2024. Május 12. - 09:20:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265333 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2011. Március 10. - 17:05:14
Válasz #795
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok

Szeretném kipróbálni a Jungle warfare-t de nem tudom, hogy mit várjak tölle.
Milyenek ezez a tesztofokozók? Olyasmi mint pl. a kreatin ?
Egyéb okosság eddig még nem ment.

Köszi a választ.

A korábbi jungel valamennyi hasonló készítmény közül a leghatékonyabb volt. A kreatin más alapismeretek hiányoznak :D

Hmmm akkor, hogy mondjam.
Nöni fogok tőle vagy nem?   ;D

Ezek a KIEGÉSZÍTŐK közvetve segíthetnek az izomépítésben HA-rendben van az étkezés ( ha valaki vékony akkor zabálásnak hívnám inkább :) ), az edzés ( tömegnövelés alatt főleg főgyakorlatok, nyomások-húzások, guggolás ), és a regenerálódás ( napi 7-8 óra alvás ), tehát elégséges fehérjebevitel mellett megnövelik a szervezet nitrogén visszatartó képességét ( anabolikus hatás )=nem a Jungle Warfare-től leszel izmos hanem a kajától, csak segít ( csúnya szóval ) a "beépítésben".
Megnöveli a fehérjeszintézis ütemét, illetve megnövelheti, de sok minden rajtad is múlik.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 10. - 17:27:54
Válasz #796
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na ha mán :) kiokoskodtam magam, akkor egy vélemény.

Gaspari Nutrition-Spirodex

Végre alkalmam volt kipróbálni egy tablettát belőle, szép sárga, egyik felén G betű ( miért is G, kia fene érti  :D ), a másik oldalán bevágások, mint egy gyógyszeren, lehet felezni, negyedelni, végre erre is gondoltak, mert vannak  stimulánsokra érzékeny emberek is, akiknek egyszerre nem biztos, hogy kell egy egész.

Ütős cumó  ;D, nem csak, jól felpörgetett, de valóban van hangulat fokozó hatása is ( nem csak reklámduma, persze kell is, hogy legyen ilyen tulajdonsága, az összetevők miatt ). Termogén hatása egyértelműen érződik, homlokból gyöngyöztem  :D.
Kb. a jól érezhető hatása ( ez személyenként úgyis változó ) 4-6 óra, szerintem érzékenyebb embereknél több is lehet simán. Nekem napi 2 szem lecsúszna belőle diéta alatt, több nem kellene, az még kontrollálható. 60 tabletta van egy bobozban, heti 1-2 pihenőnappal számolva ( a pihenőnapot a zsírégető szedésére értem, mert heti 7 nap nem kell egy készítményt se szedni, legalábbis nem kellene ), több mint egy hónapig, de legalább egy hónapig elég. Kellemes pörgés, nincs túl energizált állapot, mint a yohimbe-s készítményeknél volt. Eddig Gasparis termékben még nem csalódtam, ebben sem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 12. - 15:47:35
Válasz #797
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok

Szeretném kipróbálni a Jungle warfare-t de nem tudom, hogy mit várjak tölle.
Milyenek ezez a tesztofokozók? Olyasmi mint pl. a kreatin ?
Egyéb okosság eddig még nem ment.

Köszi a választ.

A korábbi jungel valamennyi hasonló készítmény közül a leghatékonyabb volt. A kreatin más alapismeretek hiányoznak :D

Hmmm akkor, hogy mondjam.
Nöni fogok tőle vagy nem?   ;D

Ezek a KIEGÉSZÍTŐK közvetve segíthetnek az izomépítésben HA-rendben van az étkezés ( ha valaki vékony akkor zabálásnak hívnám inkább :) ), az edzés ( tömegnövelés alatt főleg főgyakorlatok, nyomások-húzások, guggolás ), és a regenerálódás ( napi 7-8 óra alvás ), tehát elégséges fehérjebevitel mellett megnövelik a szervezet nitrogén visszatartó képességét ( anabolikus hatás )=nem a Jungle Warfare-től leszel izmos hanem a kajától, csak segít ( csúnya szóval ) a "beépítésben".
Megnöveli a fehérjeszintézis ütemét, illetve megnövelheti, de sok minden rajtad is múlik.
Az alapok megvannak(kaja,kieg. stb.), csak szeretnék valami plusz. Most fejeztem be sizeon-t de napi 420-470 ch val is elég lassan gyarapodtam és sajnos jött fel derékra is.Legközelbb próbáljam ki szerinted cellmass-t?
Annyi féle tesztofokozó van, hogy nem tudok dönteni az egyikről jókat olvasok az egyik oldalon a másikon már lehúzzák.

Cucchoz nem szívesen nyúlnék (még)  :D .

2011. Március 14. - 17:25:46
Válasz #798
Nem elérhető

doncicco


A jungel jó választás ;)

2011. Március 14. - 17:43:09
Válasz #799
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok

Szeretném kipróbálni a Jungle warfare-t de nem tudom, hogy mit várjak tölle.
Milyenek ezez a tesztofokozók? Olyasmi mint pl. a kreatin ?
Egyéb okosság eddig még nem ment.

Köszi a választ.

A korábbi jungel valamennyi hasonló készítmény közül a leghatékonyabb volt. A kreatin más alapismeretek hiányoznak :D

Hmmm akkor, hogy mondjam.
Nöni fogok tőle vagy nem?   ;D

Ezek a KIEGÉSZÍTŐK közvetve segíthetnek az izomépítésben HA-rendben van az étkezés ( ha valaki vékony akkor zabálásnak hívnám inkább :) ), az edzés ( tömegnövelés alatt főleg főgyakorlatok, nyomások-húzások, guggolás ), és a regenerálódás ( napi 7-8 óra alvás ), tehát elégséges fehérjebevitel mellett megnövelik a szervezet nitrogén visszatartó képességét ( anabolikus hatás )=nem a Jungle Warfare-től leszel izmos hanem a kajától, csak segít ( csúnya szóval ) a "beépítésben".
Megnöveli a fehérjeszintézis ütemét, illetve megnövelheti, de sok minden rajtad is múlik.
Az alapok megvannak(kaja,kieg. stb.), csak szeretnék valami plusz. Most fejeztem be sizeon-t de napi 420-470 ch val is elég lassan gyarapodtam és sajnos jött fel derékra is.Legközelbb próbáljam ki szerinted cellmass-t?
Annyi féle tesztofokozó van, hogy nem tudok dönteni az egyikről jókat olvasok az egyik oldalon a másikon már lehúzzák.

Cucchoz nem szívesen nyúlnék (még)  :D .
cellmasst próbáltam, nem volt rossz, de a Dark Matter erőben is és tömegben is jobban hozott  (:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Március 21. - 12:07:07
Válasz #800
Nem elérhető

tyson


Sziasztok!

Nemrég kezdtem eszegetni a Stimulant-x-t (az új verziót)

Napi négyet szedek az előírt hárommal ellentétben és semmi!
A régiből nyomtam két dobozzal napi 2 szemmel és úgy pörögtem mint a búgócsiga, ettől eddig semmi!
Látom kicsit más az összetétele!
Várom a véleményeket a stimulant x-el kapcsolatban!
Előre is köszike a válaszokat!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2011. Március 21. - 12:31:22
Válasz #801
Nem elérhető

Pity


Sziasztok!

Nemrég kezdtem eszegetni a Stimulant-x-t (az új verziót)

Napi négyet szedek az előírt hárommal ellentétben és semmi!
A régiből nyomtam két dobozzal napi 2 szemmel és úgy pörögtem mint a búgócsiga, ettől eddig semmi!
Látom kicsit más az összetétele!
Várom a véleményeket a stimulant x-el kapcsolatban!
Előre is köszike a válaszokat!
Nemrossz cucc de szerintem valami még elfér mellé... én is napi 4el szedtem + egy másik fajtát... de abból is 2x annyit mint az ajánlott! ;D ;D úgy látszott h dolgoznak szépen meg a stimulant nekem egész napra adta az energiát.. nem volt aza húúú de nagyon pörgök hatás.. de éreztem h dolgozik.

2011. Március 21. - 13:56:05
Válasz #802
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Nemrég kezdtem eszegetni a Stimulant-x-t (az új verziót)

Napi négyet szedek az előírt hárommal ellentétben és semmi!
A régiből nyomtam két dobozzal napi 2 szemmel és úgy pörögtem mint a búgócsiga, ettől eddig semmi!
Látom kicsit más az összetétele!
Várom a véleményeket a stimulant x-el kapcsolatban!
Előre is köszike a válaszokat!
Nemrossz cucc de szerintem valami még elfér mellé... én is napi 4el szedtem + egy másik fajtát... de abból is 2x annyit mint az ajánlott! ;D ;D úgy látszott h dolgoznak szépen meg a stimulant nekem egész napra adta az energiát.. nem volt aza húúú de nagyon pörgök hatás.. de éreztem h dolgozik.
Én nem tudom mit csináltok, 4 szemtől exitálnék ;D.
Kicsit hozzá vagytok szokva a dógokhoz, nem-e ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 21. - 13:57:08
Válasz #803
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Nemrég kezdtem eszegetni a Stimulant-x-t (az új verziót)

Napi négyet szedek az előírt hárommal ellentétben és semmi!
A régiből nyomtam két dobozzal napi 2 szemmel és úgy pörögtem mint a búgócsiga, ettől eddig semmi!
Látom kicsit más az összetétele!
Várom a véleményeket a stimulant x-el kapcsolatban!
Előre is köszike a válaszokat!
Nemrossz cucc de szerintem valami még elfér mellé... én is napi 4el szedtem + egy másik fajtát... de abból is 2x annyit mint az ajánlott! ;D ;D úgy látszott h dolgoznak szépen meg a stimulant nekem egész napra adta az energiát.. nem volt aza húúú de nagyon pörgök hatás.. de éreztem h dolgozik.
Én nem tudom mit csináltok, 4 szemtől exitálnék ;D.
Kicsit hozzá vagytok szokva a dógokhoz, nem-e ;D?


2-től romokban vagyok... :DDDD

2011. Március 21. - 14:54:55
Válasz #804
Nem elérhető

Pity


Sziasztok!

Nemrég kezdtem eszegetni a Stimulant-x-t (az új verziót)

Napi négyet szedek az előírt hárommal ellentétben és semmi!
A régiből nyomtam két dobozzal napi 2 szemmel és úgy pörögtem mint a búgócsiga, ettől eddig semmi!
Látom kicsit más az összetétele!
Várom a véleményeket a stimulant x-el kapcsolatban!
Előre is köszike a válaszokat!
Nemrossz cucc de szerintem valami még elfér mellé... én is napi 4el szedtem + egy másik fajtát... de abból is 2x annyit mint az ajánlott! ;D ;D úgy látszott h dolgoznak szépen meg a stimulant nekem egész napra adta az energiát.. nem volt aza húúú de nagyon pörgök hatás.. de éreztem h dolgozik.
Én nem tudom mit csináltok, 4 szemtől exitálnék ;D.
Kicsit hozzá vagytok szokva a dógokhoz, nem-e ;D?

  elképzelhető, de az is valószínű hogy talán lehetséges !+"% ;D ;D

2011. Március 21. - 15:23:08
Válasz #805
Nem elérhető

tyson


Lehet, hogy hozzászoktam de max a halhoz mert egy éve ettem utoljára stimulant x-t! @-o
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2011. Július 22. - 12:04:11
Válasz #806
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Volt szerencsém most kipróbálni egy adag Code Red-et-gyümölcspuncs, a szokásos édeskés gyp. íz  :).....nem az ízével hódít  :).

Viszont energia szempontjából durva  @-o, teker rendesen, kicsit talán sok is volt előszörre az egy adag.....

Durranás van  ;D.

 @:-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 27. - 08:45:31
Válasz #807
Nem elérhető

miki_nrg


Hát cserélnék veled! Te aztán mindenre reagálsz  ;D
Én két kanál CodeRedtől éreztem valamit. Mondjuk inkább az volt észrevehető amit a tükör mutatott. Mert nem "éreztem" a durranást "hanem csak láttam "  ;D
Mondjuk edzés után a karomat nem is bírtam 2mp-nél tovább behajtva tartani  ;D

2011. Július 27. - 19:49:50
Válasz #808
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hát cserélnék veled! Te aztán mindenre reagálsz  ;D
Én két kanál CodeRedtől éreztem valamit. Mondjuk inkább az volt észrevehető amit a tükör mutatott. Mert nem "éreztem" a durranást "hanem csak láttam "  ;D
Mondjuk edzés után a karomat nem is bírtam 2mp-nél tovább behajtva tartani  ;D
Nálam 2-3 sör is úgy odavág, mint másnál 5-6  :D.
Mindenre jól reagálok  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 28. - 09:43:33
Válasz #809
Nem elérhető

miki_nrg


2-3 sör??? Ta JApán vagy?  ;)
Én még sztem az USP Jack3d-t akarom kipróbálni és utánna visszatérek a jól bevállt superpump250-re, az aztán üszkös volt rendesen  ;D