2024. Április 27. - 22:45:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A Sérülések Nem Olyan Csodálatos Világa!  (Megtekintve 20537 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Október 04. - 18:03:54
Válasz #30
Nem elérhető

mangela87


Nem mondták,hogy Diprophos után ne hagyjak ki edzést,de természetesen ez magától értetődő,nem is megyek még a terem közelébe se !!! :(((
Köszi az eddigi tanácsokat !!!
Valamelyest kezdek javulni ...
;)))

2012. Október 04. - 22:44:30
Válasz #31
Nem elérhető

Pretorian


Nem mondták,hogy Diprophos után ne hagyjak ki edzést,de természetesen ez magától értetődő,nem is megyek még a terem közelébe se !!! :(((
Köszi az eddigi tanácsokat !!!
Valamelyest kezdek javulni ...
;)))

2 hét pihenőt iktass be, elméletben addigra jelentős javulás várható.
Mielőbbi jobbulást! ;-oo-;
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Október 17. - 14:44:54
Válasz #32
Nem elérhető

Lifter


tavaly Októberben szakadt az alsó hátizmom egy része és a jobb csuklyám teljesen. de nem engedtem hogy össze foltozzanak :D szakadás elött 215be húztam hármat most 207be huzok 3at :D 1év után :)  :-! Mellesleg tavaly Világbajnoki 3.ként zártam az erőemelő világkupán,idén  meg meg is nyertem ;)
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Október 18. - 11:12:46
Válasz #33
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
tavaly Októberben szakadt az alsó hátizmom egy része és a jobb csuklyám teljesen. de nem engedtem hogy össze foltozzanak :D szakadás elött 215be húztam hármat most 207be huzok 3at :D 1év után :)  :-! Mellesleg tavaly Világbajnoki 3.ként zártam az erőemelő világkupán,idén  meg meg is nyertem ;)
Nem lehetett kellemes, de jól összeszedted magad, gratula  @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 14. - 08:58:15
Válasz #34
Nem elérhető

Ronaldo


Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? Egy lovaglóhúzódással bajlódok Szeptember óta. Ezzel a sérüléssel játszottam a szezonba. 2-3 hónapja pihenek. 5x gyógytornáztam, 7x UH+electrod kezelésen estem át, s ugyanúgy begyulladt futáskor.. Ki/mit tudna ajánlani?  ?:-/

2013. Február 14. - 11:27:35
Válasz #35
Nem elérhető

try2bebig


Valakinek volt már vállmutete? Hamarosan mutik az enyém porcgyuru szakadassal,nem tudom,hogy mire szamitsak?(telorol irtam)

2013. Február 14. - 17:06:00
Válasz #36
Nem elérhető

kalibra


Mitől lett ez a sérülésed?

2013. Február 14. - 19:38:52
Válasz #37
Nem elérhető

try2bebig


8 éves dolog,évi 2-3 hónapot ki kellett emiatt hagyni. Kézilabda baszta széjjel meg 14 éves koromban. Most már meguntam, meg grapplingnel na gyon rossz,hogy kis feszules és kopogni kell.