2024. Május 11. - 09:50:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265156 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. November 21. - 12:22:37
Válasz #330
Nem elérhető

MG


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy melyik edzés előtti NO fokozó az, amelyik kevésbé pörget, tehát nincs benne, vagy kevesebb koffein van benne? Most kipróbáltam az altered state-t, ami k..va jó és olyan ereket is észre vettem, amiket idáig nem és hozott erőt is, az izzadság ömlött rólam, stb.. de az első adag után éjjel 2-kor még mindig néztem a plafont és hallgattam a szívverésemet ˝=/  Elég érzékeny vagyok ezekre a pörgetős dolgokra sajnos.

köszi

2008. November 21. - 20:10:33
Válasz #331
Nem elérhető

JFlame


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy melyik edzés előtti NO fokozó az, amelyik kevésbé pörget, tehát nincs benne, vagy kevesebb koffein van benne? Most kipróbáltam az altered state-t, ami k..va jó és olyan ereket is észre vettem, amiket idáig nem és hozott erőt is, az izzadság ömlött rólam, stb.. de az első adag után éjjel 2-kor még mindig néztem a plafont és hallgattam a szívverésemet ˝=/  Elég érzékeny vagyok ezekre a pörgetős dolgokra sajnos.

köszi

én a Gaspari SuperPump + PlasmaJet mellett is faján alszok....
egyik is elég
csendbe mondom nekem az ATTACK is használt:) és tudtam aludni

2008. November 24. - 10:37:57
Válasz #332
Nem elérhető

MG


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy melyik edzés előtti NO fokozó az, amelyik kevésbé pörget, tehát nincs benne, vagy kevesebb koffein van benne? Most kipróbáltam az altered state-t, ami k..va jó és olyan ereket is észre vettem, amiket idáig nem és hozott erőt is, az izzadság ömlött rólam, stb.. de az első adag után éjjel 2-kor még mindig néztem a plafont és hallgattam a szívverésemet ˝=/  Elég érzékeny vagyok ezekre a pörgetős dolgokra sajnos.

köszi

én a Gaspari SuperPump + PlasmaJet mellett is faján alszok....
egyik is elég
csendbe mondom nekem az ATTACK is használt:) és tudtam aludni

PlasmaJettel nincs is gond, azt nemsokára kezdem megint, inkább az edzés előtti dolgokra gondoltam. A NO-Xplode a másik, amivel 2 adagig semmi gondom sem volt, csak akartam másokat is kipróbálni és ez az Altered State nekem elég ütős lett =/+', de sajna túl pörget.

2008. November 24. - 11:13:01
Válasz #333
Nem elérhető

Gabe


én nem próbáltam még No fokozót, aztán kaptam egy Nitrox mintadarabot (Biotech)
eléggé durrantott,majd szétszakadt a karom tőle.
ha ez tényleg gyenge, nem tudom milyen lehet a no explode...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 24. - 11:40:39
Válasz #334
Nem elérhető

miki_nrg


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy melyik edzés előtti NO fokozó az, amelyik kevésbé pörget, tehát nincs benne, vagy kevesebb koffein van benne? Most kipróbáltam az altered state-t, ami k..va jó és olyan ereket is észre vettem, amiket idáig nem és hozott erőt is, az izzadság ömlött rólam, stb.. de az első adag után éjjel 2-kor még mindig néztem a plafont és hallgattam a szívverésemet ˝=/  Elég érzékeny vagyok ezekre a pörgetős dolgokra sajnos.

köszi

Kössz, hogy szóltál! Tehát az Altered State hatalmas vonallal kihúzva a listámról :)

Ja egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak. Szóval a No-explode-tól nekem is vannak álmatlanságaim, viszont a NaNovaportól ugy aludtam mint a bunda :)

2008. November 24. - 11:44:07
Válasz #335
Nem elérhető

miki_nrg


én nem próbáltam még No fokozót, aztán kaptam egy Nitrox mintadarabot (Biotech)
eléggé durrantott,majd szétszakadt a karom tőle.
ha ez tényleg gyenge, nem tudom milyen lehet a no explode...


Hát a No-expolde első használata olyan mint a Heroes5-ben az orkok vérszomj használat közben  ;D
És egyszerre két edzés egymás után sem kottyanna meg

2008. November 24. - 12:58:18
Válasz #336
Nem elérhető

Cressler


A legutóbbi csomagom mellé kaptam ALTERED STATE mintát (köszi szépen  ;-oo-; ) .
Tegnap kipróbáltam így leírom a tapasztalataim.
3 szemet vettem be közvetlenül edzés  előtt
Valóban nagyon gyorsan elkezd hatni -- elég hamar elértem a kívánt vérbőséget, jelentősen kitolja a kifáradás határát ezt abban vettem észre, hogy a 2. 3. gyakorlatnál több ismétlés megy @:-) , ereket is szépen előhozza.
És ami nekem nagyon fontos: 3 szem még nem pörget túl én nem tolerálom túl jól a koffeint nagyon komoly nyugalmi pulzusszám emelkedést okoz nálam már egy erősebb kávé is (110 körül), edzés után még kb 3 óráig éreztem a hatását  a pulzusom folyamatosan 100körül volt, és olyan kellemes hőérzet is társult mellé (magyarul ahol a többiek fáztak nekem majdnem melegem volt), tehát a teljes hatás  kb 5-5,5 óráig tartott.
És nagyon könnyen aludtam el.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 24. - 15:46:20
Válasz #337
Nem elérhető

MG


Ahogy olvasgatom, mindenki szervezete teljesen egyénien reagál ugyan azon termékekre.
Nekem az Altered State sok, másnak, meg aki szintén érzékenyebb a koffeinre mégis jó volt.
Viszont van akinek a No-Xplode volt sok, nekem meg az nem, csak váltani szerettem volna, mást is próbálni.
Szóval marad az, hogy mindenkinek mindent ki kell próbálni és kiderül, hogy kinek mi a  :-!

2008. November 28. - 19:04:50
Válasz #338
Nem elérhető

Kris


Sziasztok! Eros dietanal milyen kreatintermek javasolt?

Cellmasra gondoltam.?

2008. December 03. - 16:45:11
Válasz #339
Nem elérhető

Kola


Van valakinek valamilyen tapasztalata az Anabolic O.D.-val kapcsolatban???
bocs az OFF-ért... :-!!!
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. December 03. - 21:14:09
Válasz #340
Nem elérhető

bandus


Van valakinek valamilyen tapasztalata az Anabolic O.D.-val kapcsolatban???
bocs az OFF-ért... :-!!!

finom :D meg egyszer nem figyeltem oda, és szétlőtte a sékerem :)
volt 4 termékmintám :P
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 05. - 13:26:18
Válasz #341
Nem elérhető

tyson


Hali!

Nemrég toltam Anabolic OD.-t hát nem voltam elájúlva tőle. Az íze oké.Azt hiszem maradok a BSN-nél  @:-)
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2008. December 05. - 16:05:21
Válasz #342
Nem elérhető

miki_nrg


Szerintetek melyik a jobb a Size on? Vagy a CellMass? Valamelyiken erősen gondolkodok de még nemjutottam dűlőre. Mondjuk ahogy nézem Size On mintha árban gazdaságosabb lenne.

2008. December 05. - 16:14:50
Válasz #343
Nem elérhető

JFlame


Szerintetek melyik a jobb a Size on? Vagy a CellMass? Valamelyiken erősen gondolkodok de még nemjutottam dűlőre. Mondjuk ahogy nézem Size On mintha árban gazdaságosabb lenne.

SizeOn-ból puncsosat ne vegyél!!!! :----

2008. December 05. - 19:06:12
Válasz #344
Nem elérhető

Cressler


A sizeOn-nak párja nincsen.  :-!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!