2024. Május 11. - 13:56:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265190 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Augusztus 24. - 20:34:02
Válasz #300
Nem elérhető

Boresz


Hali

A két tömegnövelő közül megéri az MHP magasabb felára,de kisebb súlya a plusz kiadást?
 ????...
Dymatize-Hi Protein Mega Gainer  VS. MHP-UP YOUR MASS
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 24. - 20:55:03
Válasz #301
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tisztelt Boresz Úr!

Személy szerint a Hi Protein Maga Gainer választanám a Dymatize repertoárjából. Mindkettő jó választás...de én személy szerint pl egy kemény edzés után inkább a Hi Protein Mega Gainert választanám. A fehérjerésze szerintem jobb a Dymatize-nak,a szénhidrátrész pedig az MHP-nál jobb.

Jelzem ezek az én privát dolgaim. Íz: A Dyma krémesebb az MHP szemcsésebb állagú. A doboz egyforma anyagból készül a Dyma doboza és csomagolása talán tetszetősebb.

A hatás mindkettőnél kolosszális,de egyénenként eltérőek lehetnek. A Dyma nevét nehezebb kimondani az MHP-jét könnyebb.

Mindent elmondtam.  !+"% ;) ;D

2008. Augusztus 24. - 20:59:53
Válasz #302
Nem elérhető

Boresz


 Łł=
Zsolti !

Csak a doboz miatt kérdeztem.Nem is a benne lévő fontos dolgok miatt.

köszönöm eme mindenre kiterjedő és kimerítő választ  :-){  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 24. - 23:10:24
Válasz #303
Nem elérhető

George


A MHP 100% megéri, kolosszális hatású! @:-) Saját tapasztalatból mondom :D

2008. Augusztus 24. - 23:40:21
Válasz #304
Nem elérhető

Gabe


Most légy okos Boresz!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 02. - 20:43:22
Válasz #305
Nem elérhető

Rabóczki Szabolcs


Az Anabol5-röl miert irjak hogy "nem steroid" anabolikus termék mikor az összes összetevöjehez (megnéztem a  ?:-) ba) oda van irva hogy steroid vagy annak szarmazéka?Amugy sztem jó kis cucc =/+'

2008. Október 10. - 20:17:22
Válasz #306

B1ll4

Vendég
Nano Vapor-t mindenkinek !  :-):-):: Nekem még csak most volt lehetőségem kipróbálni , de nem csalódtam benne ! NO. Plasmacore-al testvérek !  ;-oo-;

Be is tolom az arcba és elmegyek lábazni !  :-){

GRAPE RUSH marhafinom íz !

2008. Október 16. - 18:44:35
Válasz #307
Nem elérhető

Johnnyx


Az elmúlt 1.5-2 hónapban kipróbáltam néhány BSN terméket, a tapasztalatok:

Cellmas: nagyon hozta az erőt, még alacsony szénhidrát mellett is (óvatosan tömegelek lassan emelem a ch-t, amíg nem kezdek sírosodni), tömeget nálam kevésbé. Napi 2 adagot ittam belőle, edzés után és este vagy reggel. Már 1 hét után érezhető volt a hatása.

Celmass után Nitrix következett: nekem nagyon bejött. Mind az erőt, mind a tömeget hozta, a bedurranást kevésbé. Napi 3*3 ment belőle. Ezt 40 napig szedtem, itt később jött meg a pozitív hatás, kb. 2 hét után.

Jelenleg a NO-Explode megy: a pörgető hatása nem olyan nagy, mint egyes zsírégetőknek (pl. Hydroycut), de azért ébren tart és ad némi erőt is. Viszont a bedurranás, amit nálam okoz, az valami hihetetlen. Első alkalommal, úgy bedurrant tőle a mellem és a vállam mell edzés közepére, hogy először azt hittem, torzít a tükör. Az biztos, hogy az általam eddig próbált NO fokozókat (SuperPump, Plasmacore, HotBlood, Nitrix) túlszárnyalja ebbe a tekintetben.
Egyetek zabot!

2008. Október 17. - 09:41:33
Válasz #308
Nem elérhető

doncicco


A no explode nálam a super pump-al vetekszik annyi különbséggel, hogy a s.p. fél adaggal is nagyot tud ütni. A nitrix mellé használtál bármilyen glutamint? mert állítolag csökkenti a hatását.

2008. Október 26. - 11:54:01
Válasz #309
Nem elérhető

madinorbi


Nutrex - anabol 5-t próbálta már valaki ? Megéri a pénzét ? Esetleg van olyan mint egy mass fx vagy jungle ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 26. - 15:12:37
Válasz #310
Nem elérhető

Johnnyx


A no explode nálam a super pump-al vetekszik annyi különbséggel, hogy a s.p. fél adaggal is nagyot tud ütni. A nitrix mellé használtál bármilyen glutamint? mert állítolag csökkenti a hatását.

Nem használtam hozzá glutamint. Nem hiszem, hogy csökkenthetné a hatását egyébként. Bár az is igaz, hogy általában az No fokozókban nincsen glutamin.
Egyetek zabot!

2008. Október 26. - 19:03:20
Válasz #311
Nem elérhető

doncicco


Hali! A bsn honlapján javasolják, hogy érdemes különböző időpontokban használni a glutaminhoz képest. Azt hiszem Steve is írt erről, ha jól emlékszem egy bizonyos enzim lekötöttsége miatt nem javallott.

2008. Október 27. - 11:17:22
Válasz #312
Nem elérhető

Yeti


Általam próbált edzés előtti energizálók, bedurrantók:

No-Xplode: Azért írtam ezt a terméket elsőként, mert számomra ez a termék jött be a legjobban. Edzés előtt fél órával fogyasztottam minden egyes alkalommal. Az edzés intenzitása és a koncentráltság maximális volt. Bedurranás *os5ös!

SuperPump250: (Jelenleg ezt fogyasztom) Valamivel talán kevésbé érzem a bedurranásokat ettől a terméktől, mint a fentebb említettől, de az is lehet, hogy a szervezetem kezd hozzászokni az ilyen termékekhez. Az edzés közbeni érzés egyébként nagyon hasonló és a koncentráltsággal sincs semmi gond.

naNO Vapor: Nem rossz termék, egyáltalán, de a szervezetem erre a termékre reagált a leggyengébben. Már nem toom hol hallottam, de azt mondta vki, hogy ez  termék szálkásításkor ajánlottabb, a fenti kettő pedig tömegeléskor jobb.

Plasma Jet: Na ez egy atttom brutttál termék.  ****:)))))) No-Xplode mellett használtam egy hónapig és az eredmény nem maradt el. Megabrutál bedurranások, fokozottabb eresedés (mindenhol!!!-kivéve aranyér), életem legjobb edzései.
Ma kezdem el újra a SuperPump mellé tolni. Remélem hasonló, vagy talán mégjobb hatás lesz mint a No-Xploddal. Csak mind a 2 Gáspáros!!!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 28. - 19:37:07
Válasz #313
Nem elérhető

Cressler


Egy haverom kicsit bevásárolna télire de elakadt ott, hogy Creakick-et vagy Creadexet vegyen szerintetek?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 28. - 19:43:46
Válasz #314
Nem elérhető

madinorbi


Egy haverom kicsit bevásárolna télire de elakadt ott, hogy Creakick-et vagy Creadexet vegyen szerintetek?
A creadexet próbáltam elméletileg benne van az aplodan hatóanyaga is. Egyébként semmi xtra sztem cellmass sokkal jobb!
szekönd editör mentes felhasználó