2024. Május 11. - 07:09:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265134 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Július 15. - 12:53:47
Válasz #285
Nem elérhető

gmatyi


Hy mindenkinek! /:-)   Szereztem magamnak 1 tubus ...KER2 -et! Ma kezdem el beszedni! Nagyon jókat írnak róla ezért az elvárások is magasak a termékkel szemben! :-){ =/+'   Majd leírom este h mit tud! üdv mindenkinek! /:-)
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 23. - 14:21:13
Válasz #286
Nem elérhető

tomasz


Úgy láttam itt nem forgalmazzátok az IDS cég termékeit.De talán próbálta már valaki közületek a Testofen ill. a oxodrol pro valamint a 17-hydroxy mesterone termékeket?
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Július 25. - 18:06:39
Válasz #287
Nem elérhető

gmatyi


Úgy láttam itt nem forgalmazzátok az IDS cég termékeit.De talán próbálta már valaki közületek a Testofen ill. a oxodrol pro valamint a 17-hydroxy mesterone termékeket?



Üdv! Ahogy néztem ugyan az lehet mint a BSn AXis HT !  :-){   Amúgy gondolkodtam már h vegyek-e! Majd ha tudok róla valamit! Addig is az AXIS HT a nyerő! Legalábbis nálam! :-){ =/+'
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 27. - 13:47:48
Válasz #288
Nem elérhető

JFlame


Sziasztok!

Kérdésem lenne a Plasma Jet-tel kapcsolatban. Elnézést ha rossz helyen kérek segítséget.

Dave Palumbo diétáját csinálom, fogyasztok.
Ez kb. így néz ki :

1. étkezés : 3 egész tojás + 5 fehérje + Omeg3 tabletták
2. étkezés : 44g fehérje (turmix) +extra 4g glutamin, 2,5g BCAA, 2g Beta Alnin + 2 evőkanál mogyoró vaj
3. étkezés : 200-250g csirkemell + 1 marok dió
4. étkezés : 44g fehérje (turmix) +extra 4g glutamin, 2,5g BCAA, 2g Beta Alnin + 2 evőkanál mogyoró vaj
5. étkezés : 250g lazac + kis zöld sali egy kanál macadamia nut olaj + 1 kanál ecet
6. étkezés : 44g fehérje (turmix) +extra 4g glutamin, 2,5g BCAA, 2g Beta Alnin + 1 evőkanál mogyoró vaj

3x szedek 2 tabbletta Lipo6-et
ezenkivül még edzés közben fogyasztok vízzel glutamint, BCAA-t és Beta Alanint.
valamint edzés elött 30 perccel iszok egy adag attackot

A kérdésem, végre csak az lenne hogy mehet e a PlasmaJet szénhidrát mentes(minimális) diéta mellett????
Az Attackkal együtt venném be 30perccel edzés elött....

A Lipo6-től így is pörgök, és vörösödök.... Sok lenne a PlasmaJet még mellé?
(különben 30éves vagyok 186 magas és 98 kiló, ha ez bármit is számít:))

2008. Július 27. - 15:21:34
Válasz #289

B1ll4

Vendég
JFlame , nem akarod még pár topicba berakni ?

2008. Július 27. - 19:27:10
Válasz #290
Nem elérhető

JFlame


JFlame , nem akarod még pár topicba berakni ?

Elnézést! ))=/ ;D
Csak gondoltam háztha valaki észreveszi! ˝=/ ;D

2008. Július 27. - 19:27:10
Válasz #291
Nem elérhető

JFlame


JFlame , nem akarod még pár topicba berakni ?
De különben a helyett, hogy  :-/- , inkább adhatnál valami építő jellegű tanácsot! :-){
Ha már vetted a fáradtságot, hogy elolvastad! ?:-/

2008. Július 27. - 19:34:53
Válasz #292
Nem elérhető

George


JFlame! A Gaspari-tesztes topikban vannak tapasztalatok Plasmajettel, minimum 2 órával edzés előtt kellene bevenni, de van aki 8 órával előtte használta és ért el jó eredményt vele. Kétnaponta lehet használni, tehát nem lehet minden edzés előtt, hacsak nem egy nap edzés-egy nap pihenő szerint edzel. Szerintem jó cucc, érdemes kipróbálni, alacsony ch mellett is jó bedurranást lehet vele elérni, diétába én mindenképp beraknám. Ja, plusz van egy kis vízhajtó hatása ;)

