2024. Május 10. - 07:04:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: edzésterv  (Megtekintve 70078 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 12. - 18:42:33
Válasz #105
Nem elérhető

petimadrid


Sziasztok!
1 Hónapja járok aktívan kondiba, heti 3 alkalommal, mondjuk azt vékony gyerek vagyok így izomméretemet szeretném növelni, de ez alatt az 1 hónap alatt, már tiszta a szálka vagyok. Arra gondoltam jöhetne lassan a táplálékkiegészítő.

1. nap

Has: 4*25 Térdemelés
       4*25 Hasprés
       4*25 Római pad

Mell: 12-10-8-6-4 Fekvenyomás
       12-10-8-6-4 30'-os nyomás
       12-10-8-6-4 Negatív (kéthetente)
       4*10           Tárogatás

Láb: különösebben lábra nem szoktam edzeni 6évet fociztam, idén hagytam abba.

Bicepsz: 4*10 Váltottkezes bicepsz
            4*10 Állva rúddal
            4*10 Scott pad
            4*10 Koncentrált bicepsz

2. nap
 
Has: 4*25 Térdemelés
       4*25 Hasprés
       4*25 Római pad

Váll: 12-10-8-6-4 Nyakból nyomás
       4*10           Oldalemelés
       4*10           Állig húzás
       4*20           Vállvonogatás rúddal

Láb:

Tricepsz:  4*10 Csiga letolás /mostanában piramisban is szoktam/
              4*10 Fejtörő         
              4*10 Kétkezes tricepsz nyakhoz engedve /nem tudom az eszköz nevét/
              4*10 Lórugás
              4*10 Tolózkodás/Sittes tricepsz

3.nap

Has: 4*25 Térdemelés
       4*25 Hasprés
       4*25 Római pad

Hát: 12-10-8-6-4 Tarkóig húzás
       12-10-8-6-4 Mellhez húzás /széles/
       12-10-8-6-4 Mellhez húzás /szűk/
       12-10-8-6-4 Evezés

Láb:

Alkar: 4*10 Fordított bicepsz /Francia rúddal/
         4*10 Alkar húzás támasztva

Ennyi lenne az edzéstervem! Véleményetek?

2009. Június 19. - 15:58:41
Válasz #106
Nem elérhető

roland86


Csao Peti!

Sztem nem rossz az edzésterved, de ha elfogadsz tőlem tanácsot akkor én a helyedben kicsit kevesebbett hasaznék, és inkább beiktatnék egy kis lábazást. A guggolás elég hasznos tud lenni, sokan kihagyják az edzésükből. A melledzésed sztem teljesen jó, a bic se rossz, viszont sztem tric-re érdemesebb lenne csak 3 gyakorlatot csinálnod, és abból az alap tömegnővelőket(homlokra engedés, nyak mögül feltolás). Írtad hogy tömegelni szeretnél, ezért próbálj olyan gyakorlatokat beiktatni később majd, amik arra valók:) Pl a hátedzésednél kb az evezés az egyedüli tömegnövelő gyakorlat, oda érdemes betenni valamelyik gyakorlat helyett mondjuk egy döntött törzsű evezést, vagy egykezes fűrészelést.
És igen a táplálékkiegészítő nem ártana, de elsősorban a normális kajálás számít a legtöbbet. Próbálj minnél több fehérjét és húst enni, és legyen elég a szénhidrátbevitel is ha sovány alkat vagy.

