2024. Május 10. - 04:09:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: edzésterv  (Megtekintve 70071 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 11. - 17:03:10
Válasz #120
Nem elérhető

Kicsibors


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

A sok maszírozás segíti a növekedést.. Már csak találnod kell valakit  ;D (Bárcsak a pénisz is így működne, mekkora lenne már nekem  :D :D )

God: Nem nehéz találni...  :-}  ;D
  De biztosan nem gondoltál konkrétan személyre.  :D

Jordan: Lehet, hogy ő már hallja a gondolataimat is, minek írjak neki?!  ;D

2009. Szeptember 11. - 17:07:17
Válasz #121
Nem elérhető

Kicsibors


Ezt csak most vettem észre. Kinek van ennyi ideje...  !+"%

Uhhh... nekem ehhez nincsen idegzetem... !+"%
Inkább bele sem kezdek az okosításba, de majd hátha megesik a szíve rajta valakinek...  ;D Nem hiszem, hogy meg fog!  ****:)))

Ez a srac irt mar minden forumra. Ide, a sargara, a derrick-re, meg valami orvosi oldalra is hogy noveszteni szeretne a peniszet.  ****:))))))
Alltalaban mindenhol elkuldtek messzire  ;D

Én meg a csöcsömet szeretném növeszteni szilikon nélkül és persze én is naturálon akarok akkora lenni, mint pl Iris Kyle...  :-}

Mar leirtam hova kell irni  ::)

Nem figyeltem...  :-[  ...A jézuskához?!...  ????...  :D

Vagy az o fonokehez, God-hoz

Ha rajtam múlna 110-es mellbősége lenne Borsnak  ;) Tudom hogy szeretné..  ;-oo-;

Há mé, a hátammal együtt lehet hogy van 110-es!  :D !+"% :D

2009. Szeptember 11. - 17:07:42
Válasz #122
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Szeptember 11. - 17:14:49
Válasz #123
Nem elérhető

Johnnyx


Mostanában elkezdett foglalkoztatni a HST edzésrendszer. Elég sokat olvastam utána és azt vettem észre, hogy ez egy elméletileg (tudományosan) nagyon jól megalapozott módszer, viszont a gyakorlatban már nem működik ilyen jól. Ha valakinek van tapasztalata, véleménye róla, kérem ne habozzon megosztani velem és a többi érdeklődő fórumossal (ezt de szépen mondtam  8) )
Én pár éve kipróbáltam, adtam neki egy hónapot, teljesen precízen kiszámoltam mindent, csak annyit csináltam edzésen amennyi elő volt írva, stb... Nekem nem jött be, egyszerűen elfogytam, legyengültem tőle. Miután visszaálltam a korábbi programra, nagyon gyorsan elkezdtem fejlődni. Kb. mintha kihagytam volna egy hónapot.
Köszi George. Akkor továbbra is távol tartom magam a HST-től, maradok annál, ami bevált.
Egyetek zabot!

2009. Szeptember 11. - 17:31:05
Válasz #124
Nem elérhető

Kicsibors



2009. Szeptember 11. - 17:34:47
Válasz #125
Nem elérhető

lue



2010. Január 10. - 13:54:52
Válasz #126
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!az lenne a kérdésem hogy tömegelni szeretnék,de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a jobb ha 1 héten 1 szer dolgoznék meg 1 izomcsoportot vagy kétszer??5 nap van időm edzeni kaja tápkieg vitamin stb rendben van!!Válaszotokat előre is köszönöm!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 10. - 13:56:24
Válasz #127
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!az lenne a kérdésem hogy tömegelni szeretnék,de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a jobb ha 1 héten 1 szer dolgoznék meg 1 izomcsoportot vagy kétszer??5 nap van időm edzeni kaja tápkieg vitamin stb rendben van!!Válaszotokat előre is köszönöm!

Egyéni tolerancia kérdése.. Én nem tudnék hetente 2x edzeni ugyanazon izomra, de másoknak beválik.. Ki kell próbálni  ;)

2010. Január 10. - 14:18:59
Válasz #128
Nem elérhető

Norbert002


Attól függ.... Mert a mennyiségekkel lehet ugy játszani, h heti 2szer meglehessen edzeni egy izmot. Nálam ami bevált h tömegnövelésnél téli időszakba heti 1szer edzek egy izmot és jön a tömeg. Erőnövelésnél meg heti 3szor mindent ami nagyon hozza az erőt egy jó tömegnövelés után. Kinek mi vált be.

2010. Január 10. - 17:26:13
Válasz #129
Nem elérhető

trobert2


Minnél többet olvasok annál jobban össze zavarodok ebben a kérdésben,valahol azt olvasom hogy több edzés több izom,de nagyon sokszor azt olvasom hogy elég 1 héten 1 szer megedzeni az izom csoportot szóval minden nap más izom!Mikor lemegyek edzeni ugy vagyok vele hogy pl csak mellre edzek és mikor vége az edzésnek még 1000 rel porgök és ugy érzem még valami izomcsoportot meg kell hogy dolgozzak,bár ez lehet hogy a hot bloodtol van:D és szóval az lenne a kérdés hogy ha pl úgy edzenék hogy
Hétfő:Kar
Kedd:mell
Szerda:hát
Csütörtök:váll,mell
Péntek:kar.láb

Ez jó volna tömegeléshez??azért írtam a kart és a mellet 2 szer mert ugy érzem hogy ezek le vannak maradva és fel szeretném hozna!God neked olvastam az edzésnaplód és nagyon tetszett hogy olyan gyorsan fejlődtél és nagyon megköszönném ha javasolnál nekem 1 jó 5 napos edzéstervet ha az enyém esetleg nem jó!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 12. - 17:49:45
Válasz #130
Nem elérhető

trobert2


Nem akar senki válaszolni???
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 15. - 00:28:29
Válasz #131
Nem elérhető

kaza


ha megakadsz vagy eppen ugy erzed neha hogy meg menne mas, erdemes valtani
en is szetszedtem sokaig, de szoktam valtoztatni rajta hogy jobban sokkoljam az izmokat
leirhatnad mit edzel, milyen gyakorlatokat
be lehet iktanti vetkozo sorozatot, piramist, superszetet, orias sorozatot, rapumpalas kisebb sullyal stb


lab has
mell vall
hat
bic tric has

lab
mell hat
kar
vall has

lab bic
mell tric
vall has
hat
pl

porogni meg a hotbloodtol porogsz meg:D haha

2010. Január 15. - 08:55:49
Válasz #132
Nem elérhető

God Vazzeg


Minnél többet olvasok annál jobban össze zavarodok ebben a kérdésben,valahol azt olvasom hogy több edzés több izom,de nagyon sokszor azt olvasom hogy elég 1 héten 1 szer megedzeni az izom csoportot szóval minden nap más izom!Mikor lemegyek edzeni ugy vagyok vele hogy pl csak mellre edzek és mikor vége az edzésnek még 1000 rel porgök és ugy érzem még valami izomcsoportot meg kell hogy dolgozzak,bár ez lehet hogy a hot bloodtol van:D és szóval az lenne a kérdés hogy ha pl úgy edzenék hogy
Hétfő:Kar
Kedd:mell
Szerda:hát
Csütörtök:váll,mell
Péntek:kar.láb

Ez jó volna tömegeléshez??azért írtam a kart és a mellet 2 szer mert ugy érzem hogy ezek le vannak maradva és fel szeretném hozna!God neked olvastam az edzésnaplód és nagyon tetszett hogy olyan gyorsan fejlődtél és nagyon megköszönném ha javasolnál nekem 1 jó 5 napos edzéstervet ha az enyém esetleg nem jó!

