2024. Május 10. - 20:51:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szóljunk be Bubinak a szálkásításról.:)  (Megtekintve 12668 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 30. - 15:03:35
Megtekintve 12668 alkalommal
Nem elérhető

kukacomone


Azért laza h elsö diétának ilyet nyomsz.. Most ezért meg leszek szolva, de mi a szarnak nyomsz ennyi mindent elsö diétánál, amikor is ráadásul nem is versenyre készülsz!? Ezt most föleg azért irom le, mert ha idejön pistike és látja h ez egy elsö diétája vkinek, akkor ne higyje h neki is ezt a példát kell követni.. Jo kajával, aerobbal, simán le lehet szálkásitani. Persze elsöre nem lesznek kockák nagyon valoszinüleg, lehet másodszorra se.. Na mind1.
Hajrá persze! ;) ;D

2007. Augusztus 30. - 15:49:19
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem kukac, teljesen mindegy, hogy hányadik diéta, nem ez a lényeg.

Azért, ezekkel a kiegészÍtőkkel egészen más a diéta, mint ha csak száraz kenyérrel és vizzel próbálná magát lepucolni kicsit, mint az egyszeri emberek, akikről te beszélsz, akik  a "kiflivel meg tejjel is jól lehet tömegelni, minek az a sok franc" kategóriába vannak. Ha Bubee megteheti, használja ki a lehetőségét, és azt, hogy lesz pár dolog, ami segít megőrizni az izmait a súlyvesztés alatt.

Hát ez lenne az értelme. Az egyszeri pistike, aki meg nem érti ezt az egészet, az úgyse fogja megérteni soha, hidd el...Vagy te vagy az az egyszeri pistike, vagy honnan tudod, hogy hogy dönt az egyszeri pistike? Ha nem kérdez és olvas és tapasztal az egyszeri pistike, akkor úgyis hülye marad.

Nagyon jó, hogy van olyan példa is a neten élőben, egy fórumon, mint a Bubee.

Na ezért kell ez, kukac, Remélem, tudsz követni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 30. - 22:46:47
Válasz #2
Nem elérhető

kukacomone


efitmaster te látom csak szélsöségekbe tudsz gondolkodni. Ha vki nem koxal diétázik, akkor az már kenyérrel meg tejjel, LOL! :D Egyébként mint irtam csak azért jegyeztem ezt meg h akik olvassák ezt a topicot és nem olyan jártasak a dologban, nehogy azt higyjék csak koxal ill egyébb kox szerü kiegészitökkel lehet eredményesen leszálkásitani. Nah üdv.

2007. Augusztus 30. - 23:05:17
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


efitmaster te látom csak szélsöségekbe tudsz gondolkodni. Ha vki nem koxal diétázik, akkor az már kenyérrel meg tejjel, LOL! :D Egyébként mint irtam csak azért jegyeztem ezt meg h akik olvassák ezt a topicot és nem olyan jártasak a dologban, nehogy azt higyjék csak koxal ill egyébb kox szerü kiegészitökkel lehet eredményesen leszálkásitani. Nah üdv.

Figyelj: te meg tanulj meg szöveget értelmezni. Én nem akarok vitatkozni, de már kezd kicsit felmenni a pumpa h teleszarjátok a topikomat. Most nézd meg, tegnap indult, de már két oldal szar van benne - kivéve a koxos részt, ami tanulságos, de nem ide való. Egy megfelelő hangnemben és megfelelő érveléssel írt építő jellegű kritika oké, de az h te most beírod nekem h miért nyomok ennyi "szart" meg milyen köcsög vagyok h nem hívom fel az idióta seggállatok figyelmét h "EZT NE PRÓBÁLD KI OTTHON!" az már sok. Tényleg nagyon jó hogy ennyi önjelölt szakember látogat ide, de ennyi elég volt. Én nem vagyok tapasztalt még, bőven van mit tanulnom, de azért hidd el h van némi rálátásom ennek ellenére. Nagyon igaza van Andronak h aki hülye az az is marad. És kurvára elegem van abból h azért mert sok kiegészítő van a diétám során, én ettől várom a csodát. Hát ez katasztrófa! Aki ezt gondolja, az szépen elballaghat a bús p****ba. Mást ehhez nem kívánok hozzáfűzni.

Ez volt az utolsó hozzászólásom ezekkel kapcsolatban, a következő már valószínüleg a diéta első napja lesz. És nyugodtan lehet lehúzni a karmámat, mert nagyon úgy tűnik valakinek mostanában nagyon megy, csak kár h nem látszik ki az, mert akkor lehet nem tenné. Nem mintha érdekelne a dolog különösebben, mert ettől nem leszek szarabb ember, aki ismer az úgyis tudja milyen vagyok. A többi neteshuszár meg nem érdekel.

A viszontlátásra!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 30. - 23:08:41
Válasz #4
Nem elérhető

kukacomone


Én nem karmázok. Két hozzászolásom volt ebbe a topicba, ha andro nem igy ir vissza akkor csak 1 lett volna. Én nem huzok és nem szarozok le senkit, semmi bajom nincs veled, se azzal h te milyen kiegészitöt használsz. Volt egy véleményem amit elmondtam, gondoltam ezt szabad, ettöl még nem kell ilyen messzemenö következtetéseket levonni, és föleg nem kéne engem leugatni. Részemröl ennyi.

2007. Augusztus 30. - 23:26:15
Válasz #5
Nem elérhető

Kuen


Bubi, minek nyomsz ennyi szart ? Valami egyszerű nyugtatót vegyél, sztem többre mész vele, így az utolsó hozzászólásod alapján...

2007. Augusztus 31. - 08:43:32
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


A vélemény olyan mint a s@gglyuk: mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.. Valami ilyen van itt is, első diétának tényleg érdekes a dolog, de kinek mi köze hozzá!?  :-)-  :-p

Hajrá Bubee, és nyugi, tudod, a kortizol...  :-}

2007. Augusztus 31. - 10:53:02
Válasz #7
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efitmaster te látom csak szélsöségekbe tudsz gondolkodni. Ha vki nem koxal diétázik, akkor az már kenyérrel meg tejjel, LOL! :D Egyébként mint irtam csak azért jegyeztem ezt meg h akik olvassák ezt a topicot és nem olyan jártasak a dologban, nehogy azt higyjék csak koxal ill egyébb kox szerü kiegészitökkel lehet eredményesen leszálkásitani. Nah üdv.

kukac,

nem hiszem, hogy csak szélsőségekben tudok gondolkodni. Én ugyanúgy leírtam a véleményemet, ahogy te. Ha én szélsőséges vagyok, akkor te pedig azt hiszem, korlátolt. Ennyi az én véleményem erről.
Itt nyugodtan nyithat bárki bármilyen edzésprogrammal, edzési céllal témát. Nyisd meg a saját topikodat és lássuk te hogyan szálkásodsz, ahelyett hogy ideböfögnél.

Bubee csak egy példa, de jó példa, mivel ő legalább rendesen megpróbálja megtervezni a programját, diétában, edzésben és étkezésben, ráadásul közzé is teszi, hogy mások tanulhassanak belőle.
És ráadásul nem sok hasonló naplót mutatsz a neten! Nagyon is kellenek az ilyen példák a netre, a hihetetlen reformmal és carnitinnel fogyó idióták mellé.

Jó ha a fórum topikokba csak belebüfögők mellett van néhány értelmes írás is a testépítő fórumokon, amiből lehet tanulni és el lehet rajta gondolkodni.

Te másfél éve írsz az extremefit fórumra és ide, de nem sok értelemeset olvastam még tőled az egymondatos böfögéseiden kívül?

Miért?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 11:43:11
Válasz #8
Nem elérhető

Riper


Bubee, szardd le, csak irigyek, ha nem foglalkozol velük, hamarabb eltűnnek :)
Nyomassad, sok sikert!
Leave no doubt

2007. Augusztus 31. - 17:15:04
Válasz #9
Nem elérhető

kukacomone


És mindezt mondod azért mert 1szer régen megmertem szolni Victort h az étrendjét rendbe kéne rakni, mert lehetett sejteni h nem vmi jo (ami késöbb ki is derült h igaz) + mert most felmertem szolalni h elsö diétát azért lehet ennyi kiegészitö nélkül is eredményesen csinálni. Egyébként meg nem csak állandoan beleböfögök mindenhova szerintem. Nézd meg az általános segitséget, az extremefitre is még régen amikor még azért elég gyenge volt a tudásom a testépitéssel kapcsolatban, irtam 1 rövid kis "cikket" h a kezdöket probáljam segiteni, amikor T3quilat már mindenki elküldte a picsába, én privátba probáltam neki segiteni..

2007. Augusztus 31. - 18:12:21
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És mindezt mondod azért mert 1szer régen megmertem szolni Victort h az étrendjét rendbe kéne rakni, mert lehetett sejteni h nem vmi jo (ami késöbb ki is derült h igaz) + mert most felmertem szolalni h elsö diétát azért lehet ennyi kiegészitö nélkül is eredményesen csinálni. Egyébként meg nem csak állandoan beleböfögök mindenhova szerintem. Nézd meg az általános segitséget, az extremefitre is még régen amikor még azért elég gyenge volt a tudásom a testépitéssel kapcsolatban, irtam 1 rövid kis "cikket" h a kezdöket probáljam segiteni, amikor T3quilat már mindenki elküldte a picsába, én privátba probáltam neki segiteni..

kukac,

és mindezt azért mondom, mert szerintem te nem érted, hogy nem érted. Látszik, hogy még nagyon fiatal gyerek lehetsz. Válaszolj talán pár kérdésre, hátha tudod, melyik témában vagy.

