2024. Május 09. - 00:26:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Írd le az edzéseidet és oszd meg mindenkivel a tapasztalataidat!  (Megtekintve 40816 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 23. - 10:19:42
Válasz #30
Nem elérhető

Jordan


Szívesen cserélnék veled! :D Az a baj, hogy mellben ez az izomláz egészen más érzés, mint bármely más izomban. Égő, szúró pfujj. Tricepsz edzésen nem tudok tőle szűken nyomni, mert olyan érzés mintha leszakadna. Cserébe, viszont nem is fejlődött semmit az elmúlt 2 hónapban  :(

Lehet hogy nem szereti a magas ismétlésszámot, próbáld ki hogy milyen ha 5-6okat nyomsz.
Nekem is így volt, csak nekem a hátammal.  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 23. - 10:25:17
Válasz #31
Nem elérhető

Lalika85


Nekem tegnap volt mell 

Fekvenyomás egyenes padon  bemelegítés        1x20  30kg      1x12  40kg
Fekvenyomás egyenes padon          1x8  72,5kg         2x12  55kg       1x15  50kg
30°-os nyomás rúddal                   1x8   55kg           2x12  40kg       1x15 30kg
Minuszos nyomás Egykaros súlyzóval      1x8 16kg      2x12 12kg       1x15  10kg

Van még mit fejlődnöm....

Én is csak akkor érzem az izomlázat,ha rá feszítek és sajnos akkor is csak kicsit  :-\
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 10:27:49
Válasz #32
Nem elérhető

mushroom


Szívesen cserélnék veled! :D Az a baj, hogy mellben ez az izomláz egészen más érzés, mint bármely más izomban. Égő, szúró pfujj. Tricepsz edzésen nem tudok tőle szűken nyomni, mert olyan érzés mintha leszakadna. Cserébe, viszont nem is fejlődött semmit az elmúlt 2 hónapban  :(

Lehet hogy nem szereti a magas ismétlésszámot, próbáld ki hogy milyen ha 5-6okat nyomsz.
Nekem is így volt, csak nekem a hátammal.  =/+'

Köszi a tippet, kipróbálom!  ;-oo-;

2008. Február 23. - 10:36:17
Válasz #33
Nem elérhető

endre66


A mellemben szinte mindig elég ütős izomláz van kb 3-4 napig. Barátnőm mindig sír is, hogy nem tud (illetve nem engedem) a mellkasomon feküdni esténként, mert iszonyúan fáj. De hát ez egy ilyen buli! Én is 3, esetleg négy gyakorlatot csinálok. De nagyon lapos a dolog még.

2008. Február 23. - 16:06:27
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


Nekem ma Volt egy kibaszott DUrva edzésem ott voltam a trend Gymben ahol az ifbb szakedzöi képzés folyik...na hát JEnei Pisti meg hozá hasonló"kisemberek" látványa na meg hogy ne égjen be elöttük az ember kihoza a maxot bárkiból :-/-(-: =/+'
mell hát apró kis módósításokkal hát alig bírtam hazacsászkálni most meg remegeknek az izmaim kibaszott jó volt <3!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 23. - 16:22:46
Válasz #35
Nem elérhető

izomboy


Még jó hogy a gerinc problémáid miadt óvatosságra intettek... ˝=/
hegfej

2008. Február 23. - 16:25:58
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


Még jó hogy a gerinc problémáid miadt óvatosságra intettek... ˝=/
hegfej
óvatosan csináltam azért az eszem még a helyén van #:-)
a vitrinben az ágyam mellett ::)
attól hogy intenzív egy edzés még nem felttlenül örültködüs :D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 23. - 16:28:55
Válasz #37
Nem elérhető

izomboy


ne dumáj félre nyúlgerinc:)

És hogy ne égj be, inkább magadból hozd ki a maxot, ne bárkibÓl:) >:D :D

2008. Február 23. - 20:00:05
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


ne dumáj félre nyúlgerinc:)

És hogy ne égj be, inkább magadból hozd ki a maxot, ne bárkibÓl:) >:D :D
:-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 25. - 12:20:43
Válasz #39
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ezt most megkaptad!  @:-)

De 100%-ig igaza van Ádámnak! Miért edzel ma 110%-oasan, ha holnap még 10%-osan sem fog menni?

Megverjünk? Hőőőőőő?

 O0 O0 O0

2008. Március 25. - 12:31:00
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


Ezt most megkaptad!  @:-)

De 100%-ig igaza van Ádámnak! Miért edzel ma 110%-oasan, ha holnap még 10%-osan sem fog menni?

Megverjünk? Hőőőőőő?

 O0 O0 O0

olvastátok Guliver és a liiputiak kalandjait? ::) ;D
nah de nem célozgatni akarok :-/-(-:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 25. - 12:31:44
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt most megkaptad!  @:-)

De 100%-ig igaza van Ádámnak! Miért edzel ma 110%-oasan, ha holnap még 10%-osan sem fog menni?

Megverjünk? Hőőőőőő?

 O0 O0 O0

olvastátok Guliver és a liiputiak kalandjait? ::) ;D
nah de nem célozgatni akarok :-/-(-:

 :D

2008. Március 25. - 21:51:16
Válasz #42
Nem elérhető

Cressler


Ezt most megkaptad!  @:-)

De 100%-ig igaza van Ádámnak! Miért edzel ma 110%-oasan, ha holnap még 10%-osan sem fog menni?

Megverjünk? Hőőőőőő?

 O0 O0 O0

olvastátok Guliver és a liiputiak kalandjait? ::) ;D
nah de nem célozgatni akarok :-/-(-:
@-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 26. - 11:18:33
Válasz #43
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. Március 31. - 21:03:48
Válasz #44
Nem elérhető

Rencsi


Hi!
Egy pár héttel ezelőtti story jutott eszembe a fentiekről...  :-/-(-: Szokásos módon edzettem karra-szettben tricepsz-bicepsszel, mikor bejött egy új srác. Fogta az 5 kg súlyt elkezdett bicepszezni, majd látta, hogy én a 7-sel csinálom(ami nem sok), és gondolom nem akart szégyenben maradni, így gyorsan 10re váltott. Látszott rajta, hogy nem bírja, de azért csinálta, főképp hátból...igaz, azóta nem láttam ... ::) ::) ::)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/