2024. Május 15. - 21:45:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech - Musclebuilding Test  (Megtekintve 8698 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 12. - 13:22:15
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Kár hogy a posta kiesik, így a vidékiek nem jönnek képbe  :'( Valami fasza tömegelős tesztben benne lennék őszre, igaz nem naturál vonalon..  8) Bár gondolom ezzel már alapból kiestem  :o  :-X

2007. Július 12. - 17:58:45
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez a teszt kb mikor fog kezdödni 1ébként?
Kukac! Ha jövő hét elején el tudod kezdeni a tesztet akkor Te leszel a 8. tesztelő! Úgyhogy légyszives még a héten értesíts erről!  ;)

7 embert már felhívtam...6-tal beszéltem...ők már jövő hét elején kezdik a tesztet és a topic-vezetést!

A Termék Tesztek témakörben mindenki nyisson egy külön, saját témát...pl. Musclebuilding Test - nicknév...és a teszt 15 napja alatt legalább 5 hozzászólásban írja meg a tapasztalatait és végül zárja le a saját konklúziójával.

Ennyi. Jah, meg azért eddzen és egyen is néha...az nem árt az ilyen teszteknél... ::) ;D



Tekerjétek fel a hangerőt!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 12. - 18:11:57
Válasz #17
Nem elérhető

szv


De izgi  :D Ki fog nyerni  ??? ;D

2007. Július 26. - 10:06:15
Válasz #18
Nem elérhető

ViCtor


Sziasztok újra!  #:-)

Közel 250 tabletta 15 nap alatt keményen odatesz mindenkinek, aki kihasználja ezt az időt.   8-} {-) /7% =/+'
Én azért sem jelentkeztem a tesztre, mert én már túl vagyok a második dobozon, meg különben is.  :-):-)::
Amúgy, csak jóra lehet számítani a kis kúra alatt. Nekem nagyon odatett az első doboz anno, amiről írtam is pár sort. Később pont ezért voksoltam még1x erre a kiszerelésre, mert tudtam, h nem nyúlhatok mellé, így is lett. Ami pedig ide vonatkozik a teszthez, az az, hogy én is Nitro-Tech-el együtt használtam, még a teszt kezdete előtt. Mekkorát mosolyogtam, mikor ez lett a "köret" a cucchoz.  Łł=
Én azt mondom, h a Nitro-tech igenis az egyik legjobb, ha nem a legjobb prot.kieg., és nem lehet betelni vele. Suppa".
Nekem napi 4-5 kanál lemegy ebből, így még kevésnek is mondható az az egy doboz a 15 napra. Persze, ez csak opció.  ;D
Lindának drukkolok, persze a többi srácnak is! Linda elmondása szerint, szine minden (gyorsan) hat rajta. Úgyhogy...,  8-)
Muszklitek simán kikérheti a véleményét és felvarhatja a dobozaira azt, hogy ; Linda researched, tested, and proven!

Na, halihoe /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Július 26. - 18:57:38
Válasz #19
Nem elérhető

kukacomone


Kukac! Ha jövő hét elején el tudod kezdeni a tesztet akkor Te leszel a 8. tesztelő! Úgyhogy légyszives még a héten értesíts erről!  ;)

Hmm.. Most vettem észre ezt a postot. :( :D Segáz, ugyis balcsin voltam, most meg beteg vagyok :-Đ szal nem tudtam volna elkezdeni. :( De örülök h bekerülhettem volna. :)

ui.: mhp abomb+tbomb2 tesztet nem akartok? :--: csak hülyülök :D :-)!