2024. Május 11. - 21:07:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265250 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. November 06. - 19:29:01
Válasz #660

Akezdetfia

Vendég
Eponoxot és a Novatestet valaki próbálta már?:D véleményekre lennék kiváncsi,hogy aki használta igazából a novatestet mihez tudná hasonlítani pl.PCT vagy Novedex...

Köszentyű:Pity ;-oo-;
Én jövő héten kezdem a novatestet ***))) Ha kimegy 180x6 ferdepadon, 200x8 meg negatívon akkor király a cucc ;D

A fejleményeket kíváncsian várjuk  8-}  ****:))))))


2009. November 06. - 19:41:23
Válasz #661
Nem elérhető

Pity


úgy-úgy!  ;D
Most ahogy böngésztem a neten találtam egy cuccot régen az Alri gyártotta  ALRI ERGOMAX LMG és azt állítják mindenhol róla hogy nagyon jó volt...
Ez most akkor mivolt prohormon hogy betiltották? (nem is lehetlessz már kapni?:( )

2009. November 18. - 13:49:27
Válasz #662
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Eponoxot és a Novatestet valaki próbálta már?:D véleményekre lennék kiváncsi,hogy aki használta igazából a novatestet mihez tudná hasonlítani pl.PCT vagy Novedex...

Köszentyű:Pity ;-oo-;

Na NOVATEST kérem. ...én úgygondolom pct-ként is jól működhet,akár pct helyett is. Erőben toppon vagyok,és a ceruzának is jót tesz.
Annyit változtattam a szedési sémán,hogy míg az előírás szerint reggel és edzés előtt kéne nyomni,én reggel és este nyomom. Szerintem jó motyónak tünik így 2 hét után.  ****:))))))

2009. November 18. - 14:16:09
Válasz #663
Nem elérhető

Pity


Eponoxot és a Novatestet valaki próbálta már?:D véleményekre lennék kiváncsi,hogy aki használta igazából a novatestet mihez tudná hasonlítani pl.PCT vagy Novedex...

Köszentyű:Pity ;-oo-;

Na NOVATEST kérem. ...én úgygondolom pct-ként is jól működhet,akár pct helyett is. Erőben toppon vagyok,és a ceruzának is jót tesz.
Annyit változtattam a szedési sémán,hogy míg az előírás szerint reggel és edzés előtt kéne nyomni,én reggel és este nyomom. Szerintem jó motyónak tünik így 2 hét után.  ****:))))))

Köszi a véleményt Zsolti!
mellegsleg erről az Alri Ergomax LMG-ről tudsz valamit? olvasgattam hogy régen nagy sláger volt!

2009. November 21. - 15:44:23
Válasz #664
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Egy Nolvedex Xt-kúrát szeretnék kipróbálni csak nem tudom mivel kellene, lehetne jól kombinálni, pl: valami tribulussal vagy AX PCT-vel? Tudna nekem valaki ötleteket adni?

2009. November 21. - 15:50:23
Válasz #665

B1ll4

Vendég
Sziasztok!

Egy Nolvedex Xt-kúrát szeretnék kipróbálni csak nem tudom mivel kellene, lehetne jól kombinálni, pl: valami tribulussal vagy AX PCT-vel? Tudna nekem valaki ötleteket adni?

Üdv , engem még simán magában is megdobott a termék ! Versenyfelkészülés közepétől a végéig ! Tegyél egy próbát vele !  ;-oo-;

2009. November 21. - 16:14:05
Válasz #666
Nem elérhető

tamas21


Oké, Köszi, 2 dobozzal nyomtál be belőle? Esetleg még valakinek más ötlete?

2009. November 21. - 16:19:18
Válasz #667

B1ll4

Vendég
Oké, Köszi, 2 dobozzal nyomtál be belőle? Esetleg még valakinek más ötlete?

Kombinálhatod ezt mindennel , hatóanyagot ne ütköztess az a lényeg !  @:-) Áhh... 3-al ! :D

2009. November 21. - 16:56:43
Válasz #668
Nem elérhető

tamas21


jelenleg benyomtam egy Jungle Warefaret most kezdtem el az AX PCT-t akkor akár erre rányomhatnék egy Novedex Xt-t?

2009. November 23. - 18:08:14
Válasz #669
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
jelenleg benyomtam egy Jungle Warefaret most kezdtem el az AX PCT-t akkor akár erre rányomhatnék egy Novedex Xt-t?

Szerintem ezután már ne Novedexelj. Kicsi pihi,aztán újult erővel bele. Kipróbálhatsz mást is az új termékek közül. Pl a Xero Limits Novatest megkockáztatom hogy jobban mükszik mint a PCT.  ****:))))))

2009. November 23. - 18:20:53
Válasz #670
Nem elérhető

Gabe


jelenleg benyomtam egy Jungle Warefaret most kezdtem el az AX PCT-t akkor akár erre rányomhatnék egy Novedex Xt-t?

Szerintem ezután már ne Novedexelj. Kicsi pihi,aztán újult erővel bele. Kipróbálhatsz mást is az új termékek közül. Pl a Xero Limits Novatest megkockáztatom hogy jobban mükszik mint a PCT.  ****:))))))
Mire gondolsz konkrétan?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 23. - 19:30:05
Válasz #671
Nem elérhető

tamas21


jelenleg benyomtam egy Jungle Warefaret most kezdtem el az AX PCT-t akkor akár erre rányomhatnék egy Novedex Xt-t?

Szerintem ezután már ne Novedexelj. Kicsi pihi,aztán újult erővel bele. Kipróbálhatsz mást is az új termékek közül. Pl a Xero Limits Novatest megkockáztatom hogy jobban mükszik mint a PCT.  ****:))))))

Köszi,a segítséget mindenkinek.  :-){

2009. December 09. - 12:52:22
Válasz #672
Nem elérhető

atleeta


Ezt próbálta már valaki: BSN CHEATERS RELIEF. Esetleg tömegelés és diéta közötti szintentartásnál megfelelő lehet?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 15. - 14:20:15
Válasz #673
Nem elérhető

research


én szintentartásnak lean fx-et, leukic-ot szedtem... bevállt

2009. December 16. - 08:21:17
Válasz #674
Nem elérhető

tabiherceg


Hali!!  #:-) ?:-/Most nézegettem egy oldalt és ott találtam ezeket a cuccokat egy stack-ben. Szeretném a véleményeteket kérni , hogy valaki probálta-e már vagy hogy  érdemes -e beruházni ebbe...stb! a Stack: Methyl 1d--Formadrol Extreme--Methyl Masterdrol V2.
Köszi szépen elöre is! :-){ :-){