Az, hogy Bubee most először fog diétázni keményebben, még nem azt jelenti, hogy egy hülye kezdő gyerek. Vagy szerinted Bubee hülye gyerek, és mindenképpen a te segítségedre lesz szüksége? Vagy talán hülyébb nálad? Szüksége van a hihetetlen okos tanácsaidra? Főleg ilyen rettentő okos tanácsokra, hogy "kevesebb kiegészítővel is végig lehet csinálni egy diétát". Basszus, itt mindenki azt hitte eddig rajtad kívül, és amíg meg nem szólaltál itt, hogy csak tesztoszteron enantáttal és pro anabollal lehet diétázni. Még jó hogy itt vagy közöttünk és felvilágosítod sötét elménket, hogy lehet máshogy is diétázni, mint ahogy most Bubee fog.
Szerintem te fullra el vagy tévedve itt. Figyelj kukac, ahelyett, hogy itt rabolnád az időnket, szerintem menj vissza arra a fórumra, ahonnan jöttél, ahol az ilyen nagyon okos srácok írnak mindíg, mint te is vagy, és roppant bölcs tanácsokkal látják el egymást folyamatosan.

Figyelj észlény, mégegyszer leírom, hátha tisztul ez a dolog számodra, hogy hol vagy most. Ezt a topikot azért indította Bubee, hogy leírja, hogy ő mit fog csinálni a következő 4 és fél hónapban és hogyan és azért, hogy beszámoljon róla itt minden olvasónak naponta, hogy mi történik közben, amiből nagyon sokat lehet tanulni. Egészen 2008 január közepéig követhetik majd az olvasók Bubee naplóját. És hidd el, fiatal kisgyerek, nem minden olvasó olyan hülye, mint ahogy te azt képzeled róluk. A kezdők azok elég jól látják, hogy egy tesztoszteron enantáttal stb. csinált szálkásító program az nem kezdőknek való. Nem mindenki olyan hülye mint amilyennek szeretnéd nézni őket, kisgyerek. Ezért nem kell ide böfögnöd, érted te ezt?

És mégvalami észlény: Reméljük, valaki más majd indít egy másik topikot, ahol teljesen más kiegészítőkkel fog diétázni, és azután meg valaki más megint fog indítani egy másik topikot és kiegészítők nélkül fog diétázni és mindeggyiknek olvashatják majd az eredményeit az itt fórumozók. Kapis, kisgyerek?

Addig is Bubee úgy diétázik, ahogy ő szeretne... és ha szüksége lesz tőled szuper okos tanácsokra, akkor hidd el, megnyomja majd a "privát" üzenet gombot és elküld neked pár kérdést.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 21:52:42
Válasz #11
Nem elérhető

Kuen


Nohát, az első SG fórum szintű "kisgyerekezős", meglehetősen primítiv hozzászólás, pont efitmastertől.. Gratula !

2007. Augusztus 31. - 22:04:14
Válasz #12
Nem elérhető

kukacomone


Én már csak annyit füznék mindezekhez hozzá h ezt a témát nem én inditottam, hanem Bubee szálkásitos témájábol lett leválasztva.

2007. Augusztus 31. - 23:30:04
Válasz #13
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kuen,

Igazad van. Néhány ember különböző szuper szinvonalú fórumokról ide is elkeveredik nagy igyekezetében és elkezdi osztani az észt és megpróbálja ennek a fórumnak a színvonalát is levinni a saját kis megszokott színvonalra. Ez könnyen megtörténhet. Ráadásul balga fejemmel, ahelyett hogy egy kattintással kiraknám a srácot innen, még időt is szakítok a vele való nyílvános levelezésre. Érdekes dolog ez, nem Kuen? Milyen primitív az ember.

A "kisgyerekezés" pedig néhány esetben jogos és a "nyilvános moderálás" része, ha valaki nem tudja moderálni saját magát, és akkor alkalmazzák ezt az enyhe fenyítési stílust 8) ezen a bolygón, mikor egy kisgyerek megjelenik és roppant bölcs tanácsokat oszt 2 mondatban félkézből mindenkinek. De azt hiszem száz hozzászólásomból egy vagy két ilyet olvashattál csak, úgyhogy ne aggódj annyira kuen. Ez a hely nagyon távol áll az sg-től...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 23:49:38
Válasz #14
Nem elérhető

Kuen


Megnyugtató... Bár szerintem Kukacomone nem volt olyan okoskodó, csak jó szándékú. Lehet, én vagyok naív.