2024. Április 28. - 15:20:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 264513 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 07. - 15:39:49
Megtekintve 264513 alkalommal
Nem elérhető

Bubee


Üdv!

Ezt a témát azért hoztam létre hogy:

1. Ne legyen minden terméknek külön topik, csak ha éppen olyan termék ami külön topikot érdemel.
2. Hogy megkérdezzem Andromester véleményét erről:

MHP - Thyro-Slim

Érdekelne h ezek a típusú termékek "érnek" -e valamit, mit hallottál róla?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 08. - 12:12:39
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az MHP-ThyroSlim egy jó zsírégető, de elsősorban nőknek gyártották.(de ez nem azt jelenti, hogy férfiaknál nem működik, csak vannak jobbak számukra.)

A következőket javaslom:
MuscleTech - Hydroxycut Hardcore

ALRI - Venom Hyperdrive, vagy Special tactics(azoknak, akik nem szeretik a stimulánsokat), éjszakára Lean Dreasms, szintén ALRI.

Nutrex - Lipo6 vagy az új Lipo6X

Dymatize - Dymaburn(ha low a budget.  ;D)

És a Gaspari szintén szuper zsírégetői: Thermogenic Thyrotabs, 3Burn és az új CytoLean.

Bármelyiket választod, működni fog. (diétával és edzéssel)(No doubt about it!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 12:27:30
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


Nos őszintén megmondva elsősorban az ára miatt gondoltam rá, nameg azért mert - lehet kicsit hülyén hangzik - jó dolognak tartom ha az éjszaka se telik el haszontalanul, magyarán amíg alszom, addig is folyik "valami" a háttérben  :)

A Lipo6-on is gondolkodtam már, hiszen valószínüleg nem hiába lett az év zsírégetője és a visszajelzések is igencsak jók. Az ára sem olyan vészes, főleg ha valóban ér valamit. A Gaspari termékek közül a Thyrotabs lenne szimpatikus, de ammeg rohadt drága nekem.

A Dymaburnt még nem is néztem, de nem tűnik rossznak. Elég sok minden benne van és az ára is fasza...

Ha a Lipo6-ThyroSlim-Dymaburn közül kéne választanod, melyiket választanád?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 08. - 12:34:25
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ennyi pénzért mindenképpen a DymaBurn -t

A legerősebb ezek közül a Gaspari - ThyroTabs , de ezt már írtam korábban.

A Dymatize termékekre jövó héten még egy új akció is indul!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 12:41:03
Válasz #4
Nem elérhető

Bubee


Ennyi pénzért mindenképpen a DymaBurn -t

A legerősebb ezek közül a Gaspari - ThyroTabs , de ezt már írtam korábban.

A Dymatize termékekre jövó héten még egy új akció is indul!

Rendben. Akkor megnézem h belefér -e a keretbe és ha igen, akkor "egy próbát megér" alapon kipróbálom. Mindenképp jobb mint reggel magában a koffein valszeg...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 08. - 12:42:28
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mindenképpen jobb, ebben igazad van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 14:57:47
Válasz #6
Nem elérhető

fLeSs


Ez egy kérdés és egy kis véleménynyilvánítás lesz. :D
efitmaster: diétához melyiket ajánlod inkább, a Mass FX-et vagy a Hyperdrol X2-t? Tömegeléshez már próbáltam mind2t, és érdekes dolgok történtek.  ;D A Mass FX-től elkezdtem erősödni (magamhoz képest persze) mint az állat, de a Mass FX szedése előtti ch mennyiséggel elkezdtem irtózatosan zsírosodni is, nem igazán értettem, hogy mitől. Szóval a Mass FX szedése utána vissza kellett vennem a ch-t. A HD X2-t én csak napi 3 szemesével szedtem, és ettől nem volt komoly erőnövekedés, viszont elég szépen elkezdtem nőni, de ettől nem zsírban.   >:D Amit még észrevettem, hogy a Mass FX szedése után a testszőrzetem (főleg az arcszőrzet) sokkal gyorsabban kezdett nőni, mint nélküle, és előjöttek a hátamon a pattanások is plusz elkezdett fájdogálni a jobb vállam. A HD X2-től ez nem volt, viszont a libidóm szépen megnövekedett, kieresedtem (már ahol nem volt sok zsír), és elmúlt a vállfájásom.  ;D (egymás után szedtem őket)
Szóval szerinted melyik lenne jobb diétához?
Még annyi, hogy tömegelés közben próbáltam a Retain 2-t is, az égvilágon semmi nem történt. :D A diétám első 4 hetében is szedtem, ott sem történt semmi (mármint ugyanúgy ment a fogyás, mint bármikor máskor, amikor diétázok). Ennyi.

2007. Szeptember 08. - 18:22:55
Válasz #7
Nem elérhető

parrre


Thyrotabs + 3rd burn combót most fogom elkezdeni. Majd mondom a dógokat.  @:-)

2007. Szeptember 08. - 21:05:56
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez egy kérdés és egy kis véleménynyilvánítás lesz. :D
efitmaster: diétához melyiket ajánlod inkább, a Mass FX-et vagy a Hyperdrol X2-t? Tömegeléshez már próbáltam mind2t, és érdekes dolgok történtek.  ;D A Mass FX-től elkezdtem erősödni (magamhoz képest persze) mint az állat, de a Mass FX szedése előtti ch mennyiséggel elkezdtem irtózatosan zsírosodni is, nem igazán értettem, hogy mitől. Szóval a Mass FX szedése utána vissza kellett vennem a ch-t. A HD X2-t én csak napi 3 szemesével szedtem, és ettől nem volt komoly erőnövekedés, viszont elég szépen elkezdtem nőni, de ettől nem zsírban.   >:D Amit még észrevettem, hogy a Mass FX szedése után a testszőrzetem (főleg az arcszőrzet) sokkal gyorsabban kezdett nőni, mint nélküle, és előjöttek a hátamon a pattanások is plusz elkezdett fájdogálni a jobb vállam. A HD X2-től ez nem volt, viszont a libidóm szépen megnövekedett, kieresedtem (már ahol nem volt sok zsír), és elmúlt a vállfájásom.  ;D (egymás után szedtem őket)
Szóval szerinted melyik lenne jobb diétához?
Még annyi, hogy tömegelés közben próbáltam a Retain 2-t is, az égvilágon semmi nem történt. :D A diétám első 4 hetében is szedtem, ott sem történt semmi (mármint ugyanúgy ment a fogyás, mint bármikor máskor, amikor diétázok). Ennyi.

Hi Fless,

Elvileg az AnabolicXtrem - Mass FX-től nem szabadott volna zsírosodnod úgy, hogy előtte ugyanannyi szénhidrátot vittél be, mint mikor azt szedted és nem zsírosodtál. A MassFX a szabad tesztoszteronszintet növeli, ami annyit jelent, hogy több olyan tesztoszteron kering a szervezetedben, ami a receptorokhoz tud kapcsolódni.... stb...stb. Nem vizesít. Nagyon nagyon minimális ösztrogénhatása lehetséges. Az androgén receptort közvetlenül is stimulálja, de nem okoz androgén mellékhatásokat.

Az AnabolicXtreme - Hyperdrol2 növeli a teljes és a szabad tesztoszteronszintet is elég drasztikusan, de mivel antiösztrogént is tartalmaz, ezért szintén nincs ösztrogénesedés és vizesedés.

A két termék egymást támogatja.

Ha viszont neked a Hyperdrol2 jobban bejött, nyugodtan használd azt a diétádhoz. Végülis minden szervezet(ember) más egy kicsit. A Hyperdrol2 Nagyon jó termék önmagában is!

Az AnabolicXtreme - Retain pedig egy kortizol(és prolaktin) blokkoló, amitől nem is biztos, hogy mindenki érez valamit, főleg, ha valakinek eleve alacsony a kortizolszintje.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 26. - 11:15:40
Válasz #9
Nem elérhető

doom


Üdv efitmaster. @:-)
Most vettem hyperdrolt és a szedése érdekelne.
Kel-e felvezetés? Mindig kajánál vegyem be, ez nem csökkenti a felszívódását, vagy van-e értelme edzés előtt, vagy utáni adagnak a hatásában (több erő, bedurranás edzésen =/+')?
Egyenlőre ennyi lenne a kérdésem mester.

2007. November 11. - 22:05:48
Válasz #10
Nem elérhető

parrre


Végre megtaláltam az alkalmas helyet.

Nos. Olyan kérdésem lenne hogy MHP Leukidrol-t haszálta-e már valaki . A diéta utolsó részére keresem a kombót, ami Hydroxycut Hardcore (kopirájt bubi ;D) , Glutamin SR és Leukidrol lenne. Vélemény?

2007. November 11. - 22:11:16
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


Végre megtaláltam az alkalmas helyet.

Nos. Olyan kérdésem lenne hogy MHP Leukidrol-t haszálta-e már valaki . A diéta utolsó részére keresem a kombót, ami Hydroxycut Hardcore (kopirájt bubi ;D) , Glutamin SR és Leukidrol lenne. Vélemény?

Hydroxycut Hardcore kopirájt Hopppikát illeti  ::)  ;D

Szerk:

Glutamine-SR-t eddig is használattál vóna  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 11. - 22:16:45
Válasz #12
Nem elérhető

parrre


Végre megtaláltam az alkalmas helyet.

Nos. Olyan kérdésem lenne hogy MHP Leukidrol-t haszálta-e már valaki . A diéta utolsó részére keresem a kombót, ami Hydroxycut Hardcore (kopirájt bubi ;D) , Glutamin SR és Leukidrol lenne. Vélemény?

Hydroxycut Hardcore kopirájt Hopppikát illeti  ::)  ;D

Szerk:

Glutamine-SR-t eddig is használattál vóna  ::)

G-bombot használtam.  o--O

2007. December 13. - 10:54:19
Válasz #13
Nem elérhető

Riper


A BSN-t beperelték, mert szerintük nincs benne CEM3 csak mono és a "folyamatban lévő szabadalom" is csak egy üres állítás. Persze ez csak még egy feljelentés.
Class Action Lawsuit....BSN sued........Cellmass flawed
According to the lawsuit, Cellmass contains no actual CEM3, as do none of BSN's other CEM3-advertised compounds(Nitrix and NO Xplode). The only creatine discovered in those products was creatine monohydrate.
This goes in line with what Bill Llewellyn discovered a few years ago when he tested out some of the most popular CEE products on the market and found that most contained only creatine mono.
http://supplementpolice.com/Complaint.pdf
http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php?t=18153
Többség ezen röhög: rendes adagban normál kreatin + placebó hatás

Urgent Medicine recall - VPX 'No Shotgun' & BSN 'Cell Mass' Body Building Powders
Az ausztrálok visszahívták a két terméket coumarin miatt Class I. minősítéssel, ami "potenciálisan halálos, vagy komoly rizikiót jelent az egészségre"
http://www.getbig.com/boards/index.php?topic=189004.0
http://www.tga.gov.au/recalls/2007/vpx.htm
Leave no doubt

2007. December 13. - 11:36:53
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A BSN-t beperelték, mert szerintük nincs benne CEM3 csak mono és a "folyamatban lévő szabadalom" is csak egy üres állítás. Persze ez csak még egy feljelentés.
Class Action Lawsuit....BSN sued........Cellmass flawed
According to the lawsuit, Cellmass contains no actual CEM3, as do none of BSN's other CEM3-advertised compounds(Nitrix and NO Xplode). The only creatine discovered in those products was creatine monohydrate.
This goes in line with what Bill Llewellyn discovered a few years ago when he tested out some of the most popular CEE products on the market and found that most contained only creatine mono.
http://supplementpolice.com/Complaint.pdf
http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php?t=18153
Többség ezen röhög: rendes adagban normál kreatin + placebó hatás

Urgent Medicine recall - VPX 'No Shotgun' & BSN 'Cell Mass' Body Building Powders
Az ausztrálok visszahívták a két terméket coumarin miatt Class I. minősítéssel, ami "potenciálisan halálos, vagy komoly rizikiót jelent az egészségre"
http://www.getbig.com/boards/index.php?topic=189004.0
http://www.tga.gov.au/recalls/2007/vpx.htm

Ezt nevezik "bullshit- nek. ;D Félrebeszélés nagyüzemben...Tudjuk, hogy melyik cégtől és milyen emberektől ered az ilyen és hasonló félrebeszélés Magyarországon...(és máshol a világon. A cél mindig a nagyon erős konkurencia lejáratása így vagy úgy.)

Na nézzük ezt az ügyet:

A BSN-t beperelte(pereltette) egy konkurenciája, ráadásul egy olyan termékkel kapcsolatban, ami már a harmadik évben egymás után megnyerte az év kreatin terméke díjat Amerikában, több száz kreatin terméket maga mögé utasítva 3 éve folyamatosan(több mint fél millió összes szavazattal lezajlott versenyben). A vád egyik pontja (félrebeszélés alapvetően) azt állítja, hogy nem létezik kreatin etil észter malate(CEM3).

A BSN már válaszolt erre előljáróban:

Néhány tény a BSN-ről.

A BSN Amerika 27. leggyorsabban növekvő cége 5000 magáncég közül az Inc.500/5000 listáján! (27th fastest growing privately held company in the USA out of 5000 privately held corporations by Inc. 500/5000.)
A 4. leggyorsabban növekvő cég az egészségügyi iparban Amerikában!

A pert egy konkurenshez kapcsolódó ügyvédi iroda indította egy egyszeri tesztre alapozva, amely közvetlenül nem is tesztelte a CEM3 jelenlétét a termékben, és amelyet egy olyan laboratórium végzett el, ami soha nem lépett kapcsolatba a BSN-el, hogy információkat kapjon a CEM3-ról(ami a teszthez szükséges lett volna). Ellentétben az ügyvédi iroda spekulációjával szemben, a CEM3 nemhogy létezik, de szabadalmi bejegyzési eljárás alatt van Amerikában.(United States Patent and Trademark Office).

Az ausztrál ügyhöz csak annyit, hogy Ausztráliában még az ivóvizet is betiltják, mert szerintük az is halálos...

(csatolásban a BSN sajtóközleménye az üggyel kapcsolatban.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"