2024. Május 11. - 08:12:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265142 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Május 03. - 20:06:53
Válasz #120
Nem elérhető

Olivér


Sziasztok,remélem nem offolok de a termékekről ugy általábanhoz tartozik ez is.Melyik a legjobb márka? Muscly Asylum Project,vagy Muscletech jó márka nem?

2008. Május 03. - 20:12:29
Válasz #121
Nem elérhető

Kola


a MAP a Muscletechnek a leányvállalata ha nem tévedek... szóval mind2 ngyon jó gyártó :-)!
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 03. - 20:18:51
Válasz #122
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
a MAP a Muscletechnek a leányvállalata ha nem tévedek...
Igen, ugyanúgy ahogy a Six Star.

A fő cég az Iovate Health.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 03. - 21:04:23
Válasz #123
Nem elérhető

bandus


a MAP a Muscletechnek a leányvállalata ha nem tévedek...
Igen, ugyanúgy ahogy a Six Star.

A fő cég az Iovate Health.

no, ezt nem is tudtam. köszi az infot :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 07. - 06:48:14
Válasz #124
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A mai nap kezdtem el egy stacket AX-MAP.
AX-Hyperdrol2
Ax-Mass-FX2
MAP-N.O.Plasmacore
MHP-Glutamin-Sr 1000g
Ultimate Nutrition-Saw Palmetto
Sc...SE-Multy Enzyme
Sc...Multi-X-multivitamin+200mcg krómium picolináttal+1200mg lecithinnel.
Tejsavó+kazein
Napi 5-6 étkezés+25g Glutamin(lásd feljebb :D).
Szóval ez volt 6 napja,elkezdtem.Tegnap 5 nap és 3 edzés után rámszól a kollegám,hogy látom változtál :-O.4-5 nap alatt kezdi kifejteni a hatását,az izmok keményednek,állandó bedurranás,egyszerűen k...vajóóóóóóóóóóóó @-o.Ha csak teheti próbálja ki mindenki,főleg ha be tud vállalni egy 2 hónapos ciklust.Extremefit rulez.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 07. - 10:24:30
Válasz #125
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok,remélem nem offolok de a termékekről ugy általábanhoz tartozik ez is.Melyik a legjobb márka? Muscly Asylum Project,vagy Muscletech jó márka nem?


Igen
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 07. - 10:31:18
Válasz #126
Nem elérhető

miki_nrg


Jónak jó csak a reklámokban szereplő állítások kicsit a fellegekben járnak :)

2008. Május 08. - 03:20:40
Válasz #127
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Plasma jet szedheto Retain es Pct melet is?

2008. Május 08. - 09:13:26
Válasz #128
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Plasma jet szedheto Retain es Pct melet is?

Tuti szedhető, a plasma nem nyúl a hormonrendszeredhez  :-} Szerintem  /:-)

2008. Május 08. - 13:24:20
Válasz #129
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Plasma jet szedheto Retain es Pct melet is?

Tuti szedhető, a plasma nem nyúl a hormonrendszeredhez  :-} Szerintem  /:-)
Erdemes igy egyut szedni vagy varjam meg meg elfogy a Retain meg a Pct es utana kezdjem el?

2008. Május 08. - 14:53:18
Válasz #130
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdemes együtt is, tolhatod nyugodtan  @:-)

2008. Május 10. - 21:10:41
Válasz #131
Nem elérhető

darknight


Szép estét mindenkinek O0!

Nos, arra tekintettel, hogy a New York Pro döntőjére azért még várni kell, megosztom az első tapasztalatokat 3 olyan termékről, melyeket a héten próbáltam ki először:

1./ Dymatize: vaníliás ízű Hi-Protein Mega Gainer: Elsősorban összetétele miatt választottam ezt a tömegnövelőt (az MHP: UP Your Mass és a CytoSport: CytoGainer ellenében), a megjelölt sütikrémes helyett végül vaníliásat kaptam, de nem bántam meg.

