2024. Május 10. - 22:15:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés-munka-család pihenés-kapcsolat VS 24 óra.  (Megtekintve 14786 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 07. - 13:32:25
Megtekintve 14786 alkalommal
Nem elérhető

izomboy


Ez az első téma amit nyitok, remélem ,érdekfeszítő lessz valamelyest.
Aki akitívan sportól bizonyára szembesűlt a dologgal hogy ez a 24 óra sem elég hogy a feladatai mindeggyikének eleget tudjon tenni.

Részemről a hétköznapok teljesen lemerítenek, és ezt versenyfelkészülés alatt érzem csak igazán.
Ha lepőrgetem a napom ,be kell vallani elég keveset kap belőlem a kőrnyezetem, és érdekel hogy veletek is hasonló e a helyzet, és ki hogy próbál mégis helyt állni az ámokfutásban.

Hétfő, 4-6óráig reggeli, utazás,terem nyitás és munkakezdés,recepció 6-14:00 ig itt recepciós munka mellett tf tananyagot bújok edzéstervet készítek.
14:00-16:00 ig-edzés és étkezés,fűrdés,
16:00-20:00 ig teremedzői idő ahol személyiedzést is berakok ha tudok (de ezt ne mond  senkinek :-/--)
20:00 -21:00 utazás haza
21:00 -04:00 pihenés és indul a kőr elölről.
Ha észrevetted hol a csírkerízsre szánt idő, hát ebben pici anyucim segít.
S nem fért bele sem egy puszi anyuci vagy barátnő homlokára sem...pedig megérdemelnék....

2007. November 07. - 13:52:16
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Ja ez kemény. Én reggel 7kor kelek. Utána napi 8-9 órát tanulok. Kétóránként tartok fél óra pihenőt, amikor eszek/főzök. 4-6 ig edzés, aztán megint tanulás. 9-11ig kikapcsolódás. 11kor fekvés. (király hogy egy sorba elfér a napi programom.)  :angry:
Up the dose, lift the most!

2007. November 07. - 15:54:05
Válasz #2
Nem elérhető

izomboy


9-11ig kikapcsolódás.

Azért ott van ami nekem hiányzik:)

2007. November 07. - 16:10:22
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Hát igen, nem is sír a szám, bár a változatlanság is tönkretesz... o--O
Up the dose, lift the most!

2007. November 07. - 16:15:11
Válasz #4
Nem elérhető

hopika


Na abbahagyni a siránkozást!
Én napi 32-36 órát nyomom az ipart:
-munkahely
-főzenekar
-projekt zenekar
-musicaltársulat (ennek a 3-nak köszönhetően nincs szabad hétvégém...)
-maszek(rajzolás)
-asszony
-edzés/kaja
-ha van időm néha alszok is...
Na ez fárasztó igazán és már 7. éve így tolom... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 07. - 16:41:37
Válasz #5
Nem elérhető

parrre


Na abbahagyni a siránkozást!
Én napi 32-36 órát nyomom az ipart:
-munkahely
-főzenekar
-projekt zenekar
-musicaltársulat (ennek a 3-nak köszönhetően nincs szabad hétvégém...)
-maszek(rajzolás)
-asszony
-edzés/kaja
-ha van időm néha alszok is...
Na ez fárasztó igazán és már 7. éve így tolom... @-o

Az semmi .. mi a tóban laktunk!!  Mindennap ettünk egy marék HIDEG salakot, stb stb .  @-o

2007. November 07. - 20:15:31
Válasz #6
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. November 08. - 14:35:02
Válasz #7
Nem elérhető

izomboy



2007. November 08. - 14:36:38
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


sztem az oldal tetején lévő hozzászólásának második bekezdéstől íródott vonatkozó mondatai...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 08. - 16:30:17
Válasz #9
Nem elérhető

izomboy


"szerintem még ehhez képest is SZAR a szájtek." bár nem ide tartozik de én azért nem hordanák le ilyen csúnyán egy termékcsaládot:)
Szerintem a mekkit kéne itt fikázni de a  legszarabb tápkieg is messze jobb választás bármelyik élelmiszernél:)

Egyébként bárcsak megtudnám állapítani mitől jobb vagy rosszabb egy termék.
De azon kívűl hogy megeszed sajnos az izén és egyébb adalék anyagra való alergiádon kívűl nem tudhatod hogy jó e a termék.

Az hogy fejlődsz az annyi apró dolog összetevője hogy nem tudod leszűrni  most ez vagy az lenne az oka.
De a ...... szerintem még mindíg magas szinvonalat képvisel és azért mondom ezt mert nem a cégek közti ellentétek beszélnek belőlem hanem függetlenűl gondolkodom.