Én kicsit megtévesztő voltam, mert egy leürült állapotról diéta után kezdtem elég durva módon tömegelni, szóval az a "gyors fejlődés" nem igazán minőségi fejlődés volt. De az edzéstervem nem titok, 3x edzek egy héten, nálunk 1 terem van, ami nincs nyitva hétvégén, tehát a hétfő-szerda-péntek séma ami működik.

Hétfő: láb
Szerda: mell+kar
Péntek: hát+váll

A gyakorlatokat szoktam cserélgetni, de alap dolog hogy bemelegítek (általában kis súllyal az adott izomra) majd egyből piramisban egy összetett gyakorlat jön, utána egy nem összetett, majd egy pumpáló gyaki, hogy legyen benne vér. Pl: mellre bemelegítek kis súllyal fekvenyomással, majd jön a nagy súly, utána néha 45 fokos pad, majd tárogatás vagy áthúzás. A nehéztől a könnyű gyakorlat felé. Az ismétléseket én alacsonyan tartom, 12 fölé nem megyek, nekem ez bejött így.

Alapból azt tudom mondani, hogy próbálgass, a legfontosabb hogy olyan gyakorlatot csinálj amit jól érzel az adott izomban, és nagyon baszd szét magad, ne csak piszkáld!

2010. Január 15. - 13:03:22
Válasz #133
Nem elérhető

trobert2


Próbáltam már sok mindent,de nem éreztem eddig azt hogy megfelelő lenne e valamék.múlthéten kipróbaltam azt hogy egy héten 2 szer a bicepsz,mell,de az se jött be mert nem volt mar a masodik edzés olyan intenzív!úgy érzem most megállapodok ennél a tervnél!

mell:fekvenyomás 4*6vagy 3*8 a végén maximum súllyal segitővel
45': pad 3*8
Tárogatás:3*8
Végére csigán keresztbehúzás!

Hát:mellhez húzás széles fogással 3*8
nyakhoz húzás3*8
evezés3*8
egykezes fűrész3*8

Váll:nyakból nyomás 3*8
mellről nyomás3*8
előre emelés 1 kezessel 3*8
oldalemelés álva3*8
álig emelés3*8

Kar:bicepsz egyenes rúddal állva 4*6
scott padon4*6
egykezessel állva4*6
koncentrált bicepsz4*6

láb:gugolás3*8
kilépés 3*8
gépi láb 3*8
+vádli gyakorlatok!

próbalok 2.5 óranként enni reggelire 1 kis zabpehely egész nap megy az aminó meg edzés után megy 60gramm turmix a többit próbalom szilard kajabol bevinni!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 15. - 13:59:22
Válasz #134
Nem elérhető

NosztalNiga


Én régebben volt, hogy heti 5-6szor is edzettem, volt, hogy egy-egy izomra kétszer egy héten, de aztán szépen lassan csökkentettem az edzések számát, és inkább "kevesebb idő alatt többet" edzettem...és kiderült, hogy heti 3 edzéssel jobban fejlődök mint 5-6al! Lehet még 4 beleférne, de sajnos időhiányában szerintem ha február-márciusba újra kezdem az edzést maradok a 3nál...Lassú tömegelés lesz a cél, szóval lehet még heti 1-2 könnyed aerob is bekerül a programba pihenőnapokon! Sokan azt mondják, hogy ez kevés meg csodálkoznak, hogy ezzel fejlődők...de biztos vagyok benne, hogy igen! Ha pl. edzek hétfőn egy mellet kis váll tricepszel, kedden nincs kedvem egyáltalán edzeni, meg teljes erőbedobással max lábazni tudnék (a hát-bicepszbe gátolna az izomláz).
Persze majd lehet rájövök, hogy ennél van jobb megoldás is, de ki kell probálni :)
És neked is ez az egy megoldás van ahogy God is írta.... PRÓBA! ****:))))))
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"