2024. Május 11. - 12:46:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265182 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Június 10. - 14:57:14
Válasz #195
Nem elérhető

God Vazzeg


Osztom véleményeteket kb 3 db kiegészítő van a piacon amit még nem próbáltam de a tökköm nagyon tele van már a zsírleolvasztó antizsír thermózsírvadász zsírölő szarokkal az összes kuka jövőre visszatérek az ártalmatlan carnitinre és társaira. Mindegyikben van 62millió gramm koffein meg 54millió gramm yohimbin egész napos klotyótörténet kinek hiányzik ez inkább kardiózok többet + ha betolod a 6 szemes Hydroxycut Hardcore t és kiméssz ilyen 40 fokban a városba elég érdekes lesz a dolog mindenhol csak délibáb  :D
Bár lehet hogy a termékleírásokkal vannak problémák és ezekkel a cucokkal egyenesen a wc be küldöd a fölös zsírt  @-o @:-)

Hát én nem tudom...a Hydroxycut Hardcore nekem bejött és nem reklámszöveg.
Én nem járom a klotyót sem és koffeinfüggő is vagyok.(lehet ez a titka)
Az Animal cuts-on én is gondolkodtam,de amíg műxik a Hydroxycut Hardcore,addig nem váltok.
Minden ember más és más... @:-)

Jaja, mások vagyunk, én is sokat kávézok, de a Hydroxycut Hardcore egyáltalán nem csinált semmit, nem éreztem, stb..  ????... Ez a Dren viszont... hm...  8-}

2008. Június 10. - 15:25:34
Válasz #196
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 10. - 15:41:26
Válasz #197
Nem elérhető

hopika


Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

Hogy is szokták mondani...ejnye Pisti csalódtam benned...
A pucolás közben kijött az asztmád??? 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 10. - 15:52:27
Válasz #198
Nem elérhető

God Vazzeg


Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

A Dren lesz a következő tesztalanyom  8)  @:-)

2008. Június 10. - 16:36:52
Válasz #199
Nem elérhető

madinorbi


Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)
Te más kategória vagy Steve  8-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 18:58:41
Válasz #200
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

A Dren lesz a következő tesztalanyom  8)  @:-)
Jól van végre eldöntötted,megnyugodhatok végre én is,már tudod mit kell szedned. ;D
Meg ne sértődj(mondjuk nem valószínű,hogy olyan gyerek vagy)csak vicceltem ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 10. - 19:25:42
Válasz #201
Nem elérhető

God Vazzeg


Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

A Dren lesz a következő tesztalanyom  8)  @:-)
Jól van végre eldöntötted,megnyugodhatok végre én is,már tudod mit kell szedned. ;D
Meg ne sértődj(mondjuk nem valószínű,hogy olyan gyerek vagy)csak vicceltem ;-oo-;

Nem sértődtem meg  :-p  ;D
Ja, én ilyen vagyok amúgy, vacillálok és érlelődik bennem hogy milyen cucc is kellene, és mikor olvasom bekattan hogy "nekem pont ez kellene"  !+"% Már ezért megéri itt olvasgatnom  :-oD  @:-)

2008. Június 11. - 08:41:46
Válasz #202
Nem elérhető

parrre


Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

Pisti! Efit multkor (ha jól emlékszem) azt mondta hogy a névrokont szedni a 21. században hülyeség, mivel vannak sokkal jobb legális anyagok is. Ez engem akkor meggyőzött (mert vacilláltam rajta erősen ) de érdekelne a te véleményed is a témában!

 :-){

2008. Június 11. - 09:26:30
Válasz #203
Nem elérhető

madinorbi


Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

Pisti! Efit multkor (ha jól emlékszem) azt mondta hogy a névrokont szedni a 21. században hülyeség, mivel vannak sokkal jobb legális anyagok is. Ez engem akkor meggyőzött (mert vacilláltam rajta erősen ) de érdekelne a te véleményed is a témában!

 :-){
Jogos Parre ! Steve kifejtenéd a történetet ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 11. - 15:40:00
Válasz #204
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Soha egy zsírégetőtől sem volt hasmenésem stb...  :-}

A Dren is kurvajó volt! A benne lévő drenbuterol hatóanyag tökéletesen előkészítette a terepet az utána következő névrokonának...  ::) @:-)

Pisti! Efit multkor (ha jól emlékszem) azt mondta hogy a névrokont szedni a 21. században hülyeség, mivel vannak sokkal jobb legális anyagok is. Ez engem akkor meggyőzött (mert vacilláltam rajta erősen ) de érdekelne a te véleményed is a témában!

 :-){
Jogos Parre ! Steve kifejtenéd a történetet ?
Én ehhez nem értek, csak a hasamra ütöttem és elkezdtem szedni.  ::) --)

Kár bonyolítani a dolgokat, a szóban forgó anyag a pörgető, termogenikus és vízhajtó hatása miatt jócskán kiérdemelte a helyét egy versenyfelkészülésben. Az anabolikus és antikatabolikus hatása nem érdekel, nem is nagyon hiszek benne. A fő probléma az, hogy boldog boldogtalan szedi, a versenyzők pedig indokolatlan ciklusokban, indokolatlan adagokban és indokolatlan ideig szokták szedni...így a pozitív hatásai igencsak elhomályosodnak. Ez mondjuk szinte minden cuccal így van sajnos. De mindenki azt csinál amit akar...

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 11. - 17:10:26
Válasz #205
Nem elérhető

gmatyi


Hy mindenkinek!    Mivel én   csak most kerültem erre a  Fórumra ezért szeretnék segítséget kérni! kb 2 éve eddzek folyamatosan! Eddig   Nem  Usa termékeket ettem  mivel nem volt lém !  :-/--    Most sem nagyon van!  :-/--   


Összeszedtem  32 ezer Forintocskát! Mivel Tanuló vagyok nekem ez is elég jó pénz Havonta amit a  Tápokra költhetek! :D

Na sza! >>>  32 ezer áll rendelkezésre ugye! Azt szeretném kérn h írjátok le ti mit vennétek ebből a pénzből!?

Elsősorban tömegnövelés a  célom! Szal No fokozó meg ilyenek nem kellenek!      Szerintetek mi a leghatásosabb ami gyorsan hozza is a tömeget? Kajálni rendesen kajálok!   Szal minden adottt! Előre is kössz! Máté :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 11. - 17:51:02
Válasz #206
Nem elérhető

tas


Hy mindenkinek!    Mivel én   csak most kerültem erre a  Fórumra ezért szeretnék segítséget kérni! kb 2 éve eddzek folyamatosan! Eddig   Nem  Usa termékeket ettem  mivel nem volt lém !  :-/--    Most sem nagyon van!  :-/--   


Összeszedtem  32 ezer Forintocskát! Mivel Tanuló vagyok nekem ez is elég jó pénz Havonta amit a  Tápokra költhetek! :D

Na sza! >>>  32 ezer áll rendelkezésre ugye! Azt szeretném kérn h írjátok le ti mit vennétek ebből a pénzből!?

Elsősorban tömegnövelés a  célom! Szal No fokozó meg ilyenek nem kellenek!      Szerintetek mi a leghatásosabb ami gyorsan hozza is a tömeget? Kajálni rendesen kajálok!   Szal minden adottt! Előre is kössz! Máté :-){
ON Whey Protein, Glutamin SR

2008. Június 11. - 18:57:04
Válasz #207
Nem elérhető

gmatyi


Igazábók amiket írtál azok megvannak csakhát  nem ilyen minőségű termékek mert az áruk jujjjj :-Đ ;D

Leírom a Tápkieg programomaT!       Power Protein - Glutamin - Micronizált kreatin - Power Cell transzport rendszer- San Tribuwar! Ezeket szeretném kiváltani valami elég hozós kis cumóval! Esetleg gondoltam h veszek Akri Jungle Warfare?!  Persze ezen kiegészítőkb szedését nem hagynám abba hanem ebbe benyomni valami ütős cuccot!
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 11. - 19:01:15
Válasz #208
Nem elérhető

endre66


Te magad írtad, hogy No fokozó, meg ilyenek nem kellenek... ????...

2008. Június 11. - 19:10:25
Válasz #209
Nem elérhető

gmatyi


Bocs nem   jól fogalmaztam !  :-){      Szal ezek mellé mit ajánlanál? Vagy ez mellé nem kell emmi ?  Mindenkitől bocs de ezekhez az Usa Cuccokhoz Láma vagyok!  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *