2024. Április 27. - 08:54:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HST edzésnapló  (Megtekintve 50192 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Július 24. - 16:51:36
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


Vidámpark háta mögötti kis retek utcában vannak. Amúgy vannak hasznos termékeik.

Jaja-én még nem mertem bemenni-mindig kihozatom a cuccokat...  @-o

Maszat:de nincs igazam?
A "testépítő" fórumozók 80% kérdezgeti,hogy mi ez...basszus ezek hogy diétáznak/esznek/élnek???
Gyíkagyúak.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Július 24. - 17:14:49
Válasz #16
Nem elérhető

Matteo


Jó reggelt!
Lement 5 főt tojás,egy kis tartárral.  7-kor edzés. Szeretek lábazni, meg felhúzni..a karozás azt viszont nem. Most néztem, egy főtt tojásban csak 3g fehérje van.Elég kevés.
Veszek tojásfehérje levet. 850ft 30 tojás fehérjéje. Az 90g fehérje. Van otthon még rántott csirkeszárny. Majd csak kijön valahogy a 170g fehérje.
az alvás kevés volt, kb 5óra az is felületes. nem baj, legalább annyi volt :azn:
A tojásfehérje lével "vigyázz"-speciel én csak sütésre tudtam használni...persze 2-3 dobozzal lement úgy is diétánál.
Ami jobb/jó  az a tojásfehérje rúdjuk...9 tojás egy kis rúd és az egy kajára bemehet nyugodtan.
 @:-)
                                                                                                                                  Igen én is megsütöm. rudat is mindig veszek. edzés után 5 tojásosat szoktam venni. de most majdnem kihánytam annyira rossz volt. De azért lement.

2013. Július 24. - 17:19:07
Válasz #17
Nem elérhető

Matteo


Ez engem is érdekel. Nyomjad  =/+'
                                                                                                                                    Köszi :azn: Sok érdekes dolgot olvastam tőled, és tanultam is, mint itt mindenkitől. Nyomom!

2013. Július 24. - 17:21:48
Válasz #18
Nem elérhető

Matteo


Eddig tetszik, képeket is várunk :D A tojásfehérje levet/rudat hol veszed?
                                                                                                                                      Köszi! lesznek. A teremben ahová járok, árulják mindenféle kiszerelésben.

2013. Július 24. - 17:54:39
Válasz #19
Nem elérhető

Matteo


Jó reggelt!
Lement 5 főt tojás,egy kis tartárral.  7-kor edzés. Szeretek lábazni, meg felhúzni..a karozás azt viszont nem. Most néztem, egy főtt tojásban csak 3g fehérje van.Elég kevés.
Veszek tojásfehérje levet. 850ft 30 tojás fehérjéje. Az 90g fehérje. Van otthon még rántott csirkeszárny. Majd csak kijön valahogy a 170g fehérje.
az alvás kevés volt, kb 5óra az is felületes. nem baj, legalább annyi volt :azn:
Mármint nem az egész főtt tojásban, csak a fehérjéjében. Amúgy nagyságtól függően 5-6g/ egész tojás, ami biológiailag is jobban hasznosul..............MEG NEHOGYMÁÁÁÁ ATÓÓÓL HÍZZÁÁÁÁ  ;D?
A sárgájában ok, van zsír, de mint tudjuk még Atkins diétával is le tudtak fogyni emberek, szóval, a ch az, ami elsődlegesen a hízást okozza. Ha a tartár belefér, akkor az egész tojás kétszer annyira belefér szerintem, és hasznosabb is.
 
                                                                                                                                  Igazad van. Én egyáltalán nem félek az egész tojástól. Sőt, hogy nem szedek multivitamint a sárgája az egyik legjobb vitamin forrásom. mikor szálkásítottam., akkor ettem úgy ,hogy 5 tojásból csak egy sárgája. Viszont akkor erős volt a táplálék kiegészítés.
Igen a ch, viszont most már odakel figyelnem, mert eléggé belesedésre hajlamos vagyok úgy hogy csak óvatosan.

2013. Július 24. - 18:42:31
Válasz #20
Nem elérhető

Matteo


Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, és a tanácsokat.
Akkor a mai nap:

Edzés:

Láb

Guggolás 1x15 60kg
Merev lábas felhúzás 1x15 50kg
Fekvő combhajlító 1x15 20kg
Itt volt egy kis incidens :azn: a terem ahova járok, tele van mindenféle világbajnokkal meg versenyzővel. nyomom a combhajlítót, és két nő oda áll felém. Lekicsinylően mondja-két darab-én nem is figyeltem annyira azt hittem a másiknak mondja.Megint beszól-nem fáradtál el?-mondom magamban, ez nekem beszél? Lemászok a gépről, mondja -szegény-és nevet.
ez a nő valami világbajnok, kutya jól néz ki láttam már sok testépítős riport filmben.
Hát igen, a súlyok amikkel jelenleg dolgozom, elég babasúlyok. de nem baj. Ez most teljesen a ráhangolódásról szól. Mivel kicsik a súlyok, törekszem a minél szabályosabb végrehajtásra. Az agy izom kapcsolat .ami szerintem nagyon fontos itt tökéletesen működik.

Hát

Felhúzás 1x15 60kg
Döntött törzsű evezés 1x15 40kg

Csukja

Vállvonogatás kétkaros 1x15 60kg

Vádli

Álló vádli gépben 3x10 40kg A vádlimat nagyon meg kell dolgoztatnom hogy fejlődjön. 4mp fel, 4mp kitart 4mp le teljesen leengedem a sarkam, 4mp kitart, borzalmas.

Kaja

1:  06h 5db egész főtt tojás.
Edzés
2: 07.50 5 tojásfehérje  100g pufirizs
3:10,30 5 tojásfehérje  100g fehér rizs 1 marék mazsola, állítólag nagyon lúgosít ,fahéj
4:13,30 100g csirkecomb 100g rizibizi kefires uborka saláta
5:16,40 1db csirkeszárny :azn: 100g rizibizi cukkini
6:17,10 5 egész főtt tojás cukini
7:21,30 5 egész főtt tojás cukini
Közben 3-4 marék tökmag.

az edzés után nagyon elfáradtam. kevés pihenés, és lehet edzés előtt kevés a szénhidrát. oda beteszek 50g zabpelyhet.
Napközben 2 óra pihenés, az nagyon kellett. Izomláz combomban, vádlimban pedig csak 3 hetet hagytam ki. Hiányzott már nagyon az érzés :azn:

1

2013. Július 24. - 18:54:35
Válasz #21
Nem elérhető

Matteo


Vidámpark háta mögötti kis retek utcában vannak. Amúgy vannak hasznos termékeik.

Jaja-én még nem mertem bemenni-mindig kihozatom a cuccokat...  @-o

Maszat:de nincs igazam?
A "testépítő" fórumozók 80% kérdezgeti,hogy mi ez...basszus ezek hogy diétáznak/esznek/élnek???
Gyíkagyúak.

Én mindent amit a testépítésről tudok, a netről szedtem össze. Többek között innen is. Ott volt a kezemben a 300 szem thai anabol, és gondoltam olvassunk már egy kicsit erről. benneteket olvasva adtam vissza, és maradtam natural.

2013. Július 24. - 19:24:25
Válasz #22
Nem elérhető

dino


Vidámpark háta mögötti kis retek utcában vannak. Amúgy vannak hasznos termékeik.

Jaja-én még nem mertem bemenni-mindig kihozatom a cuccokat...  @-o

Maszat:de nincs igazam?
A "testépítő" fórumozók 80% kérdezgeti,hogy mi ez...basszus ezek hogy diétáznak/esznek/élnek???
Gyíkagyúak.

Én mindent amit a testépítésről tudok, a netről szedtem össze. Többek között innen is. Ott volt a kezemben a 300 szem thai anabol, és gondoltam olvassunk már egy kicsit erről. benneteket olvasva adtam vissza, és maradtam natural.
büszkek vagyunk rad!!!!  ;D ;D ;D  :P
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 24. - 20:08:11
Válasz #23
Nem elérhető

Matteo


Vidámpark háta mögötti kis retek utcában vannak. Amúgy vannak hasznos termékeik.

Jaja-én még nem mertem bemenni-mindig kihozatom a cuccokat...  @-o

Maszat:de nincs igazam?
A "testépítő" fórumozók 80% kérdezgeti,hogy mi ez...basszus ezek hogy diétáznak/esznek/élnek???
Gyíkagyúak.

Én mindent amit a testépítésről tudok, a netről szedtem össze. Többek között innen is. Ott volt a kezemben a 300 szem thai anabol, és gondoltam olvassunk már egy kicsit erről. benneteket olvasva adtam vissza, és maradtam natural.
büszkek vagyunk rad!!!!  ;D ;D ;D  :P
ami azért nem száz százalék, hogy így is marad :azn: ;-oo-;

2013. Július 24. - 20:09:37
Válasz #24
Nem elérhető

dino


Vidámpark háta mögötti kis retek utcában vannak. Amúgy vannak hasznos termékeik.

Jaja-én még nem mertem bemenni-mindig kihozatom a cuccokat...  @-o

Maszat:de nincs igazam?
A "testépítő" fórumozók 80% kérdezgeti,hogy mi ez...basszus ezek hogy diétáznak/esznek/élnek???
Gyíkagyúak.

Én mindent amit a testépítésről tudok, a netről szedtem össze. Többek között innen is. Ott volt a kezemben a 300 szem thai anabol, és gondoltam olvassunk már egy kicsit erről. benneteket olvasva adtam vissza, és maradtam natural.
büszkek vagyunk rad!!!!  ;D ;D ;D  :P
ami azért nem száz százalék, hogy így is marad :azn: ;-oo-;
csak okosan  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 24. - 20:52:35
Válasz #25
Nem elérhető

Matteo


Egyébként nem azért nem kokszoltam,mintha rossz véleményem lenne erről az egészről. Az anyagi része az ami elriasztott. ha már csinálom, szeretem jól csinálni, és ehhez sok pénz kell.
Van három gyerekem két feleségem ;D lakástörlesztésem, áruhitel törlesztésem. Még rendesen kajára sem futja, akkor hova kokszoljak?
Egyébként minden tiszteletem az övék. Hogy ezt bevállalják. Hogy sokkal keményebben edzenek, rengeteget áldoznak rá anyagilag, feltömegelnek, lediétéznak, elindulnak egy versenyen, legyen bármilyen az, kiállnak minden kínt ,pedig hát sokat nem profitálnak belőle.
Ezt biztosan sokan másképp gondolják , de nem baj az. Kemény világ a kokszos élete azt azért látom.

2013. Július 24. - 23:11:09
Válasz #26
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Ez itt a reklám helye. De nyugi, a CAPRIOVUS kft heti szinten százezreket utal Efitnek, mert a CAPRIOVUS kft a világ legjobb cége! Csak Efitnek nincs ideje linkelgetni, mert éjt nappallá téve körmöli a 3 éve megígért gyno topicot  ;D

Vásárolj Te is a CAPRIOVUS kft-től!



Ja, igen, majd elfelejtettem őket... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 25. - 06:12:08
Válasz #27
Nem elérhető

Matteo


Jó reggelt!
Fekvés 11h kelés 4,30 ez elég kevés pihenés, de legalább van légkondi.
Izomláz combba, vádliba.
megy az öt egész tojás. Én is tudok olyat mint Maszat. Hámozom a tojást, és a héjával jön le együtt a fehérje, megbolondulok ettől. A múltkor 3 tojást basztam a falhoz olyan ideg lettem. utána meg takaríthattam, még jó hogy csempés a konyha. :azn:
Ne basszatok tojást falhoz nagyon brutálul tud kinézni. :)

2013. Július 25. - 06:50:33
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó reggelt!
Fekvés 11h kelés 4,30 ez elég kevés pihenés, de legalább van légkondi.
Izomláz combba, vádliba.
megy az öt egész tojás. Én is tudok olyat mint Maszat. Hámozom a tojást, és a héjával jön le együtt a fehérje, megbolondulok ettől. A múltkor 3 tojást basztam a falhoz olyan ideg lettem. utána meg takaríthattam, még jó hogy csempés a konyha. :azn:
Ne basszatok tojást falhoz nagyon brutálul tud kinézni. :)

Főzés után engedd fel hideg vízzel a tojásokat, hagyd állni 1-2 percet benne, úgy könnyebben lejön a héja.

2013. Július 25. - 07:50:04
Válasz #29
Nem elérhető

hopika


Főzés után engedd fel hideg vízzel a tojásokat, hagyd állni 1-2 percet benne, úgy könnyebben lejön a héja.

Szerintem ezt is tudnia kell mindenkinek God...
A különbség a lejön/nem jön le között annyi,hogy mennyire friss a tojás.
Viszont én ezért (is) veszem azt a kibaxott tojásrudat:a faxom fog szarakodni vele,mikor ott van készen.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!