2008. Július 27. - 20:48:12
Válasz #293
Nem elérhető

hopika


JFlame! A Gaspari-tesztes topikban vannak tapasztalatok Plasmajettel, minimum 2 órával edzés előtt kellene bevenni, de van aki 8 órával előtte használta és ért el jó eredményt vele. Kétnaponta lehet használni, tehát nem lehet minden edzés előtt, hacsak nem egy nap edzés-egy nap pihenő szerint edzel. Szerintem jó cucc, érdemes kipróbálni, alacsony ch mellett is jó bedurranást lehet vele elérni, diétába én mindenképp beraknám. Ja, plusz van egy kis vízhajtó hatása ;)

Jól mondja az Ogre...fasza cucc és low carb mellett is hat:én is úgy használtam!
Sok sikert!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 27. - 22:12:55
Válasz #294
Nem elérhető

JFlame


JFlame! A Gaspari-tesztes topikban vannak tapasztalatok Plasmajettel, minimum 2 órával edzés előtt kellene bevenni, de van aki 8 órával előtte használta és ért el jó eredményt vele. Kétnaponta lehet használni, tehát nem lehet minden edzés előtt, hacsak nem egy nap edzés-egy nap pihenő szerint edzel. Szerintem jó cucc, érdemes kipróbálni, alacsony ch mellett is jó bedurranást lehet vele elérni, diétába én mindenképp beraknám. Ja, plusz van egy kis vízhajtó hatása ;)

Nah köszi srácok!
Akkor holnaptól nyomom!  :-){
és igen...egy nap edzés egy nap pihenőben nyomom! =/+'

2008. Július 28. - 13:48:45
Válasz #295
Nem elérhető

JFlame


JFlame! A Gaspari-tesztes topikban vannak tapasztalatok Plasmajettel, minimum 2 órával edzés előtt kellene bevenni, de van aki 8 órával előtte használta és ért el jó eredményt vele. Kétnaponta lehet használni, tehát nem lehet minden edzés előtt, hacsak nem egy nap edzés-egy nap pihenő szerint edzel. Szerintem jó cucc, érdemes kipróbálni, alacsony ch mellett is jó bedurranást lehet vele elérni, diétába én mindenképp beraknám. Ja, plusz van egy kis vízhajtó hatása ;)

Jól mondja az Ogre...fasza cucc és low carb mellett is hat:én is úgy használtam!
Sok sikert!

vazzeg srácok.... jól kibaz..... velem Łł=
ma a reggelim után bevettem a PJ-et oszt má a mosogatásnál éreztem, hogy durranok! ;D

nah 2 óra múlva edzés, ugye nincs szénhidrát megvan a megszokott tempóm, hátedzés 3 gyakorlattal majd mell(mivel van egy kis váll problémám csak hát után tudok fekvenyomni), hátsódelta, csuklya és egy kis hiperextenzió

már az első hát gyakorlatomnál a szünetekben hasaztam mert egyszerűen nem bírtam csak ülni, második gyakorlatomnál be kellett vennem még egy gyakorlatot öszsetettbe mert kellett!!!! oszt T-rúdnál beugrott még egy extra sorozat
fekvenyomásnál + 2extra sorozat, tárogatás gépen +1 extra sorozat(viszont szokásosnál jóval nagyobb súllyal!
viszont jött a döntött pad, 1 bem. és az első sorozat után abba kellett hagynom az edzést!!!! poló + melegítő felsőben edzek, olyan történt ami még soha, átizzadtam a melegítő felsőt!!!!! :-)(-:
és olyan szindten kivoltam hogy a hátsódelta, csuklya és a hipernyújtást el is hagytam

viszont mikor az öltözőben levetettem a melegítő felsőt és a pólót 5 percig csak bámultam a tükröt,  =/+' Łł=
olyan szinten voltam bedurranva mint még soha a diéta alatt, csak úgy kerekedett és feszült minden!!!!
Szal már alig várom a következő adagot és edzést!!!! Csak kicsit jobban oda kell figyelnem, hogy ne pörögjem túl magam az edzésen!
 :-)!

