2024. Május 11. - 18:55:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265233 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. December 19. - 18:45:01
Válasz #765
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
EZ az új már ez "erősített" változat?  ;D
A régit nem szedtem, azt hittem amikor elolvastam az összetételét az újnak, hogy...........nnnnaaa mááá megint csináltak valami gyengített sz.rt, elé írják, hogy methyl, oszt akkó nagyon harkór. De mikor 1 hét múlva a libidóm az egekbe volt, meg sík ideg voltam egész nap, erősebb voltam egy kicsit minden gyakorlatnál, 10 nap alatt egyel beljebb vettem az övet a nadrágomon, különösebb diéta nélkül......szerintem nem rossz, kérdezd Balut.
De hozzátenném, hogy én vagyok ilyen "hatóanyag szenzitív" ;D ;D mert nálam pl. majdnem minden N.O. fokozó elég jól működik, meg a teszto termelés fokozók is, nem tehetek róla ez van :).....de sörből is fele annyi elég, mint másoknak és már vidám vagyok ;D ;D, úgyhogy mindenre jól reagálok.
 ;-oo-;

Ezt az új fajtát itthon hól tudom megvenni, ha az extremefet-ben nincs?
De van..... :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 19. - 22:25:19
Válasz #766
Nem elérhető

warren


Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!
Szerintem beindul az..........Balu most pl. Methyl Arimatestet nyom PCT-vel, és a nem túl jó kajája ellenére elkezdett száradni, light-osan megjelentek a kockák a hasán.......nem lesz az rossz, hidd el.


Most akarok rákeresni erre a Methyl Arimatest-re, de sehogyan sem találom meg az extremefit web áruházában.
Szerintem a keresőmotor nem működik, mert más terméket sem talál meg.
Belinkenétek az oldalt amin meg lehet nézni a terméket.

kössz.


http://musclemedsonline.com/methylarimatest.html

Az Extremefiten csak a régi van fent.
Annak más volt az összetétele.


Megtaláltam, tényleg fent van az új is az extremefit-en.

kössz.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. December 26. - 08:49:56
Válasz #767
Nem elérhető

andris06


...pár vélemény a számomra új termékekről:

Carnivor: kékáfonya íz elég merész, de én végülis elvoltam vele, ami inkább zavart a rengeteg színezék, ami nyomott hagyott a végtermékben is. Puncs ízben nekem sokan jobban bejött és talán annyira nem is volt erőteljes a szinezék. Oldodásról néha picit csomós maradt, de ez lehetett az én hibám is.
ISO-100: banános ízben izolátumhoz képest egész tűrhető, szerintem jobb mint a gyümölcsös. Oldódása tökéletes.
Intrapro: csokis ízben használtam és mindent vitt. Az eddigi legfinomabb fehérje, amit kóstoltam és az oldódása is tökéletes volt.

SizeOn: nekem nem vált be annyira, a Cellmass szerintem simán veri, nálam erőben és súlyban is jobban hozott és nem az első alkalommal már. Arról nem is beszélve, hogy ízben valami okádék szerintem. Citromosat próbáltam és szerintem borzalmas utóíze van, ami párosul egy nagyon cukros ízvilággal, de ez köszönhető annak is, hogy a fele legalább cukor.
SuperPump:Ez volt az első NO fokozó, amit próbáltam, de szerintem meg is találtam az igazit! Eddig nem láttam értelmét használni hasonló kiegészítőket, de mióta elkezdtem dolgozni rengetegszer hulla voltam, mire lejutottam a terembe. Tökéletes volt arra, hogy kicsit felpörgessen, jól bedurrantam tőle, minimálisan erőben is dobott és ami lényeges volt, hogy tudtam aludni tőle. Egy adagnál többet sosem ittam, de azt tapasztaltam, hogy két hét után kell egy hetes szünet mert hozzászokott a szervezetem. Ízre a citromos elég korrekt volt!
Halodrol: sok változást nem vettem észre, de ez talán köszönhető annak is, hogy csupán egy dobozzal nyomtam belőle, ami 3 hétre volt csak elég. Utólag sajnálom picit rá a pénzt mert egy ideig gondolkoztam, hogy két doboz kellett volna, de maradtam az egynél és megbántam. Nem biztos mondjuk, hogy a kettővel előrébb lettem volna. Annyit talán észrevettem, hogy minimálisan talán pucolt, amit régebben a tesztekben is megjegyeztek.

... hát ennyi.  ;)

Carnivor kék áfonyát jelenleg is fogyasztom és ugyan ez a véleményem.Max másfél kanál 4deci hideg vízbe és akkor meg lehet inni.A végtermék nálam is gyönyörű ciánkék.
Superpump: Szerintem egyik legjobb termék a piacon.Főleg az epres íz tetszett a legjobban enyhe rágós íz beütéssel.Bár nekem a VPX No-Shotgun MHF-1 Lime Splash nagyon bejött.

2011. Január 15. - 17:49:15
Válasz #768
Nem elérhető

miki_nrg


Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!


na, lett valami?

2011. Január 17. - 13:43:23
Válasz #769
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!


na, lett valami?
Csatlakozom Mikihez, eredmény? Mert kíváncsiak vagyunk ám.......
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 17. - 15:21:27
Válasz #770
Nem elérhető

miki_nrg


A xero limites tesztofokozó mennyire vált be amúgy?Már ha valaki használta

2011. Január 17. - 15:28:35
Válasz #771
Nem elérhető

George


A xero limites tesztofokozó mennyire vált be amúgy?Már ha valaki használta
Az a fekete dobozos Novatest ha jól emlékszem, én használtam. Nyelv alatt kellene, de pár perc után mindig feladtam, nem oldódott könnyen, szóval miután kicsit szétnyomtam a nyelvemmel, lenyeltem simán. Az első két hét volt egy kicsit feszesebb libidó, erőszint terén, de utána semmi. Nekem a T-bomb sokkal többet ért bármikor szedtem, végig érezhető volt a hatása.

2011. Január 22. - 10:39:53
Válasz #772
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ma tesztelem a Gaspari Nutrition-Phenorex-et, egyenlőre 1 kapszulával, azután 2-vel, még nem vagyok olyan bátor, hogy duplázzak egyből :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 22. - 11:40:22
Válasz #773
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az új Xero Litmits-Novatest XS összetétele

Tri-Methyl-Flavone complex

7-methoxyflavone
5,7-dimethoxyflavone
7,4'-dimethoxyflavone

Azért ne becsüljük le a növényi hatóanyagok erejét, mert a Methyl Arimatest sem gyenge formula ( tapasztalat  ;) ).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 22. - 12:30:48
Válasz #774
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ma tesztelem a Gaspari Nutrition-Phenorex-et, egyenlőre 1 kapszulával, azután 2-vel, még nem vagyok olyan bátor, hogy duplázzak egyből :).
Helyzetjelentés ;D.

Már egy kapszula is megtekert @-o, rendesen érzem, most vettem be a másidikat 2 órával később, egyenlőre túl sok úgy érzem, nagyon erőteljes hatás, nem tudom ki a jóisten bír ebből 3-at beszedni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 24. - 16:16:37
Válasz #775
Nem elérhető

tyson


Hali!

A régi PCT jobb volt sokkal!Az újtól picit erősödtem csak és nem pörgetett annyira mint a régi!
Szerintem már nem éri meg a vétel de az is lehet h a régiben volt olyan összetevő amire jobban reagáltam!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2011. Január 24. - 18:06:07
Válasz #776
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hali!

A régi PCT jobb volt sokkal!Az újtól picit erősödtem csak és nem pörgetett annyira mint a régi!
Szerintem már nem éri meg a vétel de az is lehet h a régiben volt olyan összetevő amire jobban reagáltam!

Már vártuk, hogy írjál valamit.........ez is valami ;D.
Én is elkezdem tesztelni magamon, meglátom mi lesz.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 24. - 20:38:43
Válasz #777
Nem elérhető

pwz


A PCT-ben, a novatestben, az arimatestben, a hyperdrol x2-ben is mind 6 bromo volt a "fo" hatoanyag. Mindben le lett cserelve a kulonbozo methoxyflavonokra. Hogy ez jobb vagy rosszabb, azt nemtudom. Szarnak biztos nem szar, ha minden gyarto ezt az anyagot hasznalja.

En csak az uj PCT-t hasznaltam ketszer, nem magaba ment ugyhogy kulon errol nem tudok nyilatkozni.

2011. Január 25. - 18:40:01
Válasz #778
Nem elérhető

Milo


Tudtok olyan terméket mondani ami segít növelni az androgén receptorok érzékenységét? A T-Bomb II. -ről,gaspari anavite termékről írnak ilyet,mennyire igaz ez?
Riceman

2011. Január 25. - 23:02:28
Válasz #779
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudtok olyan terméket mondani ami segít növelni az androgén receptorok érzékenységét? A T-Bomb II. -ről,gaspari anavite termékről írnak ilyet,mennyire igaz ez?

Ezeket nem tudom, L-karnitin csinál hasonlót ;)