2009. Július 05. - 23:50:24
Válasz #107
Nem elérhető

Jman


Hellosztok!
Teljesen kezdő vagyok ezen a  téren. Úgyhogy, ha valamit rosszul mondok, akkor bocs. Szeretnék minél hamarabb ilyen izmokat:
http://farm1.static.flickr.com/51/139177138_a302590c59_o.jpg
Lehet, hogy egy kicsit ki van festve, de én már láttam ilyen testépítőt. Szeretnék, valami maradandót alkotni a testépítésben. És mivel 17 éves vagyok, szerintem megtudom valósítani. És, ne röhögjetek ki,de szeretnék tényleg iylesmi Vörös Zolis izmokat mint a képen.
Azt mondták, hogy napi 10 óra edzéssel, és rendes táplálkozással ilyen izmok lehetnek 35-40 hónap alatt. És nekem mondjuk van egy csomó időm. Úgyhogy, ha valaki tudna írni egy leírást, hogy mondjuk első 2 hónapban ezt aztán más edzésterv, meg iylesmi, ami végigvezet, azon, hogy úgy nézhessek ki mint a képen. Ha lehet van itthon pár edzőkészülék. Meg messze van a  legközelebbi fitneszterem, az is oylan, hogy.... Tehát, ha valaki tudna írni, olyan gyakorlatokat, amit itthon is el lehet végezni, persze van súlyzó meg pad meg iylesmi itthon. Csak ne olyan gyakorlatokat amit csak egy bizonyos dologgal lehet megcsinálni, és mondjuk az a dolog  félmillió meg iylesmi. Tehát valami étrendet és edzéstervet. Meg, ha lehet valami képet is, hogy mit tudom én hogyan néznék ki addigra meg ilyesmi. És a legvégén pedig akkora izmokat mint  a képen. Meg majd később szeretnék táplálék-kiegészítőket is, de nem szteroidokat. Tehát mondjuk nem szeretnék, egy oylan hűde tömör izmokat egyenlőre. Hanem úgy szeretném, hogy valami edzésterv, amivel a sztárokat izmosítják fel edzéstervet, hogy minél gyorsabban minél nagyobb izmokat. De semmi szteroid. Aztán, amikor elértem, azt a nagyságú izmokat, akkor szeretnék elkezdeni úgy edzeni, hogy "tömör igazi izmaim" legyenek. Tehát tényleg egy olyan jó nagy izmot szeretnék mint a képen. Az e-mail címem: uiztu@yahoo.com . Ha ide, akarnátok küldeni a levelet.

2009. Szeptember 11. - 16:20:15
Válasz #108
Nem elérhető

Johnnyx


Mostanában elkezdett foglalkoztatni a HST edzésrendszer. Elég sokat olvastam utána és azt vettem észre, hogy ez egy elméletileg (tudományosan) nagyon jól megalapozott módszer, viszont a gyakorlatban már nem működik ilyen jól. Ha valakinek van tapasztalata, véleménye róla, kérem ne habozzon megosztani velem és a többi érdeklődő fórumossal (ezt de szépen mondtam  8) )
Egyetek zabot!

2009. Szeptember 11. - 16:24:48
Válasz #109
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hellosztok!
Teljesen kezdő vagyok ezen a  téren. Úgyhogy, ha valamit rosszul mondok, akkor bocs. Szeretnék minél hamarabb ilyen izmokat:
http://farm1.static.flickr.com/51/139177138_a302590c59_o.jpg
Lehet, hogy egy kicsit ki van festve, de én már láttam ilyen testépítőt. Szeretnék, valami maradandót alkotni a testépítésben. És mivel 17 éves vagyok, szerintem megtudom valósítani. És, ne röhögjetek ki,de szeretnék tényleg iylesmi Vörös Zolis izmokat mint a képen.
Azt mondták, hogy napi 10 óra edzéssel, és rendes táplálkozással ilyen izmok lehetnek 35-40 hónap alatt. És nekem mondjuk van egy csomó időm. Úgyhogy, ha valaki tudna írni egy leírást, hogy mondjuk első 2 hónapban ezt aztán más edzésterv, meg iylesmi, ami végigvezet, azon, hogy úgy nézhessek ki mint a képen. Ha lehet van itthon pár edzőkészülék. Meg messze van a  legközelebbi fitneszterem, az is oylan, hogy.... Tehát, ha valaki tudna írni, olyan gyakorlatokat, amit itthon is el lehet végezni, persze van súlyzó meg pad meg iylesmi itthon. Csak ne olyan gyakorlatokat amit csak egy bizonyos dologgal lehet megcsinálni, és mondjuk az a dolog  félmillió meg iylesmi. Tehát valami étrendet és edzéstervet. Meg, ha lehet valami képet is, hogy mit tudom én hogyan néznék ki addigra meg ilyesmi. És a legvégén pedig akkora izmokat mint  a képen. Meg majd később szeretnék táplálék-kiegészítőket is, de nem szteroidokat. Tehát mondjuk nem szeretnék, egy oylan hűde tömör izmokat egyenlőre. Hanem úgy szeretném, hogy valami edzésterv, amivel a sztárokat izmosítják fel edzéstervet, hogy minél gyorsabban minél nagyobb izmokat. De semmi szteroid. Aztán, amikor elértem, azt a nagyságú izmokat, akkor szeretnék elkezdeni úgy edzeni, hogy "tömör igazi izmaim" legyenek. Tehát tényleg egy olyan jó nagy izmot szeretnék mint a képen. Az e-mail címem: uiztu@yahoo.com . Ha ide, akarnátok küldeni a levelet.

Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

2009. Szeptember 11. - 16:30:59
Válasz #110
Nem elérhető

George


Mostanában elkezdett foglalkoztatni a HST edzésrendszer. Elég sokat olvastam utána és azt vettem észre, hogy ez egy elméletileg (tudományosan) nagyon jól megalapozott módszer, viszont a gyakorlatban már nem működik ilyen jól. Ha valakinek van tapasztalata, véleménye róla, kérem ne habozzon megosztani velem és a többi érdeklődő fórumossal (ezt de szépen mondtam  8) )
Én pár éve kipróbáltam, adtam neki egy hónapot, teljesen precízen kiszámoltam mindent, csak annyit csináltam edzésen amennyi elő volt írva, stb... Nekem nem jött be, egyszerűen elfogytam, legyengültem tőle. Miután visszaálltam a korábbi programra, nagyon gyorsan elkezdtem fejlődni. Kb. mintha kihagytam volna egy hónapot.

2009. Szeptember 11. - 16:42:14
Válasz #111
Nem elérhető

Kicsibors


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

2009. Szeptember 11. - 16:48:40
Válasz #112
Nem elérhető

Jordan


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 11. - 16:52:22
Válasz #113
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Sőt, még nekem is írt privit  ;D Beteg szerintem  ::)  /:-)

2009. Szeptember 11. - 16:54:20
Válasz #114
Nem elérhető

Kicsibors


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

2009. Szeptember 11. - 16:55:03
Válasz #115
Nem elérhető

Jordan


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

Mar leirtam hova kell irni  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 11. - 16:57:20
Válasz #116
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

A sok maszírozás segíti a növekedést.. Már csak találnod kell valakit  ;D (Bárcsak a pénisz is így működne, mekkora lenne már nekem  :D :D )

2009. Szeptember 11. - 16:58:09
Válasz #117
Nem elérhető

Kicsibors


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

Mar leirtam hova kell irni  ::)

Nem figyeltem...  :-[  ...A jézuskához?!...  ????...  :D

2009. Szeptember 11. - 16:58:59
Válasz #118
Nem elérhető

Jordan


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

Mar leirtam hova kell irni  ::)

Nem figyeltem...  :-[  ...A jézuskához?!...  ????...  :D

Vagy az o fonokehez, God-hoz
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 11. - 17:01:10
Válasz #119
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

Mar leirtam hova kell irni  ::)

Nem figyeltem...  :-[  ...A jézuskához?!...  ????...  :D

Vagy az o fonokehez, God-hoz

Ha rajtam múlna 110-es mellbősége lenne Borsnak  ;) Tudom hogy szeretné..  ;-oo-;