2024. Május 11. - 16:55:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265214 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Május 12. - 11:13:03
Válasz #510
Nem elérhető

madinorbi


A methyl masterdrolt próbáltam, az speciel pazar termék, az 1-d t nem vágom sajna.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 12. - 19:38:18
Válasz #511
Nem elérhető

God Vazzeg


A methyl masterdrolt próbáltam, az speciel pazar termék, az 1-d t nem vágom sajna.

Remélem zorall, mert itt figyel egy a polcon  ***)))

2009. Május 13. - 08:13:04
Válasz #512
Nem elérhető

Karcsi


én pedig tegnap este rendeltem egy doboz 1-d t  :-/- :-/- :-/-
majd beszámolunk.......

2009. Május 13. - 10:33:16
Válasz #513
Nem elérhető

doncicco


Fölöttébb nagy kíváncsisággal várjuk a beszámolókat! egyébként melyik az új generációs és melyik a hagyományos?

2009. Május 13. - 10:44:28
Válasz #514
Nem elérhető

madinorbi


A hagyományosak agyon metilizált prohormonok, 5-10mg-os ultra erős hatóanyagokkal, aromatizálással és a szokásos mellékhatásokkal kapszulázva, az újabbak, már tartalmaznak antiösztrogéneket, esetleg májvédőt, meg nem is olyan erősek, libidót sem ölik meg, stb... A hagyományos prohormonokat nyugodtan hívhatjuk szteroidnak, havoc, superdrol, halodrol, trenadrol blabla.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 13. - 13:19:02
Válasz #515
Nem elérhető

God Vazzeg


Fölöttébb nagy kíváncsisággal várjuk a beszámolókat! egyébként melyik az új generációs és melyik a hagyományos?

Lesz beszámoló, ahogy lesz róla benyomásom  ****:))))))

2009. Május 15. - 13:36:16
Válasz #516
Nem elérhető

doncicco


Hi all,

Just to inform you a Dutch magazine called Sport and Fitness had a research lab perform an investigation on the contents of Jungle Warfare capsules.

Conclusion: the product contains methyl-atd and byproducts due to the manufactoring process such as dianabol(a steroid).

It is on the newstands in Holland and Belgium. See Dutch text and translation below.

 ????...

2009. Május 15. - 13:38:28
Válasz #517
Nem elérhető

doncicco



2009. Május 15. - 13:49:31
Válasz #518
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi all,

Just to inform you a Dutch magazine called Sport and Fitness had a research lab perform an investigation on the contents of Jungle Warfare capsules.

Conclusion: the product contains methyl-atd and byproducts due to the manufactoring process such as dianabol(a steroid).

It is on the newstands in Holland and Belgium. See Dutch text and translation below.

 ????...
A legjobb ALRI termék hm.....érdekes.
De ha ez igaz,akkor gyorsan venni kell belőle ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 15. - 15:03:33
Válasz #519
Nem elérhető

doncicco


Nem véletlenül müködik olyan jól, de különösebben engem sem érdekel, ösztogénelnyomó beépítve, úgyhogy =/+'  akinek nem tetszik ne használja. ;-oo-;

2009. Május 15. - 17:30:55
Válasz #520
Nem elérhető

FirstLady


Nem véletlenül müködik olyan jól, de különösebben engem sem érdekel, ösztogénelnyomó beépítve, úgyhogy =/+'  akinek nem tetszik ne használja. ;-oo-;
Csak épp nem ennyibe kerülne... szerintem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 16. - 17:15:21
Válasz #521
Nem elérhető

doncicco


Mármint mi nem ennyibe kerülne? ha tényleg huncutság volna benne, vagy nem volna benne?

Mellesleg a hozzáértők szerint nem túl olcsó mulatság úgy előállítani hormonhatású szereket, hogy azok "mégse" valódi hormonok legyenek.

2009. Május 16. - 23:45:06
Válasz #522
Nem elérhető

FirstLady


Mármint mi nem ennyibe kerülne? ha tényleg huncutság volna benne, vagy nem volna benne?

Mellesleg a hozzáértők szerint nem túl olcsó mulatság úgy előállítani hormonhatású szereket, hogy azok "mégse" valódi hormonok legyenek.
Sokkal többe kerülne, ha huncutság lenne benne ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 17. - 09:08:43
Válasz #523
Nem elérhető

Cressler


Mármint mi nem ennyibe kerülne? ha tényleg huncutság volna benne, vagy nem volna benne?

Mellesleg a hozzáértők szerint nem túl olcsó mulatság úgy előállítani hormonhatású szereket, hogy azok "mégse" valódi hormonok legyenek.
Sokkal többe kerülne, ha huncutság lenne benne ;)
miért?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 17. - 09:37:38
Válasz #524
Nem elérhető

FirstLady


Mármint mi nem ennyibe kerülne? ha tényleg huncutság volna benne, vagy nem volna benne?

Mellesleg a hozzáértők szerint nem túl olcsó mulatság úgy előállítani hormonhatású szereket, hogy azok "mégse" valódi hormonok legyenek.
Sokkal többe kerülne, ha huncutság lenne benne ;)
miért?
vajon miért? :D
Mert meg kell venni bele a hozzávalót (Rendesen, megbízhatóan, azaz drágán), plusz ha kint letesztelik és látják, hogy nem az van benne, amit ráírtak, jön a csillagászati büntetés... ez úgy érné meg (bár szerintem egyáltalán nem biztos, hogy tényleg megérné), ha bazidrágán adnák... én nagyon kockázatos az ilyen...
Plusz, ha valaki rosszul lenne tőle és kórházba kerülne (vagy netán meghalna, mert mondjuk érzékeny rá) na akkor azzal az egész cégnek reszelhetnek...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady