2024. Május 08. - 06:38:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Írd le az edzéseidet és oszd meg mindenkivel a tapasztalataidat!  (Megtekintve 40814 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 27. - 21:21:16
Megtekintve 40814 alkalommal
Nem elérhető

T3quila


Edzések megbeszélése, kibeszélése. Minden, ami edzés és kifér a csövön :).

2007. Június 27. - 23:01:12
Válasz #1
Nem elérhető

T3quila


Majd kiderül mekkora sikere lesz ennek a témának :). Holnap edzés és este el is kezdem a mondanivalót :). Oszt :) lehet, hogy majd magammal fogom megosztani a dolgokat :).

2007. Június 27. - 23:16:52
Válasz #2
Nem elérhető

Eddie


Egyél hangyusznövit!

2007. Június 28. - 07:26:26
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem ma láb edzés lesz, útálom és szeretem is egyben :)

2007. Június 28. - 08:33:02
Válasz #4
Nem elérhető

T3quila



2007. Június 28. - 08:47:54
Válasz #5
Nem elérhető

Kuen


Régóta edzegetek, eddig mindig megelégedtem a teremben hallható zenével, de tegnap a "mama leone" című szörnyűségnél döntöttem: még este beszereztem egy apró mp3 lejátszót, és már töltöm is a hozzávaló muzsikát ( pro pain)

Kíváncsi vagyok, mennyit jelent, ha zúznak az ember fülében, remélem, hatásos lesz a módszer ! :-)

2007. Június 28. - 12:21:10
Válasz #6
Nem elérhető

parrre


Kuen !

Biztos lehetsz benne hogy hatásos! Kevés olyan edzés előtti/alatti intenzitás fokozó van mint pl. a Pantera Becoming c. száma max hangerőn.
Döntött törzsű evezésnél kb. 20 kiló plusszt nyugodtan felpakolhatsz ...
Szinte érezni alatta hogy "Becoming godsize "   ;) ;D

2007. Június 28. - 12:55:26
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Kuen !

Biztos lehetsz benne hogy hatásos! Kevés olyan edzés előtti/alatti intenzitás fokozó van mint pl. a Pantera Becoming c. száma max hangerőn.
Döntött törzsű evezésnél kb. 20 kiló plusszt nyugodtan felpakolhatsz ...
Szinte érezni alatta hogy "Becoming godsize "   ;) ;D

Ha vki brutál inspirációt akar, akkor hallgasson Disturbed-et. Mondjuk a Liberate vagy a Son of plunder című számot, de szinte mindegyik szám istenkirály.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 28. - 13:17:36
Válasz #8
Nem elérhető

Kuen


Hm.. Én vezetésnél tapasztaltam, hogy ilyen muzsikánál a sárga és kissé piros lámpák is zöldnek tűnnek, és valahogy mindenki vánszorog körülöttem :-)

Ezek szerint átjön ugyanez tréning közben is ;-)

2007. Június 28. - 15:25:34
Válasz #9
Nem elérhető

fLeSs


Kezdő kérdés  ;D: van egy edzésterv, amit Pistike összeírt magának, izmonként 2-4 gyakorlat, gyakorlatonként 3 sorozat, sorozatonként 8-12 ismétlés.
Pl.
mell
fekvenyomás 3 x 8-10
ferdepad 3 x 10-12
tárogatás 3 x 10-12

Az lenne a kérdésem, hogy ti ezt miképpen értelmezitek? Pl. fekvenyomás 3 sorozatban 8-10 ismétléssel, MINDEN SOROZATBAN BUKÁSIG, vagy 3 sorozat, csinálsz 10 ismétlést, és bár még menne több is, leteszed a súlyt? Ti hogyan edzetek? Csak mert komolyan edző embert élőben még nem láttam, hogy hogyan is müxik ez a dolog. Videókat láttam már, de az nem mérvadó, amit a profik csinálnak.
Szóval, elég szarul fejlődök, és próbálok rájönni, hogy mi a hiba. Jól kajálok, rendesen pihenek, szal csak az edzésben lehet probléma. Én minden munkasorozatot (amiből gyakorlatonként 3 van) bukásig csinálok, az utolsó sorozatban szoktam csalással még hozzátenni 1-2 ismétlést. Elképzelhető, hogy ez túledzéshez vezet és emiatt nem fejlődök? Vannak a teremben kis pöcsök, akik 2 hónap alatt nagyobbak lesznek, mint én közben meg pinasúlyokkal dolgoznak és rángatják a súlyt, asse tudják miről szól az egész és komolyabb erőfeszítések nélkül jól néznek ki (persze nem 100 kg-ra gondolok 8%-os testzsírral hanem egy esztétikus testre).  ;D
Szóval ti mit gondoltok erről?

2007. Június 28. - 20:52:45
Válasz #10
Nem elérhető

Kuen


Bubee !

Töltöttem le Disturbed-et... Brutális ! Köszi a tippet ! ;-)

2007. Június 28. - 20:55:02
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. Június 28. - 22:19:39
Válasz #12
Nem elérhető

Bubee


Bubee !

Töltöttem le Disturbed-et... Brutális ! Köszi a tippet ! ;-)

 8)

God: Azok is faszák, főleg a Clawfinger  8)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 28. - 23:13:57
Válasz #13
Nem elérhető

T3quila


Úgy néz ki a lábnak még is csak egy teljes napot kell szentelni. Pedig úgy terveztem, hogy csak hétfőn, kedden, csütrötökön és pénteken edzem, de így szerdán ios és csak láb. Ma hát és váll volt és lekopogom, hogy ma úgy érzem remekül ment :).

Én is gondoltam arra, hogy mp3-at vigyek edzésre, de félek, hogy zavarna és nem tudok odafigyelni. Így megelégedek az edzőtermi zenével ami igazán jó :).

2007. Június 28. - 23:24:20
Válasz #14
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kuen !

Biztos lehetsz benne hogy hatásos! Kevés olyan edzés előtti/alatti intenzitás fokozó van mint pl. a Pantera Becoming c. száma max hangerőn.
Döntött törzsű evezésnél kb. 20 kiló plusszt nyugodtan felpakolhatsz ...
Szinte érezni alatta hogy "Becoming godsize "   ;) ;D
Engem az nem érdekel, hogy a teremben milyen zene szól vagy hogy kik vannak még ott és mit csinálnak...csak a saját dolgommal foglalkozom (leszámítva mikor kérdezősködik vki, mert senkivel nem akarok bunkó lenni). Viszont a terembe menet aktiválok némi zenét a kocsiban!  8)

Azok is igen jók amiket írtatok, utánuk is nézek majd! Az én 'Megyek edzeni' CD-men ilyesmik vannak:

-Rage Against The Machine: Killing In The Name Of
-Ramstein: Ich Will
-Metallica: St. Anger
               I Disappear
-Prodigy: Firestarter
             Smack My Bitch Up
-Marilyn Manson: This Is The New Shit
-Kid Rock: American Bad Ass
-Xzibit feat. Snoop Dogg: X
stb.

 ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."