2024. Május 11. - 11:42:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265174 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Július 06. - 14:25:25
Válasz #270
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy!  Olyan kérdésem volna még hogy >>  Már minden cuccom megvan ami kelll 1 jó kis tömegeléshez!  Még soha nem  próbáltam Pl Alri Jungle Warfért!  Łł=         Tudna valaki olyan cuccot ajánlani ami faján hozza  a tömeget? PL  Halodrol vagy valami!?    Van 1 fölös 10esem de  arra már nincsen pénz h sztekkeljem őket!  :-Đ :-Đ   

Szal olyan cuccot keresek ami önmagában is szépen dolgozik és érdemes érte pénzt kiadni! Előre is köszönöm :-){ /:-)

Superdrol NG, itt olvashatsz róla tesztet, szinte kivétel nélkül mindenkinél jól működött  /:-)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=26.0

 #:-)

2008. Július 06. - 16:04:43
Válasz #271
Nem elérhető

L


Cytosport-Cytogainer (Strawberries 'n Creme):

Ezt a terméket, nagyon jó "alap" tömegnövelőnek tartom. Ár érték arányban sztem azegyik legjobb cucc ebben a kategóriában. Jól oldódik, soha semmilyen emésztési problémát nem okozott(fehérje emésztő enzimeket is tratalmaz) és laktózmentes, ami nekem személy szerint elég fontos. Csak ezt az egy ízt próbáltam, de nekem nagyon ízlett (mondjuk nem vagyok túl finnyás ;D).
Szóval a "nagyonkezdővagyokmitvegyek?" típusú kérdésekre itt a válasz. ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 07. - 01:34:07
Válasz #272
Nem elérhető

gmatyi


Hy!  Olyan kérdésem volna még hogy >>  Már minden cuccom megvan ami kelll 1 jó kis tömegeléshez!  Még soha nem  próbáltam Pl Alri Jungle Warfért!  Łł=         Tudna valaki olyan cuccot ajánlani ami faján hozza  a tömeget? PL  Halodrol vagy valami!?    Van 1 fölös 10esem de  arra már nincsen pénz h sztekkeljem őket!  :-Đ :-Đ   

Szal olyan cuccot keresek ami önmagában is szépen dolgozik és érdemes érte pénzt kiadni! Előre is köszönöm :-){ /:-)

Superdrol NG, itt olvashatsz róla tesztet, szinte kivétel nélkül mindenkinél jól működött  /:-)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=26.0

 #:-)


Köszönöm a segítséget Vazzeg!  :-){              Tetszett a teszted is!  Łł=
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 07. - 23:42:47
Válasz #273
Nem elérhető

gmatyi


Ma hozzájutottam  egy kis folyékony aminóhoz! Perfect Fitness a neve!  Nem nagyon ismerem!  Így elsőre azt tudom mondani> Olyan mint a  motor olaj!  :-/-   Nagyon rossz az íze és az illata is!   @-o    De ahogyan elnéztem 15 miliben elég nagy dózisok vannak minden fontosabb Aminóból!  :-){          Majd beírom ide is h mit vettem észre ha elfogyott! 30 napra elég az 1 Liter!  =/+'  Ára meglehetősen kedvező volt 5200 Ft! Próba cseresznye!  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 07. - 23:46:55
Válasz #274
Nem elérhető

L


Ma hozzájutottam  egy kis folyékony aminóhoz! Perfect Fitness a neve!  Nem nagyon ismerem!  Így elsőre azt tudom mondani> Olyan mint a  motor olaj!  :-/-   Nagyon rossz az íze és az illata is!   @-o    De ahogyan elnéztem 15 miliben elég nagy dózisok vannak minden fontosabb Aminóból!  :-){          Majd beírom ide is h mit vettem észre ha elfogyott! 30 napra elég az 1 Liter!  =/+'  Ára meglehetősen kedvező volt 5200 Ft! Próba cseresznye!  :-){

Mikor fogod használni?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 08. - 00:33:34
Válasz #275
Nem elérhető

gmatyi


Ma hozzájutottam  egy kis folyékony aminóhoz! Perfect Fitness a neve!  Nem nagyon ismerem!  Így elsőre azt tudom mondani> Olyan mint a  motor olaj!  :-/-   Nagyon rossz az íze és az illata is!   @-o    De ahogyan elnéztem 15 miliben elég nagy dózisok vannak minden fontosabb Aminóból!  :-){          Majd beírom ide is h mit vettem észre ha elfogyott! 30 napra elég az 1 Liter!  =/+'  Ára meglehetősen kedvező volt 5200 Ft! Próba cseresznye!  :-){

Mikor fogod használni?

Helló! Holnaptól fogom csatasorba állítani! Szerintem edzés közben fogok betolni majd 20-25 milit!   Akkor  a legfontosabb és mivel vérbőség van ezért pumpálom is bele az izmokba!  :-){   Steve már kivesézte ezt a Topicjában! Ezért választottam az edzés közben fogyasztását!
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 08. - 01:23:48
Válasz #276
Nem elérhető

gmatyi


Ma hozzájutottam  egy kis folyékony aminóhoz! Perfect Fitness a neve!  Nem nagyon ismerem!  Így elsőre azt tudom mondani> Olyan mint a  motor olaj!  :-/-   Nagyon rossz az íze és az illata is!   @-o    De ahogyan elnéztem 15 miliben elég nagy dózisok vannak minden fontosabb Aminóból!  :-){          Majd beírom ide is h mit vettem észre ha elfogyott! 30 napra elég az 1 Liter!  =/+'  Ára meglehetősen kedvező volt 5200 Ft! Próba cseresznye!  :-){

Mikor fogod használni?

Helló! Holnaptól fogom csatasorba állítani! Szerintem edzés közben fogok betolni majd 20-25 milit!   Akkor  a legfontosabb és mivel vérbőség van ezért pumpálom is bele az izmokba!  :-){   Steve már kivesézte ezt a Topicjában! Ezért választottam az edzés közben fogyasztását!


Akarom mondani mától csak elnéztem az órát!  ˝=/ ˝=/ :-)(-:
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 08. - 10:02:07
Válasz #277
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy!  Olyan kérdésem volna még hogy >>  Már minden cuccom megvan ami kelll 1 jó kis tömegeléshez!  Még soha nem  próbáltam Pl Alri Jungle Warfért!  Łł=         Tudna valaki olyan cuccot ajánlani ami faján hozza  a tömeget? PL  Halodrol vagy valami!?    Van 1 fölös 10esem de  arra már nincsen pénz h sztekkeljem őket!  :-Đ :-Đ   

Szal olyan cuccot keresek ami önmagában is szépen dolgozik és érdemes érte pénzt kiadni! Előre is köszönöm :-){ /:-)

Superdrol NG, itt olvashatsz róla tesztet, szinte kivétel nélkül mindenkinél jól működött  /:-)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=26.0

 #:-)


Köszönöm a segítséget Vazzeg!  :-){              Tetszett a teszted is!  Łł=

Köszi  #:-) Folyékony amino edzés közben jó lesz! Csak keményen!  @:-)  :-oD

2008. Július 08. - 11:03:39
Válasz #278
Nem elérhető

gmatyi


Hy!  Olyan kérdésem volna még hogy >>  Már minden cuccom megvan ami kelll 1 jó kis tömegeléshez!  Még soha nem  próbáltam Pl Alri Jungle Warfért!  Łł=         Tudna valaki olyan cuccot ajánlani ami faján hozza  a tömeget? PL  Halodrol vagy valami!?    Van 1 fölös 10esem de  arra már nincsen pénz h sztekkeljem őket!  :-Đ :-Đ   

Szal olyan cuccot keresek ami önmagában is szépen dolgozik és érdemes érte pénzt kiadni! Előre is köszönöm :-){ /:-)

Superdrol NG, itt olvashatsz róla tesztet, szinte kivétel nélkül mindenkinél jól működött  /:-)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=26.0

 #:-)


Köszönöm a segítséget Vazzeg!  :-){              Tetszett a teszted is!  Łł=                       


A keménységgel nem lesz baj! /:-) :-){

Köszi  #:-) Folyékony amino edzés közben jó lesz! Csak keményen!  @:-)  :-oD
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 08. - 11:09:59
Válasz #279
Nem elérhető

L


Ma hozzájutottam  egy kis folyékony aminóhoz! Perfect Fitness a neve!  Nem nagyon ismerem!  Így elsőre azt tudom mondani> Olyan mint a  motor olaj!  :-/-   Nagyon rossz az íze és az illata is!   @-o    De ahogyan elnéztem 15 miliben elég nagy dózisok vannak minden fontosabb Aminóból!  :-){          Majd beírom ide is h mit vettem észre ha elfogyott! 30 napra elég az 1 Liter!  =/+'  Ára meglehetősen kedvező volt 5200 Ft! Próba cseresznye!  :-){

Mikor fogod használni?

Szerintem edzés közben fogok betolni majd 20-25 milit!   

Erre gondoltam! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 10. - 15:08:22
Válasz #280
Nem elérhető

Johnnyx


Létezik, hogy az Anadroxnak vízhajtó hatása (is) van? Me mióta szedem, sokkal gyakrabban látogatom a klotyót.
Egyetek zabot!

2008. Július 10. - 15:37:28
Válasz #281
Nem elérhető

Cressler


Létezik, hogy az Anadroxnak vízhajtó hatása (is) van? Me mióta szedem, sokkal gyakrabban látogatom a klotyót.
igen
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 10. - 16:07:50
Válasz #282
Nem elérhető

AtisFace


Én tegnap kipróbáltam az ON Vassive-NO(fruit punch) és Vassive-CE(blue raspery) termékeket(A fehérjéhez adták mintaként). Az ízük elment viszont, annál jobb volt a hatásuk. Elég szépen jöttek elő az erek(magamhoz képest) és edzés után elég babán betöltödtem miután megittam a CE-t :-)!. Azért azt hozzá kell tennem hogy edzés után stuffok közül megtartotta az első helyét a Dark Matter. Ha relatíve olcsón lesz az extremfitbe akkor szerintem best of kombó lehet belőle.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 10. - 18:21:27
Válasz #283
Nem elérhető

madinorbi


Létezik, hogy az Anadroxnak vízhajtó hatása (is) van? Me mióta szedem, sokkal gyakrabban látogatom a klotyót.
Tartalmaz guggulsteront ami serkenti a pajzsmirigyeket, ennek a mirigynek a túlműködése okozhat hasmenést és gyakoribb pisit, nekem is okozott.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 10. - 21:34:20
Válasz #284
Nem elérhető

Cressler


ja de szerintem a koffein a főbb hunyó ugyanis a mellékveséből adrenalint vesz el, hatására a veseerek tágulása miatt fokozódik a vizeletkiválasztás  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!