2024. Május 12. - 01:59:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265283 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Április 10. - 12:32:33
Válasz #105
Nem elérhető

hopika


Plasmajet szaga engem leginkább a körömlakk szagára emlékeztet - mondjuk azt nem enném meg.

3-asával vettem be eddig, de alig bírtam lenyelni a szaga miatt. Aztán rájöttem ha 2-esével szedem, akkor jobb  !+"%
Te.God.
Hármasával nem is lehet 10-et beszedni...  @-o
Amúgy én is kettesével hajítottam be,miután eccer az egyik megragadt valahol félúton a gyomrom és a torkom között...na az szar volt.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 10. - 13:05:11
Válasz #106
Nem elérhető

God Vazzeg


Plasmajet szaga engem leginkább a körömlakk szagára emlékeztet - mondjuk azt nem enném meg.

3-asával vettem be eddig, de alig bírtam lenyelni a szaga miatt. Aztán rájöttem ha 2-esével szedem, akkor jobb  !+"%
Te.God.
Hármasával nem is lehet 10-et beszedni...  @-o
Amúgy én is kettesével hajítottam be,miután eccer az egyik megragadt valahol félúton a gyomrom és a torkom között...na az szar volt.

Akkor elárulom a titkot, utoljára csak egy marad(hat)  ;D Mint a hegylakóban. De nekem sose akadt még a torkomon, de emléxem mikor küzdöttél  !+"% Még jó hogy nem viagrát toltál, képzeld el, megmerevedett volna a nyakad!  :-/--  o:)

2008. Április 10. - 15:41:57
Válasz #107
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 10. - 16:22:03
Válasz #108
Nem elérhető

Cressler


a plasmát bírom 5-sével is , de van egy-két olyan elkúrt formájú amino meg ásványianyagkaspzula ami igencsak nehezen megy le
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 10. - 17:13:57
Válasz #109
Nem elérhető

God Vazzeg


a plasmát bírom 5-sével is , de van egy-két olyan elkúrt formájú amino meg ásványianyagkaspzula ami igencsak nehezen megy le

Lenyelni én is bírnám, de ez a szag... Forgatja a gyomrom  :----

2008. Április 10. - 20:57:56
Válasz #110
Nem elérhető

parrre


Plasmajet szaga engem leginkább a körömlakk szagára emlékeztet - mondjuk azt nem enném meg.

3-asával vettem be eddig, de alig bírtam lenyelni a szaga miatt. Aztán rájöttem ha 2-esével szedem, akkor jobb  !+"%
Te.God.
Hármasával nem is lehet 10-et beszedni...  @-o

A hajléktalanokat ette hármasával te kis buta !    8-}  ))=/

2008. Április 10. - 21:19:01
Válasz #111
Nem elérhető

Cressler


a plasmát bírom 5-sével is , de van egy-két olyan elkúrt formájú amino meg ásványianyagkaspzula ami igencsak nehezen megy le

Lenyelni én is bírnám, de ez a szag... Forgatja a gyomrom  :----
hát lenyelni kell nem szagolgatni  ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 01. - 14:17:31
Válasz #112
Nem elérhető

darknight



Üdv Mindenkinek!

Aki már próbálta a MuscleTech: Anator P70-jét, írhatna arról, hogy melyik íz a "felhasználóbarátabb", azaz kevésbé "durva".

Tehát a kérdés: Berry Blast vs. Orange Cooler?

(Parrre, Kolarovszki Zoli, Ti melyik ízt nyomtátok?)

Thanks.

            >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 01. - 15:24:14
Válasz #113
Nem elérhető

Kola


üdv Darknight!
én eddig csak a Berry Blast ízesítésűt ettem. és jövőhéttől ezem rendületlenül :-oD
nme tudom másnál ez hoyg van de én 1hét alatt(4turmix) megszoktam az ízét na jó elviseltem !+"%
hétfőtől kezdek neki ismét az Anatornak majd a naplómat is hétfőtől kezdve fogom majd vezetni remélem hoyg olvasod majd mert mindent elárulok majd az Anatorrol és az egyéb kiegekről is...
azért nem mondanám hoyg próbáldd ki az ORANGE ízvilágát mert félek hogy a Berry-nél is szarabb, még nem próbáltam szal lehet hoyg jobb mint 1 dobostorta... @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 01. - 15:25:10
Válasz #114
Nem elérhető

Kola


a döntés a TIED!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 01. - 22:42:25
Válasz #115
Nem elérhető

parrre


Én a narancsost nyomtam, hát az nem volt olyan nagyon finom, ahogy már többször leírtam. ( :----) de az a gyanum hogy a másik se jobb sokkal. Tömény vegyszeríze van, valszeg a hatóanyagok miatt, amit az aroma nem tud elvenni. De mindenképpen ajánlom !  :-oD

2008. Május 02. - 12:36:46
Válasz #116
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én a narancsost nyomtam, hát az nem volt olyan nagyon finom, ahogy már többször leírtam. ( :----) de az a gyanum hogy a másik se jobb sokkal. Tömény vegyszeríze van, valszeg a hatóanyagok miatt, amit az aroma nem tud elvenni. De mindenképpen ajánlom !  :-oD
Én nem mertem a narancsosat megkóstolni,maradt a Berry Blast,viszonylag iható(na azért nem jó)az íze,viszont a hatás más tápkiegekkel kombinálva jó,rá tudnék szokni :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 02. - 12:48:20
Válasz #117
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A mai nap kezdtem el egy stacket AX-MAP.
AX-Hyperdrol2
Ax-Mass-FX2
MAP-N.O.Plasmacore
MHP-Glutamin-Sr 1000g
Ultimate Nutrition-Saw Palmetto
Sc...SE-Multy Enzyme
Sc...Multi-X-multivitamin+200mcg krómium picolináttal+1200mg lecithinnel.
Tejsavó+kazein
Napi 5-6 étkezés+25g Glutamin(lásd feljebb :D).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 02. - 12:50:33
Válasz #118
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tyűűű az N.O.Plasmacore nagyom durván beütött,felpörögtem,s az agyam is rendesen jár,tehát edzés,de még tanulás előtt sem rossz,sőt így az első adag még kicsit kemény is @-o :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 03. - 17:51:24
Válasz #119
Nem elérhető

Cressler


Anadrox 5 szem edzés előtt.  A bedurranást szépen hozza, szépen kipirosodok tőle pedig nem jellemző rám, pörget is sokkal kevesebbet pihenek a szériák közt és állat módjára esek neki a súlyoknak. Ja és a thermogén része is frankó.  8-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!