És HIÁBA DOLGOZOM MINT ŐKŐR tizensok órát én a flájteket sem engedhetem meg magamnak:(((((

2007. November 08. - 16:40:27
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


"szerintem még ehhez képest is SZAR a szájtek." bár nem ide tartozik de én azért nem hordanák le ilyen csúnyán egy termékcsaládot:)
Szerintem a mekkit kéne itt fikázni de a  legszarabb tápkieg is messze jobb választás bármelyik élelmiszernél:)

Egyébként bárcsak megtudnám állapítani mitől jobb vagy rosszabb egy termék.
De azon kívűl hogy megeszed sajnos az izén és egyébb adalék anyagra való alergiádon kívűl nem tudhatod hogy jó e a termék.

Az hogy fejlődsz az annyi apró dolog összetevője hogy nem tudod leszűrni  most ez vagy az lenne az oka.
De a ...... szerintem még mindíg magas szinvonalat képvisel és azért mondom ezt mert nem a cégek közti ellentétek beszélnek belőlem hanem függetlenűl gondolkodom.

És HIÁBA DOLGOZOM MINT ŐKŐR tizensok órát én a flájteket sem engedhetem meg magamnak:(((((

Ja, szerintem sincs gond a flájtekkel, ár/érték arányban nekem megfelel, sajnos nem vagyok se olyan szinten, se olyan helyzetben hogy jobbat megengedjek magamnak. Mellesleg mivel lehet egy másik fehérje jobb? Csak tápkieg, tehát nem sokminden múlik rajta szvsz  :-oD

2007. November 08. - 16:46:41
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


mivel lehet egy másik fehérje jobb? Csak tápkieg, tehát nem sokminden múlik rajta szvsz

Azért ez egy kicsit dilettáns megnyilvánulás volt, én úgy gondolom. Egy tejsavó bizony sok mindenben lehet jobb egy másiknál. Legyen az minőség vagy technológia. Ja és "mennyiségről" ne is beszéljünk ugyebár...

Csak tápkieg

A kreatin is tápkieg mint sok más, mégis van ég és föld különbség bizonyos termékek és technológiák között.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 08. - 16:51:59
Válasz #12
Nem elérhető

endre66


Nekem mindig az a legjobb tplálékkiegészítő, amit épp meginni készülök, és azt mondogatom magamban: ettől most hattttalmasat fogok nőni, hatttalmasat guggolni, széles állat leszek... Másnak sose reklámozok tápkieget, mindig csak magamnak mondom hogy ez most k_rva jó lösz! @-o
Mert vannak hónapok, amikor egy drágább holmit is megengedhet magának az ember, van amikor be kell érnie kevesebbel.

Ettől függetlenül tény hogy a minőségi sprektum (spektrum nah) széles...

2007. November 08. - 17:02:55
Válasz #13
Nem elérhető

endre66


Ráadásul itt az a pszichológiai dilemma is felmerül, hogy azért ideges a kismama, mert sír a gyerek, vagy azért sír a gyermek mert ideges a kismama...   

Lényeg, hogy volt olyan is, hogy jól bevásároltam drága termékekből, de egyszerűen olyan picsa enervált voltam, hogy kedvem nem volt a terem közelébe se menni, és úgy döntöttem hogy akkor a kiegészítőket sem habzsolom be, akkor vajon azért nem fejlődtem, mert gyengén edzettem, vagy mert nem volt minden rendben a tápanyagbevitellel?  De ennél nyilvánvalóbb az érme másik oldala, amikor bevásárolsz és megjön a motiváció, és csakazértis szétcibálod a súlyokat az utolsó sorozat utolsó ismétlésekor is. És akkor mitől fejlődsz, a drága tápanyagtól, vagy a brutál edzéstől? Persze szerencsés ha minda kettő klappol. De mi az ok és mi az okozat...

Igaza van izomboynak, és annyit hozzáteszek, hogy ezért nem lehet megunni a badit, mert mindig van amit még változtatni lehet (ami működik azt nem b_sszuk el persze), és rengeteg apró tényező van, amiknek megfelelő kombinálása kell hogy fejlődni tudjunk. Lehet ilyeneket mondani, hogy Pihenés, Táplálkozás, Edzés a három alappillér (és ezt nem kérdőjelezem meg), de a napi szinten jelentkező gondokat, problémákat kezelni kell, és odafigyelni a részletekre...

2007. November 08. - 18:19:00
Válasz #14
Nem elérhető

parrre


Na jah..

Én is már irtam ezt valahol (nem mintha ez bármit is jelentene  @-o ) ,hogy ok hogy egy adott fehérje mondjuk 30%-al jobb mint a másik, de abban hogy mennyit fejlődsz (pláne kezdőként) ez nagyon minimális plusszt jelent. Ha ugyanúgy eszel, alszol, edzel, egy fullos fehérjétől nem fogsz 30%-al többet nőni, max pár százalékot számít szerintem.

Emellett azért még egy picit mindíg bízok abban hogy ha piacra dobnak valamit, (gyártótól függetlenül) akkor abban az van ami rá van írva. Összetételre is és minőségre is.  8-}