész tojás kétszer annyira belefér szerintem, és hasznosabb is.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Július 24. - 16:35:31
Válasz #14
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.capriovus.hu/term.htm

Ez itt a reklám helye. De nyugi, a CAPRIOVUS kft heti szinten százezreket utal Efitnek, mert a CAPRIOVUS kft a világ legjobb cége! Csak Efitnek nincs ideje linkelgetni, mert éjt nappallá téve körmöli a 3 éve megígért gyno topicot  ;D

Vásárolj Te is a CAPRIOVUS kft-től!


Vidámpark háta mögötti kis retek utcában vannak. Amúgy vannak hasznos termékeik.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).