2024. Május 11. - 15:37:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265202 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. December 19. - 13:54:30
Válasz #675
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

Új Novatest született? :P

Úgynézki hogy levették a szájba oldódós cumót,egy liquides kapszulára?Nagyobb dózis is van benne..

http://www.getxl.com/novatest.html#

Lesz majd itt shop-ba? >:D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. December 23. - 15:11:41
Válasz #676
Nem elérhető

szugi


Sziasztok!
véleményt szeretnék kérni a gainer3000 tömegnövelöröl ????......mik a tapasztalaitok a termékkel kapcsolatba
elöre is kösz!!! :-){

2010. Április 11. - 16:51:23
Válasz #677
Nem elérhető

Challanger


Sziasztok!

Szeretnék mostanában valamilyen kreatin terméket kipróbálni és a segítségeteket szeretném kérni. Eddig csak kreatin monohidrátot próbáltam (kétszer is), de mondhatni nem sokat ért.
Úgy gondoltam esélyt adok a modernebb készítményeknek is, így nekem hirtelen ezek lettek szinpatikusak:

CREAKIC HARDCORE
CELL-TECH HARDCORE PRO SERIES

Ezeke közül szerintetek melyikkel járnék jobban? Illetve ha jobb alternatívát javasoltok, arra az ötletre is vevő vagyok.

Köszi előre is!

2010. Június 02. - 19:36:24
Válasz #678
Nem elérhető

darknight



A mai nap során ért egy kis "meglepetés"... :-O

Hogy ez most jó vagy rossz, azt jelenleg még nem tudom eldönteni, mindenesetre eléggé meglepődtem... ????...

A beígért áremelés előtt még rendeltem 2 doboz Anabolic Xtreme: Advanced PCT-t, biztos ami biztos alapon, ráadásul ez a termék ugye általában hiánycikk is... >:D

Arról tudtam, hogy az AX termékpalettája jelentős átalakuláson ment át, arról viszont sehol sem olvastam, hogy az Advanced PCT-t is "megreformálták"... :o

Teahát az új Anabolic Xtreme: Advanced PCT összetevői :-)->:

7-Methoxyflavone 50 mg

Cordyceps sinensis concentrate (Standardized to 20% Polysaccarides) 400 mg

L-Histidine HCL 100 mg

Grape Seed Extract (Standardized to 95% Procyanidolic oligomers) 50 mg

Tehát kedvenc "PCT"-nk fő hatóanyaga megváltozott, majd az idő és a tapasztalatok eldöntik, hogy előnyére vált-e ez a változás... 8-)

(Bevallom, nekem vannak kétségeim, bár a MuscleMeds: Methyl ARIMATEST és a Xero Limits: Extra Strength NOVATEST is 7-Methoxyflavone-nal operál...)

Majd meglátjuk...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Június 02. - 19:47:41
Válasz #679
Nem elérhető

Maszat


Nekem is tegnap mondta a Csikó Pisti,h megváltozott. Bár nekem nem lesz viszonyítási alapom, de nagyon kíváncsi vagyok. T bombII vel kombinálva fogom szedni 4-5 hétig.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 02. - 22:59:39
Válasz #680
Nem elérhető

Yeti


Sziasztok!

Szeretnék mostanában valamilyen kreatin terméket kipróbálni és a segítségeteket szeretném kérni. Eddig csak kreatin monohidrátot próbáltam (kétszer is), de mondhatni nem sokat ért.
Úgy gondoltam esélyt adok a modernebb készítményeknek is, így nekem hirtelen ezek lettek szinpatikusak:

CREAKIC HARDCORE
CELL-TECH HARDCORE PRO SERIES

Ezeke közül szerintetek melyikkel járnék jobban? Illetve ha jobb alternatívát javasoltok, arra az ötletre is vevő vagyok.

Köszi előre is!
Ha a kettő között kellene választani, akkor én a Cell-Tech Hardcore - t választanám. Jó, ebben benne van az is, hogy a másikat, azaz a Creakic - et nem próbáltam, viszont a Cell-Tech bevált.
Ha teheted, akkor egyből két 3kg - osat tégy a raktáradba, mert az a két doboz két hónapot jelent, ami alatt és után biztosan érezni, illetve látni is fogod a változást.  ;) (ha más nem is, de szép vízfejed lesz, mint itt néhányunknak.  ;D )

Uhh, ez eléggé reklámdumának hangzott.  --) Sorry, de tényleg így érzem.  :-!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 02. - 23:05:48
Válasz #681
Nem elérhető

NM


Kreatin helyett vannak ám ütősebb kiegek is, én pl sosem voltam kreatin párti, de ez mondjuk magánvélemény.  ::)

2010. Június 02. - 23:40:52
Válasz #682
Nem elérhető

Yeti


Kreatin helyett vannak ám ütősebb kiegek is, én pl sosem voltam kreatin párti, de ez mondjuk magánvélemény.  ::)
Írja - mondja Uram!  ;D
Közben eszembe jutott, hogy az edzés előtti termékekre is gondolhatsz. Mint mondjuk a No-Xplode... Azokban is van kreatin meg egyéb hasznos összetevők.