2008. Július 31. - 21:15:07
Válasz #296
Nem elérhető

God Vazzeg


Kis beszámoló:

Megjött ugyebár a nyereményem egy No-Xplode személyében, anno régen használtam már, de nem voltam tőle elájulva.. Most az 1. adagot gyakorlatilag nem is éreztem, kedden voltam lábazni, előtte ment 1,5 mérővel. Semmi, elég jól durrant a combom, de nem voltam elájulva.

Ma viszont már edzés előtt 45 perccel betoltam, mire edzeni mentem, bizsergett a bőröm, meg tele voltam energiával. Mell-váll nap volt, és elmondhatom hogy nagyon régen nem volt ilyen edzésem mint ma, egyszerűen nem fáradtam, de úgy durrantam, hogy nem akartam elhinni, a vállam szinte már értékelhetőre pumpálódott  ;D

Kíváncsi vagyok meddig tartja ezt a hatást, nagyon köszönöm mégegyszer, úgy néz ki teli találat volt  :-)!

Értékelésem: kifejezetten ajánlott!  :-!

2008. Július 31. - 21:22:09
Válasz #297
Nem elérhető

Johnnyx


Sokan dícsérték már a Hydroxycut-ot, most dícsérem én is. Nagyon jól élénkít és pörgeti az anyagcserét. Ezenkívül észrevettem, hogy az erekciót is fokozza, nálam túlságosan is  ;D ;D ;D mindig harcra készen állok  :-)-  @:-) gondolom a Yohimbene-től van.
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 02. - 10:33:13
Válasz #298
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kis beszámoló:

Megjött ugyebár a nyereményem egy No-Xplode személyében, anno régen használtam már, de nem voltam tőle elájulva.. Most az 1. adagot gyakorlatilag nem is éreztem, kedden voltam lábazni, előtte ment 1,5 mérővel. Semmi, elég jól durrant a combom, de nem voltam elájulva.

Ma viszont már edzés előtt 45 perccel betoltam, mire edzeni mentem, bizsergett a bőröm, meg tele voltam energiával. Mell-váll nap volt, és elmondhatom hogy nagyon régen nem volt ilyen edzésem mint ma, egyszerűen nem fáradtam, de úgy durrantam, hogy nem akartam elhinni, a vállam szinte már értékelhetőre pumpálódott  ;D

Kíváncsi vagyok meddig tartja ezt a hatást, nagyon köszönöm mégegyszer, úgy néz ki teli találat volt  :-)!

Értékelésem: kifejezetten ajánlott!  :-!
A BSN új reklámarca GOD VAZZEG,akinek értéklhetőre pumpálódott a válla ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Augusztus 02. - 11:47:55
Válasz #299
Nem elérhető

God Vazzeg


Kis beszámoló:

Megjött ugyebár a nyereményem egy No-Xplode személyében, anno régen használtam már, de nem voltam tőle elájulva.. Most az 1. adagot gyakorlatilag nem is éreztem, kedden voltam lábazni, előtte ment 1,5 mérővel. Semmi, elég jól durrant a combom, de nem voltam elájulva.

Ma viszont már edzés előtt 45 perccel betoltam, mire edzeni mentem, bizsergett a bőröm, meg tele voltam energiával. Mell-váll nap volt, és elmondhatom hogy nagyon régen nem volt ilyen edzésem mint ma, egyszerűen nem fáradtam, de úgy durrantam, hogy nem akartam elhinni, a vállam szinte már értékelhetőre pumpálódott  ;D

Kíváncsi vagyok meddig tartja ezt a hatást, nagyon köszönöm mégegyszer, úgy néz ki teli találat volt  :-)!

Értékelésem: kifejezetten ajánlott!  :-!
A BSN új reklámarca GOD VAZZEG,akinek értéklhetőre pumpálódott a válla ;D ;D.

Köszönöm, bármilyen termékkel támogathat a BSN illetve akárki, megköszönöm, csak hogy az egész fizikumom értékelhető legyen már végre  ;D