2024. Május 11. - 17:52:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265222 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Január 04. - 20:42:42
Válasz #390
Nem elérhető

God Vazzeg


a domperidom nem egy kurvadrága pezsgő?! :D

Az don perignon ha jól írom :D
Majdnem ;)

Dom Pérignon  :-oD

MÓD: bizonyíték a képen :D :D :D

El van írva mint gyerekkoromban az adios cipőm. Az is original adidas volt, csak elírták na  ****:)))

2009. Január 04. - 20:43:46
Válasz #391
Nem elérhető

FirstLady


a domperidom nem egy kurvadrága pezsgő?! :D

Az don perignon ha jól írom :D
Majdnem ;)

Dom Pérignon  :-oD

MÓD: bizonyíték a képen :D :D :D

El van írva mint gyerekkoromban az adios cipőm. Az is original adidas volt, csak elírták na  ****:)))
az adios is adidas, csak közben elköszönt, hátha te elfelejted !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 04. - 21:07:36
Válasz #392
Nem elérhető

Szandi


ugh... kettőt is? Lanzoprazolt és domperidont adtak neki, ugh akkor elég súlyos tünetei lehettek :-O
Én csak lanzoprazol tartalmút kaptam...

Szóval akkor biztos, ami biztos alapon próbálja ki, hogy melyik módszer jön be neki, és közben figyelje a teste tüneteit, nagyjából egy hét alatt kiderül, hogy mit bír a gyomra, és  mit nem... Kérdés, hogy még meddig kell szednie ezeket a gyógyszereket, vagy netán melyiket hagyja abba előbb, ha a domperidon tartalamút (Motilium), akkor amíg azt szedi, inkább ne igyon turmixot. Az az igazság, hogy én nem szedtem domperidonost, ezért azzal saját tapasztalatot nem tudok megosztani.
A lanzoprazolos (Protonexa) mellett nekem nem volt semmi kellemetlen tünet a turmixokkal kapcsolatban. Ha viszont nem kell már sokáig szednie a gyógyszereket, akkor várja ki, nem lenne valószínűleg baj, de sosem lehet tudni...

Mondjuk, ha már a tejnél vagyunk (tudom, hogy nem iszik tejet), de ha lehet, akkor hagyjon el minden tejterméket, főleg a sajtot, a joghurtot, és a tejes péksüteményeket. Azok sokat segítenek ilyenkor. Nem lesz nehéz ez, mert sok tejérzékeny általában nem is kívánja a tejes dolgokat, ez a sajttal nálam mondjuk nem jött be  ****:)))

Jah, és jut eszembe, ha durva ételt ettem, akkor nekem a cukros kóla sokat segített emésztésügyileg, szóval ha netán sos segítség kell, mert az étel a gyógyszer mellett nehezen kezd el "emésztődni", próbálja ki, hátha neki is működik ;)

És csak egy furcsaság, hogy az én dokim is azt mondta először, amikor fájt a gyomrom, hogy ANNAK a gyártónak a termékét inkább ne válasszam, nézzek inkább valami jobbminőségűt...
köszönöm.
Öhhh..itt konkrétanUGYANARRA a gyártóra gondolunk?
 !+"%
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Január 04. - 21:09:18
Válasz #393
Nem elérhető

FirstLady


ugh... kettőt is? Lanzoprazolt és domperidont adtak neki, ugh akkor elég súlyos tünetei lehettek :-O
Én csak lanzoprazol tartalmút kaptam...

Szóval akkor biztos, ami biztos alapon próbálja ki, hogy melyik módszer jön be neki, és közben figyelje a teste tüneteit, nagyjából egy hét alatt kiderül, hogy mit bír a gyomra, és  mit nem... Kérdés, hogy még meddig kell szednie ezeket a gyógyszereket, vagy netán melyiket hagyja abba előbb, ha a domperidon tartalamút (Motilium), akkor amíg azt szedi, inkább ne igyon turmixot. Az az igazság, hogy én nem szedtem domperidonost, ezért azzal saját tapasztalatot nem tudok megosztani.
A lanzoprazolos (Protonexa) mellett nekem nem volt semmi kellemetlen tünet a turmixokkal kapcsolatban. Ha viszont nem kell már sokáig szednie a gyógyszereket, akkor várja ki, nem lenne valószínűleg baj, de sosem lehet tudni...

Mondjuk, ha már a tejnél vagyunk (tudom, hogy nem iszik tejet), de ha lehet, akkor hagyjon el minden tejterméket, főleg a sajtot, a joghurtot, és a tejes péksüteményeket. Azok sokat segítenek ilyenkor. Nem lesz nehéz ez, mert sok tejérzékeny általában nem is kívánja a tejes dolgokat, ez a sajttal nálam mondjuk nem jött be  ****:)))

Jah, és jut eszembe, ha durva ételt ettem, akkor nekem a cukros kóla sokat segített emésztésügyileg, szóval ha netán sos segítség kell, mert az étel a gyógyszer mellett nehezen kezd el "emésztődni", próbálja ki, hátha neki is működik ;)

És csak egy furcsaság, hogy az én dokim is azt mondta először, amikor fájt a gyomrom, hogy ANNAK a gyártónak a termékét inkább ne válasszam, nézzek inkább valami jobbminőségűt...
köszönöm.
Öhhh..itt konkrétanUGYANARRA a gyártóra gondolunk?
 !+"%
szerintem igen ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 05. - 16:17:17
Válasz #394
Nem elérhető

madinorbi


Tabis size on-t próbálta valaki ?
Mik a tapasztalatok, hogyan szedted, milyen hatásfokú ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 05. - 19:39:52
Válasz #395
Nem elérhető

Suncity


vkinek van vmi tapasztalata? erről a termékről ?
még Karácsonyra kaptam :)
de még nem kezdtem meg :azn:

azt írja, hogy edzés előtt, alatt, után kell fogyasztani...
 mikor lenne a legjobb?

2009. Január 05. - 20:17:04
Válasz #396
Nem elérhető

Kola


én használtam már és szerintem mindenképp közben... 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2009. Január 05. - 23:06:06
Válasz #397
Nem elérhető

hopika


Tabis size on-t próbálta valaki ?
Mik a tapasztalatok, hogyan szedted, milyen hatásfokú ?

Igen.
Inkább por...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Január 06. - 11:07:29
Válasz #398
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
vkinek van vmi tapasztalata? erről a termékről ?
még Karácsonyra kaptam :)
de még nem kezdtem meg :azn:

azt írja, hogy edzés előtt, alatt, után kell fogyasztani...
 mikor lenne a legjobb?

edzés előtt, alatt és után a legjobb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Január 06. - 15:32:14
Válasz #399
Nem elérhető

Suncity


vkinek van vmi tapasztalata? erről a termékről ?
még Karácsonyra kaptam :)
de még nem kezdtem meg :azn:

azt írja, hogy edzés előtt, alatt, után kell fogyasztani...
 mikor lenne a legjobb?

edzés előtt, alatt és után a legjobb...

 :-){
köszy az infot!  ;-oo-;

2009. Január 10. - 11:45:35
Válasz #400
Nem elérhető

Gabe


MHP Simply Whey-t használt már valaki?
Mik a vélemények róla?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 10. - 12:08:17
Válasz #401
Nem elérhető

God Vazzeg


MHP Simply Whey-t használt már valaki?
Mik a vélemények róla?

Én nem használtam, de az MHP az egyik kedvencem, szerintem nagyon jó termékeik vannak, nem fogsz csalódni benne.. De kíváncsi lennék én is rá, hogy milyen  ;-oo-;

2009. Január 10. - 12:13:36
Válasz #402
Nem elérhető

Gabe


MHP Simply Whey-t használt már valaki?
Mik a vélemények róla?

Én nem használtam, de az MHP az egyik kedvencem, szerintem nagyon jó termékeik vannak, nem fogsz csalódni benne.. De kíváncsi lennék én is rá, hogy milyen  ;-oo-;
A glutamin-Sr jó cucc, azért gondoltam, hogy valami MHP-s fehérjét kipróbálok!
Most vagy senki nem juttot túl az ON-on, vagy inkább le sem írják, mert nem jó?
szerintem ez középút az ON-Dyma cuccok és a BSN-Gaspari között.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 10. - 12:18:45
Válasz #403
Nem elérhető

God Vazzeg


MHP Simply Whey-t használt már valaki?
Mik a vélemények róla?

Én nem használtam, de az MHP az egyik kedvencem, szerintem nagyon jó termékeik vannak, nem fogsz csalódni benne.. De kíváncsi lennék én is rá, hogy milyen  ;-oo-;
A glutamin-Sr jó cucc, azért gondoltam, hogy valami MHP-s fehérjét kipróbálok!
Most vagy senki nem juttot túl az ON-on, vagy inkább le sem írják, mert nem jó?
szerintem ez középút az ON-Dyma cuccok és a BSN-Gaspari között.

Vegyél, és próbáld ki. Nagyot nem csalódhatsz  :-oD  @:-)

2009. Január 10. - 12:23:10
Válasz #404
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
MHP Simply Whey-t használt már valaki?
Mik a vélemények róla?

Suncity aszonta neki bejött jó volt. Nem volt vele semmi gond,attól függetlenül hogy néhol annyi kommentet mondtak mellé hogy az oldódása nem tökéletes.  ;)