De az én szentháromságom, amit ha nincs pénzem is ellopok valahonnan: Fehérje - Glutamin - Vitamin(csomag) Ez az alap, amire jöhetnek bevált, vagy próba termékek.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 03. - 10:08:21
Válasz #683
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg a Cellmass-t próbáltam ki, igaz csak egy edzés erejéig, ajándékba kaptam egy adagot edzés előttre. Nem akarok túlzásokba esni, de nagyon sajnálom hogy fényképek nem készültek edzés után.. Valami no-fokozóval elég érdekes eredményt mutatott volna  @-o

Így jártam volna:  [:-o]

2010. Június 03. - 11:11:31
Válasz #684
Nem elérhető

Yeti


Én meg a Cellmass-t próbáltam ki, igaz csak egy edzés erejéig, ajándékba kaptam egy adagot edzés előttre. Nem akarok túlzásokba esni, de nagyon sajnálom hogy fényképek nem készültek edzés után.. Valami no-fokozóval elég érdekes eredményt mutatott volna  @-o

Így jártam volna:  [:-o]
Ez érdekes. Én a kreatin termékek közül a Cell-Tech - et közvetlen edzés után ittam (a CH miatt), a SizeOn - t meg edzés közben. De hogy előtte is üthet... Következőnél kipróbáljuk!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 03. - 11:48:12
Válasz #685
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg a Cellmass-t próbáltam ki, igaz csak egy edzés erejéig, ajándékba kaptam egy adagot edzés előttre. Nem akarok túlzásokba esni, de nagyon sajnálom hogy fényképek nem készültek edzés után.. Valami no-fokozóval elég érdekes eredményt mutatott volna  @-o

Így jártam volna:  [:-o]
Ez érdekes. Én a kreatin termékek közül a Cell-Tech - et közvetlen edzés után ittam (a CH miatt), a SizeOn - t meg edzés közben. De hogy előtte is üthet... Következőnél kipróbáljuk!  ;)

Én meg azt se tudtam, mi ez, csak ha már kaptam, megittam.. Lehet placebo volt  @-o  !+"%

2010. Június 03. - 12:29:19
Válasz #686
Nem elérhető

Yanou


Én meg a Cellmass-t próbáltam ki, igaz csak egy edzés erejéig, ajándékba kaptam egy adagot edzés előttre. Nem akarok túlzásokba esni, de nagyon sajnálom hogy fényképek nem készültek edzés után.. Valami no-fokozóval elég érdekes eredményt mutatott volna  @-o

Így jártam volna:  [:-o]
Ez érdekes. Én a kreatin termékek közül a Cell-Tech - et közvetlen edzés után ittam (a CH miatt), a SizeOn - t meg edzés közben. De hogy előtte is üthet... Következőnél kipróbáljuk!  ;)

Én meg azt se tudtam, mi ez, csak ha már kaptam, megittam.. Lehet placebo volt  @-o  !+"%

Cell-Tech nekem edzés közben megy Glutamin-SR-rel kiegészítve, kb. az edzés 3/4-ig elkortyolgatom, edzés után 2kanál Anabolic Halo, rá fél órára meg fehérje+zabpehelyliszt+szőlőcukor. @:-)

2010. Június 03. - 14:03:50
Válasz #687
Nem elérhető

Yeti


Én meg a Cellmass-t próbáltam ki, igaz csak egy edzés erejéig, ajándékba kaptam egy adagot edzés előttre. Nem akarok túlzásokba esni, de nagyon sajnálom hogy fényképek nem készültek edzés után.. Valami no-fokozóval elég érdekes eredményt mutatott volna  @-o

Így jártam volna:  [:-o]
Ez érdekes. Én a kreatin termékek közül a Cell-Tech - et közvetlen edzés után ittam (a CH miatt), a SizeOn - t meg edzés közben. De hogy előtte is üthet... Következőnél kipróbáljuk!  ;)

Én meg azt se tudtam, mi ez, csak ha már kaptam, megittam.. Lehet placebo volt  @-o  !+"%

Cell-Tech nekem edzés közben megy Glutamin-SR-rel kiegészítve, kb. az edzés 3/4-ig elkortyolgatom, edzés után 2kanál Anabolic Halo, rá fél órára meg fehérje+zabpehelyliszt+szőlőcukor. @:-)
Csak annyit tudok mondani:  :-)!
Ez így elég ütős stack!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 03. - 14:15:21
Válasz #688
Nem elérhető

pmiller06


a zabpehelyliszt minek???75g szőlőcukor edzés közben?  :o

2010. Június 03. - 14:27:03
Válasz #689
Nem elérhető

Yanou


a zabpehelyliszt minek???75g szőlőcukor edzés közben?  :o

Zabpehelylisztet a sima zabpehely helyett eszem, lassú szénhidrát, könnyen lecsúszik, nem kell rágni, stb...
A 75g szőlőcukorral semmi bajom, edzés közben nagyrészt felhasználásra kerül a szervezet által, a fehérjeturmixba is rakok kizárólag edzés után (persze nem 75g-ot), az az adag meg a glikogénraktárak feltöltése céljából hasznos. Amíg nem zsírosodok vészesen, meg a tömeg is jön, addig nem gondolkodok a csökkentésén. Diéta esetén, szálkásításkor persze más a leányzó fekvése...