2024. Május 11. - 09:30:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265152 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Június 24. - 14:02:16
Válasz #570
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ismeri ezt a terméket valaki?  ?:-/




hány szemes? :)
én száznak láttam a doboz képéről, de kíváncsi leszek :D

Asszem száz. Ami érdekes, a többi amino tablettával szemben nyalásra édes a felülete és nem büdös.  ;D
Elvileg Mo-on gyártják.

Nyalásra édes és borzalmasan gagyesz szaga van...

Ha amino, akkor használj rendes gyártóktól, akik normális mennyiségeket is tesznek a dobozba, ne ilyen olcsó gagyikat, amik csak az emberek hülyitésére jók.
A csomagolása is olyan mintha a 70-es években lennénk, my god... ????... Nem etiópiában gyártják ezt éhezőknek? Borzalmas ez a sok gagyizó ebben az országban...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 24. - 14:05:48
Válasz #571
Nem elérhető

God Vazzeg


Ismeri ezt a terméket valaki?  ?:-/




hány szemes? :)
én száznak láttam a doboz képéről, de kíváncsi leszek :D

Asszem száz. Ami érdekes, a többi amino tablettával szemben nyalásra édes a felülete és nem büdös.  ;D
Elvileg Mo-on gyártják.

Nyalásra édes és borzalmasan gagyesz szaga van...

Ha amino, akkor használj rendes gyártóktól, akik normális mennyiségeket is tesznek a dobozba, ne ilyen olcsó gagyikat, amik csak az emberek hülyitésére jók.
A csomagolása is olyan mintha a 70-es években lennénk, my god... ????... Nem etiópiában gyártják ezt éhezőknek? Borzalmas ez a sok gagyizó ebben az országban...  ;D

Szerintem is semmitérő valami lehet, szót se érdemel. Főleg itt, ahol a legjobb cuccok vannak  :violinplay3:  :-)->

2009. Június 24. - 14:13:30
Válasz #572
Nem elérhető

madinorbi


Ismeri ezt a terméket valaki?  ?:-/




hány szemes? :)
én száznak láttam a doboz képéről, de kíváncsi leszek :D

Asszem száz. Ami érdekes, a többi amino tablettával szemben nyalásra édes a felülete és nem büdös.  ;D
Elvileg Mo-on gyártják.

Nyalásra édes és borzalmasan gagyesz szaga van...

Ha amino, akkor használj rendes gyártóktól, akik normális mennyiségeket is tesznek a dobozba, ne ilyen olcsó gagyikat, amik csak az emberek hülyitésére jók.
A csomagolása is olyan mintha a 70-es években lennénk, my god... ????... Nem etiópiában gyártják ezt éhezőknek? Borzalmas ez a sok gagyizó ebben az országban...  ;D
etióp  ****:))) ;D >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 24. - 15:25:58
Válasz #573

Gerr

Vendég
Ismeri ezt a terméket valaki?  ?:-/




hány szemes? :)
én száznak láttam a doboz képéről, de kíváncsi leszek :D

Asszem száz. Ami érdekes, a többi amino tablettával szemben nyalásra édes a felülete és nem büdös.  ;D
Elvileg Mo-on gyártják.

Nyalásra édes és borzalmasan gagyesz szaga van...

Ha amino, akkor használj rendes gyártóktól, akik normális mennyiségeket is tesznek a dobozba, ne ilyen olcsó gagyikat, amik csak az emberek hülyitésére jók.
A csomagolása is olyan mintha a 70-es években lennénk, my god... ????... Nem etiópiában gyártják ezt éhezőknek? Borzalmas ez a sok gagyizó ebben az országban...  ;D

Nem ezt használom, liquid amino párti vagyok. "Megleptek" egy ilyennel a minap, gondoltam postolom itt, mit szóltok hozzá.
Egyébként lehet, hogy nincs is aminotartalma...sima szőlőcukor  ;D

2009. Június 24. - 15:34:08
Válasz #574
Nem elérhető

L


Ismeri ezt a terméket valaki?  ?:-/




Ilyet a bajai Teskóban láttam utóljára.Nekem nem lenne bizalmam hozzá...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Június 24. - 15:43:47
Válasz #575
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy a baj ezzel a termékkel,hogy kis dózisú nagyon,én ezt benyelném 3 nap alatt.

Összeadtam az értékeket 1 tablettában hihetetlen mennyiségű 333.81mg aminosav van.
Kijavítanám magam 1 nap alatt enném meg,de még akkor is kellene fehérjekiegészítő mellé,mert a 100 tablettában 33.381g aminosav van=lóf..sz.

Vélemény a termékről  &5* :-/-.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 24. - 15:54:27
Válasz #576
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egy a baj ezzel a termékkel,hogy kis dózisú nagyon,én ezt benyelném 3 nap alatt.

Összeadtam az értékeket 1 tablettában hihetetlen mennyiségű 333.81mg aminosav van.
Kijavítanám magam 1 nap alatt enném meg,de még akkor is kellene fehérjekiegészítő mellé,mert a 100 tablettában 33.381g aminosav van=lóf..sz.

Vélemény a termékről  &5* :-/-.


Szerintem meg minek még mindig ezzel foglalkozni? Amúgy is ezerszer le lett irva, hogy ez NEM egy független fórum...nem biztos, hogy itt kéne kitárgyalni a teszkós gagyi valamiket.
Ez nem neked szólt István, csak te irta az uccsó hsz-t, igy erre reagáltam.  ;-oo-;

2009. Június 24. - 16:13:15
Válasz #577

Gerr

Vendég
Egy a baj ezzel a termékkel,hogy kis dózisú nagyon,én ezt benyelném 3 nap alatt.

Összeadtam az értékeket 1 tablettában hihetetlen mennyiségű 333.81mg aminosav van.
Kijavítanám magam 1 nap alatt enném meg,de még akkor is kellene fehérjekiegészítő mellé,mert a 100 tablettában 33.381g aminosav van=lóf..sz.

Vélemény a termékről  &5* :-/-.


Szerintem meg minek még mindig ezzel foglalkozni? Amúgy is ezerszer le lett irva, hogy ez NEM egy független fórum...nem biztos, hogy itt kéne kitárgyalni a teszkós gagyi valamiket.
Ez nem neked szólt István, csak te irta az uccsó hsz-t, igy erre reagáltam.  ;-oo-;

Elrettentés kategória inkább, mint az üzletrontás. Szerintem.  ;)

2009. Június 24. - 16:15:48
Válasz #578
Nem elérhető

Jordan



Ez nem neked szólt István...


Nem nem csak nyugi, Balu mindig engem probal kostolgatni!  ****) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 24. - 16:20:34
Válasz #579
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Ez nem neked szólt István...


Nem nem csak nyugi, Balu mindig engem probal kostolgatni!  ****) ;D

Ja, utállak...a hülye zenei izléseddel együtt!  ;D

2009. Június 24. - 16:28:52
Válasz #580
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
tojásfehérjepor az igazi, minden más szar  :D

2009. Június 24. - 16:30:10
Válasz #581
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
tojásfehérjepor az igazi, minden más szar  :D

ezt jól meg tanultad! a hülyeség ragadós! ;D

2009. Június 24. - 16:31:06
Válasz #582
Nem elérhető

FirstLady


tojásfehérjepor az igazi, minden más szar  :D
dehogyiiiis!
A tejpor! abban van a sok fehérje, meg kalcium !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 13. - 17:26:23
Válasz #583
Nem elérhető

darknight


Kipróbáltam mostanában néhány új terméket, amikről talán érdemes 1-2 szóban beszámolni...

Volt egy nagyobb rendelésem Gaspari Nutrition termékekből, ami mellé kaptam néhány termékmintát is... ;-oo-;

Gaspari Nutrition: SuperPump 250 - Blue Raspberry Ice

Az általam próbált SuperPump ízek közül (refreshing orange, lemon burst) magasan a legjobb, de megkockáztatom, hogy valamennyi kipróbált pre-workout "ital" közül is a legfinomabb ízű, legalábbis nálam... :-)!

Gaspari Nutrition: MyoFusion

Kipróbáltam valamennyi ízt, kíváló minőség, tökéletes oldódás 1-2 keverés után, remek felszívódás, nincs puffadás, nincs teltségérzet 2-3 kanáltól sem...

Mindegyik íz kíváló, de furcsamód nekem a double chocolate a 3. helyezett, ezüstérmes a strawberries&cream (mintha epres-puncsos Dr. Oetker pudingot "innál"), a képzeletbeli dobogó legfelső fokán pedig a delicious vanilla áll (a legjobb vanília shake)... (:-)

MuscleMeds: Carnivore - Blue Raspberry

Eddig még csak egy 2 kanalas turmix ment be, hatásáról túl sokat nem tudok most még elmondani, jól szívódik, rosszul oldódik, biztos, hogy nem az íze miatt fogom kedvelni...

SAN: 100% Pure Platinum Whey - Dutch Chocolate

Bár a SAN cuccait az Extremefit nem forgalmazza, 1-2 szót azért megér ez a termék...

Jó íz (bár nekem kicsit túl édes), kíváló oldódás, remek felszívódás... Megfelelő alternatívája az Optimum Nutrition hasonló termékének (100% Whey Protein)


Egy dolog biztos: a Gaspari Nutrition termékei megérik a pénzüket...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Augusztus 05. - 22:53:17
Válasz #584
Nem elérhető

sany80



Sziasztok!Egy kiss segitseg kelene most kezdtem ell szedni AN mass fx es a 3 ad-t A 3 ad egy doboz csak 22 ket napra eleg akkor vegyek meg egy dobozal de az akkor mar tobb lesz mint negy het az nem baj?Meg ugy gondoltam hogy a Mass fx-bol 3 szor 2 szednek egy nap tehet nem negyet hanem hatot.Jo otlet vagy nem?