Egy elég intenzív, mondhatni édes tömegnövelő porról van szó, nekem kicsit túl édes is, ezt 2-3 kanál zabpehellyel szoktam orvosolni. Turmixgéppel keverem össze a cuccot, majd lehűtöm amennyire csak lehet és végül egy olyan "édességet" kapok, mintha tejes vaníliafagylaltból készült, kásás állagú, habos turmixot innák.

Tömegnövelő hatásról még nem igazán tudok beszámolni, mivel még csak 3 adag ment le (adagonként 60 gramm fehérje és kb. 80 gramm szénhidrát, illetve egyéb kiegészítők), de az ízvilág eddig igencsak ötös ;D ;D ;D ;D ;D.

2./ MuscleTech: Berry Blast ízesítésű Anator P70: Nos, ez az a termék, aminek a kipróbálásától nagyon sokáig ódzkodtam. Hiába olvastam elismerő kritikákat róla, mindenhol negatívan írtak az ízéről, általában borzasztónak ítélve.

Nos, ezt nem tudom igazából megcáfolni, az íze tényleg nem egy fáklyásmenet. DE higgyétek el nekem, abszolút elviselhető, pedig én a kreatinos, gyümölcsös ízesítésű termékek ízére bizony nagyon háklis vagyok. Érdekes, gyerekeknek készült édességek illata és vegyszer keveredik a levegőben, ha kinyitjátok a dobozt, elsőre semmi vészes.

Én kb. 5-6 deci vízben keverem el, ezt is lehűtöm egy rövid időre, majd 2 adagban letolom a cuccot. Az íze valóban baromi keserű, erre annyi a trükk, hogy ráiszok kb. 1 deci Coca-Cola Zero-t. És ennyi. Elveszi az ízét azonnal és nem is marad utána kellemetlen utóíz.

Az izombetöltő hatás már villantott magából (múlt héten elmaradtak az edzések és alig ettem valamit, lement 2 kiló és teljesen ellaposodtam), de szerintem még nem mutatta meg a valódi tudását.

Az ízére azért kap egy hármast :-\ :-\ :-\.

3./ Gaspari Nutrition: Novedex XT: Nos, ez termék is még csak 3 napja megy, igazi véleményt sajnos nem tudok róla mondani. A libidóval "finoman szólva" mostanában amúgy sem volt semmi gond, de most még inkább erősödik bennem a késztetés... Talán itt a tavasz és... :-)o-:

Ebben bizony most csak az a gáz, hogy rajtunk kívülálló, objektív okból nem igazán tudunk a Párommal családolni ˝=/. De ezt kompenzálandó a Pünkösd végeztével a méginkább megugrott tesztoszteronszintet a vasak ellen fogom fordítani teljes erőmmel :-Đ =/+' >:D.

Még csak annyit a Novedex-ről, hogy tegnap este 11 körül kidőltem a tanulásból, az agyam már teljesen ki volt égve, lefeküdtem aludni, de csak kb. fél 2 körül sikerült elszunnyadnom. Nem tudom, hogy ez a Novedex-nek volt-e betudható, de ez nálam nem így szokott menni... Általában leteszem a fejem és max. 10 perc múlva {-)

Nos, egyenlőre ennyit ezekről a termékekről, az első benyomások után a tényleges tapasztalatokkal majd még jelentkezem.

                >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 13. - 20:14:03
Válasz #132
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Mhp Secretagogue-one mik a tapasztalatok erol a termekrol?Aki hasznalta mit tud rola mondani.

2008. Május 13. - 22:35:08
Válasz #133
Nem elérhető

miki_nrg


állítólag valakinek ért valamit, de nekem egy doboz használata során semmit nem mutatott az ég világon...

2008. Május 14. - 00:43:19
Válasz #134
Nem elérhető

Rob


Halihó! Vki használt már Muscletech - Leukic-et? Megéri az árát?Mennyi ideig érdemes egy huzamba szedni,hogy ki tudja fejteni a hatását? ;D
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D