2024. Május 11. - 10:50:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265167 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Október 04. - 18:55:49
Válasz #615
Nem elérhető

Gabe


Várjál már Gabe! Az enyém nem hindi (bár közel jártál hozzá  ****:))) ). Lovári cigány.  Łł=
Nem beszélsz filippínóul?  :-\

Mióta elöntötte őket az árvíz azóta besértődtem rájuk,és direkte elfelejtettem a nyelvet.
****:)))
 :-!!! Te nagy fehérjeguru vagy! Próbáltad már a mászüllodzsikos fehérjét?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 04. - 18:56:53
Válasz #616
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Várjál már Gabe! Az enyém nem hindi (bár közel jártál hozzá  ****:))) ). Lovári cigány.  Łł=
Nem beszélsz filippínóul?  :-\

Mióta elöntötte őket az árvíz azóta besértődtem rájuk,és direkte elfelejtettem a nyelvet.
****:)))
 :-!!! Te nagy fehérjeguru vagy! Próbáltad már a mászüllodzsikos fehérjét?

Pont ezt írtam a Balukapitánynak a romaposztban hogy jövőhéten kipróbálom a csoki ízt.

2009. Október 12. - 14:19:55
Válasz #617
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Nakérem!

Ki vagyon próbálva az új MUSCLE LOGIC Whey Protein. Eprös.

Tapasztalat? Nem fúj fel,jól oldódik és deja vu érzést ad. Egy az egyben MuscleTech - Nitro Tech minőség!!!
Így az első körben ennyi...aztán majd meglátjuk hogy állja-e a további próbát. Eddig abszolút pozitív.  ****:))))))

2009. Október 12. - 19:11:03
Válasz #618
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:-< Nakérem!

Ki vagyon próbálva az új MUSCLE LOGIC Whey Protein. Eprös.

Tapasztalat? Nem fúj fel,jól oldódik és deja vu érzést ad. Egy az egyben MuscleTech - Nitro Tech minőség!!!
Így az első körben ennyi...aztán majd meglátjuk hogy állja-e a további próbát. Eddig abszolút pozitív.  ****:))))))
Engem se fúj fel, finom is, de a Nitro-Techhez nem hasonlítanám, mert annak nem ilyen finomak az ízei.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 12. - 19:24:16
Válasz #619
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem akkor is a Nitro Tech jut eszembe!  ))=/ ;D
A husit az hozta legjobban.

2009. Október 15. - 01:28:01
Válasz #620
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy mikor érdemes elkezdeni a pct szedni jungle warefare után?

2009. Október 15. - 07:37:49
Válasz #621

B1ll4

Vendég
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy mikor érdemes elkezdeni a pct szedni jungle warefare után?

Rögvest !  ;-oo-;

2009. Október 15. - 10:49:31
Válasz #622
Nem elérhető

tamas21


köszi a segítséget. ****:))))))

2009. Október 15. - 11:31:04
Válasz #623
Nem elérhető

Pity


AxCellről van valakinek tapasztalata? :)

2009. Október 15. - 12:10:48
Válasz #624
Nem elérhető

Ragad0z0


Libido es termeszetes tesztoszint emelesre mit javasoltok ? Novedex-XT allitolag leviheti a libidot szal azt talan nem...

2009. Október 15. - 12:17:20
Válasz #625
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Libido es termeszetes tesztoszint emelesre mit javasoltok ? Novedex-XT allitolag leviheti a libidot szal azt talan nem...

Libidóra legjobb a Vitrix és az AxisHT.  ****:))))))
De csak ajánlani tudom a T-Bomb-ot is, vagy az új termékek közül Arimatest, Novatest...nagyon jók a visszajelzések.
Ha a libidó az elsődleges, akkor az első kettő közül választanám valamelyiket.

2009. Október 15. - 12:42:54
Válasz #626
Nem elérhető

AtisFace


AxCellről van valakinek tapasztalata? :)
Én narancsosat vettem és nagyon finom volt, hatásával is meg voltam elégedve, edzés előttre mondjuk egy No fokozó pl. No-Xplode,Dark Rage sokkal jobb, viszont edzés közbeni italnak nagyon bevált. Szerintem relatív sokba kerül, és ez miatt annyira nem éri meg.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Október 15. - 21:47:23
Válasz #627
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Az érdekelne még, hogy creatint, érdemes-e, vagy szedhetem-e a Jungle Warefare mellé? Jelenleg egy cratine kúra közepén tartok de, már nagyon szeretném kipróbálni az Alri terméket. Várjak vele, vagy ne?

2009. Október 16. - 12:22:41
Válasz #628
Nem elérhető

Pity


AtisFace kösz a visszajelzést! ;-oo-;

2009. Október 17. - 12:45:06
Válasz #629
Nem elérhető

JFlame


Sziasztok!

Az érdekelne még, hogy creatint, érdemes-e, vagy szedhetem-e a Jungle Warefare mellé? Jelenleg egy cratine kúra közepén tartok de, már nagyon szeretném kipróbálni az Alri terméket. Várjak vele, vagy ne?

nyomjad neki, semmi ütközés sincs... :-}