2024. Május 11. - 23:06:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265266 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. December 17. - 23:07:14
Válasz #45
Nem elérhető

fastor


Szuper  ;D Beszámolókat ide várom, a nagy God Vazzeg teszt elindult  !+"%  @:-)
nyitnak neki új topicot? >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 17. - 23:10:01
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Monohidrátnak? Szerinted?  :-)o-:

2007. December 26. - 22:40:29
Válasz #47
Nem elérhető

sany80



Sziasztok!Tudnatok nekem ajanlani valami jo zsiregetot ,eronovelot meg izomnovelot de kulon kulon nem egybe meg valami jo kis proteint ami mar nektek is bevalt!Kossz

2007. December 26. - 23:23:58
Válasz #48
Nem elérhető

The Rock



Sziasztok!Tudnatok nekem ajanlani valami jo zsiregetot ,eronovelot meg izomnovelot de kulon kulon nem egybe meg valami jo kis proteint ami mar nektek is bevalt!Kossz

1.Hydroxycut hardcore
2.superpump 250
3.masstech
4.nitrotech, isopure

Részemről ennyi  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 28. - 07:04:43
Válasz #49
Nem elérhető

sany80



Kossz!Megprobalom ezt igy egybe?Nem keves ennek az erteke de ha jo!

2008. Január 09. - 15:21:22
Válasz #50
Nem elérhető

petike_18


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni szemezek a superdrol kipróbálásával mert látom hogy már neten is fent van hogy már van.
Azt szeretném kérdezni hogy ez valóban olyan erős szer ahogy az a leírásban szerepel?
Hyperdrol próbáltam már a gyártótól és télleg adta azt ami rá volt írva szóval nem volt sok ferdítés a leírásban.
A Superdrol leírásában: "Lehetséges androgén mellékhatások között szerepel a pattanások, hajhullás, az ösztrogén megnövekedett szintje és herezsugorodás is előfordulhat." részre szeretnék rákérdezni (teszem hozzá ha ezek fennállnak is belevágok  @-o) de csak kérdés szinten merült fel bennem hogy ez valóban ennyire erős hogy ilyen mellékhatásai lehetnek vagy ez még a prohormon leírásából lett átvéve? vagy esetleg ezt kötelező ráírniuk az amcsi jogszabályok szerint vagy télleg fennállnak ténylegesen ezek a veszélyek?
Bocsánat ha kicsit túlragozom de gondoltam megkérdezem hogy tiszta legyen a kép  :)
"Ha túl nagynak tűnik a lépés, ne félj megtenni, s közben gondolj arra: egy mély szakadékon sem lehet átugorni két kis lépéssel."

2008. Január 09. - 16:39:50
Válasz #51
Nem elérhető

L



Kossz!Megprobalom ezt igy egybe?Nem keves ennek az erteke de ha jo!
Ha tényleg kipróbálod ezeket a termékeket tehetnél fel  "előtte-utána" képeket és leírhatnád a tapasztalatidat a termék tesztek topicba. Szerintem sokan- többek között én is - kíváncsiak lennének rá.
Hajrá!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 11. - 09:51:21
Válasz #52
Nem elérhető

sany80



Mikor elkezdem majd elmondom a velemenyemet meg teszek fel kepet is most a Cell-tech,Nanovaport probalom meg optimun 100% whey protein meg Amino max 1500.Ez nem olyan erdekes.Egy kis tanacsot szeretnek kerni a Cell-tech azt irja edzes utan 2 adagolokanalal igyak az 100gr amibol 75 gr cukor nem sok az este mivel en este 9 kor erek haza az edzesbol es akkor iszom meg meg melle proteint is nem nagyon megy.Proteinbol hagy turmixot igyak egy nap?Es meg a cell-techet feltoltesi idoben napi ketszer reggel es este nem sok cukor egy napra csak ebbol nem beszelve arrol hogy meg hasmenest is okoz.

2008. Január 11. - 12:24:33
Válasz #53
Nem elérhető

BrianB


Hydroxycut MAX! Ez miféle lesz?  ????...

2008. Január 11. - 12:27:25
Válasz #54
Nem elérhető

BrianB


Állítólag valami Hyroxycut csajoknak by Muscletech. Akkor biztos butított változat  ;D ;D ;D

2008. Január 11. - 12:45:13
Válasz #55
Nem elérhető

hopika



Mikor elkezdem majd elmondom a velemenyemet meg teszek fel kepet is most a Cell-tech,Nanovaport probalom meg optimun 100% whey protein meg Amino max 1500.Ez nem olyan erdekes.Egy kis tanacsot szeretnek kerni a Cell-tech azt irja edzes utan 2 adagolokanalal igyak az 100gr amibol 75 gr cukor nem sok az este mivel en este 9 kor erek haza az edzesbol es akkor iszom meg meg melle proteint is nem nagyon megy.Proteinbol hagy turmixot igyak egy nap?Es meg a cell-techet feltoltesi idoben napi ketszer reggel es este nem sok cukor egy napra csak ebbol nem beszelve arrol hogy meg hasmenest is okoz.

A legjobb megoldás,ha edzés közben iszok a Cell-tech-et.
Én edzés közben tolom megnyomva 15g GlutaminSr-rel---így menni fog az edzés utáni fehérjeturmixod is...
Lehet más másképp csinálja,de nekem ez bejött most.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 11. - 14:46:57
Válasz #56
Nem elérhető

sany80



Akkor igy iszom.Amugy jo ez a termek vagy csak a szoveg jo rajta mert az nagyon.En most kezdem el szedni.De enyi cukor nem sok a szervezetnek?

2008. Január 12. - 18:48:23
Válasz #57
Nem elérhető

darknight



Nohátakkor >:D!

Ha valaki kipróbálta már a Maximum Human Performance A-Bomb/T-Bomb II. kombóját, vagy akár a 2 termék közül valamelyiket, írhatna a tapasztalatokról egy szösszenetet. Thanks O0!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 12. - 19:09:36
Válasz #58
Nem elérhető

The Rock



Kossz!Megprobalom ezt igy egybe?Nem keves ennek az erteke de ha jo!

Nagyon komoly lesz, hidd el!!!  @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 12. - 20:12:03
Válasz #59
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

Nohátakkor >:D!

Ha valaki kipróbálta már a Maximum Human Performance A-Bomb/T-Bomb II. kombóját, vagy akár a 2 termék közül valamelyiket, írhatna a tapasztalatokról egy szösszenetet. Thanks O0!
A T-Bomb II-ről csak annyit,hogy már az első néhány órában éreztem <3!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu