2024. Május 11. - 21:09:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265251 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. December 06. - 09:34:52
Válasz #345
Nem elérhető

Gabe


Szerintetek melyik a jobb a Size on? Vagy a CellMass? Valamelyiken erősen gondolkodok de még nemjutottam dűlőre. Mondjuk ahogy nézem Size On mintha árban gazdaságosabb lenne.
mintha én tettem volna fel a kérdést!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 06. - 09:40:11
Válasz #346
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Size On.  ****:)))))) Nekem a Cellmass "túl egyszerű". Egy érdekes dolog de én minden Size On-ban mákostészta ízt érzek.  !+"%  Most szőlős van itthon de abban is van mákostészta. A citromos meg vaníliás.  ;D

Most perpill a Size On-t tartom a legjobb "többmint kreatin" kiegészítőnek.

2008. December 06. - 10:42:38
Válasz #347
Nem elérhető

Cressler


Jaja a citromos a citromos vaniliafagyi ízű  /7%  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 06. - 10:43:36
Válasz #348
Nem elérhető

Gabe


Size On.  ****:)))))) Nekem a Cellmass "túl egyszerű". Egy érdekes dolog de én minden Size On-ban mákostészta ízt érzek.  !+"%  Most szőlős van itthon de abban is van mákostészta. A citromos meg vaníliás.  ;D

Most perpill a Size On-t tartom a legjobb "többmint kreatin" kiegészítőnek.
:-){
És akkor melyik ízt ajánlod?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 06. - 19:17:43
Válasz #349

Bandi

Vendég
Size on ****:))))))
Volt egy olyan ainek olyan tutti-frutti ize volt :)Az állat!
A szőlős fanyar,a citrom az tényleg vaniliás.

2008. December 06. - 19:28:05
Válasz #350
Nem elérhető

Gabe


Size on ****:))))))
Volt egy olyan ainek olyan tutti-frutti ize volt :)Az állat!
A szőlős fanyar,a citrom az tényleg vaniliás.
szeretem a fanyar ízeket, lehet, hogy a szőlő fog nyerni, citrom helyett vaníliát nem nagyon vállalnám be.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 07. - 13:57:44
Válasz #351
Nem elérhető

miki_nrg


Na akkor Size on mellett maradok :)

2008. December 23. - 13:27:04
Válasz #352
Nem elérhető

rajcipeti


http://www.mtv.hu/videotar/?id=35214

Van még aki nem látta!?
Főműsoridőben butítani a népet....
Támadják Lenkeit a "hozzáértők".

2008. December 27. - 21:13:32
Válasz #353
Nem elérhető

fastor


http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=30&products_id=769

ezt a terméket néztem, ki, hogy megveszem, holnap, mert nagyon jónak tünik, mind árban, mint ami benne van, kiváncsi lennék, avéleményetekre, hogy esetleg,ha mást ajánlotok, vagy, ez jó e, meg hogy  milyne íz, a jó ebben szerintetek :-){

válaszokat előre is köszönöm /:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 27. - 21:36:45
Válasz #354
Nem elérhető

Cressler


http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=30&products_id=769

ezt a terméket néztem, ki, hogy megveszem, holnap, mert nagyon jónak tünik, mind árban, mint ami benne van, kiváncsi lennék, avéleményetekre, hogy esetleg,ha mást ajánlotok, vagy, ez jó e, meg hogy  milyne íz, a jó ebben szerintetek :-){

válaszokat előre is köszönöm /:-)
Csoki, sütikrém íz  finom, kicsit nehezen oldódik de amúgy jó.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 27. - 21:38:14
Válasz #355
Nem elérhető

Cressler


Ma megkóstoltam a szőlős SizeOn-t, tényleg szőlő íze van, nekem nagyon bejön, jobban mint citromos.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 28. - 18:45:48
Válasz #356
Nem elérhető

bandus


http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=30&products_id=769

ezt a terméket néztem, ki, hogy megveszem, holnap, mert nagyon jónak tünik, mind árban, mint ami benne van, kiváncsi lennék, avéleményetekre, hogy esetleg,ha mást ajánlotok, vagy, ez jó e, meg hogy  milyne íz, a jó ebben szerintetek :-){

válaszokat előre is köszönöm /:-)

fasza cucc nagyon, nekem csokis van, finom is. az oldódása is tökéletes, nekem nem volt vele problémám.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Január 01. - 01:20:30
Válasz #357
Nem elérhető

Gabe


Tribulust önmagában ajánlott szedni, vagy inkább valami komplexebb dolgot javasoltok?
Mennyire hatásos, mint izomnövekedést serkentő cucc?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 01. - 09:59:53
Válasz #358
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tribulust önmagában ajánlott szedni, vagy inkább valami komplexebb dolgot javasoltok?
Mennyire hatásos, mint izomnövekedést serkentő cucc?

Jobb mint a semmi,de akkor inkább T-Bomb vagy Axis HT.  ;)

2009. Január 01. - 11:00:47
Válasz #359
Nem elérhető

madinorbi


Tribulust önmagában ajánlott szedni, vagy inkább valami komplexebb dolgot javasoltok?
Mennyire hatásos, mint izomnövekedést serkentő cucc?
Ax, alri, ergopharm, legal gear, est, cel, kilosports és sok más egyéb, ezek izomnövelésre alkalmasak a tribulus sztem nem, max utókúra részként használható.
szekönd editör mentes felhasználó