2024. Május 11. - 06:50:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265130 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Június 11. - 19:15:42
Válasz #210
Nem elérhető

endre66


Teljesen jó amit tas írt. Alap dolgok és minőségiek. Mindenféle növelő, meg fokozó létezik, de ha egyszerűen akarod megoldani, akkor veszel egy zsák fehérjét és glutamint. Ha viszont a fehérjeforrásaid biztosak és fedezve van, akkor benevezhetsz egy Mass FX-Hyperdrol kombóra.  8-)

2008. Június 11. - 22:39:49
Válasz #211
Nem elérhető

gmatyi


Hát  a fehérje ha úgy vesszük az biztos!  Tojást korlátlan mennyiségben tudom nyomatni mert ingyen van.... /7%   

Azok mellé amiket írtál megtarthatom a kreatint és a  többi kieget amit írtam? Igazából nemtom h érdemes-e Lecserélnem Glutamin Sr-re a biotech -es kreatint! Biztos h jobb de a különmbözetet megéri?  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 11. - 22:49:48
Válasz #212
Nem elérhető

Cressler


Hát  a fehérje ha úgy vesszük az biztos!  Tojást korlátlan mennyiségben tudom nyomatni mert ingyen van.... /7%   

Azok mellé amiket írtál megtarthatom a kreatint és a  többi kieget amit írtam? Igazából nemtom h érdemes-e Lecserélnem Glutamin Sr-re a biotech -es kreatint! Biztos h jobb de a különmbözetet megéri?  :-){
remélem nem hargudsz meg ha én is beleszólok de a kreatin meg a glutamin nem egymást helyettesítő tápanyagok, a glutamin sr mellett  nyugodtan mehet a kreatin akár folyamatosan akár kúraszerűen
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 12. - 00:54:33
Válasz #213
Nem elérhető

gmatyi


Dehogy haragszom!  :-){        ;-oo-;      Amúgy prószálta valaki a Trans X  --et már? (Transzport rendszer)     Ebben is gondolkodám!  :-oD       


Jah igaz nem egy olyan nagyon hiper szuper cucc de nekem a Creatin Phosphate is bejöttt!   80 Kg al nyomtam max elkezdtem tolni és  1.5 hónap alattt felmentem 100ra!  @-o
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 12. - 14:03:23
Válasz #214
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Dehogy haragszom!  :-){        ;-oo-;      Amúgy prószálta valaki a Trans X  --et már? (Transzport rendszer)     Ebben is gondolkodám!  :-oD       


Jah igaz nem egy olyan nagyon hiper szuper cucc de nekem a Creatin Phosphate is bejöttt!   80 Kg al nyomtam max elkezdtem tolni és  1.5 hónap alattt felmentem 100ra!  @-o
Először is,ha megfelelő a táplálkozásod,napi minimum 4-5 szilárd étkezés mellé illessz be kb.2-3 adag tejsavó proteint,amit előttem is ajánlottak,Optimum Nutrition kiváló fehérjéket gyárt,vagy Dymatize Elite Whey,Six Star whey protein professionell(a hasonló nevű professionell termék felejtős ::)).Glutamin Sr,Dymatize Glutamin,ezek jobbak mint amit leírtál.Estére megfelelő egy vegyes fehérjefajta(gyors és lassú felszívódású fehérjékkel pl.Syntha-6,probolic Sr.)
Reggel egyből mehet a szilárd kaja mellé egy adag tejsavó+Glutamin Sr,edzés előtt is,utána esetleg valami jó minőségű tömegnövelő(pl.Up Your Mass),lefekvés előtt Syntha-6.Ezekre költeném inkább a pénzt.Csak példákat írtam ez így összeségében több lenne mint 32ezer Ft.De először is legyenek meg a normális táplálékok,soványhús,(csirke,pulyka),marhahús,soványtúró,ha nagyon vékony vagy félszíros is jó,de vigyázz mert ebben a melegben hamar romlanak a tejtermékek,sovány sajtok,tojás(tömegnöveléshez egésztojás mehet). =/+'
Remélem az előttem szólókkal tudtunk valamelyest segíteni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 12. - 14:09:42
Válasz #215
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még valamit lefelejtettem a hozzászólásomban a Trans-x-ben szerintem túl sok a cukor egyszerre,ha kreatin transport rendszert akasz majd szedni(cukrosat),akkor próbáld ki a Six Star Creatin Powder termékét,ebben csak fele annyi a szénhidrát,viszont jó minőségű kreatinok vannak benne.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 12. - 15:24:14
Válasz #216
Nem elérhető

Cressler


Hát ha kreatin transzport rendszeren töröd a fejed, akkor szerintem Cell Tech, kicsit komolyabb az összetétele mint a TX-nek.
Vagy egy jobb megoldás a SizeOn lehet ami nem kreatin transzport rendszer hanem sokkal több annál, de még így is több és jobb kreatin van benne mint a TransX-ben. És elég sok egyéb jó összetevő.
http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.garden_flypage&product_id=796&category_id=39&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=773
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 13. - 00:01:57
Válasz #217
Nem elérhető

gmatyi


Nagyon erősen gondolkodom A Celltech-en ! Szívem szerin Gaspari Size On de   nekem az nem olyan kifizetődő!  :-O  Arra is kell gondolnom h ne 20 ezer legyen és en csak 15 napra legyen elég hanem minimum 1 hónap  :-){     Végső esetben Trans-x lesz belőle! 3.5 kg-os!      Jahm és mégvalami! Érdemes szedni a San Tribuwar Tribulus terrestrist? ERőt érzek tőle meg azt h egész nap tudnék ....... Łł=!  Tömeget nem nagyon hozott ! modjuk csak az első dobozzal végeztem! 1et még kellene vennem csak a piszkos anyagiak!  :-/-  !+"%
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 13. - 00:06:22
Válasz #218
Nem elérhető

Joeker


Nagyon erősen gondolkodom A Celltech-en ! Szívem szerin Gaspari Size On de   nekem az nem olyan kifizetődő!  :-O  Arra is kell gondolnom h ne 20 ezer legyen és en csak 15 napra legyen elég hanem minimum 1 hónap  :-){     Végső esetben Trans-x lesz belőle! 3.5 kg-os!      Jahm és mégvalami! Érdemes szedni a San Tribuwar Tribulus terrestrist? ERőt érzek tőle meg azt h egész nap tudnék ....... Łł=!  Tömeget nem nagyon hozott ! modjuk csak az első dobozzal végeztem! 1et még kellene vennem csak a piszkos anyagiak!  :-/-  !+"%
szerintem a Size On a TOP1 a kreatinok terén szerintem megéri rá takarékoskodni még ha nem is annyira kifizetődő mint a többi megoldás az eredmény kárpótól @:-)

2008. Június 13. - 08:35:26
Válasz #219
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nagyon erősen gondolkodom A Celltech-en ! Szívem szerin Gaspari Size On de   nekem az nem olyan kifizetődő!  :-O  Arra is kell gondolnom h ne 20 ezer legyen és en csak 15 napra legyen elég hanem minimum 1 hónap  :-){     Végső esetben Trans-x lesz belőle! 3.5 kg-os!      Jahm és mégvalami! Érdemes szedni a San Tribuwar Tribulus terrestrist? ERőt érzek tőle meg azt h egész nap tudnék ....... Łł=!  Tömeget nem nagyon hozott ! modjuk csak az első dobozzal végeztem! 1et még kellene vennem csak a piszkos anyagiak!  :-/-  !+"%
A tribulus nem egy igazán jó tömegépítő hatóanyag,ne csodálkozz,hogy nem nőttél mint a gomba,az még megfelelő táplálkozás mellett sem egy csodaszer,és inkább 30 éves kor után jó szedni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 13. - 08:43:06
Válasz #220
Nem elérhető

George


Nagyon erősen gondolkodom A Celltech-en ! Szívem szerin Gaspari Size On de   nekem az nem olyan kifizetődő!  :-O  Arra is kell gondolnom h ne 20 ezer legyen és en csak 15 napra legyen elég hanem minimum 1 hónap  :-){     Végső esetben Trans-x lesz belőle! 3.5 kg-os!      Jahm és mégvalami! Érdemes szedni a San Tribuwar Tribulus terrestrist? ERőt érzek tőle meg azt h egész nap tudnék ....... Łł=!  Tömeget nem nagyon hozott ! modjuk csak az első dobozzal végeztem! 1et még kellene vennem csak a piszkos anyagiak!  :-/-  !+"%
A tribulus nem egy igazán jó tömegépítő hatóanyag,ne csodálkozz,hogy nem nőttél mint a gomba,az még megfelelő táplálkozás mellett sem egy csodaszer,és inkább 30 éves kor után jó szedni.
Hja :D Tribulust anno én is bevásároltam, mert ettől aztán majd jól megnövök ;D Hagyd el nyugodtan ;)

2008. Június 13. - 09:05:16
Válasz #221
Nem elérhető

gmatyi


 :-/-  Tribulus kilőve!  @-o    Veszek helyette inkább   + Glutamint !  Többre fogok menni vele úgyérzem  :-){ =/+'
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 13. - 15:39:31
Válasz #222
Nem elérhető

Joeker


megvolt a mai gyilkos láb edzés egy kis extremefites kiruccanás után (beszereztem egy doboz Dark Mattert) Trac-No Xtreme és RPM volt az edzés előtti kedvhozó nagyon szuperül működtek együtt még most is energizált vagyok egy másik dolog hogy járni nem tudok 6 kör hajlitó feszitő toló guggolás és egylábas guggolás alig egy óra alatt és nem baba súlyokkal és a legkisebb ismétlés számú gyakorlat is 15 volt a guggolások az egylábas gugginál azért majdnem  :---- de túléltem aztán egyből muszáj volt kipróbálnom a Dark Mattert hát az iz jó nekem izlik az állag az elég érdekes de a hatás :-):-):: nagyon faszán betöltött igaz a hazafele út (30km) vicces volt kocsival a pedálok nyomkodás elég nehezen ment ekkor jöttem rá milyen jó találmány a tempomat @:-)

2008. Június 13. - 17:35:48
Válasz #223
Nem elérhető

endre66


Csokis kekszike...
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=83&products_id=939
Ez miez, mi van benne? Fincsa?
Jay New Improved videójában lehet, hogy ilyennel van tele az egyik polc? Hmm....az 2003-as felvétel, mindjárt visszanézem...
15g ch (11g cukor), 9g fehérje, 8g zsír?

2008. Június 13. - 17:40:45
Válasz #224
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Fincsa! :D Én probáltam! :-oD